Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

22. sep 201027000
  • sasset, si tu??

• som! 😃

• no kooooooooooooonecne sme sa stretli, tak uz sa tesim na satky 🙂

• Sponzor fóra
  • asi sme sa zas minuli s malouchristi. musim striehnuť asi 😃 .
     a srdiečka asi ešte kus prelakujem sprejom na vlasy 😃 ,a budu sa možno aj kus lesknuť 😃 . a ešte take srdiečka ako ty si robila, tak tke niečo podobne spravim z kartonu asi a to bude na mileho dvere na dome. 🙂

• cakajte hned pridam fotku

• oki, tešime 😃

• ok uz je tam..inak berte to tak ze tie saty nie su este dokoncene..a hlavne vrch bude este upraveny...

• jeeeej, krásne a aj vlečka supeer. a ako sa ti vypína? tak dovnutra? ja som tiež chcela s vlečkou ale nie vždy sa mi páčilo ako ju poskladali hore. ale tie moje maju nakoniec aj vlečku a aj fajne je vyskladana, tak to dobre vyzera 😉
    ale šatky tvoje super 😉

• janka, velice chutnucke su tie srdiecka...a to budes mat na dverach do domu? no tak to odporucam dacim zasmradit, aby ti tam nezacali osi a vcely lietat 😃 😃 😃 ja bych to mohla mat, bo ja byvam na byte, takze by neboli priamo v exteriery 🙂)))

malachristi, jeeeeeeej, no ake cacaneeee 🙂)) a aj s vleckooooooou, no pjekne pjekne 😉

• jani, sme narovnako napisali 😃

a ako bude upraveny vrch? a zavoj bude tiez?

• dakujeeem...kamoska mi povedala ze sa moc lesknu..vadi to moc?

• no ja ich budem mať v bytovke na dverach bytu, tak že včeličky snad nehrozia, ale super poznamka, to ma nenapadlo 😃 . a v dome býva priateľ, tak jemu spravím take z kartonu obmotaneho stuhou a tak. no niečo ako ty maš.

• ale coby to vadilo...to je proste taky matros...hlavna vec je, ze sa tebe pacia...a ze sa v nich perfisne citis, je tak? 😉

jani, tak to je potom f pohodke, hmyz ma smolu 🙂)))) no vymysli daco, strasne ma to bavilo...srdiecko vytvarat...ted mam ruku v bandazi, ted som rada, ze vobec pisat mozem 🙂))

• ano zavoj budem mat ale len taky normalny maly..a vrch..no ramienka budu uzsie a teraz este je to na prsiach take pokrcene ale potom to bude normalne rovne a vystrich tam sice nevidiet ale aj vystrih mi trochu spravia hlbsi ako je teraz..ale mne sa paci ta vlecka a to ako je to poskladane na bruchu..

• malachristi a to su tie šaty baccara, čo maš na modelke pred tvojou fotkou? lebo na tebe ich tak celkom z predu nevidno, tak preto sa pytam.

• Sponzor fóra
  • a ty budes mat tiez zavoj?

• no oni su skombinovane z troch roznych siat...a to z poslednych dvoch v mojom albume..ale potom som este zmenila to skladane na bruchu..

• no ja budem mať ja závoj. ešte ale neviem aký, to potom na skuške tyžden pred svadbou vyberieme. lebo ma dostať v salóne ešte nejake nove vecičky.

• aj ja som inak rozmyslala, ci to nie su tie iste, kedze maju podobny vrch tie saty... 🙂 a malachristi, to si teda poziciavas tie saty? hmm, ja zavoj urcite...len neviem este presne aky...doma uz mam taky dlhociznyyy....asi 3metrovy...akoze namiesto vlecky...ale nie som si nim celkom ista, ci ho pouzit 😬

• a sasi, ty čo si porobila s rukou???
    juu, tak naraz pišeme, že potom to tu otvorim a sa čudujem kolko som toho ani nečitala 😃
    tak že ty si si davala šiť šaty christi? a kde.

• no nie nepoziciavam..to som si dala usit..takze ich kupujem...

• jaaaaaaaaaaj, tak ty ich mas vyskladane....hmmm...no pekne 🙂 inak aj to ma napadlo, ked som si pozerala tie fotky siat, co tam mas...skoro na kazdych som videla cosi z tych tvojich siat 🙂

jj, aj ja som z toho zmatena...nieco napisem, poslem a hned je tu x dalsich prispevkov, mam z toho chaos 🙂)) ruka...hmm, nejaka presilena 😐 no len aby uz konecne prestala boliet....

• ahaaaaaa, no lebo daju sa usit saty aj za cenu prveho pozicovneho...hmm, a na kolko ta to usitie vyjde?

• hmmm, tak vyrobiť z troch pekkných šiat jedne - to je aky dobry napad. to maš istotu, že take nikto nemá 😃
    tak ale to maš fakt istotu, že si si dala vyrobiť také šaty ako sa ti naozaj najviac páčia,tak že spokojnosť musi byť iste velká 😉

• no ale ja som teraz v uk..a tu si ich davam sit..tu to inak funguje...😞disappointed: a vyjde ma to dost...radsej ani nepoviem..ale planujem ich potom predat..tak dufam ze nakoniec ma nevyjdu az tak vela..🙂

• ty si na ukrajine? a odkial si ak sa možem spytať? - taže vychodňarka??

• no veru...aj ja by som mala dusu na mieste, kebyze mozem skombinovat niekolko siat dohromady 😃

• uk ako united kingdom...teda anglicko...tak to bolo myslene, ci nie? 😬

• a teraz nemaš?(myslim dušu na mieste) ved ty si si tiež krasne šatky vybrala 😉 . aj ked keby to tak sa dalo normálne, že si poviem z takych, takych a takych chcem to, a z tych hento 😃 . to by sme nie take navrharky boli 😃

• uups, hej asi hej 😃 😃 😃 . tak teraz som sa zachovala ja ako z vychodu. ( ved aj som 😃 😃 )
    ale vždy mato tak zavádza, lebo tu často chodia na ukrajinu, a tiež tomu hovorime že na uk. tak sa ospravedlnujem 😦

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov