Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no jo víš jak jsou ty starší lidi, za nich to nebylo tak jim to přijde divné. já nevím myslím si prostě že pokud malý bude mít rád vodu bude si to užívat :-) ale určitě chci hotel s bazénem - přece jen tam bychom byli asi víc a s tím výletem máš pravdu - napůjdem na něj každý den a třeba nějaký polodenní nebo tak s tou klokankou zvládnem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hotel s bazenem urcite, aji uz kvuli tomu, ze se muze stat, ze malymu se proste more libit nebude... Nojo, to vis, za nasich babicek a maminek se sedelo s deckem pekne doma na zadku a nikam se nejzdilo :-D takze oni to berou jinak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale i plno mladších se na mě dívá jak na krkavčí matku jen proto že s Tomáškem chci být .-), bazén 100000% jen nevím po jaké zemi koukat, chtěla bych něco mít vybrané at vím cenu :-) a popřípadě to třeba včas zajistit
Odpovedať
Profilova fotka
jak na krkavci matku? Me to prijde divny, tak by se na tebe prece meli divat, kdyby sis jela uzivat sama a malyho nechala na to hlidani, ne? Je to zvlastni :-D No, s tou zemi, do toho bulharska bych nesla... oni se bulhari sice zlepsili, ale precejen jsou to trocha "prasatka" a ja bych tam maly decko nevzala... A to druhy si rikala recko ze? Nebo blizko mas taky chorvatsko, tam uz se taky lita za docela oka ceny.
Odpovedať
Profilova fotka
zalezi taky na cene, co do toho chces dat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru mám tyhle požadavky nebo ráda bych tohle: all exklusive nebo jak se to píše, bazén - i pro mrnata a pásek - to chorvatsko nemá a raději nějaký menší hotel. kam by jsi ty vzala takové prcka? třeba já byla v Bulharsku a super, ty turistické oblasti bych strach neměla
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to těch 50000 maximálně
Odpovedať
Profilova fotka
byla jsem v bulharsku jako mala, takze jak je to tam tedka, to nevim, kazdopadne znam ty narody (rumuni, bulhari, madari...) a bohuzel k nim mam lehce odstup, tim nechci rict, ze jsou vsichni stejni, znam z nich i vyjimky, ale to je vazne jen par procent :-( Ja bych s rocnim deckem urcite jela nekam v cechach, nejlip na hory, nekde kde neni horko, k mori bych ho vzala treba az v tech 2, 3 letech, a kdybych si mela vybrat v roce kam k mori, tak bych urcite volila neco u oceanu (kvuli klimatu a teplotam), ze zemi treba portugalsko, spanelsko, nebo kanary, baleary, atd. Da se to koupit na last v dobre cene a vetsinou je takovej prcek zadara, takze ani zadnej financni krach :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak s 50ti uz si muzes dobre vybirat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru já chtěla právě raději to moříčko než tady,když to platí rodiče :-D :-D, takoví malí jsou zadara většinou tak to neřeším, spíš kde
Odpovedať
Profilova fotka
tak to jo :-) to bych taky jela radeji do teplych krajin :-D A kam by ses chtela nejvic podivat?
Odpovedať
Profilova fotka
no asi Španělsko nebo Ibiza - tam byla mamka a strašně si to pochvalovala, popřípadě řecko :-), uvažujem že pojedem na to last minute a ceny super jinak jsem byla před 3roky v Tunisu a tam to bylo super v tom že i když bylo venku 40 tak pořád pofukoval lehce větříček že se člověk netopil a to by taky bylo super, ale tam nevím - prý tam často řádí střevní potíže ale my nic neměli a fakt je že pokud budu dodržovat hygienu, malý bude dostávat jen balenou vodu - stejně jako jsme měli my a jídlo ze sklenek tak by neměl být problém
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
na ibizu bych se taky jela podivat :-) taky na kanary, na kapverdy, maltu, sardinii... jsem uchylna na ostrovy :-D My urcite taky pojedem na last a s nejakou nemeckou ck, ty cesky ty ceny maji desne narazeny. Nevyhoda je, ze je odlet z nemeckyho letiste, coz je daleko, ale tak zvladne se to :-) Zatim nemame deti, tak jezdime s objednanou jenom snidani a behem dne jime v ruznych restaurackach (dalsi moje uchylka - porad nekde neco ochutnavat, aji co neznam, takze obcas jsou z toho prave strevni potize :-D )
Odpovedať
Profilova fotka
já asi s českou at nemusím malého nikam tahat, bude úplně stačit čekání na letišni a letadlo a pak ještě odvoz do našeho hotelu. Já zas taky všude něco ochutnávám a zatím mám štěstí a žádné potíže nebyli
Odpovedať
Profilova fotka
my bychom rádi na Floridu ale letenka je moc drahá
Odpovedať
Profilova fotka
na floridu byste leteli docela dlouho, to by se asi malymu moc nelibilo... S tim ochutnavanim - tedka jsem cetla, co maj na ty korsice kam jedem za speciality a musim si na to davat pozor, maji tam dost nechutny speciality, nejakej cervavej syrovej mozek shnilej, fuuuuj, teda to bych nedala, blee... No nic, jdu na obed :-D :-D budu tady zase tak za pul hodiny tak treba se tady jeste potkame ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
já vím Florida je dlouho ale zas tam mám nej kamarádku tak bych ji ráda viděla a byli bychom u ní,ale malý by ten let abych asi chudáček. tak si dej něco dobrého :-)
Odpovedať
tak babule.. ja sa s vami lucim lebo aj ked som zakladala tuto temu, uz teraz viem ze sa svadba v tento den neuskutocni - prekladali sme to kvoli foto a video.. takze teraz sa rozhodujeme bud 8.8. alebo 19.9. - cakame kym sa dokonci jedna sala a potom sa rozhodneme. takze babulky vela stastia pri pripravach a hlavne nestresujte ale vychutnavajte si vsetko co sa tohoto dna tyka pretoze je to nieco vynimocne.. ved ja vas pridem este kuknut ;-) :-) zatim paaaaaa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mimam klidně tu s námi zůstan, já taky asi nebudu mít termín 6.6
Odpovedať
fakt? hehe.. no to je dobreeeee. akoze ja nemam problem si pisat.. samozrejme ja vas potajomky sledujem kazdy den (teda skoro kazdy) len neprispievam =-) :-D 8-) takze pohodka.. my sme chceli ten termin ale foto s videjko mali uz obsadene tak sme kvoli nim prehadzovali termin a prisposobovali sa im.. ale aj 19.9. je pekny datum.. ale by sa mi pacilo keby to vyslo v lete lebo ta priroda je tam krasna a bolo by to uzasne..
Odpovedať
Profilova fotka
fakt měli jsme 6.6 zamluvené ale vykašlali se na nás tak shánímě něco jiného a 6.6 je zatím všude obsazené ale chcem asi červen at jsme svoji co nejdřív :-), uvažovali jsme i o dubnu ale mám strach z počasí když chci obřad venku
Odpovedať
no keby bolo 4.4. pekne a teplo tak nevahame ani nachvilku a berieme sa, pretoze to bude presne 7 rokov co sme spolu 8-) takze tak.. a akoze sa na vas vykaslali? kto? ked to mate zajednane tak je to uz na isto nie?
Odpovedať
Profilova fotka
já nemusím mít stejné datum jako 4.4 nebo 6.6 to tak důležité není, my měli to 6.6 jako první datum co přicházelo v úvahu - chtěli jsme obřad venku takže v zimě ne, duben jsme měli strach počasí, květen nechtěl můj kvůli pověrám a první sobota v červnu je právě 6.6 jo měli jsme to zamluvené někdy od května s tím že ted v srpnu bude schůzka kde už se upřesní podrobnosti - vkolik obřad, kolik nás bude apod. a zaplatí se záloha ale oni se pořád neozývali tak jsem tam volala a paní mi řekla že jsme se neozvali tak že to dali někomu jinému kdo dal zálohu
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak mam po obede :-) mimam, nikam nechod a zustan :-)
Odpovedať
fakt? tyyyyyyyyyy brrrrrdo.. tak to je na posmech.. dufam ze si im uz urobila patricnu reklamu.. to je hrozne.. ja si fakt asi dam vsetko potvrdit na papier co sa povie aby som nemala taketo problemy pretoze nie si prva ktorej sa to stalo ako tak pozeram.> a u nas nie je tiez podstatne mat to rovnake cislo ale 4.4. by sme mali aurat vyrocie co sme sa prvy krat videli (teda konkretne 5.4. ak mam byt presna co je aj na moje meniny) takze to malo byt take.. no ved vies.. a tiez nechceme mat v zime.. takze aj kvoli tomu sme odlizili tento termin.. a maj ani ja ani moj - a jun uz mali obsadeni foto a video a ked som sa potom pytala kedy by mohli tak august a september by sa dalo.. tak sme si to takto zajednali.. a dufam ze toto uz vyjde lebo ak nie tak uz prisaham ze sa nevydam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mimam já už si taky dám vše potvrdit na papír, ale vůbec mě nenapadlo že tak s náma vyběhnou když jsme byli domluveni a reklamu jsem jim dala, psala jsem i holkám co tam chtěli mít svatbu jinak na výročí bych musela čeka do listopadu - ale byl by hezké oslavit naše 1.roční výročí svatbou s naším měsíční synem :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tyjo, holky, jste me uplne vystrasily, to uz teda abysme se rozhodli a radsi neco rezervovali, i kdyz tam kde to chceme asi nebude moc narvano :-) Mate nejaky predlohy tech smluv s tema restaurackama?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru my měli obojí v jedno-obřad i hostinu takže nám vybouchlo všechno, ale ted už budu chtít papír, bez něj ani ránu
Odpovedať
Profilova fotka
je mi blbě :-( a nechce se mi ležet, sedět
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - to si vzpominam, o tom psalas, to je vazne jednani, kam na to ti lidi chodi? Ja bych chtela mit svatbu na kolibě (ovci farma), tak snad se tam s nikym pretahovat o termin nebudu :-) Pritel ma taky jeden tip, tak dneska mu reknu, ze bysme se meli rozhodnout. Jo smardi, to sepsani pomohlo, uz jsme se konecne normalne domluvili na prubehu :-) diky ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?