Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak presne ten myslim..a v Pasarele maju take nadherne s cipkou po obvode..mnam..taky zoberiem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nech mi jeden odlozia:-)
Odpovedať
Profilova fotka
No hadam ich maju vela..ja si hned zajednavam vejar, slnecnik a neviem ci bolerko alebo nieco ak budu mat no a samozrejme bizu kompletnu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
takze bizutka je v cene? Ale len poziciavaju, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
Len poziciavaju, ale myslim, ze si ju mozem aj kupit..ale ved naco by mi bola..mam toho doma dost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved jasne, len v niektorych salonoch nepoziciavaju, musis si to kupit a to ani ja nechcem...
Odpovedať
Profilova fotka
caute babyyy, no pekne ste sa rozkecali ;-) no zuuzzu, to dufam, ze tam tych zavojov budu mat viac, sak keby naaahodou sa aj ja rozhodnem pre saty odtial a naaaahodou aj ppetulka, tak co by sme o ne losovali?? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to netusim ci su tie baby tam schopne zohnat viac rovnakych zavojov...ale mali by byt, ked chcu zarobit :-D ale urcite sa ich v pondelok spytam...a dam vam vediet, inak ma bude zaujimat aj to, ako cistia saty, ako ich upravuju..nie ze v septembri budu vyzerat, ako handry..
Odpovedať
Profilova fotka
to v tomto salone pochybujem, ale je lepsie sa ist na ne par tyzdnov pred svadbou pozriet...keby nahodou nieco...a na tie zavoje sa spytaj, povedz, ze si im spravila dobru reklamu, tak nech sa posnazia:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne, ze im poviem :-D a je jasne, ze v lete som tam ako na koni a obliekam sa do tych mojich este raz, aby som zistila ako vyzeraju a ci ich vobec zapnem este :-D aby mi dovtedy nenarastla rit a co potom..bude po satach a po parade ;-) teraz su mi tak akurat, tak sa musim kontrolovat
Odpovedať
Profilova fotka
nooo, super, len sa pekne popytaj a daj vediet, budem ti povdacna :)) ja som tam teda par zavojov poskusala, pretoze ja priam tuzim po tom krasnom spanielskom zavoji...tak som bola z toho cela roztesena, ze ma ani nenapadlo sa poriadne na nieco pytat :))) ale vravela slecna, ze by im mali nejake zavoje este prist... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sasettka, Ty mas tiez saty odtial?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Im by tam malo toho este viac prist..okrem zavojov aj par modelov siat, ktorych sa nikto nevie dockat, lebo maju na houby dodavatela..ale tak co uz..zistim vsetko, co sa bude dat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Oki, tak v pondelok rano budem uz nedockava:-)
Odpovedať
Profilova fotka
asi az poobede sa se mdostanem, lebo robim od pol tretej, tak potom napisem, co som zistila..do salonu idem rano o desiatej.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
to hadam pezijem:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ppetulka, este nemam, ja este s hladanim zacinam...ale v tom salone ma tie krasne satky neskutocne oslovili...a pochybujem, ze najdem nieco lepsie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no aj ja duufam, aby si sa kvoli mne svadby nedozila, to by bolo podivne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
To hej, zuuzzu:-) sasettka, aj ja este len zacinam, ale tiez som z tychto siat na nervy, su uzasne...konecne nieco ine, lebo vsetky ostatne na Slovensku som uz videla aspon trikrat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Suhlasim s vami, kto raz vojde do Pasarely, tak ine saty nebude chciet..a moze aj cele slovensko obehnut.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
idem este raz pozriet tu ich stranku:-)
Odpovedať
Profilova fotka
uzi si to.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
preeeeeesne tak...konecne daco nove ;-) jaaaaaaaj, sa nemozem vynadivat na tie satky... musim este pobehat ine salony, aby som sa na vlastne oci presvedcila, ze sa pasarelasatam proste nist nevyrovna...a hotofka :-D
Odpovedať
ahojky sasettka..tak co bola si popozerat satky?ja som si tiez pozrela tu kolekciu a fakt pekne satky take nezvycajne..ja mam tiez nejake v albume tiez ma zaujali..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj maruskaaaa :)) ano ano, bola som, bolo to super mat nieco take krasne na sebe :)) tie saty su uuuplne rovnake, ako na obrazku /ak nie este krajsie :)/ a ty sa mas ako, co noveho?
Odpovedať
ja celkom dobre..len pocasie je hrozne stale prsi a dost sa ochladilo a na vikend hlasia snezenie..a chcem sa opytat mali aj take mensie ciselka ako na moju postavu?....minuly vikend sme boli v tom velkom nakupnom centre no ziadbe salony tam neboli..tak som myslela ze aspon nejake topanocky kupim no nic nemali len zimnu kolekciu.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
aj u nas uz pocasie ide dole vodou, mozno si aj informovana :))) hmm, no ja co som skusala, tak niektore mi boli tak akurat, ine skor dlhsie :-( ale neskusala ani nepozerala som vsetky modely...poradim ti, skus kuk na ich stranku, co je aj tu v katalogu firiem...a maju tam mejla..tak im napis, ze si drobnuckejsia, ze ci maju model aj na teba, urcite ti odpisu, baby tam su fakt ustretove :-) anilen topanocky tam nemali? aach jo...tak si aspon nejake darceky nakupila? :)
Odpovedať
..no nakupili sme...este par veci a uz mame pre vsetkych...uz sa neviem dockat kedy pojdeme domov..mali by sme ist 20 skoro rano...a medzi sviatkami by som chcela pobehat nejake tie saloniky ak budu otvorene... aj si sa v satkach fotila?
Odpovedať
Profilova fotka
Zamiesam sa Vam do rozhovoru, kocky, ale vidim, ze aj Maruska je mimo SR a tiez si nechava tuto milu povinnost na Vianoce, ja som na tom rovnako, tak uz sa neviem dockat:-)
Odpovedať
Profilova fotka
anooo...mam aj fotecky...len este sa neviem odhodlat dat to na sem do albumu :-N a aj na silvestra este ostavate?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?