Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, taky se chystáme na svatbu 6*6*2009, hostinu, obřad máme vybráné, já mám vybrané šatky (teď se je snažím objednat u asapa, tak uvidíme :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj ladakr, ktere sis obednala?
Odpovedať
Profilova fotka
Ladakar teda na ty tvoje saty jsem zvedava az je budes mit doma,rozhodne pak prihod fotecku,vypadaji bohate.... ;-) :-)
Odpovedať
ahojte baby, som tu po prvy krat a tuto stranku mi poradila sesternica, to je super, aj my planujeme svadbu na 6.6. 2009, uz mame vyhliadnute aj miesto a tiez mam vyhliadnutych par siat, takze musime uz len odcestovat na SK a vsetko to zariadit.
Odpovedať
Profilova fotka
Ajusik vitam te:) za 14 dnu jdeme na matriku tak jsem zvedava jak pochodime... :-|
Odpovedať
Dakujem za privitanie,my to budeme vybavovat az niekedy v novembri, pretoze zijeme v UK a odtialto je to velmi takze nieco vybavit...., ale je to nadherny pocit, su to starosti, ale tie najkrajsie na svete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ajusik jj tomu rozumim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Krásné ráno přeju! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko anoli ;-) Jak pokracuji pripravy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky hveru :-) Přípravy se zatím nikam moc nepohly, v sobotu chceme jít zaplatit poplatek za pronájem kaple, takže kromě termínu fotografa a restaurace nic :-( A co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
nam rekli na matrice, ze terminy vypisuji zacatkem listopadu, ale ze si me tam predbezne poznaci, takze zatim resim to nejhorsi - saty :-D Uz jsem prestala byt zoufala, ze se mi zadne nelibi a v zadnych se necitim a nechala jsem to na pani navrharce, ta mi vcera poslala nejake latky a krajky a slibila jeste jeden navrh, co ji napadl, az kdyz jsem odjela, tak uz se tesim, az to posle :-) Jinak jsme se shodli na miste a prubehu :-) Mas nekde obrazek ty kaple?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.zamek-kozel.cz/historie-a-... Tady je jen vnitřek, exteriér vyfocený nemám :-( Ale vevnitř to vypadá docela pěkně. My chtěli mít původně obřad v zahraddě na zámku ve Lnářích, ale ještě nemají termínovník (až koncem roku) a navíc nám řekli, že oddávají jen 2. a 3. sobotu v měsíci a my to chtěli 6.6., takže jsme místo změnili..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
to vypada moc hezky ;-) Koukala jsem ti do alba, tam mas ty Lnare, ze? My to budem mit v premonstratskym klastere, kde si mesto pronajima sal, snad to do toho listopadu nezmenime :-D Tedka se domlouvam se svicou na oznamenich, bude je delat vsechny rucne, tak premyslime nad papirem, hele: http://www.rucni-papir.cz/rucni-papir... svica mysli ten ciste bilej, ja jsem si rikala, ze ten "přírodní bílá s trávou", co myslis?
Odpovedať
Profilova fotka
Mě se víc líbí ta přírodní bílá s trávou. My i asi na vlastnoruční oznámka netroufneme :-( Mě by se líbilo něco s fotkou nebo něco jednodužšího. Nelíbí se mi takový ty přezdobený pozlacený s holubičkama a tak :-p V albu už mám zámek Kozel, Lnáře jsem tam měla původně, ale už jsem to vymazala..
Odpovedať
Profilova fotka
teda, tak to venku vypada moc pekne, myslela jsem, ze jsou to ty lnare, to jsem teda historik :-D Svica je sikovna a ja taky nemam rada takovy ty neosobni tisteny a chtela bych tam, jak rikas, fotku a neco jednoduchyho, takze ona to vyrobi aji rucne napise, cenove to asi vyjde trochu draz nez "standart holubicky" :-) ale bude to moc pekny. Jeste jsme nasly toto http://www.handmadepaper.cz/ akorat tam ty vzory nevim nevim... Jak budes resit saty? Budes kupovat nebo pujcovat?
Odpovedať
Profilova fotka
Asi je budu půjčovat, protože jsem "posera" a nechci riskovat, že mi přijdou šaty, které budou vypadat úplně jinak než si předtavuju.. Navíc nemám zkušenosti s nakupování přes Ebay.. Asi nejdřív omrknu plzeňské salony a pak se uvidí.. Jak to budeš mít Ty?
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja chtela puvodne pujceny, pak jsem mluvila s nekolika kamoskama, co nemely dobry zkusenosti v salonech a preslo me to... tak jsem koukala na ebay, ale stejne jako ty jsem posera :-D , pak jsem zkousela nejaky saty v salonu a jedny na inzerat a zadny me nebyly tak jak jsem si predstavovala, takze jsem hledala navrharku nebo svadlenu a po dlouhem hledani jsem narazila na jednu, co mi vazne vyhovuje, tak to mam zadane u ni. Jako predlohu jsem ji dala ty prvni saty z myho alba, ona to jeste nejak poupravuje, jak jsme se domluvily, tak uvidime :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz sis zkousela ty spadeny raminka?
Odpovedať
Profilova fotka
Ještě ne, chtěla bych to obejít co nejdřív, abych nezaspala. Spadlý ramínka jsem nezkoušela, ale nemám žádný prsa, tak si myslím, že by na mě mohly vypadat dobře. Ale kdo ví, pak se určitě pochlubím :-) Koukala jsem na šaty, co máš jako předlohu a jsou nádherný, jsem na Tebe zvědavá, budeš originální nevěsta..
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ranko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
me se taky moc libi, nikde jsem na podobny nenarazila, jenom budou bily - jeden z hlavnich pritelovych pozadavku:-) tak doufam, ze i v te bile budou hezky... Taky na nich bude dost zmen, tak z toho mozna vyjde jeste neco jinyho :-D Kdyby bylo na me, tak bych urco sla do tech cervenych, ty jsou uzasny :-D Vsimla jsem si ze se ti ty spadly libi, me se taky moc libi, akorat ja mam na ne silny ruce, jedny jsem si zkousela a nevypadalo to moc pekne... S tema salonama je to jak kde, treba tady v jednom mi rikali, ze na ten termin uz maji nektery rezervovany (to mi pani rekla, kdyz jsem ji rikala, ze mam jeste spoustu casu :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj smardi, tak uz se ti to blizi, co ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ahoj, už se to blíží :-) od včerejška přesně dva měsíce :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dva? tyjo, ja ti to uspisila na jeden :-) proc jsem si myslela, ze mas termin v zari? :-) Nevite nektrera, kde bych sehnala male papirove slunecnice o prumeru 2 cm? Koukam koukam a nemuzu najit :-/
Odpovedať
Profilova fotka
to nevím, termín mám v říjnu :-) nevím kde sehnat jakékoli papírové slunečnice,natož o průměru 2cm :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D tak aspon orchidejky, male papirove :-D Nic, pichnu tam peri a bude :-) A jak se jinak mate smardi?
Odpovedať
Profilova fotka
na co to potřebuješ?
Odpovedať
Profilova fotka
jinak se máme dobře, malý si ve mě hraje fotbal či co tam vyvádí a já se snažím přesvědčit jít si udělat snídani, v poslední době jsem strašně utahaná,trochu pochodím a jsem zmožená
Odpovedať
Profilova fotka
tomasek bude sportovec koukam :-) Ty kyticky potrebuju na to oznamko, nakupuju sestre veci, uz chce zacit, ze pry to tak tak stihne do brezna :-D No ma jich delat hodne a kdyz bude kazdy zvlast prekladat, lepit fotku, popisovat, malovat, pridelavat kytku.... Tak bych ji to chtela poslat jeste ted pred dovolenou, holky ja uz budu mit konecne dovolenou :-) ja se tak tesim az si odpocinu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jo Tomášek bude sportovec :-) a ještě nespavec - v knížkách píšou že ted by měl skoro celý den prospat což on ale nedělá pořád sebou hází a ješt vzteklounek tak to jo :-), my si asi necháme oznámení udělat :-) přece jen malý a škola bude dost a do toho příprava svatby tak oznamka asi dělat sama nebudu, koukali jsme na oznamka a vybrali bychom si :-), a asi už máme vybrané prstýnky :-) láska je v sobotu vybral
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?