Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • no to je věc druhá... já se bála,že to před tou svatbou nebude utíkat vůbec a ejhle... ono to fakt letí... jen jestli ti můžu poradit.. jestli si něco budeš objednávat přes internet tak už fakt začni, protože teď si objednává hodně lidí a nikdy nevíš, jak dlouho to bude trvat než ti to přijde...zpravidla mi ty věci přišly za 2-3 týdny...

• Jediné, co už objednávám přes net, je závoj, který přijde příští týden a příčesky, ale jinak už všechno máme doma. kytičky, dortík, výslužky a oblek pro ženicha, to vše budem kupovat normálně...
    Přesně jak říkáš, když jsme se v říjnu rozhodli, tak jsem si říkala, že je to strašně dlouhá doba a že se ani nedočkám a teď....už mě pomalu ale jistě začíná přepadat nervozita. Když si představim, jak rychle mi uteče týden....

• 🙂 taky už jsem se přistihla jak jsem nervózíní... my jsme se s přítelem zasnoubili vloni v červenci na dovolené a bylo to 11 měsíců do svatby.. 🙂 Když jsem přišla do práce, každej se mě ptal a kdy???? a já "dohodli jsme se na 6.6." všichni se na mě podívali a řekli, ale to je skoro za rok.... nemohla jsem jim vysvětlit, že se prostě nechci vdávat v zimě v mrazu nebo chodit někde s bílýma šatama na blátě... a teď... 2 měsíce a 1 den. 😃

• Sponzor fóra
  • Jo, přesně takhle jsme to měli i my. Samozřejmě jsem chtěla co nejdříve, ale...v zimě v žádném případě, březen duben je ještě zima a květen nepřipadá v úvahu....takže hned první týden v červnu... 😉 Sakryš jojo, klepe to za dveře..hrůůůzaaaa!! Nejlepší je, že jsem vždycky byla tak vdavekchtivá, v životě by mě nenapadlo, že mě to takhle sebere a budu z toho nervózní... 🙂 Ale asi je to v pořádku, kdo by nebyl.. i když třeba ten muj říká, že není a že ani trošku nepochybuje, což je u chlapa divný, ale krásný. 😃

• no jak to tak čtu,tak máme naprosto stejné pocity a názory, nejdřív furt zima a květen ani náhodou.. Můj přítel taky vůbec nepochybuje a když mu říkám "miláčku, ještě 2 měsíce" tak se jen culí.. 😉

• Tak to jsme si určitě dobře vybraly. 😉 😃

• holky tak my to tak romantické jak vy neměli. loni v lednu mě požádal o ruku a vybrali jsme si datum 2.8. a současně se začli snažit o miminko, říkali jsme než se to povede bude to trvat. No a v únoru už jsem otěhotněla 🙂, byli problémy a těhotná jsem se vdávat nechtěla takže jsme si řekli až příští rok. V zimě jsem nechtěla, květen zas nechtěl chlap já klidně a 6.6. je první datum které přicházelo v úvahu. a na náší svatbě bude naše 7měsíční zlatíčko Tomášek .-)

• Tak jeste dva mesice... vcera jsem mela opet depku z rodinky... zda se mi jedna vypecenejsi nez druha 😞 ale dneska uz se zase hrozne tesim. A souhlasim s Vami, utika to neskutecne.

• jojo depky, o tom už jsme mluvili v jiném téma 😉 fakt nemá cenu si z toho něco dělat 😉

• uz jsem vcera zvazovala, jestli nejsem nejaka vic nervozni, jak se ta svatba blizi, ale jsou to stejny otazky furt dokola, navic od stejnych osob, a pak to rejpani... spis mi prijde, ze jsou nervozni ti ostatni. Ale pocasi mi dela radost, doufam,ze to slunicko a vysoke teploty nevystrili ted a pak mu na cerven nic nezbude... 😎
    Zenich slibil, ze v dubnu dokoncime jeho outfit, tak to jsem zvedava... zatim mame jen oblek.

• já nervozní nejsem, nemám na to čas 😃 😃

• Ahoj, ahoj, tak to som rada, že nie som sama... Zdá sa mi to ako pred týždnom ked sme cez letné prázdniny oznamovali, že sa budeme brat a už je to skoro tu. Cez víkend sme objednali prstienky - konečne. Drahý si kúpil topánky, ešte pekný oblek a je hotový. Ja ešte nemám topky a šaty na prezlečenie. Oznámenia tiež ešte nie sú hotové, asi to nestihnem. Začínam mat stres a riadny...

