Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

22. sep 201027000
  • Tak ako baby, nejako sa to tu zaseklo. Ja sa uz neviem piatku dockat, az budem mat saticky zajednane a v sobotu ideme aj pre obrucky, takze potom nejeme az do vyplaty 😃 sme to dopadli, ale hlavne, ze to budeme mat z krku..a budeme sa moct potom sustredit na vianocne darceky.. 🙂

• ahojky...tak to je super ze uz budes mat satocky ktore si si zelala....ja sa uz neviem dockat kedy pridem domov a pojdem nejake poskusat...len sa obavam ze ziadne na moju postavicku nebudu mat 😞

• a preco by nemali? na kazdu postavu sa daju najst saty..len musis hladat, ja mam to stastie, ze som hned v prvom salone nasla tie svoje najlepsie 😉

• Sponzor fóra
  • caute baby, maruska, pekna fotecka 😉
    ja ted konzultujem tie satky z pasarely asi so vsetkymi mojimi kamoskami, surodencami, mamami 😃 stale nie som rozhodnuta...neviem preco, velmi sa bojim, ze tie saty budu o 9 mesiacov obnosene...teda hlavne to mi hovoria ti moji znami...som nerozhodna...co uz so mnou... 😬

• tak ale ako potom vyzeraju saty z Nicole? tie sa tam tocia v jednom kuse, ake su potom tieto saty? ved sa predsa o ne musia starat, ked ich poziciavaju a urcite ich nekupili za lacny peniaz..

• ...zuuzzu...dufam ze nieco najdem..jedna od nas pisala na portal,ze jej bolo tazko najst satky a ze jej ich nechcely upravit...

..ahojky sasettka...dakujem za kompliment......ja som tie tvoje satky nevidela,ked si ich mala vtedy nachvilku v albume...prave som odchadzala na nakup a akosi so si ich nestihla poziet a uz mas aj svoje favoritky?

• no sak, to je to...ja som sa o to az tak neobavala...ale to tieto baby rapotacky zacali 🙂))) potvory, nemala som sa na nist pytat... 😃 saty z nicole neviem ako vyzeraju, nebola som tam...a ani sa tam nechystam 🙂

ale predstav si to...napr. tie krajkove saty so zelenou stuhou...nevesticka na to stupi a potrha to...ako sa o to postaraju? zasiju to? tym sa predsa znizi ich hodnota...jedine ze by celu krajku vymenili...ale to sa mi zda nepravdepodobne 😬

• No ja si myslim, ze oni tie saty upravia na postavu tak, aby si potom nestupala. Ved musis mat vyssie opatky, ale saty akurat, lebo ani ty si po nich predsa nechces slapat a vysypat sa v prostred kostola pred vsetkymi svadobcanmi, nie? Ja co som skusala v Nicole, tak saty boli cistucke, vonave a biele..ziadne nitky trciace a podobne veci..tak hadam tie saty budu vyzerat k svetu..ved ja sa na to opytam..ako toto riesia a ako cistia..mam uz zoznam otazok, neobavaj sa 😃

• doble, zuuzzu, ty ma vzdy tak ukludnis 😃
    pekne sa popytaj...a daj vediet 🙂))))
    no a jasne, ze nemam v plane sa tam zdruzgat na schodoch 😃 😛 ale stava sa vselico...nahoda je blbec, no 🙂
    jeeeeeejda, co s topankami?? na stefanikovej je totalny vypredaj obuvi, dnes som tam nabehla...a zopar topanociek tam bolo naozaj krasnych...z 1690 na 790...uff...aj bych ich kupila, kebyze mam uz saty vybrane 😃

• a to mali biele boticky tam?

• praveze...boli tam aj biele...ale take obycajne..hladke..tusim za 490...a hentie boli take smotanove skor...a tie boli take ..."počačkané" 🙂

• no ja planujem kupit hocijake, len nech su bez opatku a potom ich nastriekam na bielo..to je najmenej, aj tak ich budem mat obute jedenkrat... 😉

• nastriekas??? fiiiiiiiiiiiiiha, tak to ma teda ani nenapadlo 😉

• no jasneee...lebo biele topanky bez opatkou s uzkou spickou asi nedostanem kupit..
    teda aspon som take este nevidela

• hmmm, to veruze ani ja nie...jedine co viem je, ze vacsinou je strasny problem najst presne take, aku mas o nich predstavu...a to s tym nastriekanim je super napad...ved co sa budes ondit 😃 tulat sa po desiatkach obchodoch a aj tak ziadne take mozno ani nenajdes....

• Sponzor fóra
  • no presne, v New Yorkeri maju take shitove super balerinky..kupim, nastriekam a zahodim..a konec koncov, mozem ich aj nosit a potom nastriekat, aby som ich aj vyuzila..ozdobim si sama, alebo budu len hladke, nemusi bym na nich nic specialne...take sa mi ani nepacia

• no....ja si asi kupim take, ake sa mi budu aktualne pacit... 😬 niektore nevesticky si tu kupili topanky skorej ako si nasli saty...no, aj tak sa da🙂) ale v mojom pripade ee

a inak...dost uvazujem o popolnocnych teniskach 😃 😃 v nich sa citim najlepsie, no...alebo teda balerinkach, proste nieco bez opatkov..

