Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • Ahoj babenky... ja mam svadbu tiež 6.6.2009 a uz zacinam vybavovat mam uz toho dost ale teraz si lamem hlavu nad svadobnými pohármi este som toziž nenasla take ake by sa mi pacili, vy uz mate vybrate?

• cordy: no já jsem uvažovala koupit čisté skleničky a koupit barvy nasklo a vytisknout si nějaký pěkný obrázek a nakreslit to na to sklo. nebo tam něco napsat 😉

• no ja som kupila 1 pohar za 25sk a bud tam dam nieco napieskovat, alebo tam nalepim nejkau krajku,alebo nieco tak...jednoduxe...v obxodox bud otrasne, alebo ze 2, 3 tisic... Pohare su podla mna uplny detail nepodstatny, aspon pre mna...

• Sponzor fóra
  • no myslím že tto bylo na svatba dekor prodávali pískované sklo za 600-700 kč (pár)

• neviem, mne to pride vela...co ja viem...fakt pohare su len zbytocnost...

• ahojte vsichni, jsem zpatky z dovolenky, uplne bych tam zustala, vubec se mi nechtelo zpatky ... a hlavne vubec do prace 🙂 Jak pokracujete?
    Koukam ze ivana se nam vda co nevidet, tak ivano - at ti vsecko vyjde jak chces a oba (vlastne vsichni tri 🙂 ) si to moc uzijte 🙂
    Smardi, co malej? Uz se nemuzes dockat,co? Mas uz nachystanou tasku 🙂 ? Pro jistotu 😉

• ahoj hveru 🙂 Tak povídej, jaká byla dovča? Povídej, přeháněj.. Máš nějaké fotky?

• hveru ahoj tak co jak ses měla 🙂 závidím já bych taky někam jela 🙂. Jo tašku do porodnice už mám nachystnaou jen pořád nevím co malému obleču z porodnice, pořád mu chci dávat něco jiného a dneska jsem mu koupila novou kombinézku a konečně tento týden dorazí kočárek 🙂 🙂 🙂 🙂

• ahoj anoli, fotek mam spoustu (ucila jsem se sestavovat sceny 🙂 ) ale zatim jen na karte ve fotaku, tak postupne je dam na web do alba... Jinak to tak bylo super a hlavne jsem si odpocinula 🙂 Vyborny syry (teda nektery moc ne, ty co smrdely na sto honu tak ty jsem nejedla 🙂 ) Uzasny ovoce mnam, hory nadhera a more krasne teply... Jenom mistni mi prisli takovy lehce neochotni a zvlastni a nikdo tam snad neumel anglicky, takze jsem musela vytahnout z pameti francouzstinu. Taky divoky prasata na kazdym kroku, kdejakej dobytek behal pres silnicici a strilelo se vedne v noci (strileli jak na prasata, tak na cokoli - treba na cedule, radary, stromy....) A co u tebe novyho? Jak pokracuji pripravy? Nevidelas nahodou nejakyou uvazanou kytku z te amarelis?

• smardi ahoj 🙂 , tak nabal oblecku vic a pak mu je vyzkousis a uvidis 🙂 Hele, necetlas neco o epiduralu? Jako jestli ma nejakej spatnej vliv na dite a tak... Neptala jsem se te uz? 🙂 Mas kocarek pres net? Ze bys me poslala link a mrkla bych se 😉

• hveru: bohužel neviděla, když jsem se ptala v jednom květinářství v Příbrami, tak na mě slečna koukala, jako by v životě o něčem takovém neslyšela 😐 U nás jsem ještě nebyla, mám to hned vedle práce, ale neodvážila jsem se. Jinak zítra jdu zkoušet šatyyyy 😃

• anoli - vaaazne? tak vezmi s sebou na zkousku fotak 😉 Ja necham kytku na pritelovi, uz jsem se rozhodla, bude prekvapko 🙂 ma to byt darek neveste a ja miluju prekvapeni 🙂 Takze uvidim, co vybere 🙂 A na tu kytku se klidne odvaz a bez se zeptat, aspon budes vedet co a jak 😉

• JJ, foták vezmu, snad mi dovolí fotit.. Jsem docela natěšená 🙂

• snad to dovoli, nekde to nevidi radi, nekde to dokonce primo zakazuji... Budes zkouset vsechny typy satu, nebo jenom urcity typy podle predstavy?

• hveru: no, chtěla bych si zkusit víc typů, určitě ne všechny... I když uvidím, jak to nakonec dopadne.. Stejně si je budu nejspíš nechávat šít, tak chci vědět, co mi nejvíc sluší 🙂

• Sponzor fóra
  • anoli, ja myslela, ze ses nakonec rozhodla pro pujceni 🙂 Taky jsem byla zkouset saty, nez jsem si je zadala na siti, hlavne nikde nemeli saty s normalnima raminkama, nechtela jsem bez raminek a ve spadlych vypadam jak mamut 😃 Takze saty s normal raminkama jsem neodzkousela a rovnou zadala, ale jsem si jista, ze budou oka, normalni saty mam taky raminkovy 🙂

• hveru 😃 aby mi pak můj nevezl celý kufr s oblečkama pro malého - nakonec jsem sbalila 2 varianty - jedna je teplejší a uvidím jaké bue počastí. Já epidurál nechci ale minulý týden na přednášce říkali že při něm nemusíš cítit kontrakce a nevíš kdy máš tlačit a tak se to může prodloužit a na dítě to prý taky má vliv - může pak být víc spavé, nechce sát a taky pro to má vliv na mlíko

• snardi, ja myslela, ze se to prave dava proto, abys to necitila, ne? Teda jinak nevim, na co jinyho by to melo byt dobry 😃 Ja nad tim docela premyslim, protoze jecim aji kdyz me vrtaji zub a zubarka me vzdycky rika, slecno, vy nemuzete nikdy rodit 😃

• hveru dává se to at necítíš bolest ale kontracke bys nějak cítit měla, neptej se mě ale jak to je já to totiž nechápu a ani epi nechci tak je mi to jedno 🙂. dneska jsem mrknout ještě do jedné porodky a jde i můj chlap 😉 a hned se stavím za kamarádkou - minulý týden ve čtvrtek porodila holčičku a to měla termín týden přede mnou

• hveru: řešila jsem, jestli půjčit nebo nechat ušít - vyhrály ty druhé. Já taky nechci šaty bez ramínek (nemám prsa, tak nemají na čem držet), ale líbí se mi se spadlými ramínky, tak si je chci vyzkoušet. doufám, že v nich nebudu vypadat jak mamut 😃

• anoli taky nemám prsa a nemají na čem držet 😎 a o užití uvažuju ale pořád jsem se nezbavila té zálohy tak nevím

• smardik: a jak se cítíš naq porod? Já si nedávno četla diskuzi na koníkovi a něco je docela mazec 😐

• smardi, nechci citit pro jistotu vubec nic, mam tedka takovou blbou zkusenost - o vikendu jsem byla u kamosky, jeji sestra tedka rodila a ta kamoska byla s nou a ta kamoska si me hrozne stezovala a hrozne nadavala na jednu rodicku, ktera hlasite narikala, rikala o ni, ze slo o nejakou fiflenu, co se tak dozadovala pozornosti, ze pry to rikaly sestry... No proste uplne ju shazovala a ty sestry taky 😞 No ta pani asi musela mit vazne velky bolesti a kdyz si vezmu, ze by takto nekdo mluvil o me :-/ to jsem si jista, ze bez cehokoli od bolesti budu jecet jak tur 😞

• anoli zatím pohoda 🙂 a to v úterý už doktor viděl nějaké stahy na monitoru a od včerejška je cítím i já 🙂 takže to asi bude už blízko, uvidím co zítra na monitoru a na čípku 🙂

• hveru každý to prožívá jinak a někdo si třeba uleví, ale zas chápu že by mě to asi taky obtěžovalo kdyby někdo pořád jen řval

• anoli - neeebudes vypadat jak mamut 😃 urco ti budou sluset, mas supr postavu 😉 Ja v tom vypadala divne, protoze mam vyssi vahu 🙂
    anoli, smardi - ja ctu obcas diskuze na rodine a strasne me desi ty pribehy o neprijemnym personalu, protoze v nemocnici me jednou malem nechali umrit :-/

• smardik: strašně moc ti držím palce, at jde všechno jak po másle. Já bych ani nevěděla, co dělat 😐

• smardi, ty mi pripominas svicu, ta mi jeden den pise, ze ji doktorka rekla, ze se zacina neco dit a druhy den mi psala, ze ma vendulku 🙂

• hveru i proto jsem ráda že se mnou jde můj, myslím že si budu jistější a kdyby něco s doktory může mluvit on a popřípadě si něco prosadit, pohádat. No ale fakt je že přístup personálu jak kdy - třeba v Porubě jsem se musela prosit aby mi řekli co hrozí malému apod.

anoli to já taky pořádně nevím 😃 😃 ale když to šlo dovnitř musí i ven 😃 😃 tomu už se nevyhnu

• smardik: 😃 😃 😃 to je pravda, ven to určitě půjde. A už víš, co to bude?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov