Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • roxy 🙂 vypadají krásně

• dekuju uz abych je mela doma 😐

• Sponzor fóra
  • roxy dočkáš se, já můžu objednávat až po porodu a to budu mít strach

• Ahoj holky, koukám, že si vybíráte šaty na Ebay, já se toho docela bojím, nejdřív poslat peníze a nevíš, co Ti přijde.. Ale když koukám na ty ceny, tak nevím...

• anoli já už na ebay parkrát objednávala a v pohodě tak to asi risknu, ale jen u prodejce co má víc hodnocení a dobré nebo koho mi tady holky doporučí

• Já jsem na ebay právě ještě nikdy neobjednávala, ani nemám aktivovaný paypal - jsem ostuda, co?

• nejsi ustuda, já jsem momentálně taky bez paypal podařilo se mi ho zablokovat a stejně jsem přecházela k jiné bance tak ho musím aktivovat

• Já jsem měla celou dobu jen Maestro a na to to nejde a teprve nedávno jsem zažádala o kreditku (Visa), tak teď už by to mělo jít, ne?

• anoli jo já jsem měla visu a šlo to 🙂

• Uvidím, nejdřív asi kouknu do nějakých salonů v Plzni a pak uvidím, jak to dopadne. Když se mi budou nějaké líbit, tak si je půjčím, když ne, tak zkusím ebay..

• anoli já bych určitě mrkla do salonu už jen kvůli tomu at víš co ti sluší, já měla na letos vybrané tyhle http://www.daja.cz/images/st-patrick/2008/13a.jpg

• wau, ty jsou fakt bomba. Mě se hodně líbí šaty se spadlýma ramínkama (pár jich mám v albu) budu vypadat.. Nemám žádný prsa a bojím se, že mi korzetový šaty bez ramínek nebudou držet..

• anoli já taky nemám žádná prsa, korzetové jsem si zkoušela a necítím se v nich takže určitě chci s ramínky nebo krk, jdu kuknout k tobě do alba

• Sponzor fóra
  • No ty jsou krásné.. vypadají i pohodlně a asi budou i lehký.. A jakou chceš barvu?

• anoli asi přímu tu na tom odkazu nebo možná ještě světle modrou

• Ta zeleňoučká je hezká, ale já bych v tom vypadala jako bledule 😐

• vidíš to mě nenapadlo no ještě to má čas a šaty budu objednávat nejdřív v listopadu, bohužel až v listopadu

• Proč bohužel? Já bych je asi ani dřív nesáněla.

• anoli já bych je nejraději objednala hned at je mám doma a vidím jaké jsou a at mám popřípadě čas sehnat jiné

• Určitě to rezervu chce.. Bych se zbláznila, kdyby mi týden před svatbou přišly nějaké obludky.. Asi fakt projdu nejdřív půjovny.. V Plzni jich je celkem dost, tak uvidím. Zamilovala jsem se do jedněch s potiskem, ale mě by neslušely.. Dám je do alba..

• Tak do alba nakonec ne, ale jdou tady:
    http://www.nikkol.cz/katalog/svatebni-saty/model-08/
    bohužel bez ramínek..

• rezervu to určitě chce, my uvažujem že svatbu přesunem na duben tak myslím že ten listopad bude tak tak

• ty jsou tada 🙂

• To asi jo, my to původně chtěli taky v dubnu (4.4.), ale myslím, že ještě bude zima, tak jsme to posunuli na 6.6.

• no uvidíme, my když tak konec dubna a s tím jak blbne počasí to je risk ted celý rok 😞

• No právě, fakt si nevybereš, to může prvního dubna být krásně a svítit sluníčko a 6.6. lít jako z konve.. už se vidím, jak týden před budu každou chvilku koukat na předpověď počasí..

• no uvidíme, my chtěli červen kvůli počasí taky -duben jsme měli strach, květen nechtěl můj tak 6.6. byl první termín co přicházel v úvahu ale ted uvažujem že bude svaba dřív at jsme svoji co nejdřív a at jsme rodina 🙂

• JJ, to chápu, my se zaznoubili asi tak před měsícem, chtěla jsem docela září, ale za dva měsíce bysme nic nenaplánovali a do dalšího roku je to už hrozně dlouho.. Zimu nechceme a úplné léto taky ne, květen je lásky čas, ale držíme se tradic, takže svatbu v květnu taky ne, takže zbýval duben a červen a přece jen se mi líbí víc ten červen..

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov