Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli :-D :-D :-D takže o lyžích pšššššššt, třeba nemá rád zimu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasně, pššššššt :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to abys uz pomalu kupovala kopacky na ten fotbalek :-D Ja se porad nemuzu vzpamatovat, ze jsem zpatky v praci :-/ Nejradsi bych jeste jednu dovolenou :-) Tedka budu delat svatebni webovy stranky, uz jsem si udelala navrh, jenom musim najit neco, na cem to postavim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
koupím i balonek :-), ale to už nebude tak zajímavé jako mít kopačák z maminky 8-). no já chci dělat svatební noviny ale pořád se nemůžu k tomu dokopat
Odpovedať
Profilova fotka
a taky horu teplaku, a spoustu niti, at muzes zasivat diry, to bude totiz nova zabava :-D jak prodrit kalhoty co nejdriv :-D Ja budu ty stranky delat nejdriv sobe a pak rikala kamoska, ze by si je taky nechala udelat, mam i moznost subdomen a uloziste dat, tak je to fajn :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tomu bych věřila, nevím proč ale čekám že to bude divočáček :-), naštěstí věci na lítačku máme pokom dědit tak si je může zničit do sytosti a v sekáči je tepláčku taky dost 8-) . Ale tepláčky máme už ted do 3měsíců asi 4 a dokonce i jednu teplákovku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ani nevis proc cekas ze bude divokej? :-D Celou dobu u tebe hraje fotbal, porada diskoteky, tak s tim na 100% pocitej, ze to bude malej nezbeda ;-) Ale zase lepsi nez kdyby byl nejakej tunta, co sedi a jenom kouka, ne? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale jo vím proč bude divokej, to bylo spíš myšleno ironicky :-D :-D, no a fotbal má ještě pořád - ted jsem vytřela tak kope že se mu to zohýbaní nelíbí a předtím jsem to nabrala břichem do skřínky - naštěstí nastraně kde má nohy :-D
Odpovedať
hveru-ešte som tam nebola iba na nete som si pozerala stranky
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky :-) smardik: tak jak, pořád jste doma jen 2?
Odpovedať
Profilova fotka
anoli ahoj, jo pořád jsme dva a malý má zrovna fotbal nebo box :-)
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: asi se mu v bříšku líbí - no ono se není čemu divit :-) A jak se cítíš?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
anoli jo líbí se mu maminku zlobit :-), dobře ale už mě to někdy unavuje a šíleně se těším až se budu moct vyspat na břichu a celou noc :-). Můj planuje že se bude o malého celou noc starat tak se snad hezky vyspím :-), ale je "hloupoučký" myslí si že malý s ním bude andílek co s ním bude spát celou noc
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: :-) jsem zvědavá na sebe, až budu těhu, jak se vyspím, jsem zvyklá spát na břiše nebo na boku.. Abych si pomalu začala zvykat.. A kdy máš termín?
Odpovedať
Profilova fotka
anoli to je jediná věc která mi na těhu vadi - nemůžu spát na břichu, no vlastně na ničem. Na břichu to nejde, na zádech jsem nikdy spát neuměla a jak na nich ted ležím blbě se mi dýchá a jak si lehnu na bok tak se ozývá malý že to je jeho území ]-( , asi abych spala ve stoje :-D :-D. Termín mám 27.10
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to máš ještě docela čas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to jo :-) ale už bych ho chtěla držet v náručí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vůbec se ti nedivím, takovou dobu ho nosit pod srdíčkem a vůbec nevíš jak vypadá.. Ale pak si ho určitě užiješ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
anoli bude to přece nejhezčí dědátko na světě :-) a velké zlobidélko
Odpovedať
Profilova fotka
smardi? co fotbalista? porad u mamy?
Odpovedať
Profilova fotka
smardik: viz. hveru :-)
Odpovedať
ahijte smardik uz sa ti to krati co x-) drzim prsteky :-) ;-)
Odpovedať
Ahoj hlásím se také mám objednaný stejný termín. :-) ale musím řešit svatební věci, čas letí.Jak jste na tom vy máte jasno? :-N
Odpovedať
ahoj milanek ;-) tak my mame restauraciu,fotografa,kameramana,dj,obrucky,par drobnosti a momentalne riesim problem z kostolom a som poriadne ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) tak som rada, že som vás našla (myslím tému 6.6.09) :-) My budeme mať svadbu v BB (hotel Lux a obrad na hrade v Ľupči 7 km od BB), máme už aj fotografku Zuzku G. - dúfam, že bude taká super ako sa o nej na tejto stránke hovorí... Akurát minulý týždeň sme boli na Msú vypísať žiadosť na sobáš a pani zlatá úradníčka sa na nás pozerala akože čo tam chceme, keď svadbu máme až v júni =-) a tiež už mám šatočky zarezervované a zaplatenú zálohu 5 tis., už ďalšie šaty ani nepozerám, lebo ak by som našla krajšie, tak hotovo :-|
Odpovedať
rhodosbb ja som bola v septembri na fare a mila teta v kancelarii ma poslala dom ze mam prist januar-februar a teraz som sa dozvedela ze uz pravdepodobne ani nebudu mat volne na nas termin ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
drobcek, no to poteší :-S my sme začali vybavovať tieto najhlavnejšie veci - sálu a miesto obradu hneď v septembri, keď som bola požiadaná o ruku :-) , lebo nám bolo jasné, že tento dátum bude husto. Ináč zisťovali ste si, či je tento dátum šťastný na uzavretie manželstva? Lebo mne môj bývalý, keď sa dozvedel, že sa budem vydávať hneď napísal, že ak mi môže poradiť, tak si mám zvoliť iný dátum, lebo vraj 666 je diablovo číslo a neprinesie nič dobré, tak som mu povedala, že už väčšie peklo ako s ním už v živote zažiť nemôžem :-p ale ináč vychádzame v pohode ;-) musíme, lebo máme spolu dcérku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky holky, konečně nějaké příspěvky v "mém" termínu ;-) Já jsem taky někde vyčetla, že 6¨.6.09 není nejšťastnější datum, ale já na tohle nevěřím, u mě je ideální den svatby úterý :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj anoli, tak utorok fakt nie je na svadby najvhodneší :-) to by si všetci hostia museli brať aspoň dva dni voľna, a to neviem, či by boli ochotní x-) Ja som si pre istotu dala dátum pozrieť numerologičke a tá mi podľa našich dátumov narodení povedala, že nie sme karmicky zaťažení (či ako sa to hovorí) a tento dátum je pre nás vhodný. Hlavne nech nám poriadne svieti slniečko nie ;-)
Odpovedať
tak my sme salu zajednali este v marci a kostol sme chceli v septembri ale nam povelali ze to este skoro :-( ]-( termin svadby sme vybrali lebo 6.6.sa nam narodila dcerka takze v den svadby bude mat presne 2 roky :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?