Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

22. sep 201027000
  • ja si myslím že hej lebo on mi bol ešte aj na birmovke a to som bola už velká a pamatal si ma... ked nie tak pripomeniem... v bedekeri písali že tieto veci stačí vybaviž 6 mesiacov pred svadbou tak zatial s tým neponáhlam...
    ja by som k nemu chcela isť aj na poučenia...

• ved aj my tomu nasmu planujeme dakedy pol roka pred brnknut, ze ahoooj, tak sme si to stale nerozmysleli, takze 5.9. si sprav volno 😃 aj na matriku staci ist vtedy dakedy, nie?
    a ten nas je teraz az dakde pri ceskopolskych hraniciach, tak to bude zaujimave s tymi pouceniami....ale nejak si to zariadime...

• no to hej aj na matriku to stačí tak nejako...ja sa stým teraz nejako neponáhlam však mám čas všetko podstatné je vybavené a tak teraz vegetím...

• Sponzor fóra
  • utekám het, dať si dáky relaxik vo vaničke tak pekný zvyšok večera prajem.

• dakujem a papaaaaa

• sesettka..vyzdobu mi bude robit jedna agentura od nas...a farba bed fialkovo biela...ale s tou pani komunikujem len cez net,lebo je momentalne v zahranici a vrati sa az koncom januara...

• sasettka, tie saty si mozes pozriet na www.amarel.sk, kolekcia 2009 a model Portico, nemam tu tie fotky zo skusania...ale stale este pozeram saty v UK, tak uvidime, som rada, ze mam zatial aspon tieto... 🙂

• ppetulka, tie su kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasneeeeeeeeeeeeeeeeeee....waaaaaaaaaaw...vsetky tie modely su kraaaaaasne, no doprcic...som ani nepocula o tom salone...a je aj v Piestanoch, to vobec nie je daleko odtialto...no ako pozeram tie satky...tak tam asi urcite skocim 😃 len by ma zaujimalo, ako sa to tam cenovo pohybuje...ale dala by som od 15 do 20...ako tak na to pozeram 🙂)))

• a maruska, teba ta vyzdoba na kolko vyjde? da sa to zniest? 🙂))

• ja som si ich vybrala v TN, ale maju salon aj v Piestanoch...tie saty stoja okolo 14 - 15 000, zavoj okolo 500. Fakt sa Ti pacia? Ja nie som si stale ista

• ..no bude to tiez tak do 15 tisic ale budem tam uz vsetko...budeme mat tak 140 ludi

• no maruska, tak to bude svadbististo 🙂

• no mame velku rodinu ale urcite nepridu vsetci...to len tak predbezne..

• a kde to budete mat?

• no ja take saty naozaj mooooozem, pre mna su jednoducho kraaaaasne...viacero modelov tam...juuuj, mne by siel napr. ten model Pascua...ehm, siel, no paci sa mi, neviem, ako bych v nom vyzerala...aj tie tvoje Portico sa mi pacia, aj Persia, Pednulo, Postal....uplne sa tu nad nimi rozplyvam 🙂))) a ta cena...prijatelna 😉 nie si si ista? no ved...moze sa stat, ze najdes nejake, v ktorych si budes na 100% ista...a uz si zaplatila zalohu?

a hej, svadbististo 😃 😃 krasne slovo 🙂)) no my budeme mat nejakych 70 - 100ludi ...a nemam predstavu, co mam ratat na vyzdobu...ale nebudeme mat navleky, to podla mna o dost pojde dole ta cena...no uvidi sa...

• Sponzor fóra
  • no ja mam rodinu aj v zahranici tak ratam ze oni asi koli detom nepridu....tak to s mojej strany vychadza tak do 70 ludi

• tak to ste skutocne pozehnana rodinka... 😉

• brasko mal len taku malu svadbu tak mamka vola vsetkych 😉

• aj nam to vychadza okolo tych 70 na celu a asi 30 este vecer...no sialenstvo...no my mame smolu, lebo nas vsetci prebehli a vsetci nas zavolali, tak im to musime vratit🙂
    Co sa tyka siat, zaplatila som 3000Sk zalohu. Ale ked som sa v nich videla, bola som si ista...ono to asi potom pride, ked clovek vidi dalsie a dalsie nove saty...

• ..no ved to ja mam uz vsetky sesterky a bratrancov v chomute a u nas je to tak isto ze to treba vratit...no a hladom satiek..je to presne tak ako pises ze ked sa v nich uvidim poviem ano su to tie prave a citim sa v nich fajn...

• to je dobreeeeeeee....s tou "smolou" 🙂)) no ja som sice bola na svadbach svojich sesternic a bratrancov, ale tych nevolame, lebo by sme sa tiez dostali na pekne trojciferne cislo 🙂)) len slobodnych...zenati/vydate...kazdy uz ma min 2 deti...to by pekne narastlo co teraz ratam tak na 30 dalsich ludi...ale aj v nasej rodine je to asi posledna svadba, tak akoze planuje byt vacsia...no uvidime...ale aj tak nad 100ludi by sme do tych nasich priestorov nenarvali, takze to nas aspon brzdi 🙂))

ppetulka, naozaj su tie saty velmi pekne, zvlastne, neokukane 😉

• no dobre, tak si ma trosku ukludnila...koncim uz v praci, tak papa zajtra🙂

• ..my volame brat.a sesternice bez deti..ak budu chciet tak pridu ..ak nie tak ich smola,lebo to by sme mali fakt asi tych 100 ludi dohromady...

• tak omrkla som tu stranku a tie satz pascua su nenormalne,ale asi bz som sa v nich uvarila,ak budu v septembri horucavy a tie postal su tiez prekrasneee.my budeme mat tiez okolo 60-70 a vecer kolko ludi pride,neviem,tiez asi okolo 30,len sa bojim,aby sme sa tam vsetci potom pomestili

• baby,ja mam taky maly problem inak,zee ja ked pozeram vsetky tie saty na nete,mne pripadaju uz na jedno kopyto a fakt sa bojim,ked si ich pojdem v marci skusat,ze sa mi ziadne nebudu pacit 😞

• ..nebj nic..ja som sa zase bala ze nato ze som nizssej postavy na seba nic nenejdem a nasla som a dokonca uplne iny styl mi sedel ako som si myslela...

• hmmm, no u nas je taky zvyk v rodine, ze sa pozyvaju uz len slobodni ...takze mam vyhodu, ze som jedna z najmladsich 😃

aj ja sa nemozem vynadivat na tie amarel modely ... myslis, ze su moc hrube a bolo by v nich moc horko? no treba asi jedine vyskusat 🙂))) a ja hlavne dufam, aby v noci bolo vonku prijemne, pretoze kamaratov planujem usadit tam 😃

• ja mam 163cm,a ked som bola doma som si v nicol skusala jedny saty a v pohode mi sadli,ale viac som ich nestihla skusit,tak dufam,ze taky vyskovy problem amt nebudem 😉

• ...ja som si skusala u nas v SNV a nic som nenesla...tak som si vybrala saty v Polsku...

• babo...od dnes uz prestan pozerat po satach!! 😃 aby si bola milo prekvapena, ked pojdes skusat, hehe 🙂)) ja som toho nazoru, ze oni tie prave saty vzdy dakde na teba cakaju... 😉 mozno aj hned v prvom salone, do ktoreho nabehnes...to je len otazkou nahody a stasticka 🙂)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov