Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj tvoj je Janko?? no ja skapem :-D aj moja sestra si totizto zobrala Janka, moj je tiez...no nejako sa s nimi vreco roztrhlo :) no je to strasne s tou robotou...hlavne zaciatky...som zvedava, co si ja najdem :-N a mas pravdu, posledne slobodne Vianoce :-D treba si ich uzit :)))) takze hned planujete dakeho potomka? tak sa mi to paci :-D my asi budeme musiet chvilenku pockat...
Odpovedať
Profilova fotka
a preco chcete cakat? ja by som chcela hned a drahy neprotestuje..ten len vymysla, ze si urobime futbalovu jedenastku :-D a ja len krutim hlavou nad tym..ved jeho to po druhom decku prejde, nebude vediet kam skor skocit..a hlavne asi nema predstavu, kolko take babo stoji...ale ja sa uz neviem dockat kocikovania :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak prave odchadzam z roboty, este ma caka hodina vo vlaku..tak ti prajem krasnu dobru noc a sebe tiez, lebo som unavena ako pes :-D papa
Odpovedať
Profilova fotka
a kolko mate vlastne rokov, ak sa smiem spytat? :-N no ja mam este 2 roky skoly pred sebou...teda vlastne, ked sa vezmeme, uz len rok...hmmm...tak ked tak nad tym teraz uvazujem...len naozaj zopar mesiacov...a mozme sa do toho pustit :-D nemusime az tak dlho cakat, ako som si myslela 8-) no veru, dieta nie je vobec lacna zalezitost...stat veeelmi dobre vie, preco ti da pri narodeni 20tis. prispevok :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aaaaaaaaa, nova sprava...prave mi volal Janko, ze je to vonku - a musia sa brat... :-N dalsie babatko na ceste...to je fakt tusim nakazlive :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No vidíš, ja som ti to hovorila..načo by sa inak tak neskutočne ponáhľali so svadbou. Veď to sú veľké stresy a prípravy si treba vychutnať. Takže teraz už aspoň vieš, že naschvál to neurobili. Chybička se vloudila. Tak a rodičia majú čo robiť..
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, mala si pravdu pravduuuucu...a mama je teraz nanho trosku nahnevana, necakala to...ale ju to urcite velmi rychlo prejde...a jeho otec to este nevie, to bude estelen divadlo, hehe:))) a inak, ja vzdy nad vsetkym az moc rozmyslam...to som cela ja... :-N prave som sa vratila z IKEA, cele to tam je take vianocneeee...a kupila som si zaclony :-D tie sa predsa vzdy hodia, no nie?:)))
Odpovedať
Profilova fotka
No jasne, ze sa zaclony vzdy hodia. Ja som si tam tiez kupila zaclony do obyvacky..maju tam super veci, sme tam kopec drobnosti pokupili, ked sme sa zariadovali. Tak teda, budete dve svadby chystat, to bude radosti.. ale baabo je krasna vec a netreba sa nad tym trapit..ja by som povedala, ze teraz je to moderne, ked sa nevesta vydava tehotna, nejaky trend je z toho..aj ked ja by som sa urcite nerada vydavala s bruskom..vsetko po poriadku, najprv svadba a potom babo..
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, aj ja mam taku zasadu - vsetko pekne poporiadku :-D aj mne by urcite vadilo brusko...a mozno trosku aj to, ze si ani poriadne pripit nemozem... :-p a jasne...aj keby naaahodou mama bola nahnevana aj dlhsie, ked sa male narodi, zmakne...len je proste sklamana, ci co...s hlboko veriacimi mamami je to proste tak... a este som dnes stihla aj navstevu mojej vydatej spoluziacky...no jej byt je reklama na IKEA :)))) a je to vsetko velmi pekne, niektori na to nadavaju, ale ja vobec nechapem preco...dokonca aj cenovo vyhodne to vsetko je, no uz aby som aj ja mohla konecne nieco zariadovat aj sebe =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved to ikea ma super ceny..inak my sme kupovali spalnu a sedacku do obyvacky v kike a tak ked maju akcie, tak vela usetris..nas vysla cela spalna; teda postel a skrine na 12 t isic..a teraz sme kupili sedacku: dvojsedacku a trojsedacku aj s taburetkou za 14 tisic..no nekup to, ked je to vsetko take drahe
Odpovedať
Profilova fotka
to vas naozaj superne vyslo ;-) v KIKA som este jakziv nebola...ale to bude asi tym, ze este mi to nebolo treba :))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, pekne ste sa rozkecali... čo sa týka toho minča- ej veru aj ja by som už pristala, len tiež mam rada všetko po poriadku a uzlík radosti teda prichádza do uvahy až po svadbe...ale už teraz sa na to teším... kamoška čo mi požičiava šaty na svadbu je akurat v očakávaní- tak sa aspon vytešujem s nou... sasettka-no a tá svadba-tak predsa to má ten dôvod ktorý nas všetky napadol...inak vobec im nezávidím, zvestovať tu správu rodičom,,, moja maminka sa už nevie dočkať kedy bude vnúča ale asi by ma prizabila keby sa nám to podarilo ešte pred svadbou...jasné že ony sa stým postupne zmieria a začnú sa tešiť, ale ten prvotný záchvat paniky tam asi je vždy a kým to prejde-ech... jaj babenky aj my si pomaly pozeráme nejakú tu spálnu, ale ked my potrebujeme iba postele, lebo povalu sme prerobili na šatník,tak skrine nepotrebujeme a najväčší problém máme práve s týmto-teda postelami lebo peťko je velice velký a zohnať nadrozmerný matrac a postel je problém a navyše sú to neskutočné pálky čo za to chcú...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahoj kristiiii...ty mas takeho obrovskeeeeho chlapa?? :-D ohooo, pozrela som este raz tvoj album... noooooo...vyzera to byt valibuk, hehe:)) veru, postele by mohli vyrabat aj dlhsie, ako 2m...ved aj ja ked sa niekedy poriadne natiahnem, tak mi nohy trcia von:))) a to mam cca 170cm...tak lutujem tych dlhych chlapov, co sa musia do postele doslova poskladat:))) budete mat hooold tazku robotu najst daco vacsie, drzim palce...mate tam v okoli nejaky velky nabytkarsky obchod? a ta svadba...no uz sa tusim zacinam aj tesit...a hadam aj v dacom pomozem, urcite to budu fofry takto narychlo to zbuchat...teda ak to bude tu v okoli...buduca nevesta je totizo blavacka :-p a vidis to?? dalsia v ocakavani, ja vravim, ze je to novy virus :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no to mám velikého chlapa- má dva metre a 120kg-takže taký moj sloník- no ma to výhodu- ja taký krpec-ako ma volá sa vpohode schovám v jeho objatí... no je to problém- lebo u nás je blízko len asko, a aj matrace- to ked človek chce už take fajnove- však aby dačo vydržali a neprevalili sa pod tou váhou heh tak tie aj pekne stoja- za jeden pýtaju kolo 8 tisíc, ked si pripočítam postel a tie rošty tak manželská postel nas vyjde na 30 tisíc a to bez veškerých skrín... takže sila... aj ja hovorím že to sa teraz dáko šíri-aj okolo mna je ich až až tých tehuliek...ale je to pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
:)))) to moj je chuduckyyyy...len brusko mu rastie...ale je to roztomileeeeeeeee :)) zeby aj on chytil ten virus? :-D :-D my este nad takymi vecami ako nabytok moc neuvazujeme...to bude asi otazkou dakedy v lete pred svadbou :-N a tie sumy su fakt az moc na mna... utekam teraz vonka, zahrat si fucig :-p vcelku zabavna vec behat za tou loptou..a aspon si zasportujem prajem pekny zvysok veceraaaaaaaa
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem a podobne... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, akosi tu nikto nepise. Tak ja saty este nemam rezervovane, lebo mi pisala pani majitelka, ci predsa nechcem pockat na zvysne saty, tak sme sa dohodli na buduci pondelok. No ale mame objednane obrucky, za dva tyzdne by mali byt v TT, tak sa velmi tesim. Takze darcek pod stromcek mame tym padom vybaveny :-D
Odpovedať
ahojky zuuzzu...mozem sa opytat kolko ta vysli tie obrucky...my by sme chceli biele zlato... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No este neviem, kolko to bude presne, ale taka predbezna cena je do 13 tisic. Mame ich z bieleho zlata s piatimi kamienkami na kazdom prstienku. Inak mali sme vlastne zlato, takze sme zalohu vyplatili v zlate a zvysok doplatime, ked budu obrucky hotove :-D
Odpovedať
...no aj mne sa pacia s kamienkami tak uvidime...na Vianoce ak dojdeme domov tak pojdeme popozerat...no uz by trebalo aj nejake tie satky poskusat.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ja ich chem uz aj zajednat na buduci tyzden..nech mam tuto cast vybavenu a potom budem satit zenicha postupne :-D ale najprv treba vianocne darceky vybavit
Odpovedať
...no presne tak ..ja uz nejake darceky mam ..radsej kupujem postupne aby toho nebolo potom vela...a satky vobec neviem ake lebo som nizskej postavy a pri mojich 156cm neviem neviem...ale videla som tu aj nizsie nevesticky tak dufam ze s nejake peknucke najdu aj premna :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No, inak jedna kocka, ktora mi pisala do posty napisala, ze bola v Nicole v Auparku a tiez je nizsia, a ze ani neskusala saty, lebo jej tam povedali, ze saty na nu skracovat nebudu. Tak sa otocila na opatku a odisla a ja mam podobnu skusenost. Tiez som tam bola a saty mi boli dlhe a to podotykam, ze mam 175 cm. A tiez ich velmi nechceli upravovat. Cely salon Nicole, ako ho chvalia je zly, neprijemny pristup, okukane a prilis drahe saty..urcite by som si tam saty nepozicala, ale je to len moja skusenost, mozno ine nevesty maju lepsie skusenosti
Odpovedať
...uvidim ako to bude unas...chcem ist aj do polska..vraj su tam normalne obchody so svadobnymi satkami...na ukrajine som bola...no satky boli s dialky velmi pekne no ked som pozrela blizsie tak to vypracovanie nebolo na 100%....
Odpovedať
Profilova fotka
No asi je to tak najlepsie, kupit si saty niekde za hranicami, lebo ked si tu pozicias, tak mozes mat istotu, ze ich uz nejaka nevesta mala na sebe a z Nicol ani nehovorim, ak si vsimnes fotoalbumy, tak kazda druha ma take iste saty. Ja neviem, ale mne by sa nepacilo, keby mala nejaka nevesta take iste saty ako ja..a nebodaj, aby som sa s nou v den svadby aj niekde pri kostole stretla..to by bolo faux pas..tiez si idem pozicat neokukane nove saty..chcem byt jedinecna :-D
Odpovedať
..no ani ja nemam rada ked niekoho vidim v tom co mam ja ...bola som sa aj informovatco by a vysli satky keby som si ich dala usit...povedala mi ta pani ze podla toho aku latku si vyberiem...ale asi tak okolo 10-12tisic....
Odpovedať
Profilova fotka
JA som tiez rozmyslala, ze by som si dala usit, ale bojim sa, ze nebudu vyzerat podla mojich predstav, tak som to nechala tak, potrebujem sa v tych satach vidiet a rozmyslat, ci budu super a ked si ich objednam a uvidim ich az pred svadbou na sebe...tak to nie je dobree..
Odpovedať
..no to mas pravdu..u mna to sitie je posledna moznost ak nezozeniem take staky ake si priblizne predstavujem...a ty aky styl si si vybrala ak sa mozem opytat...
Odpovedať
Profilova fotka
No taky romanticky, ale ziadna obrovska sukna a tortove tvary. Jednoduche satky z cipky, vzadu maju kratsiu vlecku s volanmi, taky Sissi styl, len nie precackane a prilis velke a este som zabudla okolo pasa je zlata stuha, vzadu na maslu, ale tu chcem vymenit za fialkovu, lebo taka bude kytica aj vyzdoba..chcela som este ine satky s krasnou dlhou vleckou, len kto by s tou vleckou manevroval a tancoval..radsej nieco praktickejsie a navyse tie saty, co som si vybrala, ma neskutocne zostihluju..tak si este poziciam aj zavoj, slnecnik, vejarik a bizu, to vsetko doladime v pondelok v salone. Tak sa budem kompletne vidiet a nafotim vsetko samozrejme.. :-D
Odpovedať
..tak to je fajn ze ti sadli hned na prvy krat...ja chcem tiez len nieco jednoduche ..nic siroke..tak aby mi satky obopinali trup a dole troska rozsirene s mensou vleckou... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?