Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
ja obcas matu sama sebe, vcera tu byla jedna holka a ptala se me, jestli je tu Jana Jezkova nebo Jana Tesarova, tak rikam, jsou tu obe... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je hezký...to se mi nestalo :) kdy vlastně jedete na tu dovču? nějako jsem to pozapomněla :)
Odpovedať
na dovcu jedeme v nedeli, brzo rano.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to se máte :) mě čeká výlet za drahým na tábor....pak ještě budu muset týden vydržet doma opuštěná.... a až se vrátí, jdeme hned na svatbu známým :) ...
Odpovedať
to je taky supr, na cizi svatbu bych sla klidne hned... hezky si to uzit z druhe strany, ne?
Odpovedať
Cau holky, ja uz tady od zitrka asi moc nebudu (v nedeli vyrazime do Francie na svatebku), proto jsem Vam chtela navrhnout nejaky ten termin na cervencovy sraz... co treba v sobotu 25/07/09? To uz budu mit vytistene fotky od Marka... myslim, ze jsme tu diskutovali, ze je lepsi vikend, aby se sem mohly dostat mimoprazske nevesty, resp. ted uz mlade pani.
Odpovedať
Jinak ja se vracim 15.7.09, takze teoreticky je mozna i ta sobota hned jak prijedu, ale to myslim jeste nebudu mit ty fotky.
Odpovedať
Profilova fotka
ty se máš :) hlavně si bááááječně svatební cestu užijte....a odpočiňte - určitě to potřebujete. s tím srazíkem nevím.... nejsem si jista , zda to zvládnu.
Odpovedať
Ali, nedelej Zagorku a prijed... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, kde chcete dělat sraz?? :-)
Odpovedať
Niki, nekde v Praze, nejspis...
Odpovedať
Profilova fotka
to by bylo fajn, tak pak dejte vědět,kdy a kde. Ráda bych vás poznala, teda, jestli můžu. :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
Urco, Niki! Tak to tu nejak dohodnete, kdyz budu pryc, dixie mi psala, ze ji by to vyhovovala spis toho 18.7.09, ja bych snad ty fotky z Marka do te doby dostala...:)
Odpovedať
Ahoj!! tak to já nemůžu ani jeden termín, 18. má mamka narozeniny a bude grilovačka prasátka a toho 25. už budeme v chorvatsku :-) Kami užijte si svatebku, určitě tam budete mít nádherně!! My jedem jen chorvatska ale už se tam moc těšim, i když tam pojedeme už po několikátý.Ale už abysme tam byli :-N Přeju krásný slunečný víkend!!
Odpovedať
Leni, to je skoda, ze nemuzes... Kazdopadne si hezky uzijte slunicko a more! My ted resime nejake komplikace s klicema od bytu v Nice, ale snad to dobre dopadne, jdu balit a uklizet (kytky nam bude zalivat Lubova mamka... takze musim :-D
Odpovedať
určitě to dobře dopadne, uvidíš!!Tak ať it to balení a uklízení jde hezky od ruky.Užijte si to a mějte se tam krásně!! Teď jsem se zase kochala vašima krásnýma fotkama, jsou opravdu nádherné a až je budeš mít v ruce, tak budou ještě hezčí :-)
Odpovedať
Uz to snad dobre dopadlo s tema klicema, no balit se mi samozrejme nechce, Luba je nekde na rally u Slusovic, tak je to na me... :-) Diky za pochvalu fotek, taky se tesim az je budu mit vytistene. Kdyz tak udelame nejaky soukromy sraz, kdybys mela cestu do Prahy, Leni.
Odpovedať
mě nevadí balení jako pak vybalování, to vždycky u nás doma vypadá jako kdyby vybuchla sopka :-D a já k balení ani Libora nepouštim, protože vim, že by si sbalil jedny trenky, jedno tričko a kdyby nezapomněl, tak by si přibalil ještě možná plavky a to je tak všechno :-D Do Prahy jedeme v pondělí na výlet do zoo, to už se moc těšim, ale to si zas ty budeš užívat ve Francii :-) Ale věřim že to určitě nebude poslední srazík, zvlášť jestli se vás sejde víc
Odpovedať
Jsem na miste, jdeme neromaticky na nakup co Carefouru.... :-) A pak snad okusit zda je more slane...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ja by som mohla viac menej hoci kedy, cestu do UK sme zrusili zatial...takze ked dojde Kami spat, tak sa dohodneme a nieco zorganizujeme. Lili a kedy by si mohla ty? Pekny pracovny tyzden prajem...
Odpovedať
Jestli se nepletu, tak Lena psala, ze nemuze, myslim na FCB, ani jeden termin....
Odpovedať
já nemůžu hlavně toho 18., 25. a asi ani toho 1.8. jinak další termíny mám volný zatim ;-) Jak to vypadá s vámi?
Odpovedať
Ja jsem pro, aby jsme se ty co budou moct toho 18. teho sesly v Praze, a kdyz tak pak udelame repete, zkusim pres mail zkontaktovat Marka, aby se s nami ve ctvrtek az prijedeme sesel, tim padem bych mela fotky...
Odpovedať
tak jo já s tim repetem souhlasim:-))
Odpovedať
Ahoj holky, chi jen varovat před cukrárnou na Zálabí. Nechali jsme si udělat kilovku zkušebních koláčků. Teď jsem přijela domů a hnus hnus nad všechny hnusy. Koláčky jsou nedozalepené, takže z některých jsou jen obdélníčky, nápl%n z povidlových vytekla, z jablečných částečně také. Těsto je tuhé, bez chuti. Pokud chete, mohu vyfotit a vložit sem fotku. To si teda za koláčky raději připlatíme, tohle bych se styděla mít na svatebním stole.
Odpovedať
Iwci - to je blby, ale my uz tady asi kolacky chvilku potrebovat nebudeme, zkus to spis dat na nejakou jinou diskuzi...Drzim palce at najdete nekoho lepsiho.
Odpovedať
Ty jo, vubec mi nedoslo, ze 6.6. uz bylo :-) Btw mas v albicku krasne fotky! :-)
Odpovedať
Iwci, dekuju :-)
Odpovedať
Dobre ranko, damy:) Tak jsem zpet, co ten sraz zitra, asi nic, co?
Odpovedať
Čau Kami! Vítáme tě zpátky v čechách! A asi si můžeš na dnešek naplánovat něco jinýho, myslim že se dneska srázek neuskuteční :-D Podle fotek to vypadá že jste se měli opravdu nádherně ve Francii viď? Taky by mě tahle část Francie lákala, ale to až někdy:-) A už si se doma zase zaklimatizovala?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?