Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
ted na to koukam na ty fotce, co mam v albu, podle me kdyz sezenes myrtu, tak bys je udelala i sama, s kusem dratku... ale ja uz je mam objednane
Odpovedať
tak to se poptám, já zas až tak manuálně zručná nejsem, ale možná, jak říkáš, tak by to drátkem spojit šlo v pohodě. Babička má na zahradě nějakej strom, co vypadá jak myrta ale neni to myrta :-) tak bych jí to mohla trošku zastřihnout... Na tom by se taky daly ušetřit penízky:-) To bude mít ze mě radost.. to už bude zelené v červnu že jo?
Odpovedať
to bude kruspanek, koukni ke mne do alba, ja ho budu mit i ve vyvazcich, jelikoz jsem puvodem z Valasska a na Valachoch se dava kruspanek. z toho bys nejaky venecek urcite vyrobit mohla :)
Odpovedať
jo tak to je přesně on :-D já v tom zas až takový rozdíl mezi myrtou a krušpánkem nevidim a myslim že i těm svatebčanům to bude jedno..
Odpovedať
Fidorko, babicce, ale nerikej, ze ma na zahrade kruspanek, asi nebude vede o co jde, jelikoz je to zda se pouze lokalni a mistni nazev... ;-) To vis, ze to nikdo nepozna, proto jsem si to dala do alba, abych detailne prozkoumala ty rozdily, zakladni v podstate je, ze myrta roste doma v kvetinaci, a je to vetsinou jedna rostlina, zato kruspanek roste venku jako ker. A ted tusim kvete.
Odpovedať
to babička bude vědět o co jde, mě to tak i jmenovala mamka, ale já si to nejsem schopná zapamatovat :-) Každopádně se teď o víkendu na návštěvu chystám, tak se jí poptám a pomalu jí na to připravit, že jí to na svatbu očešu, aby to pro ní nebyl šok :-)
Odpovedať
Mamka je z Moravy? To ji to zase tolik neoceses a pak doroste, takze zadna skoda, myslim, ze naopak treba bude mit babicka radost, ze budes mit na svatbe jeji kruspanek :-)
Odpovedať
Ne mamka je z benešovska, ale tohle je babička z taťkový strany a vlastně to ani neni pravá babča, protože taťkovi umřela mamka když mu bylo 12 a děda se pak podruhé oženil, takže tak :-)
Odpovedať
jezis, to je rodinna kronika:) a kdo je teda z Moravy? Nikdo... :-D
Odpovedať
Nikdo :-D nebo jsem se o někom z Moravy zmiňovala??
Odpovedať
jen babička je ze Slovenska.... :-)
Odpovedať
Ja jenom zjistuju, jakto, ze vedi, ze se to tak jmenuje, ta rostlina, nic vic :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak asi je to místní název na Valašsku a na Benešovksku :-D jinak nevím
Odpovedať
Profilova fotka
baby kruspan sa hovori aj u nas
Odpovedať
Profilova fotka
My kruspan-ek vynechavame uplne, kvet na saku bude mat iba zenich, svedok, otcovia a moj brat. Druzicky budu mat podobne kyticky ako ja a to je vsetko... aspon v niecom to budeme mat jednoduchsie...
Odpovedať
vidim, ze stopa vede za babickou na Slovensko, koneckoncu, my jsme od slovenskych hranic, takze zahada puvodu tohoto slova je vyresena :-) vcera jsem byla na nehtech, zkouseli jsme novy obtisk, az budu mit chvilku, hodim to sem do alba. a jinak mi je zle, mam rymu a budu makat, abych mohla brzo domu...
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, prstene su vyrobene. Priatel ich bol vyzdvihnut, tak sa tesiiim x-) . Mozeme cez vikend predstierat, ze sme manzelia :-N .
Odpovedať
Profilova fotka
Kamikadze, tak sa vyliec. Vonku na slniecku by ti to malo prejst...
Odpovedať
myslim, ze budu doma a slunicko uvidim tak z okna :-( a nemocna jsem asi z toho rychlyho prechodu ze zimy na leto, moje telo je trochu nechapave, tak se z toho slozilo...
Odpovedať
Profilova fotka
To zvyknem byt aj ja. Ale momentalne to mame dost perne v praci, tak sa zatial drzim. Ked stres opadne, zloyim sa aj ja 8-( .
