Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Suhlasim s tebou...ja uz ani nerozmyslam nad pocasim, lebo som po vikende stratila hlas a nevladzem rozpravat, navyse mam taky kasel, ze musim stale pit caj...v robote sa mi smeju, ze budem to ano musiet opakovat, aby ho aj pocut bolo...proste choroba jak svina a neviem sa jej zbavit:(...ale zajtra som doma, tak sa idem liecit, nech som do soboty fit...takze pocasie mi je srdecne ukradnute... ja sa vydavam a v tom mi nic nezabrani:))))))
Odpovedať
Ahojte nevesticky, tak ked sa "dari", tak sa "dari"... :-( Sky Europe vyhlasili k dnesnemu dnu bankrot a moj brat aj s manzelkou mali o 2 dni letiet z UK na Slovensko na nasu svadbu. Letenky mali kupene uz od januara a teraz zohnat nahradny termin je priam nemozne. Mal mi robit aj fotografa, takze teraz absolutne netusim, co bude dalej... To, ze nebudem mat "skvele" fotky ma az tak netrapi, ale to, ze tam nebudem mat brasku, tak to ano... a moc. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
neboj kati! nieco bracha zozenie, hoci pojde aj obklukou! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
alebo pojdu busom, neboj bracho na svadbu pride!
Odpovedať
tak to dufam... hadam nieco vymyslia.
Odpovedať
Profilova fotka
mno, zuzka, pridavam sa k tebe...tiez mi uz bolo aj lepsie, ako v tieto dni...ani nechapem, z coho to mam, to musel na mna daky clovek kychnut, alebo co...proste som chora a som zvedava, ako to bude vyzerat v sobotu... co sa pocasia tyka, mile rosnicky, nechcem, aby prsalo...ale uz sa s tym pomaaalicky zmierujem a dumam, kam sa v tom pripade pojdeme fotit.... =-) dobre si to zuzka napisala...aj kebyze traktory padaju, my sa vydame a hotovo :-D katika, tiez drzim palce, nech to dobre dopadne....sky europe narobila vrasky vela ludom.... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty, tak som kukala rano p. ilka, ma zacat prsat od zajtra a v sobotu uz len prehanky rano a potom bez dazda :-) , som sa potesila, podla mna nam to vide! aj vam daju zabrat take tie drobnosti pri vybavovackach? o kolkej, kedy, kde, kto pojde to a to zobrat atd.? no, nechcem vidiet moj ucet za telefon, pausal je uz prevolany len taky fukot :-) prajem vam, aby ste holky boli fit, len sa dopujte liekmi a kvapkami, aj preventivne. ja neviem, no mne zacali vypadavat trohu aj vlasy vypadavat, zeby stres =-) a moje saty su este stale nedosite..
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute skoro nevestičky :-) , o 5 minút dvanásť, ale pridávam sa k téme...na Vašej svadbe už budem pani :-)- štartujeme 4.9 o 15.00 . Katika, braško určite niečo vymyslí, neboj. Veď vidieť Ťa v svadobnom môže len raz - alebo nie :-)? Dnes nás čaká posledné stretnutie s farárom a bežím po šaty. Mám pocit, že som v posledných dňoch nejaká rozcítená, dúfam, že nebudem "buliť" už pred vstupom do kostola :-))). Má to niekto podobné?????????? A čo sa týka počasia - verím, že nebude ani príliš teplo ani príliš zima, svadba je v stane a už som včera objednala pre istotu aj ohrievače na noc :-| . Ale veríme... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A mimochodom - celý minulý týždeň som bola na antibiotikách...a stále kašlem ]-( . Na to "ÁNO" mám momentálne ten najromantickejší hlas za celé obdobie spoločného života :-| ... Ale stále veríme...
Odpovedať
Profilova fotka
mne je uz 2 dni pekne blbo, mam uz niekolko rokov traviace problemy ale doktori mi nic nezistili, jeden mi dokonca povedal ze som hypochonder.. v noci mi bolo tak strasne, normalne som rozmyslala ze zrusim svadbu...
Odpovedať
zaa aj ja to mam 04.09. o 15 hod :-) a tiez uz pekne panikarim... vcera som si pustala pesnicku na svadobny pochod a ked som si to zacala predstavovat, tak som sa pustila do placu, dufam, ze na obrade sa mi to nestane...
Odpovedať
Ahojte kočky.. tak aj mna Ilko potešil.. to isté hlásia aj na shmu, že poobede už nemá pršať :-) a počujte - k obradu musí byť piesen - ten svadobný pochod, alebo može byť čokolvek??? :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
A akú si vy dávate? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kati, ja si davam svadobny pochod. este som nepocula, ze by na slovensku si mladi dali zahrat nieco ine, teda aspon v kostole nie, ale v usa si davaju rozne piesne a prichadzaju k obradu tanecnymi krokmi :-D
Odpovedať
Ahojte nevesticky:)No tak aspon nejake pozitivum s pocasim:) Aj ked do soboty sa to este moze pomenit..Momentalne ma najviac trapi to ze na prvu skusku siat mam ist az zajtra lebo nestihaju vycistit saty:( Tak som zvedava ako to stihnu urobit a ci sa im ich podari upravit na prvy krat:( Lebo vela moznosti na opravu mat nebudu:( Tak mi bolo v pondelok z toho do placu ze ako to bude vyzerat..:(
Odpovedať
katika1 ja to mam na hrade cerveny kamen a budem mat piesen Stín katedrál...
Odpovedať
Profilova fotka
My si tiez davame svadobny pochod, ale ako poznam nasho kamosa tak urcite nieco blaznive vymysli :D on je taky streleny organista ;-) inak taka otazka kto vam bude rozvazat vysluzky a kedy? lebo moj bracek mi tuto dolezitu ulohu odmietol takze to budem musiet rozvazat sama. Coz sa mi zda nie prilis vhodne zaa nie si sama na mna to tiez uz dolahlo. Som nejaka precitlivela s toho vsetkeho a hlavne unavena baby uz len 3 dniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii (pre niektore len 2aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No babyyyy a to vy naozaj stresujete a placete? Ja som teraz este v robote a tesim sa domov a uplne som vytesena z priprav, zajtra idem pre satky a neviem sa dockat...uz mam aj nechtiska hotove, krasne filajkove a pocasie bude paradne...podla netu to vyzera na zimu, ale prsat by nemalo:)))))))))))))) Teste sa, sak sa vydavame v sobotu:))))))))))
Odpovedať
Profilova fotka
ano anooooo, za nejakych 100 hodin sa vydavaaaaaaaaaaaaaaam :-D 8-) x-) kaslem sice ako tuberak, ale co uz, hadam 2 dni cajickovania mi aspon trosku pomozu...ale asi budem musiet dakam v kostole skryt flasu z vodou, bo ked tam sa rozkaslem, bez vody som stratenaaaaaaaaaaaaaaa :)))) vcera som si kupila puder na fotenie a taky kraaaaaaasny broskynkovy lesk na pery, hehe :) akurat skladam servitocky, zajtra posledne obehavacky, po saty, vecer nechty a v sobotu sa ide na to :)))
Odpovedať
babulky,uz sa tesiiim az na to,ze vcera sa mi spravil naaaaaaadherny herpes,dnes uuzasne mokvie,takze budem ,,nadhernaaa,,na den D :-( no,co uz ale aj tak sa uz tesiim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj baby,,, pazuriky urobene... saty uz vysia na skrini :) juuuuj... tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :)
Odpovedať
Profilova fotka
juj babulky vobec nemam čas ani nestiham prečitať že čo pišete, len informujem kolektív- aj mne už šatky vysia na skrini... teraz robíme zákusky do roboty a chystáme ešte salu... tak makame ako diví , dnes som bola ešte v praci s mojimi drobcami... baby juchu už aby bola sobota a nejake počko nas hadam nerozhádže budeme happy aj keby traktore z neba padali...
Odpovedať
Profilova fotka
mile nevesticky, zelam vam aby zajtrajsi den bol pre vas tym najkrajsim dnom v zivote, pekne si to vsetky uzite. Ved je to predsa iba raz za zivot :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky baby, tak vam prajem aby vam to všetko zajtra vyšlo podla vašich plánov, to počasie nam akosi aspon u nas zatial štrajkuje, ale snad sa umudri aspon na to fotenie. my sme toho našho Dj poriešili, zohnali sme ineho. inak sa musim pochvaliť, že som za tento tyžden stihla spadnuť z bycikla, odrela som lakeť a pravu rudu, a včera som spadla na želeenych schodoch a ubrzdila som to dlanou až do mäska skoro ;-) . to mam za to že som skoro manželovi zakazala robiť na strojoch aby si palce neporezal, tak sa tu dokaličujem ja :-D . tak sa držme babule :-D :-D . pa
Odpovedať
Profilova fotka
fuuha tak to mas pestre jani... inak ja tiez kade chodim tam si davam bacha... akoze nohy mam modrinove jak slak do kelu ale to nejak prezijem... jaaaj... uz zajtra... a bude konene po tom :) uz mi z toho preskakuje...
Odpovedať
Profilova fotka
baby všetko dobre nech nam to vijde
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babule, tak...uz je to tu, prajem vam vsetkym krasny svadobny dnik, nech vsetko vyjde podla predstav ;-) a tesim sa na fotecky kazdej z vas :) pocasie neovplyvnime, ale nie je to vsetko, ide predsa o to, ze mame vedla seba muza, s ktorym sme sa rozhodli stravit cely zivot x-)
Odpovedať
Profilova fotka
pripjam sa k saske... je to nas den D tak si ho uzijeme aj keby mali z neba trakori ppadat nie? :)
Odpovedať
babulky,uz je to tuuuuuuuuu,dockali sme sa:))) prajem NAM prekraasny dniiiiiiiiik :-D
Odpovedať
Aj ja Vam vsetkym prajem kraaaaaaaaasny den nech tie vsetky stresy doteraz stali za to a dnes si to uzijeme ;-) :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?