Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardi, ja jsem si jista, ze ten pristup je vetsinou oka, ono je celkove desne malo doktoru, co umeji lidsky zachazet s clovekem, sice jsou profici ale ten socialni pristup proste nemaj :-/ Pritel se mnou urco pujde, aby tam byl aspon nekdo, kdo mysli logicky :-) Smardi, pri tom vyberu porodnic mluvis i s doktorama, nebo jenom se sestrama?
Odpovedať
Profilova fotka
hveru no mi doktor říkal že se něco začíná dít už v úterý a strašně se divil že nic necítím tak uvidíme co zítra :-ú)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli jo bude to chlapeček :-) vím to od 16 týdne, na každém UTZ první roztáhne nohy že fakt ten chlap je a pak se otočí prdelkou a nezájem :-D :-D , dodneška nevím kolik asi měří a váží protože on sebou tak mele že to prostě změřit nejde, doktor mu říká exhibionista hveru myslíš prohlídku porodnice? provádí tě porodní asistentka a ta je i u porodu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - exhibicionista tak to je dobry :-D Tyjo, jak doktor rekl, ze neco zacina, tak to tady tomasek za chvili bude ;-) U toho porodu je i doktor a treba jestli se da mluvit pri te prohlidce i s nim, skoda, ze si tam nemuzu vzit svoji gynekolozku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jj, chlap, nejdřív ukáže a pak dělá fory ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru myslím že o porodu doktor není - je tam porodní asistentka a když už tlačíč dětská setra :-) ale zítra ti řeknu jistě. Jinak někteří gynekologové nabízejí možnost být o porodu - třeba můj ano, když to na tebe přijde zavoláš mu a on dojede do porodnice kde chceš ale platí se za to - můj chce myslím 5000
Odpovedať
Profilova fotka
anoli je to malé zlobidlo :-) po tatínkovi, ten ráno pustil hudbu na plné pecky a pořád do malého dlubal až se probudil a rozdivočil se - asi si udělal diskotéku a hádej co můj udělal? šel pryč a to mrně pak měla ještě další 3hodiny diskotéku ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
smardi - tak na to se musim doktorky zeptat, ona je desnej klidas a ja ji hodne duveruju. Myslela jsem, ze je tam automaticky doktor, ale mozna chodi spis az k nejakym komplikacim, zejo, co by tam jinak delal :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru poptej :-) vím že moje to nabízí a co si dopisuju s holkama no koníkovi tak jejich taky :-) a třeba můj v moji porodnici pracuje takže i tak je možnost že na něj narazím
Odpovedať
Profilova fotka
smardi, tak to mas super, ze mas doktora primo z te porodnice, ta moje ma svoji ordinaci, neni v porodnici. Urco se ji na kontrole zeptam, jak to je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hveru můj má taky svoji ordinaci ale současně pracuje normálně v porodnici a bývá u porodu i operací
Odpovedať
Ahojte dievcataaaaaa,aj my mame svadbu 6.6.2009. zakladne veci uz mame zajednane,a myslim,ze tak od januara zacneme s drobnostami.....
Odpovedať
Článok sa načítava...
Co myslite,kedy mi staci ist do salonu na skusku siat,teraz sa mi to zda este trosku skoro....
Odpovedať
no myslim, ze zaciatkom roka...ale uz si pomaly zistuj co. kde a za kolko...a co uz mas zajednane?
Odpovedať
Profilova fotka
Krásné ráno :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko anoli :-)
Odpovedať
No mame zajednanu salu,hudbu,fotografa,koplet kvetinovu vyzdobu,vratane sv.kyticky,moj make up a uces....saty samozrejme kukam na nete,urcite budu zo salon Nicol v BA,maju tam najlepsi vyber ;-)
Odpovedať
na saty chcem ist v decembri,mozno az v januari po sviatkoch,uvidim ako na tom budem,lebo sa snazim trochu o vylepsenie postavy :-):-):-)
Odpovedať
Profilova fotka
já byla včera zkoušet šatky, můžete kouknout do alba ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli - koukam na to a mooooooc krasny :-) Tyjo, ty spadly raminka ti vazne moc hezky sedi ;-) A co pocity? Jak se ti zkouseni libilo?
Odpovedať
Ahojte nevesticky, ja sa tiež idem vydávat 6.6.2009 tak dúfam, že ma k sebe prijmete do fora:-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nove nevesty :-) kornacik - prosimte, co to je v tvym pasu na te fotce? Ja to tady lustim a vubec nevim, co to je :-D
Odpovedať
Xi xi je to foto z Tropicaria v Budapesti,je to morska rybka.....:-)
Odpovedať
Profilova fotka
saxica - ahoj, taky z brna? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kornacik :-D ajo :-) ja jsem v tom porad videla rukavici :-D
Odpovedať
hveru-no už to tak bude:-)
Odpovedať
nejako sa mi po výške nechcelo odtial odísť, tak je tu pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
je tady hezky, to mas pravdu :-) ja mam brno moc rada, i kdyz pochazim z jineho mesta. Kterou VS jsi tu studovala?
Odpovedať
Ja som chodila na Masaryčku-Hospodárska politika.Z akého si mesta?
Odpovedať
Profilova fotka
puvodne tady kousek od brna, ale v brne uz bydlime skoro sedm let, takze vlastne uz to beru jako "skoro rodny" mesto :-) Koukam, ze se budes vdavat na slovensku, budes si saty pujcovat tady nebo u vas? Ja mam slecnu, co mi navrhuje a sije saty z bratislavy :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?