• Ahoj holky!

Tak to máme přesně za dva měsíce 😃

• ahojte, ja mam tiez 6.6. v Michalovciach, je tu tiez niekto ako jaaa???

• AHOJTE, AHOJ DANIELKA! TAK TO VERU MAME ZA DVA MESIACE. TAKZE SI TO IDEME ODRATAVAT, 6.6.2009 O 17,00HOD. 🙂

• Sponzor fóra
  • Muzem strihat metr 😃

• smardik
    U nás to tedy taky žádná romantika nebyla....mě o ruku nikdo nepožádal, prostě jsme se dohodli, zvažovali jsme zároveň i mimčo a já jsem řekla, že druhé dítě si pořídím už leda vdaná. 😉 No, a tak jsme se to snažili nějak skloubit, kdy by to bylo nejvhodnější atd. atd.....ale romantika žádná neproběhla. 😢

• Nekteri chlapi na tu romantiku proste nejsou, Evi, nebud z toho smutna, prece maji jine protihodnoty, kvuli kterym si je bereme...my jsme se vicemene taky dohodli, i kdyz s tim teda prisel on 🙂 A necitim se ochuzena tim, ze neklecel na kolenou na nejakem super romantickem miste.

• No, mně to někdy docela zamrzí, když tady někdy čtu, jak to proběhlo...ale na druhou stranu, na tohle kdybych měla čekat, tak bych se nedočkala 100% nikdy. At je můj milý jinak téměř dokonalý, tak na tu romantiku prostě není a tyhle věci mu nějak nedocházejí. 🙂

• No a co? Kdyz se mu do toho nechce, tak je lepsi ho nenutit... ona i ta svatba pro takoveho introverta jako je ten muj bude docela velka fuska a jsem rada, ze do toho jde s chuti, dobrolne a rad!🙂

• Mimochodem, krasne boticky mas!

• Evus, u nás to taky neprobíhalo nějak romanticky 😉 Ale důležitý je, že si mě chce vzít 😃

• Jo, holky, to s Váma souhlasim. Tak jsem ráda, že nejsem jediná, u koho to neproběhlo v romantickém duchu. Však já mu to taky nezazlívám. Jsem taky ráda, že hlavněo on sám to chce, to je nejdůležitější. 🙂

kamikadze: děkuji za pochvalu botiček. Jsem ráda, že se líbí. Jsem z nich taky nadšená. 🙂

• jeej ahojcek ZMALOVA 🙂))) , vyzdobu dbudeme mat v zelenom 🙂 a kolko hosti

all - ahojcek baby 🙂)

• Danielka: Zelená je fajn, taky jsme ji zvolili 😃

• blon. sestr.. , 😃 ano ano, je taka jemna a zaroven velmi pekna ako priroda 🙂)

• Ahojte,
    tak vidim, ze nie som jedina, koho chyta nervozita. Som zvedava, ako sa budeme citit o par tyzdnov 😃 .
    Naviac je to v praci nejake perne, tak sa nemam cas venovat organizovaniu tak, ako by som si zelala. Dufam, ze to stihneme.
    Alenka, ako postupujes s oznamkami?
    prajem pekny den.

• Holky mě se zdálo, že jsem v den svatby skončila úplně jinde v kostele než kde mě čekal můj snoubenec, tak že mě otec naložil do auta a jeli jsme do toho správného kostela po dálnici (upozorňuju, že to bylo asi 4 km daleko, takže nevím proč ta dálnice) a zastihlo nás tornádo, před kterým jsme se snažili rychle ujet a až jsme nakonec dojeli, tak už byli všichni svatebčané pryč, protože je nebavilo na mě čekat...
    To byla fakt síla 🙂 🙂 🙂

• To je z toho, ze uz mame nervy, jestli se neco neposere.

Me se zase zdalo, ale to uz je dyl, ze jsem prijela do Krumlova (tam mame svatbu), mela jsem se oblikat a nemela jsem ani saty, ani boty, ani zavoj, proste nic...

Jo a k tem plastenkam, jak se tu resii, mam lepsi tip, dneska jsem koupila vejire🙂 Proste bude slunecno a teplo a basta! 😃

• Kami a kde si je koupila?

Mě se zdálo, že na naší svatbě sněžilo 😮 😃 😬 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    JMPHOTO
    Michalovce
    Zvečnite si svoj svet, objektívom môjho fotoaparátu.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov