Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Milovana - tortu budem mat nakoniec od ineho cukrara, u Jacka som ani nebola. Objednavala si si tam uz nieco? Aky uvod DVD budete natacat? My sme boli na vikend doma, ale mam pocit, ze nic este nie je uplne dotiahnute dokonca...este nas caka kopa detailov :-| . Dufam, ze to stihame. Zatial velmi nestresujem. Ja som si objednala dazdniky, takze cestu z a do kostola zvladneme a fotografovia maju alternativu aj na zle pocasie. Inak, kolko zakuskov na osobu a kolko alkoholu ste kupovali?
Odpovedať
Dixie, taky mam pocit, ze musim myslet na milion malych veci, ktere jeste nejsou doresene a dotahnute do konce. Vcera jsem hucela do milacka, at si koupi nove boty, chlapi maji jasne stanovisko - tyhle mam rozslapnute, v novych me budou bolet nohy, akorat ze ty, co ma rozslapnute se k tomu obleku moc nehodi, mam nocni muru z toho, ze si je vezme a vsichni budou cumet na me, jakoze jak jsem mohla dopustit, aby sel v takovych botech na svatbu... nevim, asi to taky uz trochu moc zeru. Je to boj :-D Ale dort jsem dneska definitivne objednala, budeme mit dvoupatrovy a stat nas bude 1500 Kc vcetne masli a dopravy (cca 5 km). Ozdobime ho orchidejkama, co budu mit v kytce a na aute... no proste bude to dokonale, damy! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som ho rozhodne donutila, nech si nove topanky kupi. Moze v nich chodit doma, aby si na nich zvykol. Moj priatel ma uz cely outfit na slovensku, takze v nich ani pochodit nemoze... Nas dortik nebude podla mojich predstav, je tazke zohnat niekoho, kto by mi urobil nieco podla obrazku, takze som sa s tym zmierila. Tiez si chcem dat na vrch kvety...a cyklamenovu maslu zohnat neviem :-( .
Odpovedať
Cyklamenova masle, co to je? Ja teda tam mam masle taky, a cukrarce jsem poslala jenom obrazek z veletrhu, snad si poradi... S tema botam:ja ho nechci nutit, protoze uz jsme meli jeden vazny spor kdy mi naznacil, ze mi ruzne blbosti ohledne svatby mi stoji za to, abych se s nim hadala a byla na nej nastvana, a myslim, ze ma pravdu, ta svatba je hlavne o nas dvou...
Odpovedať
Profilova fotka
připojuji se.... mám pocit, že vše je tak nějak pořešené, ale ne úplně dotažené.... kamikadze, u nás je zase opačný problém.....můj brouček je komplet oblečený....vše nové a v pohodě. za to já ještě nesehnala boty. mám přesnou představu.... dokonce takové mám doma, ale jsou už nošené.... a prostě nepřipadá v úvahu, abych si je vzala, i když by mi v nich bylo skvěle :) a žereš to jako každá správná baba...upravený chlap je přeci vizitka ženy .... jinak množství zákusků a alkoholu na osobu.... zákusky za nás vyřešila paní, co nám bude péct.... řekli jsme jí počty hostů, počty výslužek a optala se jací jsou v rodině jedlíci a prostě nám to sčítla :) šikovná paní, peče naprosto úžasně...doma sama pro radost.... a alkohol...na 40 lidí .... bude 30 litrů vína....6 litrů slivovice a 3 griotky....vše z moravy... určo něco zbyde, ale to nám nevadí... to se pak neztratí :) ... dále bude sud piva ..... a pak nějaká vodka, whiska, rum.... tak po litru. ale co jsme tak zjišťovali...jde naše okolí spíš po té slivovici, pivu a vínu....takže snad to bude vše v pohodě. musíme to trochu nadsadit, když nemáme hostinu v restauraci a vše musíme navést. i náš dort bude snad super a dle našich představ. paní jsem poslala fotku (mám ji v albu)... a ta udělá přesně takový jen s bílými růžemi.....už se na něj těším...mňam :)
Odpovedať
Alvy - to je dobrej argument - upraveny chlap je moje vizitka, urcite to pouziju, dik!
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze - přeji hodně štěstí, aby to zabralo :)
Odpovedať
on si nato urcite vymysli nejakou vtipnou vymluvu... jsem zvedava jak bude vtipnej ve svatebni den... :-D vcera mi prisel docela nalomenej, minimalne souhlasil, ze se po tech botech podivame, rikala, jsem mu, ze je mu ten novej krasnej oblek k nicemu kdyz to pak zkazi botama.
Odpovedať
Profilova fotka
známe je :) na vše mají výmluvu.... a taky jsem na toho svého vtipálka zvědavá ve svatební den :) to už je první krok k úspěchu.....pokud souhlasil, že se po botech podíváte. a máš pravdu...ke krásnému obleku patří i nové boty....jinak to prostě nejde :) přeji hooodně trpělivosti při schánění :)
Odpovedať
alvy - vybirani jakychkoliv novych bot pro nej je proste porod, ma nejakou specialni nohu, na kterou potrebuje specialni boty, vetsinou chodime tak napetkrat, to uz jsem na.rana ja ultimum, takze to vetsinou pod tlakem radsi neco koupi... uvidime, uvidime, snad se na nas usmeje stesti, nebo ho zabiju... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze - plně tě chápu.... u nás je to asi stejné..... taky má brouček nějakou zvláštní nohu... a sehnat něco je boj... u mě je boj opačný...... není problém sehnat botu, která mi sedí... ale spíš s tou představou je problém. zítra si i beru dovolenou a jedu schánět...tak mi drž pěsti :) jooo... a nezabíjej ho...když už si to s přípravami svatby dotáhla tak daleko :)))
Odpovedať
alvy - drzim palce se shanenim bot, mne se hrozne libi napr. Tamaris, co dela za boty, nakonec mam ale botky z Deichmanu, docela popularni model pro nevesty, mam je v albu.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kamikadze - tvoje botky jsou mooc pěkné... a já snad zítra pochodím a něco hezkého ulovím. hodlám tomu zítra věnovat skoro celý den v Pardubicích.. a to by bylo, aby to nevyšlo :) a co jinak přípravy? nervozita docela pracuje, cooo.... u mě teda právě docela dost...díky kapela. stále nemáme žádnou jistou ..... ta původní mě pěkně namíchla, že to odřekla.... pak se spolehni na kamarády :-((
Odpovedať
mam hlavne strach, ze se neco nestihne, nebo zapomene, takze nervy pracujou... ohledne kapely Ti asi moc neporadim, my ani zadnou mit nebudeme, jenom mistniho DJ, ktery v ty restauraci bezne hraje o vikendech, a prej dobre, tak uvidime, snad to nebude neprijemne prekvapeni... ale my mame malinko lidi, navic vtipalek netanci, takze to v tomto smeru moc nechci hrotit. par lidi v Chrudimi znam, ale nevim, zda by poradili s kapelou na svatbu
Odpovedať
Profilova fotka
nebooooj, jediné co musíš zvládnout....pořádně rozdat úkoly :) na živé hudbě trváme..... máme pocit, že to k tomu patří a dodá to tu správnou atmosféru.... takže uvidíme....máme spoustu kontaktů...obovoláváme a čekáme a doufám, že se brzy dočkáme pozitivního řešení, protože mě tato situace lehce znepokojuje... a je to komedie....protože právě hudba byla to první, co jsme měli zařízené a ted to honíme.... kdekoliv se zeptám,tak prý takto narychlo...nojo, ale za tuto situaci nemůžeme :( a kolik lidí plánujete?
Odpovedať
ahojky alvy, to je ale náhoda ja mam tiez 6.6. a tiez máme hudbu POCIT, ale vy asi cesku , my východniarsku slovensku....
Odpovedať
Profilova fotka
Nejak ste to tu rozbehli :-) . Cyklamenova masle je tmavoruzova stuha. U nas argument, ze on je moje vizitka nezabera vobec a vyjadruje velky nesuhlas s tymto tvrdenim. 8-( Alvy, diky za alkoholove overview :-D . Ja botky mam, saty by mali prist dnes. Ak tak nebude, tak budem zla |-| .
Odpovedať
Profilova fotka
je to s něma těžké... myslím s chlapama :) ale kdyby jich nebylo, tak tu nejsme.... na beremku :)
Odpovedať
Alvy, hostina 17 lidi, raut cca 22, takze malinko.
Odpovedať
Profilova fotka
to je skutečně malinko..... a jestli to máte ještě v restauraci...tak to je pohůůdka :) ale myslím, že ve finále je jedno jestli dvacet nebo čtyřicet :)
Odpovedať
co se tyka organizace tak je to uplne jedno..
Odpovedať
Profilova fotka
obojí zabere spoustu času...když to chceš mít bezva. a my si ještě vymysleli místo, kde restaurace není....vše se bude dovážet... a taky to snad půjde.... po svatbě sdělím, jak to klaplo... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Nas bude 58-59.
Odpovedať
Profilova fotka
ono se to nezdá....nejbližší rodina a kamarádi... a hned je hostů tolik
Odpovedať
Profilova fotka
Stale neviem co s tymi prstenami. Moj je velky. Zmensit ho moze tak, ze kamene vlozi do noveho prstena a budem musiet zaplatit cca 3 000 Kc, alebo mi ho rozreze a zmensi. Pride mi skoda ho uz rezat, este som ho ani nenosila. Co teraz? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Presne tak, Alvy. To su iba niekolki kamarati a mala rodina ...
Odpovedať
Profilova fotka
s těma prstýnkama...to je fakt mazec.... je pravda teplo/zima ti hned udělají rozdíl čísla. když jsme objednávali na veletrhu...napsali mi tam nějakou velikost...mně to pak nedalo a šla jsem si tady do zlatnictví nechat změřit prstík a ještě jsme jim volali a velikost měnili....o číslo menší.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne ho merali pred a po veletrhu a rozdiel bol asi pol cisla, takze nie vela. Teraz je rozdiel asi dve cisla. P.Rydl vraj nemoze zarucit, ze sa moj prst nezmeni. Ale ja som ani neschudla, akurat sme trochu zacali behat... neviem, cim sa moj prst mohol zmensit. 3 000 sa mi zda vela, ved za prstene sme uz dost zaplatili a rezat ho mi pride skola...
Odpovedať
Dixie - a co zasnubni prstynek, ten je Ti taky o dve cisla vetsi? Byt Tebou, tak zajdu nekam do zlatnictvi a ten snubak si necham premerit, dve cisla je hodne.
Odpovedať
Profilova fotka
Zasnubný je tiez volnejsie, aj ked az nie tak velmi. Ja som sla k p.Rydlovi a poprosila ho o zmeranie velkosti, bez toho, aby som mu povedala, aky som si objednavala a velkost sedela... mozem skusit este niekde inde, ale velku sancu tomu nedavam... :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?