Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • ahoj luny? taky mi to všichni říkali a málem jsem přišla o fotografa a restauraci.Dokonce původní fotograf už byl zamluvený! Co všechno už máš?

• Ahojky, taky budeme mít svatbu 6.6.08, ale zatím máme jen rezervovaný termín na zámku, fotografa a restauraci.. To si myslím, že je hlavní, alespoň prozatím 🙂 Ale je fakt, že když si čtu od Vás příspěvky, tak se skoro stydím, že nic nemám...

• Holky vcera jsem mluvila s tchyni a uz se mi byly v Americe divat na saty,takze nakonec nebudu mit ty co mam v albumu vybrane jako svatebni ale budou to ty co jsem nasla prvni,jsou takyv albu,vypadaji prej uzasne....no a nakonec teda veskerou cokoladovou vyzdobu co mela teta v Americe na svatbe posle me.takze je rozhodnuto barva cokolada-sampagne...mamfotku tety v albu z jeji svatby,zavoj by mi taky poslala a mela saty capucino coz vubec nejde poznat... 🙂

• Sponzor fóra
  • roxy ty šatičky jsou úžasné, na kolik tak asi vychází jestli se můžu zeptat

• na 10 dolaru plus 140 postovne...smesne ze 😃 bude mi je kupovat ta teta azavoj budu mit po ni

• roxy mám kámošku v americe tak bych řekla ji, to kupujou v normál obchodě nebo kde? ty tvoje šaty se mi líbí, něco podobného bych chtěla

• je to z ebay.com ale tchyne se byly s mati divat do nejakeho obchodu kde je tam i normalne koupis ale asi je to levnejsi z toho ebay,musis se nechat zmerit od svadleny a pak poslat miry treba te kamosce a ta uz ti to zaridi,ne?jestli na ebay umis chodit tak se mrkni nebudes vedet ktere prvni 😃

• roxy na ebay chodím 🙂 kuknu

• ja jsem hledala s raminkama protoze s moji vyskou a vahou mam 4 prsa a bojim se ze bych si korzet musela neustale popotahovat 😃

• tak preji hodne stesti pri vyberu nabidka je vazne velka 😃

• já chci taky s ramínky protože do korzetu nemám prsa

• ja bych ti klidne ze dve cisla podarovala 😃

• beru 😃 😃 😃

• 😃 😃

• 😃 😃 😃 no holt si budu muset nechat svoje maličké 🙂 ale zvykla jsem si a mému se líbí - aspon to říká

• Sponzor fóra
  • ony taky vetsi prsa nejsou vyhra,gravitace je gravitace.... 😃

• roxy je nepotřebuju velké, mě by stačili nějaké

• uz ses mrkla na to ebay?
     🙂

• roxy koukám na ebay 🙂

• tyyy jo maji hezky vrsek a vychazi na cca240,to neni spatne... 😉

• jo tak tak to je blbe...myslis ze ti ji vrati??

• roxy snažím se ji prodat tak uvidím ale chci se zajít poptam zda by to nešlo vyměnit - třeba půjčit oblek pro ženicha a šaty pro svědkyni nebo tak

• no to by snad slo...jo ty jsou hezke mam pocit ze jsem je u nektere nevesty videla v albu z priprav....a jake bile nebo sampagne 🙂

• roxy bílé na 100% ne, jinak se nebráním ani barevným 🙂 nebo spíš nechci úplně sněhově bílou, jak jsem byla v salonu dozvěděla jsem se že jsou 4druhy bílé 🙂 teda podle nich v salonu podle mě už to byla spíš krémová nebo sampagne 🙂. No jinak jsme našli ještě jedno místo na svatbu tak jsem zvědavá

• tak snad se postetsti...ted jsem na ebay nasla ty moje puvodne vybrane saty a uplne jsem se zlekla....
    na modelce je prece jen neco jineho
    http://cgi.ebay.com/NWT-IVORY-WEDDING-GOWN-SYMPHONY-BRIDAL-SIZE-12-DRESS_W0QQitemZ190246440046QQihZ009QQcategoryZ63851QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

• ty se mi nelíbí ty co máš mít jsou daleko krásnější 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Svadobnô
    Topoľčany
    Sme traja chalani, ktorí svoje skúsenosti so svadobnými fotografiami a videom netaja. Sme dokonale pripravení zvečniť príbehy Vašej lásky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov