Svadba 5. september 2009. Je tu ešte niekto taký?

Zobraz úvodný príspevok
..ahojte kocky..mate tiez niektora svadbicku v tomto termine? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no teda sasetka tak už mate po svadobnej ceste... my sa chystame len na taky velnes vikend na oravu, bo počas školskeho roka ja moc nemožem dovolenkovať...ale už sa tešim... no už tu trubu neriešim bo mne sa moja výzdova pačila a páčila sa aj všetkým ostatným svadobčanom, tak nazor nejakej ... ma už teraz netrapi, aj ked vtedy ma to zabolelo...
Odpovedať
Profilova fotka
kristi to ti verim... ale ja tiez hovorim, to ze sa tvoje usilie a kreativita niekomu nepacila je jeho zivotny problem... :) kaoze na marga tejto veci mas moj obdiv - ty ze si to dokazala vsetko porobit a tvoja susedka ze to dokazala tak pekne naaranzovat ;) inak my mame tiez svadobku za sebou... ziadne take ze tunis grecko rodos... my sme ostali doma... kamarati nam dali welness pobyt v piestanoch (paradoxom je ze moja draha polovicka ze z PN XD) inak uuuzasne bolo... akoze masaze jakuzzi bazen prechadzky... manzelske povinnosti :D hehhe proste uuuzas este by som si dala:) co sa tyka fotiek tak ja ich este stale nemam :( zlihala totiz virtualna komunikacia takze sme boli mierne nervozni - hlavne ja :) ale uz sa to vsetko vysvetlilo a tento tyzden by nam malo dojst vsetko naraz (Foto video aj vytlacene foto) tak sa tesim jak male decko :) PS: neviete nahodou kde by som zohnala take tie rozky do fotoalbumu?(dostali sme fotoalbum takeho toho starsieho typu kde sa foto lepia... nechchem pelit ale "rozkovat" :D neviete kde? dik :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj sasi, tak a ja že de si sa ty stratila, že ani tu nič nenapíšeš, a ty si dovolenkuješ, heeeej ? :-D . juuu, tak to ste ale museli mať nádhernú svadobnú cestu. zavidim malinko, ale len malinko, lebo ja ako som pisala, tak sme si už pred rokom užili spoločnu dovolenku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jaj ja by som tiez isla na svadobnu cestu :( ale zacali sme so zakldmi na dom a Laco ani nema dovolenku lebo chodili na 60% a museli si nejaku dovolenku vycerpat..
Odpovedať
Profilova fotka
ta aj my tak nejak makame na byvani, tak dovolena je jasnááááá :-.
Odpovedať
Profilova fotka
caute kočky, no ako sa vám darí, no my ideme len na taku malinku 3 dnovu, ale už sa na nu tešim bo som taka nejaka vytažená... normalne že nevladzem- v robote je toho riadne vela a ešte je to všetko take že stále treba niečo riešiť, čakáme na doklady... vy už máte nove... ? u nás to nejako dlho trvá...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vcera sme sa vratili z dovolenky "svadobnej cesty" boli sme v grecku na zakynthose a bolo uzasne. Tak a teraz po 3 tyzdnoch zajtra do roboty, sa mi nechce :°( Bolo tam tak paradne, ze mi bolo luto, ze uz sa to koncilo, ale stalo to vsetko za to. A co svadba? nieco uzasne, aj ked v piatok som si myslela, ze to nemoze vyjst po tych prekazkach, ktore sme sa dozvedeli na poslednu chvilu, ale stastie prialo a vsetko dopadlo na jednicku.eEste aj pocasicko vyslo ako malo SUPER. Dnes som si akurat pozrela foto co porobil manzelov kamos je ich zo 600 a to nas este cakaju od svagra a od fotografa profesionala. Velmi sa na ne tesim len tie ostatne bude treba poupravovat a to nas cakaju fotky z dovolenky a co sme kamerovali na dovolenke a pokamerovane zo svadby treba to postrihat. Mame co robit dufam, ze nam to pojde dobre. Ale velmi sa tesim aj ked viem, ze na dvd si od kameramana trosku pockame. Dnes sme boli po sobasny list v RK na fare, aspon nieco vybavene. Este nas bude cakat vybavovanie obcianskeho, ale ten bude do jedneho dna hotovy. Esteze som sa stahovala k terajsiemu manzelovi o cosi skor, tak to mame za sebou. Prajem pekny vecer... :°)
Odpovedať
Profilova fotka
babyyyyyyy, mam kooonecneeee albuuuuuum :)))) http://www.mojasvadba.sk/album/album.... a doklady este stale nemam...hadam zajtra daco vybavim :)))
Odpovedať
..ahojky sasi..tak mas naozaj krasne foto..my este nemame ale najhorsie je ze nam nevyslo pocasie na fotenie tak mame foto len vo fotosluzbe :-( ...vycasilo sa nam az cestou do kostola...
Odpovedať
Profilova fotka
sasi kraasne fotky :) sekne vam to obom...juj uz sa nemozem dockat tych svojich :)
Odpovedať
Profilova fotka
hedka kristi... prajem vela zdaru pri vybavovani...ja uz mam doklady a stym aj vsetko obehane...som to chcela mat co najskor... obcanka aj vodicak bolo fajn ale tie behacky potom... mobil, doktor, ucet, kreditka, fuuu a vsetkeho ineho... sranda kde vsade bny sa malo menit priezvysko :) heheh
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, do kedy sa ma vybavit obciansky? vobec nemam potuchy, lebo co citam vsade to je akosi inac.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
baby dakujeeeeeem :) ja nemam este doklady, som tam isla cela pripravena, ze vsetko vybavim, len kapanek mi uslo, ze nemaju uradne hodiny :-D tak to necham na piatok, zajtra sa mi nesce :-D inak nechapem, preco sa vzdy najde nejaky mamrd, co musi kritizovat....aj u kiki to tak bolo a ted aj mne dakto napisal, ze takto to vyzera, ked nefoti profik, ale kamarati...nastastie si z toho nic nerobim, kedze sa mi tie fotky pacia, ale nech radsej dotycny drzi hubu a krok, nemam rada, ked sa kritizuje, na to sem tie fotky nedavame... ach jo :-| maruska, aj na tvoje fotky sa tesim, nevadi, ze budu interierove, ved aj tie su peknucke ;-) a dakedy napr. po veceri ste sa nesli trosku pofotit po okoli?
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiez este nemam doklady ale pytala som sa na to na matrike a hovorili ze lehota na nove doklady je mesiac..Obciansky a vodicak robia na pockanie alebo ako to je? Ja idem vybavovat v pondelok lebo tu v CR je sviatok tak si aspon nemusim brat dovolenku..
Odpovedať
Profilova fotka
saska, mne sa tie tvoje fotky neskutocne pacia, podla mna su skvele! zavidim vam dievcata, ze uz fotky mate, ja stale cakaaaam, zatial sa vytesujem len z tych amaterskych x-)
Odpovedať
Profilova fotka
disko, OP a vodicak je napr. u nas hotovy max. do 3 dni, dam im moje tel.cislo a oni mi poslu sms, ze uz si po to mozem prist :) petatu, dakujem x-) aj ja uz sa tesim na tvoje foteckyyyyy ;-)
Odpovedať
sasi..ano budu fotecky aj z okolia trocha nas pofotil kameraman tak som zvedava..ale to bude asi az tak za dva tyzdne .. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute kocky, my budeme mat do zajtra uz aj videjko, tak sa strasne tesim...fotky su uzasne, nas fotograf bol perfektny...pofotil nam aj vyzdobu, tak to sem potom pridam..len tie fotky su strasne velke a ja to nemam cas zmensovat...baby mate vsetky krasne fotky..boli sme nadherne nevesticky, co poviete?:))))
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, no tak ani my budeme mať foto buduci týžden, no otazka je či si ich stihneme vybrať bo mne sa s tortami akoby vrece roztrhlo,sa ani nezastavim... a takto o týžden odchádzame na tu našu mini svadobu cestu...sa velice tešim... sasi z takých blbov si nič nerob, ale viem ta pochopiť a viem si predstaviť že to zamrzelo... tí chudáci kritizéri asi nemaju čo robiť a závidia super fotky, maš ich krasnučke včera som tak bajočkom kukla popri pečeni... no dnes si ich pozriem lepšie... no nam op spravili presne za týždeň ale vodičáky ešte nie sú...a zdravotná kartička netuším kedy bude...
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej, zuzka, zajtra videjkooo...o kolkej a kde? donesem chipsy? :-D a mame spolocnu fotoooo :-D :-D http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... kika, no nech ti pecenie rychlo odsypa, aby si si mohla poriadne oddychnut ;-)
Odpovedať
zuzuz1 ja som to kupila vo fotoslužbe v poluse pri cerfure,ja som si kupila priesvitné trojuholníčky a stojí to cc2€ je ich tamko peeeeec - a držia dobre, lebo ja som ich použila do sv.oznámení
Odpovedať
Profilova fotka
Jeej, Sassi, no to je ake super...sme sa spolu fotili ani sme nevedeli:))) Inak mna az po svadbe napadlo, ze sak sme sa mohli odfotit spolu, sme my ale trubky:)))) ale inak fotecky mate krasne, sa mi to lubilo...ja nemam take tie ked ma cesali a malovali, ani ked som sa obliekala...skoda, ale nedalo sa to urobit.. ale aspon na videjku budeme mat, ako sa obliekame obaja..aspon nieco..tak sa uz tesim, budeme mat filmovy vikend:))
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, aj mna to potom trklo...a som sa aj obzerala po namesti, ci tam este nie ste, ale v tom mnozstve neviest som ta uz nevidela :-( nam kameraman prisiel vlastne na moje obliekanie, tak z toho bude par zaberov...janko nema nist...ani z obliekania, ani z posedenia na ich dome...co ma mrzi, nejak sa na to zabudlo... ale on to berie optimisticky, ma vsetko doma, takze obliekanie sa moze nafotit kedykolvek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme zabudli na prvomanzelsku pusu, zabudli sme sa s rodicmi odfotit pred kostolom a co je najvacsia haluz, zabudli sme o polnoci krajat tortu:))) ale to nevadi...hlavne, ze sme sa stihli zobrat:))))
Odpovedať
..ahojte dievcata..no nieste same ..aj my sme sa zabudli odfotit s rodicmi..nestihli sme odfotit vyzdobu,bude to len na Dvd... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no veruze ani my nemame fotku s rodicmi....a aj ostatni za nami po svadbe prisli, ze co sme sa s nimi nefotili... co uz, no :-N
Odpovedať
Profilova fotka
juj chelonka dakujem :) nekedy ked budem mat cas tak tam skocim... bo momnetalne neviem kde mi hlava stoji :) inak VP som mala hotove tak do tyzdna... tyzdna a pol... OP vsak skor - asi tak do 3-4 dni a tiez na SMS :) a zdravotnu karticku mi teta vytlacila, dala do obalu a za jeden podpis som mala hotovo :) v dovere to ide rychlo... :)
Odpovedať
Profilova fotka
inak my sme sa tiez nepofotili tak sko sme planovali a chceli... napriklad nemame fotku obruciek... ale to som vyriesila ja :) a kred kostolom sa tiez nedalo nejako fotit bo brasko bol hladny a behal okolo nas a hucal na mna takze v strese sme sa tiez neodfotili s nasimi komplet :(
Odpovedať
Profilova fotka
u babenky tak mi sme to vyriešili tak že sa už v sale hufne fotilo všetci s nami urobili sme take to srdiečko a potom každy s nami, bolo to donekonečna sa so všetkými pofotiť ale za to bude pamiatka...
Odpovedať
Profilova fotka
to ano pamiatka bude a urcite fajnova :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?