Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevěsty, koukam, že většina z nás má podobné plány. My se chystáme do totální rekonstrukce na jaře. A když totální, tak totální - bourání příček, nové rozvody, podlahy, všechno... Ale ještě si předtím zajedeme trochu pocestovat po Střední Americe - abychom se na to jaro připravili a ve zdraví ho přežili. Potomka ale zatím neplánujem, až tak 2011. Každopádně držím palce těm z vás, které na něm už pracuji ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem sem po dlouhé době opětt zavítala a koukám, že jste stále věrné šestkové diskusi... My jsme se před měsícem konečně přestěhovali do většího bytu, hlavně tedy do vlastního, takže jsme spokojení. Dále hlásím, že další přírůstek do rodiny je již také na cestě, a to sedmým týdnem. :-D Takže zatím jde všechno tak nějak, jak jsme si představovali, tak snad to tak bude i nadále. Mějte se krásně.
Odpovedať
Profilova fotka
zdravím vás :) i nás čeká rekonstrukce....teda částečně už probíhá... někdy mě to štve....všude nepořádek, ale zase až to bude, bude faaaajn. my tedy taky plánujeme mimiše :) platičko jsem dobrala v červenci a ted to necháváme tomu mocnému osudu... a uvidíme. a jak říkala doktorka - chce to hlavně klid a žádné nervy. co se týče jmen....my se s manželem shodli na holčičím jméně i na jméně pro kluka :) ...ale mám zákaz to prozrazovat :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, koukám že tahle diskuse stále jede, patřím mezi vás taky jsem se vdávala 6.6 a dřív jsem tu dost chodila ale nevím jestli si na mě někdo pamatuje :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dodatocne dakujem za komplimenty na fotky, vsimla som si ich az teraz :-D . Smardik, jasne, pamatame. Ako sa dari? Alvy, drzim palce x-) . Tie mena ani nenaznacis? je to klasika, ci exotika? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A blahozelam Evusinke x-) .
Odpovedať
Profilova fotka
dixie ahoj, daří se nám dobře :-) koukala jsem tady že se tady pracuje nebo brzy začne pracovat na mimču tak že se asi přesunete brzy na koníka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dixie, vsadili jsme na klasiku....hezkou českou :) a hlavně jsme se na tom shodli a o tom to je....
Odpovedať
Ahojte, "nevesty", pozeram, že to tu ešte fičí :-) väčšinou rekonštrujete svoje príbytky, ja už to mám chvalabohu zasebou už by som nechcela a dufam, že nebudem musieť. stihla som to našťastie pred svadbou, teraz sa už pomaly presuvam na konika :-) . Zadarilo sa nám a možno teda to tak vyzerá, že doroka a do dňa bude aj babo, ja by som sa teda tomu veeeľmi potešila kebyže sa narodí 6.6.2010 ;-) A s Vami to ako vyzerá... 8-)
Odpovedať
Alvy a ostatni drzim palce s mimcem! Ja jsem taky dostala predevsim doporuceni na to prilis nemyslet, tak se snazim... (ale moc to nejde). Do roka a do dne uvidime a pak si to zrekapitulujeme, devcata. :-D Takze zatim rekonstuujeme, resp. zatim vyklizime a je naprosto neuveritelne kolik bordelu muze byt v jednom malem baracku..
Odpovedať
Kamikadze, tak to Ti prajem pevné nervy, to najhoršie Ťa ešte len čaká:-( , takže idete rekonštruovať ešte teraz pred Vianocami? tak to aby ste stihli čo najskôr.... ja som začala po novom roku a skončili sme až v marci, strašne pomaly nám všetko schlo takže nás to aj dosť brzdilo, ale prežili sme :-D
Odpovedať
Stelika - zatim jsme jenom obouchali zdi, mozna stihneme vytrhat podlahy a barak se pred zimou podrizne, aby vyschnul, myslim, ze to nejhorsi nas ceka na jare... A jestli dobre pocitam tak od noveho roku do brezna to jsou jenom tri mesice, to teda klobouk dolu, to byla nejaka rychlovka, ne?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj všem :) dlouho jsem se sem nedostala....nějako nestíháme :) ale mám pro vás jednu super zprávičku ... čekáme miminko. termín máme 23.5.2010. podle výpočtů to vypadá na velmi plodnou svatební cestu. mějte se všechny krásně.
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej Alvy, blahozelam ako prva! Krasna spravicka, krasny datum (den po mojich narodeninach :-) ). Takze si uz urobila presun na modreho konika?
Odpovedať
Profilova fotka
na modrého konika ani neee..... tam je to spíš na depku :) neustále se tam řeší nějaké testy a problémy.... a my zatím, naštěstí, problémy nemáme a snad ani nebudeme. a děkuji :)
Odpovedať
Profilova fotka
To je pravda, zbytocne sa momentalne stresovat. Snad sa niekedy pridame aj my ostatne. x-) Pekny vikend!
Odpovedať
Profilova fotka
určitě :) je to fajn....mám to štěstí, že si to spíš užívám :) i tobě bezva víkend ....
Odpovedať
Alvy, moc gratuluju! A s tim konikem mate devcata pravdu, to jsou same grafy, tabulky, nic zabavneho... a fakt na depku. Datum je den pred mym svatkem, takze tez schvaluju! :-)
Odpovedať
alvy...ty krava,no počúvaj,bud rada,že si na tom tak ako si,že sa ti to decko podarilo,lebo ani nevieš koľko žien má problémy otehotnieť a niekedy to trvá niekoľko rokov.si len pol roka vydatá a už si nabuchaná,môžeš byť rada a modliť sa k bohu aby si nepotratila!a modrý koník nie je žiadna kravina a ani na depku,tam sa moja zlatá chodia ženy vyrozprávať,ktorým sa nedarí.ty tiež keby si nebola tehotná,ver tomu,že by si patrila medzi nich a riešila to!!! a takisto ostatné,čo sú už tehotné,odkaz:ste vydaté len pol roka a už plačete že nie ste tehotné!sa spamätajte,lebo ešte možno dlho ani nebudete!!!!
Odpovedať
gaga3 - ty mas dost!
Odpovedať
Profilova fotka
kami, dík za schválení :) jak pokračujete s domečkem ?
Odpovedať
no tak to je vrchol, ako vidim GAga, tebe to asi riadne zašibáva.... aj ja som otehotnela v svadobny den, a tiez sme nechceli a najprv boli sklamany ale teraz sa velmi tesime, chceli sme este pockat, ale my zato nemozeme ze ostatny mat deticky nemozu, tak sa trosku kroť s výrazmi... a je zaujimave ze si registrovana vcera ked si prispevok napisala.............. to je hrozne co sa tu s niektorými deje :-p
Odpovedať
Alvy - zitra se mame sejit s architektem nad projektem, tak se tesim, jinak bourame a navic se jeste hadame s puv. majiteli, protoze nedodrzeli cast smlouvy... jsou to starosti. Jak je tehulko?
Odpovedať
Danielko - gratuluju, ono se rika, ze nejlip clovek otehotni kdy nechce :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Danielko, připojuji se ke gratulaci :) jak se cítíš? včera mě ten příspěvek taky zarazil... ale asi nemá cenu to ani komentovat.
Odpovedať
Alvy - zda se, ze pani je uz dosti zoufala a jedovate sliny plive na vsechny, ktere zoufale nejsou.... prave kvuli takovym na konika nechodim a chodit asi ani nebudu. Ne ze by tam byli vsechny takove, ale o sledovani poctu sex. pokusu a trvani cyklu dalsimi dvaceti lidmi nestojim... dost natom, ze to sleduju ja sama. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, svým způsobem jsou to starosti... ale docela milý....myslím to budování (teda kormě dohadů s pův. majiteli). my naše plány očesali na opravu kuchyně .... a malování.... podkroví prostě nestihneme, ale nevadí :) jinak se cítím bezva.... nevolnosti už jsou dlouho pryč....jsem někdy unavená a baštím skoro jako můj drahý .... a přitom jsem zatím příbrala jen půl kila, což je milý :). normálně chodím do práce a doufám, že to tak zvládnu až do dubna....jsme v 16. týdnu a zatím je vše ok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, i ty zoufalé mezi námi jsou.... a já to tak beru...protože jsem to zaznamenala i ve svém okolí...když se moje kamarádka s manžou snažili.... tenkrát mi řekla, že by ji naštvalo kdybych do toho vlítla dřív. mrzelo mě to...od kamarádky....ale řekla jsem si, že sama jsem nikdy nebyla v takové situaci, takže ani nedokážu posoudit jaké to je.... bohužel v případě tady - někteří své pocity ventilují dosti vulgárně.... každého věc. to nemá cenu sledovat :) na nás zabrala pohoda, klid a teplíčko u moře .... i lékařka mi říkala, že to dělá divy ... já to vlastně vůbec nečekala a když jsme se vrátili ze svatební cesty a ptali se mě doma, jestli bude mimišo.... říkala jsem, že na zázraky nevěřím :) pak jsem to nedostala a udělala si test... a niic....tak jsem si říkala, že tělo si jen zvyká.... a pak ..... za pár dní mi bylo táááák blbě a radárek někde v hlavě mi řekl, abych si test udělala ještě jednou... a byly tam :) trvalo mi než jsem tomu začala věřit :) asi je ale lepší na to nemyslet....pokud to aspon trochu jde
Odpovedať
Alvy - tak to uz jsi druha, co si privezla darecek od more, jenom co ja vim. Nas bohuzel ceka spise Malta a Zlate pisky :-) Zenska zavist je zla, to ja znam. Obcas mne taky pokousi, ale rikam si prej a bude Ti prano. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my říkáme, že jsme přivezli černého pasařéra :)))) tak se držte a vše zvládnete :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?