Odpovedať
Kazdopadne damy preju krasne Velikonoce, at rodina neprudi, zadek neboli a hlavne at je hezky! :-)
Odpovedať
Já taky furt pofrkávám, ale to si myslim že mám asi spíš z nějaké alergie nebo co :-) Ale jdu se na sluníčko opalovat, aby mě to do června pustilo :-D Jinak vám taky přeju krásné Velikonoce a holky nenechte se moc vyšlehat, stačí jen tak symbolicky :-N
Odpovedať
Jeste, ze tu svatbu nemam dneska... jsem cela osypana, vubec nevim, kde jsem k tomu prisla, ale to bych byla vystavni nevesta... Takze jedeme slavit velikonocni svatky na pohotovost, milacek se me nechce ani dotknout, boji se, ze je to nakazlive... :-D
Odpovedať
kami: koukám že u vás byly opravdu veselé velikonoce =-) jak si dopadla na pohotovosti, už jsi v pořádku? já jsem taky říkala že když jsem byla malá a něco se mi stalo, tak mi doma říkali: neboj než se vdáš tak se ti to zahojí a nebudeš už o tom ani vědět, tak jsem říkala že teď už to nemusí být pravda :-D kamarádky mě chtěli vytáhnout na kolečkový brusle, tak jsem jim řekla, že mě tam dostanou až po svatbě, protože se znám a při mym štěstí bych si minimálně zlámala hnátu :-D :-D
Odpovedať
dneska bych se teda taky jeste nevdavala, mam toho plnej krk, hlavne ze na ostatnich zahalenych castech tela to uz zmizelo... prave jsme vcera debatovali s pritelem, ze dobre, ze me to postihlo ted, protoze tohle bych fakt nezamaskovala ani omylem. a brusle nedoporucuju, ja jsem spadla asi pred 4 lety tak nesikovne na prdel, ze jsem si zlomila takovej ten posledni obratel, co vypada jako ocasek a museli mi to v nemocnici narovnavat... no neprijemny zazitek, navic jsem nemohla poradne chodit ani sedet... ale ja jsem nemehlo :-D
Odpovedať
jo a v praci holky taky rikali, neboj nez se vdas tak Ti to zmizi (ta vyrazka)... tak doufam, ze maji pravdu, jinak nevim :-(
Odpovedať
já na kolečkových bruslích nikdy nestála, tak už jen proto jsem to zavrhla, přece nebudu pajdat k oltáři o berlích - náhoda je blbec :-) a co se ti to udělalo? neštovice předpokládám že už jsi měla... a hlavně že se tě už přítel neštítí ;-)
Odpovedať
je to pry alergie, z prekyseleni organismu, jak jsem tu psala minuly tyden, tak jsem byla nejaka nachcipana, tak jsem do sebe valila sumive vitaminy a prej jsem to prehnala, nevim, nikdy se mi to nestalo. ale jeste ke svatbe, vcera jsem si pres beremko dala sraz s jednou holcinou a prodala mi balerinky na svatbu na prezuti, tak jsem rada, kdyz nevydrzim na podpatcich, tak se mam do ceho prezout. a taky jsem na Budejovicke v galanterce objevila kraaassnou stuhu na auto pro zenicha, jenze ji meli malo, pani slibilia, ze zkusi priobjednat, tak uvidime. a do svatby zbyva nejaky 50 dni! pritel na na svym notebooku odpocivatac, to me dostal 8-)
Odpovedať
takže si se předávkovala vitamínama jestli tomu dobře rozumím? Já jsem si taky už dala ty moje balerínky do alba, ještě chci nafotit ženichův outfit a ještě čekám že by nám už měli přijít ty prstýnky, tak to tam pak taky dodám. A co budete dávat na ženichovo auto? Já jsem si vzala z krámu cylindr, jen na to musím koupit fialkovou stuhu, aby to ladilo. Je to hrozný jak to letí.... My jsme se dneska ještě stavovali na matrice sepsat tu žádost a zaplatit poplatek, takže máme další věc z krku. Ještě musíme dojet do restaurace si to domluvit a to nejdůležitější už budeme mít.. je to teda dřina to zařizování svatby, to ti teda povim :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?