Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • milovana: je to největší aukční server, něco jako u nás aukro, můžeš tam pořídit věci staré i nově a za výhodnou cenu. Hodně se tam objednávají svatební šaty 😉

• anoli85: a ty jsi si šaty objednávala přes ebay?

• sunny2009: nene, já si zatím netroufla, šaty si budu nejspíš objednívat přes Artichoke - nevím, jak by to dopadlo, kdybych si na to troufla sama..

• Sponzor fóra
  • anoli: a ona ti je objedná z ebay? na kolik tě vyjdou? dívala jsem se do tvého alba, a ty poslední (tvé zamilované) jsou moc pěkné🙂 Taky bych si šaty chtěla koupit, jen nevím odkud, abych nelitovala, ale půjčovat si je nechci. A taky jsem se dívala, že chceš mít svatbu dočervena, to je i moje představa 😉

• sunny2009: já si je na začátku chtěla jen půjčit, ale pak jsem si o tom psala s artichoke a ta mě přemluvila ke koupi. Počítám, že mě budou stát tak kolem 6.000 Kč a když se s nima nic nestane, tak je zkusím prodat - co taky s nima, že jo? Artichoke už objednávala šaty spoustě holkám, umí v tom chodit..

• anoli: tak to je super. Já se zatím tak rozkoukávám, co a jak. a přemýšlím, kde si šaty koupit. A ty už je máš objednané?

• Ještě nemám, zatím mám čas, ale asi si je do měsíce objednám, abych se pak nestresovala.. Zatím šetřím penízky 🙂

• anoli: taky si říkám, kdy nastane ten správný čas🙂 abych šaty neměla brzy, ale ani pozdě... atd atd... ach jo. 😉

• sunny2009: jj, taky nechci mít doma šaty půl roky. Ale jak říkala Arti, tak touhle dobou mají volněji než kolem Nového roka, takže si na těch šatichách dávají záležet..

• anoli, tak to je dobré vědět🙂 díky za info 🙂

• Ahojky kočky, jdu se s vámi rozloučit, nakonec jsme to nevydrželi a trošku jsme si svatbu uspíšili. Takže už ne 6. 6. 2009, ale za šest týdnů, 15. 11. 2008 !

Mějte se tu krásně, někdy vás přijdu povzbudit a zkontrolovat, jak jste daleko s přípravami. 🙂

• a co ze ste s atak rozhodli???

• ivanavorlickova: ty jo, to je fofr, tak ať to všechno stačíte 😉

• Prostě máme už všechno připraveno, stihli jsme to nějak rychle......a nechtělo se nám ještě osm měsíců kolem toho všeho chodit a jen se na to dívat.......

• ivanavorlickova: jsi to nevydržela ohledně šatů, co? Říkám, raději je nemít brzy doma🙂) A už máš nějaké to foto šatů v reálu? 😬

• Sponzor fóra
  • sunny - Jééééé, já na to teď v tom shonu úplně zapomněla, že jsem ti to slíbila!!! Ale příští týden tu bude kamarádka, tak mě snad vyfotí. Když ne, tak je uvidíte až ve svatebním albu...... 😉

• Ivana: jasně, chápu, já jen, že jsem tě tu viděla, tak jsem si říkala, jetsli jsi se nefotila🙂 a jsi spokojená i s tím materiálem atd...
    Jej, to se máte, že už to budete mít tak brzy🙂 JIank pěkná básnička na oznámku 😉

• sunny - šatičky jsou lehoučký, mají teda jen dvě vrstvy sukně, spodní je satén a vrchní je jemnej tyl. Já jsem s nima spokojená, skvěle mi sedí a musím i dost nekriticky uznat, že se v nich sama sobě líbím... 😃

• ivana- tak to je nejdůležitější, že se v nich líbíš sobě🙂 tak at ti přinesou štěstí, a at ti v nich není zima, když to bude nakonec v zimě.

• sunny - v zimě to bude, ale až na pár chvilek při nastupování a vystupování z auta budeme prakticky pořád někde uvnitř, takže myslím, že nezmrznu. Pro jistotu si možná ještě pořídím nějakou štolu přes ramena....

• jas i viem predstavit, ze aj ja sa nebudem vediet dockat...ale mam smolu, lebo moj drahy sa mi z misie vrati az v marci a v aprili ma krst, takze svadba asi fak bude musiet byt v juny...

• ivana: jojo, něco přes ty ramena by asi bylo fajn, ale vás stejně hřeje láska 😉
    milovana: ale aspon se můžeš dlouho těšit🙂

• no dlho sa tesit budem, ale to cakanie...ved ja uz teraz stresujem... 😃

• milovana: stresovat není proč, vždyt si to máš jen užít🙂

• to ano, ale ked ja uz mam maniu...kupovat saty a tak 😬

• jojo, to asi každá, která je na těchto stránkách a vidí jak všichní šílí, zamlouvají, objednávají, kupují.... Já myslela, že mám mooooře času, ale čím dýl jsem tady,tak zjišťuju, že to snad ani nestihnu 😃

• co uz mas?

• já? právě že nic🙂) jo, vlastně máme předzamluvený zámek, mailem. Oficiálně se to má přijít podepsat během prosince, ledna... Ale snad si ještě nerozmyslíme datum🙂)

• a ty?

• no ja mam restauraciu, kapelu, prstene, cast darcekov pre hosti, oznamenia navrhnute, ozdobu na auto... vravim mania...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov