Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

22. sep 201027000
  • no sak to...pozehnanie - ked uz - sa dava predsa az v den svadby...a nie teraz, pri rozhodnuti vziat sa...a maju problem s financiami, takze to asi bude mala svadbicka, vraj keby obaja volali celu svoju rodinu, bolo by to cca 120 ludi 🙂))) no som zvedava, co vymyslia...a to bolo vraj aj tak, ze ked to hovorili jej rodicom, co su uz stari ludia /okolo 65 rokov vraj/, tak ti ich pozehnali aj objali, tak to proste automaticky chceli aj od jeho mamy...prislo mi to take vynutene, no 🙂

• Ahoj Sasettka, tak ako skusanie siat, uz si bola v salone? Ako sa ti pacilo? Som veelmi zvedava.. 😃

• Ahojte, nemam cas citat od zaciatku, kto sa vydava 5.9.2009?

• Sponzor fóra
  • Vsetky, co sme tu sa vydavame 5. septembra 😃

• to je super, aspon to nemusim prezivat sama🙂

• Baby, uz si zajednavate saty? Ja som teraz v Anglicku a idem domov na Vianoce na 3 tyzdne, tak neviem, ze ci mam ist teraz alebo to nechat na neskor, ale v sept. byva vraj najviac svadieb, tak aby sa mi nejake usli🙂
    Inak v Angl. maju krasne saty a daju sa kupit tak za 8.000Sk, ale ja neviem, mam strach, ze potom pridem a zbadam krasne na Slovensku a porazi ma...

• Čaute kočky, momentálne nie som v aktuálnom obraze o čom kecate- totižto strašne tvrdo makam- robili nám okná na celučkom dome tak to tu máme ako po výbuchu menšej bomby a ešte sa teraz chystáme renovovať aj našu izbu tak nejako nestíham a navyše aj internet nechce so mnou spolupracovať- nejde- teraz má svetlú chvílku...

ale však hádam to postupne dobehnem...

len rýchlo v skratke čo mam nove- objednala som si látku na ozdobu nášho stola a mašle do kostola na výzdobu lavíc a velmi sa z toho teším...

ppetulka vítam ta medzi nami...

• caute babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😃
    juuuuuuj, ja som tak neskutocne nadsenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂))
    zuuzzu, vsetky tie saty tam proste nemaju chyby...uff...bude to tazky boj...rozhodnut sa, co a ako... A ked spoluziacky nasli v katalogu cennik, tak ich skoro prekotilo 🙂)) nepovedala som im, kolko za tie satky pytaju 😬
    este nemam fotky, akurat som prisla na net a fotila ma jedna z nich, tak ted cakam, kedy pride na icq a posle mi ich, uz som nedockavaaaaaa.....aj slecna tam bola milaaa...proste som uplne nadsena... 😃

ppetulka...aj ja ta vitam...hento je skvela cena za saty...a ak budu naozaj krasne a nebudes o nich pochybovat, tak ich proste kup... a ak by naaaaaaaaaaaaaaaahodou sa stalo, ze najdes na SR krajsie, daju sa este tie z UK podla mna vyhodne predat 😉

ja teda som od dnes zacala vymetat svad.salony...proste som nedockavaaaaaaaa 😛 aspon viem, co mi ide, co nie, no 🙂

kristi...mas to aj v albumiku? by som sla kuk, hehe🙂

• Ahoj Sasettka, tesim sa, ze sa ti tie saty v Pasarele pacili, hovorila som ti, ze budes nadsena. Ja sa uz neviem dockat pondelka, ked ich budem mat zasa na sebe a zaplatim zalohu, aby uz boli iba moje. A je mi jedno, ci im tie dalsie saty do pondelka dodaju alebo nie..lebo uz cakam skoro dva mesiace a stale ich nedostali a uz ma to viac nebavi.. napis, ake saty si skusala.. 😃

• achoj, no dala som do mojho albumu 4 modely, co som nasla na nete, inak som si dokopy skusala 6 siat.. dve som proste nenasla, no🙂
    najviac som inak bola nadsena z P1...dobre mi sadli a boli take extravagantne...a take ja mooozem 😛 len ta zelena stuha..sice bola krasna...ale ked uz mam tu bordovu farbu svadby...ze co s tym? 😃
    prve som si skusala P4...a aj tie sa mi pacili...a baby, co tam boli so mnou...tie hovorili, ze vsetky boli super...ale ze najviac tie P1 a tiez P2...ze tie super tvarovali postavu..
    a aj tvoje mi kocanda chcela dat vyskusat, ale som povedala, ze nemtreba 😃

• Tak to je super, aj mne tie s tou zelenou stuhou super sedeli, len som v nich nemohla dychat a ani sadnut nie.. a tie druhe fakt super postavu spravia, len sa mi nepacili, zdali sa mi take obycajne..aj mama to hovorila, ale na fotkach ked som si pozerala vyzerali uzasne..takze neviem..ved v pondelok poskusam a rozhodnem uz na 100%. A inak oni by ti tu stuhu vymenili za inu ak by si chcela..teda aspon mne to povedali..

• Ahojte,
    sasettka, mas krasne saty v tom albume, tie s tou stuhou...juuuj, tak tie su....v ktorom salone ich maju> To je preeeesne to, co chcem🙂

• Tie saty maju v salone Pasarela, sidli v BA v Ruzinove, je to novootvoreny salon, pozicovne je 18500 SK vratane vsetkych doplnkov, tu v Katalogu firiem mozes najst aj ich reklamu a saty, ktore maju v salone. Je to nova kolekcia na rok 2009..dalsia bude az niekedy v 2010.

• ok, idem to pozriet. O tom salone som este nepocula, super. Dakujeeem🙂

• Za malicko, budem ich vsade len odporucat, lebo su uzasni a cely salon Nicole aj so svojimi opozeranymi satami sa moze schovat.. 😃 a to hovorim aj o pristupe

• Sponzor fóra
  • Vazne? Tak to ma tesi, o Nicole som uz pocula🙂NO a aj si si uz vybrala?

• No ja uz mam davno vybrate, len nemam rezervovane, tak idem v pondelok konecne..lebo sa to stale odsuvalo, lebo majitelka chcela, aby som pockala na chybajuce modely a nemozem sa ich dockat, takze uz necakam a v pondelok som tam..a vybrala som si ten model so zlatou stuhou okolo pasa.. su super

• pozerala som si tu stranku...saty su tam nenormalne...moja prva cesta, ked pridem v decembri domov🙂

• mno, aj mne inak babenka vravela, ze im ma nieco nove dojst...a ze to uz malo dojst uz daaavno a stale nist...tak len cakaju 🙂
    a zuuzzu, fakt tie satky su aj pre mna take jednoduche....take..proste klasicke 🙂)) ako aj v inych salonoch, tak neviem 🙂)))
    ppetulka, myslis tie saty s bordovou, ci zelenou stuhou? 🙂

• Tak to odporucam, inak ak si rezervujes saty do konca roka, tak mas 10 % zlavu, teda ta to vyjde na 16200 SK, co je lepsie ako 18500..si myslim 😃

• no jasan, super...a kolko sa plati zaloha?

• Myslim, ze 5000 korun..ale ja im dam asi 6 a potom doplatim uz len tych 10 000..ale myslim si, ze sa da s nimi urcite dohodnut na vyske zalohy...

• to je sranda, dala som tie fotky do albumu a hned sa mi prisli 3 IP 😛

• hej, to je lepsie, potom sa to nezda tak vela🙂Straaaasne sa tam tesim, uz sa neviem dockat🙂

• ja tiez, lebo nemozem pokojne spavat, pokial neviem, ze tie saty budu 5. septembra len moje 😃

• no ved to....a tym duplom to mas tazsie, ked si uz tie saty mala na sebe...
    Ale ved pozeram, ze Ty uz si stihla strasne vela veci vybavit...my mame zatial fotografa a miesto, inak som bola dost prekvapena, volali sme Cechovskemu uz pred par mesiacmi a povedal, ze beznadejne, ze on ma na dva roky soboty obsadene🙂Takze parada...potom sme zohnali nejakeho jeho kolegu...inak som zatial toho vela neriesila, hoci predstavu mame, ale pripadalo mi to strasne skoro...ale vidim, ze mam co dohanat🙂

• No ja viem, ja som uz taka, so vsetkym sa ponahlam..ale aspon budem mat teraz chvilocku pokoj..inak sme my uz aj obrucky objednali, na buduci tyzden budu hotove..tak sa tesim..to sme si dali s drahym pod stromcek, aby sme nemuseli darceky vymyslat 😃

• skvely napad🙂 Kolko budete mat ludi?

• priblizne 50 az 55..tak primerane, aj tak to bude iba najblizsia rodina.a potom este po polnoci par ludi. Inak pre teba je to urcite tazsie nieco vybavovat, ked si v zahranici...a toho Cechovskeho som ja ja chcela, ale ked som videla na nete jeho rozpis na 2 roky dopredu, tak som tam ani nevolala..mam suseda fotografa, ktory mal uz aj nejake vystavy a je velmi sikovny, tak som ho hned zajednala.. a inak uz v septembri som volala kameramanovi a ten ma sokoval, ze uz som tretia, co ho chcem na 5. 9. tak som musela hladat dalej..to je sila, ze?

• hmm...tak este raz🙂) ppetulka, ktore to saty si mala na mysli? /so stuhou - s tou zelenou, ci bordovou?/ 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    OZNÁM TO!
    Bratislava
    Moderné svadobné tlačoviny pre Váš svadobný deň.

Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov