Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kami - díky ;-) Dnes mám takový nostalgický den.... odpoledne jsem prodala své svatební šaty |-| x-) Hezky užívejte přípravy, v ten den D se vše milionkrát vrátí x-)
Odpovedať
jee, a gratuluju k malymu tvoreckovi, co ti roste v brisku... ty tvoje saty to je proste pohadka, verim, ze nevesta, co jsi ji je prodala byla maximalne nadsena
Odpovedať
silente: taky děkuju za ukázku a inspiraci z tvého svatebního listu. Naprosto souhlasím s kami, že jsi byla moc krásná nevěsta a oboum vám to moc slušelo. A taky moc gratuluju k radostnému očekávání :-) kami: co ty už jsi v pořádku? ;-)
Odpovedať
fidorko, uz jsem v pohode, zadny osypany krk :-D
Odpovedať
Tak to je dobře :-) Máš vlastně štěstí, že to přišlo takhle brzo a stihlo se to do svatby vyléčit ;-) A jak pokračujete v přípravách, je něco nového?
Odpovedať
tak to nebyla zadna vazna nemoc, proste alergicka reakce, ktera se mi doufam uz znova neobjevi, myslim, ze to bylo z sumiveho multivitaminu, takze ten hazu do kose a podobnym vecem se budu vyhybat mam depku, jelikoz se trochu bojim o misto.. a prijit o misto takhle brzo pred svatbou a navic shanime bydleni, takze svatebni naladu uplne nemam... :-(
Odpovedať
Co se stalo, nějaké komplikace?Snad vám ten hotel si na váš termín nedomluvil něco jiného? Uvidíš že to určitě dobře dopadne... A co chcete za bydlení něco si koupit nebo pronajmout? Důležitý je že nejste ve stresu s přípravami, že už toho máte taky hodně zařízené a nic vás vyloženě netlačí. Teď jen hlavně aby klaplo to místo :-)
Odpovedať
o misto jako o praci... :-) chceme kupovat, asi domecek, prave, a k tomu je stale zamestnani samozrejme nezbytne, takze mi nejak doslo, ze ta svatba neni vsechno a taky to vsechno nemusi byt tak ruzove, jak jsme si to naplanovali... radsi se tu nebudu moc rozepisovat, ja mam dneska naladu pod psa. :-.
Odpovedať
jééé ahhaaa :-| tak to je blbé.... kdyby to bylo tak, jak jsem pochopila, že máte přijít o místo na hostinu, tak by to oproti tomu byla docela sranda.. Ale nevěš hlavu, uvidíš, že to dobře dopadne.. chce to jen teď mít pevné nervy ;-)
Odpovedať
no, prave, prijde mi, ze mam nervy trochu nadranc a hlavne, co je nejhorsi, prestala jsem se na tu svatbu tesit ;-( coz me doufam, co do cervna prejde!
Odpovedať
Profilova fotka
HOLKY kde jste? Polsední dobou pozoruju, jak strašně začínám být nervózní a to je ještě měsíc a něco předemnou...
Odpovedať
tak ja som uz nervozna za dvox... strasne... mam pocit, ze to nebude suprova svadba, ze sa nieco stane a tak...mam nocne mory... sibe mi...
Odpovedať
Článok sa načítava...
milovana presne viem ze ocom hovoris :-N
Odpovedať
hystercim... a najme sa bojim, ze to bude nudna trapna svadba, ze sa ludia opiju az moc, ze bude malo coly alebo nebude xutit jedlo... ax jaj...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj baby, ako pokračujete? Včera sme boli pre prstienky, konečne. Sú nádherné, som velmi spokojná. Ale som aj strašne nervozna. Máme už tak málo času a ešte treba vybavit nejaké veci, hlavne sa bojí o počasie... No ale to asi všetky. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
JOjo holky, počasí mě taky deptá..... už jsem se koukla jak bylo vloni touto dobou a to bylo a teĎ se držte: na našem území polojasno 22° a místy déšť.... ach jo.. já totiž nejsem na to, že prší štěstí, tot se jen říká těm chudákům co leje... holky...... já nechci aby prššelo. Jo a nevim jak vy,ale já musim nejpozději příští týden jít zamluvit svatební kytici.. prý je to nutné měsíc dopředu...
Odpovedať
Profilova fotka
neboj, nebude pršat, všetko sa to vypší už teraz. akú chceš kyticu?
Odpovedať
kolikrat vam mam holky rikat, ze pocasi je objednane..? :-D vcera se se mnou bavil jeden clovek, protoze nebylo o cem, tak o pocasi... a rikal, to mame hezky, a ja, no jen aby to vydrzelo, a on, no ted bude jeste hezky, ale v cervnu ma prset.. no z debaty o pocasi se malem stala bitka, tak jsem konverzaci rychle radeji ukoncila. dneska jsem vyjela na milacka, ze nema dotazene do konce obleceni, musi si nechat zkratit kalhoty, a nema kosili ani vestu, ba ani kravatu... ti chlapi jsou tak nejak v klidu, ja mu to skoro zavidim. na prstynky stale cekame, ale uz by se zlatnice mela asi ozvat, akorat ja tu ted tyden nebudu, tak asi az ten prvni tyden v kvetnu ... dokonce jsem si v praci z dlouhe chvile napsala seznam ukolu do svatby a je toho vcelku dost! moc casu uz neni, pravda, pravda
Odpovedať
Tak já jsem zatím v klidu, nervozní začíná být miláček, ale spíš si myslim že je to hlavně proto, že se bojí, aby nám to všechno dobře dopadlo. Dřív se i nervoval z toho že jsme pozvali na svatbu strýčka i jeho dospělého syna a oni spolu moc nekomunikujou, tak strejda začal vyhrožovat, že jestli půjde mladej, tak on nepůjde, ale teď už si z toho hlavu nedělá. Došlo mu, že ten den je jen náš a musíme si ho užít naplno hlavně my dva a ne chodit a udobřovat příbuzenstvo. Teď už je nervózní jen z toho průběhu jak to dopadne :-) My na prsýnky furt čekáme, zlatník nám říkal že do 3 týdnů určitě budou a minulý týden to byl měsíc a furt nevolá. Tak z toho začínám být nervózní zas já, protože kdyby se náhodou stalo,že nám nebude sedět velikostně, tak jsem chtěla mít rezervu, aby se to případně stihlo opravit, i když teoretícky by se to stát nemělo, protože nám zlatník prsty měřil, ale jak už tu nějaký holky psaly, tak i to se může stát...
Odpovedať
Jo a byla jsem o víkendu u našich, tak tam už všichni taky panikařej, bráchové chudáci lezli celej víken po štaflích a natírali balkon, pak jsme museli natřít lavičky stoly, no přišlo mi to že každý prkýnko musí být natřený a na příští týden se plánuje vymalovat celej barák. jo a vlastně jsou ještě potřeba natřít vrata :-D Tak jsem pronesla, že kdybych se nevdávala, tak se toho ten barák v životě nedočká :-D :-D Kami: co ty, je s prací něco nového??
Odpovedať
Ahojky fidorko, no prave sla kolem kolegyne a rekla mi, ze dneska nekoho vyhodilli... takze v praci nic moc... :-( zitra mame nejakou schuzi, tak uvidim, co se dozvime, krize radi jak cerna ruka, bohuzel
Odpovedať
jestli mají v plánu ještě někoho propouštět, tak podle mě záleží na štěstí, na koho zrovna neukážou... 'ale já myslim, že tebe se štěstí bude držet a moc ti to přeju ;-) V jakém oboru děláš?
Odpovedať
delam ucetni...ale obecne ve financnich sluzbach a tem se ted moc nedari. Diky za podporu, uz me depka trochu presla, tak uvidime, co bude zitra.
Odpovedať
Držím moc palce :-)
Odpovedať
Dekuju. To jsi mne pobavila s tim, jak Vasi surujou, u nas se to vsem vyhne, jelikoz to mame mimo, ale doma ted taky menili okna a malovali, tak jsem zvedava, jedu tam na vikend.
Odpovedať
ja sa tiez bojim, ze bude blbe pocasie...neviem kam sa pojdeme fotit... a proste celkovo... neeexem dazd... ja stresujem tiez... teraz mi brat oznamil, ze berie vsetke decka, tak ma ide trafit... platime im ubytko lebo su z CR a tak... juj, furt nieco vyskoci...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kami, dufam, ze sa Ti pracovne problemy vyhnu. U nas sa tiez prepustalo. O nicom sme nevedeli a do 10 min. bolo par ludi prepustenych a hned zbalili veci a sli. Pocasie neovplyvnite, tak nestresujte. Milovana, fotograf musi mat nejaky back up plan, ved nefoti prvykrat, to musis nechat na neho. Nasi tiez vsetko brusia, natieraju, maluju, upratuju. Skoda, ze je som 700 km z domu a nemozem pomoct. Fidorka, ja nerozumiem, co sa s mojim prstom mohlo stat. Neschudla som a prsten mi je dost velky. Zlatnik mi navrhol, ze kamene, ktore mame vyberie a zasadi ich do noveho prstena. Stalo by to 3 000 kc. Alebo prsten rozreze, jeden kamen vyberie a zmensi. Neviem, co robit. Nechcem si dat do neho velmi rezat. A nerozumiem, ako sa to mohlo stat, prst mi meral on a v sobotu mi povedal, ze teraz sa mu zda prsten velky a toto cislo by mi neodporucil. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kamikadze a v akej casti by ste chceli mat dom? Len pre info, ci nebudeme susedy :-D .
Odpovedať
Ahoj holky, také mám svatbu 6.6., chtěla jsem se zeptat, na výzdobu auta - něco jak má kamikadze v albu fotku nazdobeného auta do fialova, co byste na to použily, vlizelín nebo organzu?
Odpovedať
Miso - to netusim, ale takove a podobne vyzdoby jsou treba ve svatebnich obchudku, to prodavaji uz hotove...musis to vygooglovat Dixie - naposledy jsme byli ve Kbelich a v Zelenci, ale bohuzel ani jedno nevyslo, chteli bysme tak do 10 minut jizdy autem na nejblizsi metro... tak uvidime, co se zadari najit. Dneska vyhodili dalsi kolegyni, nase oddeleni tento mesic bude bez ztraty kyticky, uviidme, co bude v kvetnu....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?