Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teda som to kuk ej... moj peťko by to asi nezvládol, aj to sa už od teraz dohadujeme,lebo on povedal že tancuje až po 3 poháriku... a ja mu tvrdím že ženích nesmie vela piť aby vydržal celučkú noc tancovať.... no ioni sa už s bráškom dohovárajú- že kedz si tie 3 poháriky dajú, lebo aj bráško je taký istý... tie baloniky, sumu neviem lebo zatial som ich len tak okukovala... ale v blízkej buducnosti sa ich chystám nakupit tak potom vám dam vedieť... my budeme mať peťkove autíčko... tak ja som už na autíčko výzdobu urobila, vlastne to bola prvá vec čo som urobila na výzdobu... baby mi dnes slavíme 2 výročie- sa chválim... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
gratulujem kristiii. :-D aj ja som si to akurat to video kukla, a teda waaaaaw, ale ten ženich musi byť dám dobý tanečník a dobrý šoumen. tak až natoto by som ho teda na 100 % nepresvedčila :-D .ale bolo to supeeer. inač mne sa aj toto páčilo : http://www.youtube.com/watch?v=Vqiw-K... som skušala s presviedčanim, no soms a musela zmieriť, že prekvapko takehoto druhu nebude 8-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa majte kočky, ja zas zdrhám na víkend ku milému. inak tých videí je tam celkom dosť a dobre som s pobavila na niektorych. snad aspon na malú pasáž ho namotám. ešte času dosť tak držte palce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeej, tie satky v tom minibazare...waaaaaw, no vedela by som si vybrat :)))) no ja uz popolnocky mam, tak uz radsej ani nepozeram, hehe :) janka, dokonca v "nasom" hoteli nam ponukali, ze ak chceme, mozme mat svadbu priamo u nich na zahrade, vedia to f pohodke zariadit, maju s tym skusenosti...ale nechceli sme to len z toho dovodu, ze by sa to nekonalo v Trnave, odkial je vacsina nasich rodin a kamaratov...a nechceli by sme, aby sa vsetci museli na sobas trepat do Serede...tak sme to nechali pekne na trnafsky kostolik...a potom sa tam so svadobcanmi odvezeme... ale inak to musi byt kraaaaasne brat sa pod holym nebom :-) kika, GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEM, idete si dakam hacat na nejaku veceru? :)
Odpovedať
Profilova fotka
jo jo chystáme sa... teda aspon drahý tak slubil... :-) no a som mu kupila ružové boxery som zvedavá čo na ne povie xixi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruzove boxerky??? dobreeeeeeee 8-) potom som zvedava na reakciu, hehe :))) tak krasny vecer prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
podobne...
Odpovedať
Profilova fotka
sasettka - juj to je co za pecka to oni naizaj museli mat aj srandu aj zabavu v kazdom pripade im to seklo inac je to sranda pretoze aj ja s mojim sme rozmyslaly na pesnicu z hriesneho tanca :-D este dobre, ze moj je taky sisi a nebude mat problem somnou zatrsat aj nieco take :-D jaja uz sa tesim ked pride s prace o nejaku polhodku mu to ukazem a mozme zacat cvicit parada. Na svadbu pod nebickom by trebalo pekne pocasie a neviem ci v septembri nebude prsat no uvidime mamina uz povedala, ze ked pridem domov tak namalujeme branicku a zacneme chystat uz sa tesim :-D jajuliatko - no kuknem sa dufam, ze to najdem som zvedava dakujem velmi krasne
Odpovedať
Profilova fotka
jajuliatko - svadba pod holim nebom je krasna sestra mala ale ona mala hrozne vela ludi to sa mi nepacilo lebo sa nebolo kde ani hybat a mojmu je tiez vlastne jedno kde sa vezmeme len aby sme sa hehe. kristi - jej gratulujem k vyrociu
Odpovedať
Profilova fotka
hmm, no my sme sa uz o tom prvom tanci bavili....ked som mu ukazala ten haluzny, tak pokrutil nosom, ze asi nieeeeee...jedine tiez ak by si dal par frtanov, mozno by to slo :-D ale chceli by sme sa teda minimalne naucit normalny pekny valcik, abo waltz...na nejaku fajnovucku pesnicku...to tiez nie je sranda, si myslim...uvidime, no :) mam kamarata tanecnika, tak hadam bude ochotny za vysluzku dat nam par hodin tanca :-D no ved to...svadby pod holym nebom su risk, treba mat pripravenu aj uprsanu alternativu a tym sa to hned skomplikuje, co? :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Este dobre ze moj nepije a hovoril mi to z chladnou hlavou o tom tancovani ale na nacvicenie budeme mat len tyzden snad stihneme :-) skoda, ze mi nikoho nemame kto by nas naucil chichi a svadba pod nebom no ano treba sa pripravit na vsetko moja segra mala objednany a postavany aj velky vojensky stan keby prsalo ale bolo tak horuco, ze az. No jej to vyslo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky..... mám novinku, včera sme boli v nr a hádajte čo.... kúpili sme si obrúčky, teda objednali a zaplatili... a presne tie ktoré sa mi najviac páčili... tie druhé, čo mám v albumíku... juchú... a drahý si aj kupil svadobný oblečík... taký je v ňom fešáčisko...tak sa velmi vytešujem... pozerala som aj tú kravatu a vestu- čo má byť na svadbu iná a ludia moji som nevedela že totaké drahé...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Jeeej, kristi, tak to je supeeeeeeeeeeeeeeeer, tesim saaaaaa ;-) a krasne su veru :) takze biele zlato? a aj oblek? no fajnovucicko...hej veru, draha to vec...inak dost rozmyslame nad tym, ze Janko bude mat klasicku vestu do obleku, co si kupi....akoze tu trojkombinaciu a bude...ved co potom s tou vycackanou vestou? jedine predat, no :-N mne sa to viac paci s normalnou vestou, nemozem si pomoct :) ved nam povedali v obchode, ze len ta francuzska kravata s vreckovkou stoji 700sk....som kukala ako puk :))))
Odpovedať
ahojky sasettka...ako sa mas...satky uz mas vybrate?....ja som sa akosi dlsiu dobu nedostala k netu tak ani nemam prehlad co a ako tak si pomalicky citam o com kecate...ale teraz mam konecne trocha volno tak uz je fajn.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj maruskaaaaaaa, no veru, pekne dlho si sa neukazala :-) ...a anooooo, saty uz maaam, juchuuuu, su v albume na obr.75...su take trosicku nezvycajnejsie, bieloruska kolekcia Papillio...ale sak, citila som sa v nich veeeelmi dobre :))) a ty co noveho? ci si bola velmi zamestnana, ze na nieco take, ako svadobne vybavovacky, nebolo casu? :-)
Odpovedať
...no bola som zamestnana pracou...a na svadobne vybavovacky nebol akosi cas....teraz idem prave na pohovor s nemciny..aby som dostala certifikat...tak dufam ze to zvladnem :-| ....hned aj idem pozriet do albumiku ake si si vybrala....ja si idem pre moje satky v maji tak potom dam konecne foto...
Odpovedať
..no satky mas velmi peknucke take nezvicajne...zdaju sa mi byt take lahucke ako pavucina... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem, su trosku mimo klasickych siat....ale nie su uplne take, ako na tom obrazku...su totizto cele biele...takze az take uuuplne nezvycajne nie su:))) aaaaaale pravdu mas, lahuckeee strasne...myslim, ze mi v nich bude fajn :-) uff, nemcina....hmm...ja na jazyky vobec nie som :-N ale kazdopadne drzim palce ;-) a aj na to foto tvojich siat sa tesim :)))
Odpovedať
...dakujem velmi pekne...juj ja sa uz tak tesim domov aj ked to bude len na par dni a aj to nas cakaju este nejake vybavovacky...este nam treba ist na matriku ,na nauku, dohodnut vyzdobu no je este toho dost..a ten cas tak rychlo leti ,ze jeto fakt neuveritelne...
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj vsimam...do polroka pred terminom som si vravela, ved je casu kopec...ale ted mi dochadza, ze uz sa to nejak rozbehlo :))) ani my sme este neboli na matrike, knazovi sme este nevolali...ale uz by sme mali...vyzdoba...hmmm, tak nakupila som toho uz dost, myslim ze by uz aj nakupov na vyzdobu stacilo :-D topanky necham asi az na leto, bo teraz, co som pozerala po obchodoch...ziadna slava :-| a doplnky dake, hmm...a este zenicha obliect...a bude :-D jeeejda...a este obrucky :)))
Odpovedať
...no ja si kupim topanocky v polsku ked pojdem pre satky a doplnky..no chcela som len take jemne srdiecko na krk od svarovskeho a priatel ma nim prekvapil na Valentina..dam potom aj foto....ja budem koncit..idem si dat sprchu a potom dobru dohajan...papa dobru noc.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kristi - no vesta je draha moja sesterka kupila za 2.000,- a to len vestu na a ja som tuna na akciu v Irsku kupila kravatu + manzetove gombiky a vesticku za 1.000 tak sa vytesujeme. Svabu planujeme v zlatobielej tak aj vesticka a spol zlate ved ak chces kukni album.
Odpovedať
Profilova fotka
ja chcem zas len nausky, na krk nist, vzdy, ked tam nieco mam, tak si to len chytam, hram sa s tym....atd :-D ides kupit topanky do Polska? aj mne kupis?:)))) tak sa maj pekne a ozvi sa zas dakedy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ani ja si na krk nic nedava pride mi to zbytocne ked saticky korunka naramok a nausky su dos nacacane :oD
Odpovedať
Profilova fotka
irish...som necakala, ze sa zenich v cene kupy obleku, topanok a ostatnych veci vyrovna cene nevesty...az teraz si uvedomujem, ze to tak je =-) teda este to ma dokonca lepsie, on to, co ma na sebe, nebude musiet hned vratit :-D teda tak je to v mojom pripade...ty mas satky kupene...a co potom s nim planujes? predat?
Odpovedať
Profilova fotka
No aj ja ako som tak prepocitavala vydavky na zenicha su tiez poriadna palka samozrejme on nema bizu ale aj tak to je pecka ved len oblek okolo 8.000,- ked nie viac fuuuuu. A moje satky no asi ano potom ich asi planujem predat lebo co s nimi a tak sa zda ze pojdu na drazku lebo som ich dala na chvilku do bazaru na predaj a mali zaujem co som rada ved aj bizu a ostatne predam, vyzdobu a tak a ty ako? Ja som si saty kupila lebo lepsie to je tak a nemusim na ne stale davat pozor tak si budem na plno vychutnavat svadbu :oD
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, no ja neviem, ci budem mat po svadbe daco na predaj :-N mozno cosi z vyzdoby...ale inak ma nist nenapada :)) saty si teda poziciavam....topanky napr. sa hadam hodia aj potom...ved biela bude urcite raz IN :-D ako je teraz fialova, hehe :))) a ten zenich, hej...sme pozerali obleky...7-10tis, vesta + kravata 2-2,5tis, topanky sme radsej ani nepozerali...no pekne palky veru...nemaju sice bizu, ale maju nejake tie manzetove gombiky... :-D ja som mu kupila tie haluzne I love my wife...tak hadam si da tie :)))
Odpovedať
Profilova fotka
Ano biela farba boticiek sa hodi ku vsetkemu :oD a drahe to je v dnesnej dobre vsetko len vyplaty su male a smiesne na taketo nehorazne ceny, ze kriza a rubu take palky hm ...
Odpovedať
Ahojte, neviem ci moja otazka patri do tejto temy, ale svadbu mame predsa len 5.9.09 :-) . Chcela by som poznat vseobecny nazor na fotenie po obrade. Tento je o 14:00 a kedze je cirkevny ratam, ze to cele aj s gratulaciou bude trvat tak 1,5 hod.. Najprv sme rozmyslali, ze sa budeme fotit v piatok, ale stretla som sa zatial len s negativnym ohlasom (z oboch stran).A ked sa uz mam fotit v ten den, tak nech je to so vsetkym- teda nech ma prvy krat vidi az pred oltarom. Len neviem, ci sa to fotenie stiha aj po obrade a co s hostami. Dakujem za vsetky nazory.
Odpovedať
Profilova fotka
irishgirll, no veru...ceny su nehorazne...i ked moja sestra to na svadbu s topankami vyriesila perfisne...tyzden nahanala nejake normalne po celej Bratislave...az jedneho dna nabehla k cinanovi a kupila perfisne a krasne topanocky za neuveritelnych 250sk a bolo :-D koni ahoj, no ja osobne som zastanca fotenia pred obradom, ked som cerstvo nalicena, ucesana... je to krasne, ked ta zenich uvidi az ked k nemu kracas pred oltar, ale ja osobne si vravim, ze staci, ked ma teda uvidi v satach az v den svadby....cize fotenie si davame pred obradom...aby to bolo kludne, bez stresu a pocitov viny za to, ze tam na nas svadobcania dakde netrpezlivo cakaju :))) ale na druhej strane som bola na svadbe, kde to mali na tvoj sposob a tam sa mladomanzelia sli fotit az po veceri a my ostatni sme tancovali a bavili sa...ale neboli dlho prec, fotili sa v arealy hotela, takze to bolo takych max 45 minut a pohodka:))) ale fotenie medzi obradom a vecerou sa mne osobne vobec nepozdava, raz sme tak cakali, ja som bola male decko, hladneeeeeeee....a vyse hodiny a pol sme tam cakali pred restikou, kym sa ti dvaja pofotia...to teda nebolo nist prijemne :-N ale ked uz to naozaj chces takto...hmmm, tak im aspon zabezpec nejaku aktivitku, nech tam nestoja ako solne stlpy :)))) alebo nejake tie vysoke stoly, pri ktorych sa stoji...a aspon nejake obcerstvenie, daco na pitie...dakde som tu videla cosi ako svadobne noviny, ci co to bolo....a taaaaaaaak :) ale teda, na tvojom mieste, ak by si chcela, aby ta tvoj nastavajuci videl az v kostole...by som riesila fotenie az po veceri, v septembri kedy zapada slnko? :) okolo 7? to by mohli byt pekne fotky...a vtedy su aj najlepsie, ked ti slnko svieti viac do tvare, ako zhora na hlavu...ved skus sa poradit aj so svojim fotografom... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?