• jaj baby pridávam sa k vam čo sa týka tých botičiek- ziadne štekle- nie som na to vôbec zvyknutá...

inak kočky bola som si skúšať tie moje šatočky a bola som nadšená- take su krásne-vytešovala som sa ako malá...však potom ich niekedy dám na chvíločku aj do albumu- ale tiež len na chvíločku by ste videli, nemožem to nechať dlho lebo z času na čas sa tam chodí pozrieť aj peťko a to on ich nesmie vidieť...

• jeeeeeeeeeej, tak sa ti pacili? no tak to som radaaaaaaa 😉 a nemusi sa nist na nich menit, padli ti ako uliate? 🙂 no tesim sa, ked nam ich ukazes na sebe, hehe

• no presne sadli mi- ešte mi boli aj trošičku volné- čiže keby som pribrala nič sa nedeje... ak si tu tak ich možem teraz pridať do albumu a kukni- a som zvedavá čo na ne povieš...

• tak sú tam...

• fiiiiiiiiha, ake penke kvecinkove🙂)) naozaj ti dobre padli...ale vyzeraju inak, ako na tej neveste, co tam mas fotku...ale to bude asi tym svetlom 🙂)))
    a to su saty kupovane, alebo site?

• horšie alebo lepšie?myslíš
    kupovane... a už odložene pre ma- janka mi ich už chcela dať aj domov- že nech si ich vezmem ale ja som nechcela- to by mi neboli vzácne- stále by som sa na ne chodila pozerať do skrine... 😉

• horsie alebo lepsie? no vdaka blesku vyzeraju trosku presvietene...ale su proste tie iste, ako ma ta nevesta...a basta 😃 su peknucke, romanticke...budes mat aj zavoj?
    a mas pravdu, aj ja bych sa na ne stale pozerala a skusala, kebyze ich mam doma 😃

• hej budem- moja zlatá maminka mi ho vyrobí- ešte sice neviem aky- či taký ten španielsky alebo len obyčajny no v mojom prípade to bude asi ten obyčajný- kedže už saty mam s kvetinkami-neviem či by sa k tomu hodil aj čipkový závoj... no ale to ešte neviem ako toto dopadne...

• hej hej, pekny jednoduchy...tie spanielske cipky by k nim moc netoto...nesli 🙂 to by sa navzajom bilo..
    a chcela som sa spytat na tie vyrezavacky a noznicky...tie si kde kupila? v papiernictve dakom?

• ajaj no 6 som kupila v lidli- to ked mali akcie, nemajú to tam stále, dalšie 3 v "tricáku" a zvyšok u nás v moravciach v takom špecializovanom obchode- na ručnú tvorbu-pre šikovne ruky 🙂 ale mohli by to mať aj v takých lepších papiernictvach...tie v lidli stáli 3kusi cca 60sk a ostatné kus od 25 do 35sk...

len ak si ich budeš kupovať tak nie s umelými čepelami, lebo ja som si take kupila celú sadu vycálovala som za ne kopu love a potom poputovali rovno do koša- nestrihali ani figu...
    ja som si chela aj vyrezávačky objednať z netu ale moj drahý povedal že už mi z toho šibe že na čo mi bude toľko nožníc a vyrezávačiek- ale zato ja to využijem aj v práci...

• joj, tak dakujem za rady 😉 predajnu pre sikovne ruky som tu v TT este nikde nevidela...ale ani som nehladala🙂)) ale nemala by som si to kupovat uz teraz, bo sa s tym zas zacnem hrat a ostatne povinnosti pojdu bokom 😃
    hadam to dakde najdem, tiez sa mi to nechce kupovat cez internet...radsej si pozriem, ci to naozaj pekne vyrezava 🙂 a co decka? tie medaile/y?/ 😬 , co si robila, zabrali? 🙂

• ale kiežby, práve dnes boli akoby s nimi všetky čerti šili... to 5 hodín je na nich strašne vela, nič sa im nechcelo- len by von utekali a to keby som ich pustila tak by boli mokrí od hlavy po päty...tak ich strším že mikuláš im nič neprinesie...ja no ved aj ja by som najradšej strihala a tvorila ale ešte stále na to nemám čas, ja neviem kedy bude- snád ked dorobíme tu našu izbu...

• nooooooooooo, len ich pekne stras!!! 😃
    a co tam vsetko este robite v tej vasej izbietke? do vianoc stihate?🙂))

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ELLIWED
    Hlohovec
    .
    SVADOBNÁ & RODINNÁ FOTOGRAFIA.
    Tvoríme Vaše jedinečné spomienky.
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik