Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • ja obcas matu sama sebe, vcera tu byla jedna holka a ptala se me, jestli je tu Jana Jezkova nebo Jana Tesarova, tak rikam, jsou tu obe... 🙂

• to je hezký...to se mi nestalo 🙂
    kdy vlastně jedete na tu dovču? nějako jsem to pozapomněla 🙂

• na dovcu jedeme v nedeli, brzo rano.. 🙂

• Sponzor fóra
  • to se máte 🙂
    mě čeká výlet za drahým na tábor....pak ještě budu muset týden vydržet doma opuštěná.... a až se vrátí, jdeme hned na svatbu známým 🙂 ...

• to je taky supr, na cizi svatbu bych sla klidne hned... hezky si to uzit z druhe strany, ne?

• Cau holky, ja uz tady od zitrka asi moc nebudu (v nedeli vyrazime do Francie na svatebku), proto jsem Vam chtela navrhnout nejaky ten termin na cervencovy sraz... co treba v sobotu 25/07/09? To uz budu mit vytistene fotky od Marka... myslim, ze jsme tu diskutovali, ze je lepsi vikend, aby se sem mohly dostat mimoprazske nevesty, resp. ted uz mlade pani.

• Jinak ja se vracim 15.7.09, takze teoreticky je mozna i ta sobota hned jak prijedu, ale to myslim jeste nebudu mit ty fotky.

• ty se máš 🙂 hlavně si bááááječně svatební cestu užijte....a odpočiňte - určitě to potřebujete.

s tím srazíkem nevím.... nejsem si jista , zda to zvládnu.

• Ali, nedelej Zagorku a prijed... 🙂

• ahojky, kde chcete dělat sraz?? 🙂

• Niki, nekde v Praze, nejspis...

• to by bylo fajn, tak pak dejte vědět,kdy a kde. Ráda bych vás poznala, teda, jestli můžu. 😬

• Urco, Niki! Tak to tu nejak dohodnete, kdyz budu pryc, dixie mi psala, ze ji by to vyhovovala spis toho 18.7.09, ja bych snad ty fotky z Marka do te doby dostala...🙂

• Ahoj!! tak to já nemůžu ani jeden termín, 18. má mamka narozeniny a bude grilovačka prasátka a toho 25. už budeme v chorvatsku 🙂
    Kami užijte si svatebku, určitě tam budete mít nádherně!! My jedem jen chorvatska ale už se tam moc těšim, i když tam pojedeme už po několikátý.Ale už abysme tam byli 😬
    Přeju krásný slunečný víkend!!

• Leni, to je skoda, ze nemuzes...

Kazdopadne si hezky uzijte slunicko a more! My ted resime nejake komplikace s klicema od bytu v Nice, ale snad to dobre dopadne, jdu balit a uklizet (kytky nam bude zalivat Lubova mamka... takze musim 😃

• Sponzor fóra
  • určitě to dobře dopadne, uvidíš!!Tak ať it to balení a uklízení jde hezky od ruky.Užijte si to a mějte se tam krásně!!
    Teď jsem se zase kochala vašima krásnýma fotkama, jsou opravdu nádherné a až je budeš mít v ruce, tak budou ještě hezčí 🙂

• Uz to snad dobre dopadlo s tema klicema, no balit se mi samozrejme nechce, Luba je nekde na rally u Slusovic, tak je to na me... 🙂
    Diky za pochvalu fotek, taky se tesim az je budu mit vytistene. Kdyz tak udelame nejaky soukromy sraz, kdybys mela cestu do Prahy, Leni.

• mě nevadí balení jako pak vybalování, to vždycky u nás doma vypadá jako kdyby vybuchla sopka 😃 a já k balení ani Libora nepouštim, protože vim, že by si sbalil jedny trenky, jedno tričko a kdyby nezapomněl, tak by si přibalil ještě možná plavky a to je tak všechno 😃
    Do Prahy jedeme v pondělí na výlet do zoo, to už se moc těšim, ale to si zas ty budeš užívat ve Francii 🙂
    Ale věřim že to určitě nebude poslední srazík, zvlášť jestli se vás sejde víc

• Jsem na miste, jdeme neromaticky na nakup co Carefouru.... 🙂 A pak snad okusit zda je more slane...

• Ahojte,

ja by som mohla viac menej hoci kedy, cestu do UK sme zrusili zatial...takze ked dojde Kami spat, tak sa dohodneme a nieco zorganizujeme.
    Lili a kedy by si mohla ty?
    Pekny pracovny tyzden prajem...

• Jestli se nepletu, tak Lena psala, ze nemuze, myslim na FCB, ani jeden termin....

• já nemůžu hlavně toho 18., 25. a asi ani toho 1.8. jinak další termíny mám volný zatim 😉
    Jak to vypadá s vámi?

• Ja jsem pro, aby jsme se ty co budou moct toho 18. teho sesly v Praze, a kdyz tak pak udelame repete, zkusim pres mail zkontaktovat Marka, aby se s nami ve ctvrtek az prijedeme sesel, tim padem bych mela fotky...

• tak jo já s tim repetem souhlasim🙂)

• Ahoj holky, chi jen varovat před cukrárnou na Zálabí. Nechali jsme si udělat kilovku zkušebních koláčků. Teď jsem přijela domů a hnus hnus nad všechny hnusy. Koláčky jsou nedozalepené, takže z některých jsou jen obdélníčky, nápl%n z povidlových vytekla, z jablečných částečně také. Těsto je tuhé, bez chuti. Pokud chete, mohu vyfotit a vložit sem fotku. To si teda za koláčky raději připlatíme, tohle bych se styděla mít na svatebním stole.

• Iwci - to je blby, ale my uz tady asi kolacky chvilku potrebovat nebudeme, zkus to spis dat na nejakou jinou diskuzi...Drzim palce at najdete nekoho lepsiho.

• Ty jo, vubec mi nedoslo, ze 6.6. uz bylo 🙂 Btw mas v albicku krasne fotky! 🙂

• Iwci, dekuju 🙂

• Dobre ranko, damy🙂 Tak jsem zpet, co ten sraz zitra, asi nic, co?

• Čau Kami! Vítáme tě zpátky v čechách!
    A asi si můžeš na dnešek naplánovat něco jinýho, myslim že se dneska srázek neuskuteční 😃
    Podle fotek to vypadá že jste se měli opravdu nádherně ve Francii viď? Taky by mě tahle část Francie lákala, ale to až někdy🙂
    A už si se doma zase zaklimatizovala?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém