Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardi mas link nebo obrazek tech prstynku? Jaky budou?
Odpovedať
Profilova fotka
pokusím se najít
Odpovedať
Profilova fotka
divej http://www.maevekeaveycreations.com/i... takovy slunecnicky potrebuju :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.retofy.cz/index.php?p=emotion 14B nebo http://www.retofy.cz/index.php?p=emotion 15AK ale to zlato bychom chtěli opačně
Odpovedať
Profilova fotka
nojooo, retofy, to je i muj favorit ;-) ja jsem se zamilovala do http://www.retofy.cz/index.php?p=excl... 16B v bilem zlatu, pritelovi se taky moc libi.... Hele, na kolik vas prijdou? Nevidela jsem nikde jejich cenik...
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ceník jsem taky neviděla ale když si vybereš a napíšeš jim tak ti přibližnou cenu řeknou :-), nám je vybral láska tady ve zlatnictví a tam nás vyjdou oba do 10 000, zlatnice říkala 9000 ale raději počítám víc i s rytinou takže bych řekla super cena
Odpovedať
Profilova fotka
na ty tvoje jsme taky koukali a padli nám do oka :-) první jsme chtěli kombinaci a ted říkáme nemusí být, ale žluté zlato určitě ne
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky smardik, jak se vede?
Odpovedať
Profilova fotka
anoli ahoj, dobře :)
Odpovedať
Profilova fotka
To je fajn ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
to jo :-) jen se mi nechce nic dělat
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - ty s tema kaminkama maji nevyhodu, ze se pak nedaji upravovat, jako zvetsovat nebo zmensovat... Ta cena je dobra, ja jsem dala limit 7 max 8 tisic, coz se mi zda akorat (vzhledem k cene zlata a cene prace), takze to budem asi nechavat delat nekde na doporuceni, jeste uvidim, s tema prstynkama nemam vubec jasno :-) Taky nechci zkute zlato, mam vsechno z bileho, to by bylo jak pest na oko :-) Asi necham vybirat pritele, protoze vzdycky, kdyz mi neco koupi, tak vybere nadherne, tedka o vanocich mi dal nausnice, uplne nadhery, o takovych se mi jen zdalo a on je sehnal...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no u nás vyhrávají ty první dva, já právě to zmenšení potřebuju :-D :-D a :-D, jak říkám zatím vyhrávají tyhle ale jinak jsme se ještě nikde nedívali tak nevím. Já mám ted taky právě vše z bílého zlata, nemůže mi koupit jen stříbrno ale musí zlato, ted jsem na narozky dostala od něj krásné náušnice a musím uznat že vybírá dobře :-) že má vkus. Ale pššššššt to vědět nemusí, myslel by si o sobě moc :-D :-D já se určitě příští rok půjdu kuknout na svatební veletrh
Odpovedať
Profilova fotka
o tom veletrhu jsem taky premyslela, pry tam maji ty prstynky s docela zajimavejma slevama - jenomze kdyz si tam nic nevyberu, tak abych je stihla pak objednat jinde... Ty veletrhy byvaji tak v tom unoru ne?
Odpovedať
Profilova fotka
smardi, anoli, chystate se na svatebni cestu?
Odpovedať
Profilova fotka
jo veletrhy bývají v únoru no na svatební cestu jsme chtěli ale nemůžem se dohodnout zda s malý či ne, akorát jsem se kvůli toho ted pohádala s rodiči
Odpovedať
Profilova fotka
a ty bys chtela jet s malym nebo ne?
Odpovedať
Profilova fotka
já s malým, můj by ho nechal u rodičů at jedem sami
Odpovedať
Profilova fotka
ja bych taky byla pro jet s malym... zase na druhou stranu uz bude docela velkej na to, aby se dal nechat hlidat, to neni lehky rozhodnuti, a kam planujete jet?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru sami jsme chtěli Paříž a s malým jsme říkali raději asi moře - řecko, bulharsko. No na svatebku jsme chtěli jet v září a to mu bude 11měsíců, ale mě přijde že jako rodina spolu budem strašně málo a že by to bylo super jet všichni tři - ber to tak přítel přes týden odchází z domů v 6ráno a přijde nejdřív v 17 hod (ale to málo kdy), a já budu studovat na VŠ ve Zlíně což je 120 km od nás - takže co 14dní pátek + sobota mu budu odjíždět i s malým (v pátek se uvidíme jen ráno než půjde do práce a v sobotu končí většinou škola v 18 hod takže taky až večer) a v tu dobu co budu ve škole ho budu hlídat rodiče, takže ti si ho užijí až až). Navíš příští rok v září jedu týden pryč ze školy tak ho budou asi hlídat rodiče, pak v lednu zas - zas asi rodiče
Odpovedať
Profilova fotka
tak to te uplne chapu, ze chces malyho s sebou, kdyz se budete tak malo videt... Ja jsem premyslela, ze kdyz bysme meli maly, tak to bude taky s tim casem naprd, pritel chodi domu taky az po 17, nastesti ty vikendy zustavaji, takze bych to urco videla jako ty, ze je potreba cas travit spolecne. Tvuj pritel na to ma jiny nazor?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru můj názor mění každou chvíli - na jednu stranu mi dává za pravdu že spolu budem všichni 3málo a že by bylo nejlepší jet všichni a užít si to a na druhou stranu že to je svatební cesta a že bez malého se budem moct víc věnovat sami sobě, užít si to a někam jít a taky má strach někde s malým letět že na to bude moc malý, ale fakt je to hodně ovlivněje okolí - když řeknu že chci brát 11měsíční mimi k moři všichni se na mě dívají jak na blázna
Odpovedať
Profilova fotka
Svatební cestu plánujeme, vidím to tak na konec srpna. Chceme k moři, ale ještě nevíme kam.. Uvidíme kolikbudeme mít naspořeno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my bysme chteli jet hned po svatbe (asi dva dny po) abysme si to cele uplne uzili :-) Hlavne chci dovolenou vcelku a nechce se mi pak hnedka nastoupit do prace, spis klidek a odpocivat, doufam, ze i destinace vyjde (zavisi taky na nasetreni penez :-) )
Odpovedať
Profilova fotka
hveru na svatbě malému bude nějak 7měsíců a v září 11 tak mi přijde to září lepší a hlavně nechci jet v turistické sezoně apod,mimi to červen bude zkouškové období
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - jasne, cestovat s malym je urcite lepsi pozdeji a po sezone ;-) Ja v te dobe nebudu mit nic jineho nez dovolenou, takze jsem si rikala, ze to proste protahnem i na svat.cestu, taky jsem si to tak vzdycky predstavovala, ze se vdam a pak pojedu nekam na svat. cestu :-D takovy ty romanticky predstavy :-D Jeste aby ten mauricek klapnul a nebudu mit slov :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru no naši se nabídli že malého budou hlídat a já jim ted o víkendu řekla že asi pojede s námi tak jsme se pohádali, prý z toho nc mít nebude a akorát ho budu trápit
Odpovedať
Profilova fotka
teda, to ti rekli vasi? Ja si nemyslim, ze by z toho malej nic nemel, my jsme loni jeli s kamoskou a jejim pritelem a malym rocnim simonem na tyden na dovcu na sumavu a bylo to uplne v pohode, malej si to supr uzil, zacal aji vic papat :-D A vzdycky, kdyz nekam jedem, tak ho vezmou s sebou a je to uplne v pohode...
Odpovedať
Profilova fotka
já si taky myslím že si to užije, chci s ním chodit plavat tak doufám že bude mít vodu a rád a určitě hotel s bazénem, tak se bude čachtat v bazéně a občas v moři - tam chci koupit malý bazén, polozí si po písku, ochutná ho :-). chci letěl letadlem a třeba do řecka jsme letěli 2hodiny což se myslím dá - navíc kočárek můžeš mít až do nástupu do letadla a pak hned jak vyjdeš. s jídlem to problém taky nevidím - třeba budu občas ještě kojit a nejedem nikde do divočiny, všude budou obchody kde se nějaká ta přesnidávka,příkrm bude dát koupit a pro jistotu bychom vzali něco sebou
Odpovedať
Profilova fotka
jasny, kolem toho roku uz je to uplne v pohode a decka zvladaj letadla lip jak dospeli ;-) Kdyz si treba poridis takovej ten "batoh na deti" ja nevim, jak se tomu rika, je to desne prakticky, tak se muzete klidne jit podivat po pamatkach a malej v tom usne (tak vzdycky spal simon :-D ) a s tim jidlem? Jak rikas, koupis par veci s sebou a to maly decko toho stejne moc nesni, kdyztak prikoupis, obchodu je vsude dost a vyrobky uz jsou pomalu vsude stejny, takze zadnej stres ;-) Ja mam treba problem, jak mam psa, tak jsem na nej hrozne fixla a tedka ho budu muset dat na hlidani a pristi rok taky (pes by si to vazne ani v letadle ani u more) neuzil, no a je mi to hrozne lito, nejradsi bych jela nekde, kde muzu aji s nim, coz je zas jenom po cechach :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?