Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem- to je už moj 3 výtvor a to nehovorím o tom že 2 som zrušila ešte som ich len začala robiť...hm no aj ja sa na to teším, ja zháňam práve krížik aby som podla neho vedela vyrobiť vankušik...s maminou sa práve chystáme na vyrobu závoja...aj výrobu podbradníčkov už mame vyskúšanú- netrvá to dlho s maminou sme to zmákli za 2 dni-tuším-a to maminka chodila na nočnu...
Odpovedať
ahoj kristi, dik za upozornenie...oo do kelu nieco som pokazila..idem to napravit s tymi fotkami...hihi
Odpovedať
Profilova fotka
no to sa stane tu občas, ale najviac ma vie naštvať ked napišem taky dobre dlhý príspevok a on sa mi neodošle a samozrejme sa celý zmaže- tak to ma ide poraziž, ked to musím pisať odznovu...
Odpovedať
ozaj a aký velký urobiš vankusik? ake mu das rozmery?
Odpovedať
Profilova fotka
no to práve závisí od toho aký bude krížik... a ja chcem nan dať aj obrúčky, bo v našej rodine je nedostatok adeptov na nosenie vankusika
Odpovedať
aj ja chcem dať na vankusik obručky :-D , ja ale len obručky
Odpovedať
Profilova fotka
jaj tak to potom nepotrebuješ veľmi velký... no ja si myslim že by mohol byť tak okolo 25x25cm...vieš čo pozri na stránku svadobné ozdoby-tam sú aj vankúšiky a mali by tam byť aj rozmery...
Odpovedať
no tak uz tam tie fotos su..hihi ..konecne..:-)
Odpovedať
no už som si kukla tu stranku a tam tak jak píšeš ty uvadzaju no tak nebudem ani vymyslat a bude mat tie rozmery! fuu len kolko variaciii mam vyzaz toho vankusšika.....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...no kristi, ty si velkaaaaaaaaa sikovnica ;-) naozaj pekne vecicky do vlasov si si porobila...ja este neviem, co tam budem mat...ale ked, tak asi jednoduchu celenku...take cosi, co mas aj ty v albume, heh :) a na prstienky urcite to, co mam v albume, to sa mi hned zapacilo...dakde zozeniem nejaku misku...kamienky uz su doma, hehe :) a adeptov v rodine by par bolo...len sami chalani... :-| :-N aj teraz co sa narodilo dalsie /snubencovej sestre/, zas chlapec...no :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky sasettka, dakujem, snažim sa ako sa dá... no tí drobci- všetko z peťkovej strany- u nás som ja najstaršia takže asi tak... malachristi- ej aká som rada že konečne je tu aj nejaká nevestička čo má dvojo očí :-) lebo ako som si tak všímala väčšina nevestičiek bez okuliarov, ja neviem či si ich na foto dávajú dole alebo čo- a to ja by som bola bez nich čisto slepá... inak ste zlatí....
Odpovedať
Profilova fotka
ehm...baby...nechcem sa tu hrat na nejake odpocitavadlo, ale mame to presne za 8 :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jo jo jo, aj ja som dnes rano vstala s tým že som peťkovi povedala že dnes to máme za 8... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to mame za osem a je to super...zachvilu budeme vydate zena...tak rychlo to zbehne. Len keby to aj dnes v robote tak rychlo odsypalo, ale neodsypa...uf, sa budem do 23. zasa trapit, kym pojdem domov :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja moja no tak to teda nech radľej ten čas rýchlo ubieha- aby si bola čím skor doma...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby. no nejako sa nam to tu zaseklo... čo sa deje...? mate niečo nove...?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kristiiiiii....no sak to bude tym, ze sa nejak asi nemame cim chvalit, hehe :-N ale vidim, ze ty mas nieco nove - fotku penku kvetinkovu :))) ci este nieco? :)
Odpovedať
Profilova fotka
hej akurát som dokončila ozdobu na auto, prave ju upravujem a hned hodim do alba... a vy ako? čo skušky?
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, no uz sa tesim, co si vytvorila ;-) ocakavam daco oranzove :))) ja a skusky...hmm, no este mam pred sebou 4, vo stvrtok som mala obhajoby atelieru...takze bolo roboty nad hlavu...no uz aby bolo po vsetkom...a mohla aj ja nieco svadobne vymyslat....to si prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj no jasne že oranžové... viem si predstaviť čo vetko máš teraz na práci, počas skúšok som ani ja na nič iné nemyslela, dokonca som bola taky humusák že som si ani prach neutierala v izbe...na mna všetci doma pozerali že či mi šibe už teraz niečo vyrábať, ale mala som takú potrebu sa realizovať...a mam z toho radosť...
Odpovedať
Profilova fotka
no uuuuuuz som to skukla, je to veeelmi pekne :) a uz aj vies, ake vozitko budete mat??
Odpovedať
Profilova fotka
no jasné,vedel som že to musí byť tmavé auto, lebo na tom najkrajšie vynikne výzdoba a kedže sa mi nechce zháňať ine, bude naše- teda peťkove autíčko- naša maruška(fiat marea vikend) tu niekde som našla taku peknu ozdobu auta zadnej časti kombika a strašne sa mi to zapáčilo tak iné už ani nechcem... a šoféra už máme vybaveného tiež...
Odpovedať
Profilova fotka
eeeeejha, tak to mate dobre vymyslene :))) moj drahy sa ma prekvapivo prednedavnom spytal, ze co ako s autom...to su take chlapske veci...ale som rada, ze aspon nad tou svadbou aj trosku premysla, hehe:))) i ked aj ja mam rada pekne auta...no budeme musiet zohnat...pretoze v rodine ziadne faaaro nemame...teda v najblizsej rodine, ktora ho v ten den nebude potrebovat... ale aj my uz mame sofera...spoluziak sa mi sam ponukol, no nie je zlaty? :-)
Odpovedať
ahooojteeee...no ja sa tiez ucim na skusky takze nic nove...ja len ze som doplnila par siat do albumu...tak kuk..:-) kristi..peknu ozdobu si spravila..len co je pravda..:-))
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej... my budeme mať tmavo zelenej farby- ale vyzerá skoro ako čierne...takže vyzdoba vynikne... ved aj nám ocinov kolega povedal sam že on bude voziť ak budeme chcieť...
Odpovedať
Profilova fotka
no len ked my sme nad tym premyslali, tak asi budeme potrebovat aj dvoch soferov, takze bude treba este kohosi zlanarit..dakeho tazkeho abstinenta, aby mu nebolo luto :))) hej, na tmavozelenej oranzova perfisne vynikne, mozno aj lepsie ako na ciernej ;-) inak teraz najblizsie po skuskach aj tak budem riesit svadbu skorosvagra, termin maju 21.2...brrrr...to bude podla mna este kosaaa... 8-( a ahoj malachristi, no aj tebe prajem, nech skusky rychlo a uspesne zvladnes ;-) a satky pekne...velkeeeee :)
Odpovedať
Profilova fotka
noo super šatky malachristi... jaj tá už tolko spomínaná svadba... a ako sa im darí s prípravou...?
Odpovedať
Profilova fotka
a vies, ze neviem??? :-D :-D :-D vidime sa tak raz za mesiac...chapes...nejak skorosvagor nema cas nas svoju rodinu, je stale len s nastavajucou ...ach jaj.. :-S ale naposledy som z nich dostala, ze nevesta ma saty a maju priestory...a nevidela som na nich, ze by este nejak specialne chceli daco riesit...dokonca mojmu Jankovi ako hotovu vec povedal, ze bude fotografom...a ja tam mozem sama nohami suchat...alebo co...no maju zvlastny pristup k okoliu... mna len zaujima, co si teda obleciem, nic viac :))))) aj som sa im ponukla, ze ak daco potrebuju, nech f poho povedia..ale su ticho...takze tak :-N
Odpovedať
Profilova fotka
a šak hadam to nakoniec dobre dopadne... alebo potom si budeš vychutnávať to ako uplne inak bude vaša svadba pripravená... jaj uteekám lebo peťko mi tu za ušami píli že chce isť spať, ze on je stráášne unavený... tak pekný zvyšok večera....
Odpovedať
Profilova fotka
eeeejha, pekne skoro idete do periiiiiin :)) tak dobru noooooc ;-) a hej, ja si tie pripravy urcite viac vychutnam...to nie je o com :))))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?