Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

22. sep 201027000
  • a to hadam hej, akurat včera vytrhali strop a dali nový, teraz to treba zapucovať nastierkovať namalovať dať podlahu, urobiť police do šatníka- jaj len vela pisania nie to ešte roboty... a ja už som nervozna lebo nie som vo svojej izbe ale prechodne spávam raz v obyvačke raz v brachovej izbe...ale zas sa teším že už to bude tak ako má byť už len manželská postel bude chýbať...
    vy už asi taketo veci neriešite-či hej?

• no veru...unavena som bola z tolkeho citania...a kebyze to este mam aj robit...ajaaaaaaaaaaaaaaj 😃
    ale nie...treba aj taketo nieco prezivat...hlavne, ze to bude stat za to, ked to bude cele hotove 🙂 postel si este tu spravnu /hlavne pre svojho draheho🙂)))/ nenasla, co?
    my taketo nieco este neriesime veru...jedine tiez nejaku tu postielku ...ale to az pred svadbou v lete budeme riesit...on moj mily zije aj s mamou v byte 🙂))) tak len ten bude treba trosku upravit, aby som sa aj ja tam vmestila 🙂) a potom uz len najst si dobru robotu po skole...a moze sa zacat setrit ... s najvacsou pravdepodobnostou na rekonstrukciu domu, co maju tu nedaleko TT...je v dost zlom stave, ale uz sa tesim, ked s nim nieco vymyslim🙂))

• no my sme sa s petom pustili tu u nás renovovať, netreba vela no aj to zaberie času a financu tiež... aj tu postel tiež len obzerame no dohodli sme sa že až tesne pred svadbou ju poriešime...
    a to hadam hej ved architektov nie je vela- nie?a sú žiadaný... no vidiš to si ten domček budeš moct navrhnuť sama ako ho prerobíte-nie?
    inak aj ja sa teším z toho že uš to bude nove ale ked ono to trvá strašne dlho...no s tým som mohla počítať ked to robí moj tatko s peťom sam...

• Sponzor fóra
  • utekám už het- vystrihovať deckám farebne pasiky papiera na zajtra na krúžok- budeme robiť reťaze na stromček... ech

tak pekný večer 😉

• nooo..ked sa daco robi svojpomocne, trva to dlhsie...ale len kapanek /hlavne ked k vam prikvitnu "majstri", ktori viac fajcia ako robia - to mam z nasho zateplovania panelaku, trvalo to neskutocne dlho!/ ...ale za to si to potom clovek viacej ceni 😉 to bude aj s nasou vyzdobou tak, no nie? robime si ju samy...teda si to cele budeme viacej cenit 🙂))) ci nie? no ja sa budem kazdopadne z nej viacej vytesovat 🙂))

architektov je cim dalej, tym viac...ved nas v rocniku je takmer 200...teda ked skoncime skolu, bude volnych 200 pracovnych pozicii? asi nie 😐 mam teraz jednu taku malu brigadnicku robotku, ta aspon cosi hodi...a po skole, no uvidi sa 🙂 treba sa rychlo dakde zamestnat, no 🙂 ale mas pravdu, je to ziadane povolanie...ved v mojej aj priatelovej rodine sa kazdu chvilku najde dakto, kto chce s dacim pomoct, ci poradit...a to potesi 🙂

kazdopadne prajem, nech ide praca od ruky...a nech to je co najskor hotove 😉

• Ahoj Maruška a dievčatá....tak ja sa tiež vydávam 5.9.2009. Ako pozerám, tak vy tu už nakupujete obrúčky a my sme ešte len dnes spísali zmluvu s kameramanom 😃

• ahoj jeinabe 🙂)) tak ta tu vitam🙂))
    no kazdy nejak inak, to je f pohodke...podla toho kto je ako akcny a kolko ma casu...nemaj strach, ze cosi nestihas 😉

• Ahoj, tak mam pocit, ze ja som tu super najakcnejsia..ale tak co uz so mnou, aspon budem mat pokoj

• ahojte kocky...tak jasom dnes cez net zajdnala kameramana...objednala si vyzdobu v agenture...este najst pekne satky a doladit par malickosti a stretnuti a uz budeme mat vsetko 😉

• sak jasneeeeeee, zuuzzu...ty si v akcnosti na prvom mieste 😃 ale ved, tak treba 🙂
    no co, uz len zajtrajsok...a je tu piatok, tesis sa? 😃 😃

• no jeezin, najviac na svete, sa neviem dockat..len mam normalne strach, ze dostanem dalsi mail, ze z toho zasa nic nebude..ale pojdem tam, aj ked tanky budu padat

• jasnackaaaaaa, uz tam proste musis ist!! ved aj my na to cakame 😃 😃
    a uz si na to prisla, preco ti bolo cez vikend cely den tak zle? 😛

• neviem, lebo som nic nejedla, pila som fernetu trochu, ale dva dni predtym som davala ibuprofen, lebo som mala krce, tak som si chcela dajako pomoct a mozno to este ucinkovalo a s tym alkoholom teda dokonale 😃

• nooo...to bolo az moc veci, to uz sa necudujem 🙂))) ale si predstav, ze by to bola ina pricina...no co by si vtedy robila, hm? 🙂

• tesila by som sa, len drahy by asi zinfarktoval..

• Sponzor fóra
  • a zo svadbou by si spravila co? 🙂 a drahy este nema chut na babo? 🙂)))

• ..no pozeram ze mate tu zaujimavu temicku...ahojky sasettka ako sa mas?

• praveze ma, ale az po svadbe..to vies, na rychlo robit svadbu, to nie je bohvieco, zvlast ked mas na prstenoch a poharoch vygravirovany 5. september 2009 😃

• 😃 😃 😃 😃 no sak to si predstav...ze kebyze naaahodou ted sa "pomylite"...tak 9mesiacov vychadza par tyzdnov pred svadbou...a to by ako vyzeralo brat sa s niekolkotyzdnovym babatkom? 😛 to radsej aby sme si davali obzvlaaaaast pozor 😃
    ahoj maruskaaa...no sak pridaj svoj nazor 😉

• No ved prave preto by drahy asi zinfarktoval... 😃

• no...v nasom pripade by zinfarktovalo este niekolko dalsich ludi 😃 jaaaaj, zvlastna predstava...radsej nech ide vsetko podla predstav...a nist nech sa nekomplikuje...a vsetcia budeme stastni 😬

• Ahojte,

sasettka pridávam sa k tebe aj u nás by vtom prípade aky sa tu práve spomína zinfarktovalo ešte zopár dalších osôb.... a ešte k tomu včerajšku- to vás je v ročníku až toľko...?no nas začalo 120 a promovalo nas 40- takže riadne sito...

• ajoj kristi...
    no veru, ved aj nas je o tretinu menej 🙂)) to vtedy presiel zakon, ze sa na hlavu studenta davaju skole peniaze, tak odvtedy nas beru na skolu 2x viac... 😐
    ale teraz to je inak v skole perfisne...napr. dnes som spravila skusku a to som nepovedala ani slovo...ze len za ucast 😃 😃
    taketo veci v prvom stupni sa teda nediali, hehe 🙂))

• no vieš čo rada by som si ešte zopakvala vysokoškolský život bola to paradička- spomínam s láskou na to obdobie 😃
    no nas riedili najme na slovine a matike... ech mali nas tam za tupákov
    ale mna to strašne bavilo...a baví aj teraz prax

• ved to je to...musis mat na to proste nejake tie vlohy, inak sa horko-tazko na tej skole udrzis...tiez nechapem elektrotechnikov, matfyzakov...ze ako ich to moze bavit 😃
    a myslis, ze pri tych neposlusnych deckach vydrzis este dlho? 🙂

• jaj no na rok hádam už budem mať normálne deti- nie žeby tieto boli nenormálne ale nultý ročník je o tom že sú tam deti ktoré nie su ešte zrele do 1 ročníka a väčšinou je to kvôli správaniu... tak to preto sú takí besní niekedy...
    ani ja nerozumiem tým vašim technickým výkresom- aj moj drahý take veci kreslí a je to pre mna španielska dedina

• heeeej, a co je tvoj nastavajuci? stavbarko? 🙂 je to inak strasne zlate, ked sa na tie vykresy pozeraju ludia, co sa tomu nerozumeju...u nas to je tiez tak, len naopak...Janko sa na to pozrie a sa pyta: a toto su dvere? a toto je pracka? ...atd 😃

• ee je konštruktér on navrhuje kotle potrubia a take hluposti- akože nemám šajnu pre mna su to kvačky čiarky štvorčeky a tak podobne...ale aspon sa nasmejeme ked mi niečo chce vysvetliť...

• ajajjaaaaaaaaaj, to su dalsi ludia, co obdivujem 😃 ked robia hentie neskutocne zlozite vykresy...strasna piplacka...ze sa im to chce🙂)) aj my mame aj take zlozitejsie vykresy...ale fakt dufam, ze ked sa zadari a budem robit vo fachu, tak si na tu robotu niekoho najmem 🙂))))))) nejakeho studenta najlepsie...lacna pracovna sila 🙂)))

• no ved ved... jaj ja sa akurát už 2 hodiny trápim nad takými somarinami- čo treba do projektu... a nie a nie to dorobiť...ech a už sa mi nechce rozmýšlat...ale musím to doriešiť lebo zajtra o tom musím inštruovať kolegyne...a už by sa mi patrilo aj vianočnú výzdobu do triedy vyrábať-kolegyne čo maju starie deti majú pokoj tie si vyvesia práce detí a týto moji toho ešte vela nevytvoria tak musím ja...
    a ja by najradšej na svadbu niečo tvorila...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov