Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Ahoj babenky... ja mam svadbu tiež 6.6.2009 a uz zacinam vybavovat mam uz toho dost ale teraz si lamem hlavu nad svadobnými pohármi este som toziž nenasla take ake by sa mi pacili, vy uz mate vybrate?
Odpovedať
cordy: no já jsem uvažovala koupit čisté skleničky a koupit barvy nasklo a vytisknout si nějaký pěkný obrázek a nakreslit to na to sklo. nebo tam něco napsat ;-)
Odpovedať
no ja som kupila 1 pohar za 25sk a bud tam dam nieco napieskovat, alebo tam nalepim nejkau krajku,alebo nieco tak...jednoduxe...v obxodox bud otrasne, alebo ze 2, 3 tisic... Pohare su podla mna uplny detail nepodstatny, aspon pre mna...
Odpovedať
no myslím že tto bylo na svatba dekor prodávali pískované sklo za 600-700 kč (pár)
Odpovedať
neviem, mne to pride vela...co ja viem...fakt pohare su len zbytocnost...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsichni, jsem zpatky z dovolenky, uplne bych tam zustala, vubec se mi nechtelo zpatky ... a hlavne vubec do prace :-) Jak pokracujete? Koukam ze ivana se nam vda co nevidet, tak ivano - at ti vsecko vyjde jak chces a oba (vlastne vsichni tri :-) ) si to moc uzijte :-) Smardi, co malej? Uz se nemuzes dockat,co? Mas uz nachystanou tasku :-) ? Pro jistotu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj hveru :-) Tak povídej, jaká byla dovča? Povídej, přeháněj.. Máš nějaké fotky?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru ahoj tak co jak ses měla :-) závidím já bych taky někam jela :-). Jo tašku do porodnice už mám nachystnaou jen pořád nevím co malému obleču z porodnice, pořád mu chci dávat něco jiného a dneska jsem mu koupila novou kombinézku a konečně tento týden dorazí kočárek :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj anoli, fotek mam spoustu (ucila jsem se sestavovat sceny :-) ) ale zatim jen na karte ve fotaku, tak postupne je dam na web do alba... Jinak to tak bylo super a hlavne jsem si odpocinula :-) Vyborny syry (teda nektery moc ne, ty co smrdely na sto honu tak ty jsem nejedla :-) ) Uzasny ovoce mnam, hory nadhera a more krasne teply... Jenom mistni mi prisli takovy lehce neochotni a zvlastni a nikdo tam snad neumel anglicky, takze jsem musela vytahnout z pameti francouzstinu. Taky divoky prasata na kazdym kroku, kdejakej dobytek behal pres silnicici a strilelo se vedne v noci (strileli jak na prasata, tak na cokoli - treba na cedule, radary, stromy....) A co u tebe novyho? Jak pokracuji pripravy? Nevidelas nahodou nejakyou uvazanou kytku z te amarelis?
Odpovedať
Profilova fotka
smardi ahoj :-) , tak nabal oblecku vic a pak mu je vyzkousis a uvidis :-) Hele, necetlas neco o epiduralu? Jako jestli ma nejakej spatnej vliv na dite a tak... Neptala jsem se te uz? :-) Mas kocarek pres net? Ze bys me poslala link a mrkla bych se ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: bohužel neviděla, když jsem se ptala v jednom květinářství v Příbrami, tak na mě slečna koukala, jako by v životě o něčem takovém neslyšela :-| U nás jsem ještě nebyla, mám to hned vedle práce, ale neodvážila jsem se. Jinak zítra jdu zkoušet šatyyyy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - vaaazne? tak vezmi s sebou na zkousku fotak ;-) Ja necham kytku na pritelovi, uz jsem se rozhodla, bude prekvapko :-) ma to byt darek neveste a ja miluju prekvapeni :-) Takze uvidim, co vybere :-) A na tu kytku se klidne odvaz a bez se zeptat, aspon budes vedet co a jak ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
JJ, foták vezmu, snad mi dovolí fotit.. Jsem docela natěšená :-)
Odpovedať
Profilova fotka
snad to dovoli, nekde to nevidi radi, nekde to dokonce primo zakazuji... Budes zkouset vsechny typy satu, nebo jenom urcity typy podle predstavy?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: no, chtěla bych si zkusit víc typů, určitě ne všechny... I když uvidím, jak to nakonec dopadne.. Stejně si je budu nejspíš nechávat šít, tak chci vědět, co mi nejvíc sluší :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli, ja myslela, ze ses nakonec rozhodla pro pujceni :-) Taky jsem byla zkouset saty, nez jsem si je zadala na siti, hlavne nikde nemeli saty s normalnima raminkama, nechtela jsem bez raminek a ve spadlych vypadam jak mamut :-D Takze saty s normal raminkama jsem neodzkousela a rovnou zadala, ale jsem si jista, ze budou oka, normalni saty mam taky raminkovy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru :-D aby mi pak můj nevezl celý kufr s oblečkama pro malého - nakonec jsem sbalila 2 varianty - jedna je teplejší a uvidím jaké bue počastí. Já epidurál nechci ale minulý týden na přednášce říkali že při něm nemusíš cítit kontrakce a nevíš kdy máš tlačit a tak se to může prodloužit a na dítě to prý taky má vliv - může pak být víc spavé, nechce sát a taky pro to má vliv na mlíko
Odpovedať
Profilova fotka
snardi, ja myslela, ze se to prave dava proto, abys to necitila, ne? Teda jinak nevim, na co jinyho by to melo byt dobry :-D Ja nad tim docela premyslim, protoze jecim aji kdyz me vrtaji zub a zubarka me vzdycky rika, slecno, vy nemuzete nikdy rodit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hveru dává se to at necítíš bolest ale kontracke bys nějak cítit měla, neptej se mě ale jak to je já to totiž nechápu a ani epi nechci tak je mi to jedno :-). dneska jsem mrknout ještě do jedné porodky a jde i můj chlap ;-) a hned se stavím za kamarádkou - minulý týden ve čtvrtek porodila holčičku a to měla termín týden přede mnou
Odpovedať
Profilova fotka
hveru: řešila jsem, jestli půjčit nebo nechat ušít - vyhrály ty druhé. Já taky nechci šaty bez ramínek (nemám prsa, tak nemají na čem držet), ale líbí se mi se spadlými ramínky, tak si je chci vyzkoušet. doufám, že v nich nebudu vypadat jak mamut :-D
Odpovedať
Profilova fotka
anoli taky nemám prsa a nemají na čem držet 8-) a o užití uvažuju ale pořád jsem se nezbavila té zálohy tak nevím
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: a jak se cítíš naq porod? Já si nedávno četla diskuzi na koníkovi a něco je docela mazec :-|
Odpovedať
Profilova fotka
smardi, nechci citit pro jistotu vubec nic, mam tedka takovou blbou zkusenost - o vikendu jsem byla u kamosky, jeji sestra tedka rodila a ta kamoska byla s nou a ta kamoska si me hrozne stezovala a hrozne nadavala na jednu rodicku, ktera hlasite narikala, rikala o ni, ze slo o nejakou fiflenu, co se tak dozadovala pozornosti, ze pry to rikaly sestry... No proste uplne ju shazovala a ty sestry taky :-( No ta pani asi musela mit vazne velky bolesti a kdyz si vezmu, ze by takto nekdo mluvil o me :-/ to jsem si jista, ze bez cehokoli od bolesti budu jecet jak tur :-(
Odpovedať
Profilova fotka
anoli zatím pohoda :-) a to v úterý už doktor viděl nějaké stahy na monitoru a od včerejška je cítím i já :-) takže to asi bude už blízko, uvidím co zítra na monitoru a na čípku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru každý to prožívá jinak a někdo si třeba uleví, ale zas chápu že by mě to asi taky obtěžovalo kdyby někdo pořád jen řval
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - neeebudes vypadat jak mamut :-D urco ti budou sluset, mas supr postavu ;-) Ja v tom vypadala divne, protoze mam vyssi vahu :-) anoli, smardi - ja ctu obcas diskuze na rodine a strasne me desi ty pribehy o neprijemnym personalu, protoze v nemocnici me jednou malem nechali umrit :-/
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: strašně moc ti držím palce, at jde všechno jak po másle. Já bych ani nevěděla, co dělat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
smardi, ty mi pripominas svicu, ta mi jeden den pise, ze ji doktorka rekla, ze se zacina neco dit a druhy den mi psala, ze ma vendulku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru i proto jsem ráda že se mnou jde můj, myslím že si budu jistější a kdyby něco s doktory může mluvit on a popřípadě si něco prosadit, pohádat. No ale fakt je že přístup personálu jak kdy - třeba v Porubě jsem se musela prosit aby mi řekli co hrozí malému apod. anoli to já taky pořádně nevím :-D :-D ale když to šlo dovnitř musí i ven :-D :-D tomu už se nevyhnu
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: :-D :-D :-D to je pravda, ven to určitě půjde. A už víš, co to bude?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?