Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Michaela, ani ja netusim. Kamikadze - my sme na juhu od Prahy,ale Kbely sme zvazovali tiez.
Odpovedať
Hele, damy, co kdybysme udelali maly predsvatebni sraz...? Jsme tu vetsina z Prahy... Treba nekdy v puli kvetna, co?
Odpovedať
ja som kupila taku latku v kvetinarstve...10 metrov za 150 sk... neviem ako sa to vola, ale asi organza... take je to leskle... neviem. :) aj vy platite niekomu ubytko? a co rzvoz domov, zabezpecujete to alebo nie?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, kami, mozeme urcite dat stretko. Mne by asi viac vyhovovalo cez tyzden, kedze skoro kazdy majovy vikend som mimo. Milovana, ubytovanie neplatime nikomu. Budeme mat auto, ktore bude ludi rozvazat, to hradime my. Mozem sa ta opytat kde si si objednavala kolace? Ja som z TV okresu, ale svadba je v KE. Vacsina tych, co som ochutnavala tak je ako umela hmota, tak neviem... :-|
Odpovedať
ja som z trebisova... a kolace som davala u jednej pani zo Zempl.Jastrabia...vraj ix robi vyborne... 7sk 1ks... ty si odkial? dufam, ze budu dobre...torty davam u Jacka v Secovciax... viem ze robi pekne, dufam, ze aj xutne...
Odpovedať
Krasny prvni maj, nevesty! Ja asi uschnu nebot jsem na Morave a zenich zustal v Praze... dneska jedu za dedou zeptat se, jestli uz vykopal tu moju slivovicu na svatbu, co ma 29 let.. jako ja! :-D
Odpovedať
wow, take budes mat? super!
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, jelikož máme stejný datum svatby, ráda bych se k vám přidala, už se nám to blíží že? taky budete tak nervozní? my už skoro všechno máme, ted jsem byla pro oznámení, ještě koupit obálky a pomalu začínáme rozesílat, musím objednat ještě koláčky a dát ušít kačence- naše dcera 1.rok šatičky a je to tak nějak všechno..dala jsem dneska nové fotky, tak jukněte.. v kolik máte obřad my v 11, a bojím abych vše stíhala, mám hlavu jako balo ze všeho, plus malá do toho, bude to sranda :-D hodina snad stačí na oblečení ne, bude nalíčená, učesaná, ale nějak se nestíhám v harmonogramu najíst, tak snad to stihnu tý hodině.. svatební list- to je dobrá věc, ale já vůbec nevím co chceme, co chcete vy za svatební dary? já chci většinu do kuchyně, jenže máme malou v budocnu chceme baráče, ale to bude třeba za 2 roky a nám se sem už nic nevejde, tak neívm..chtěla bych kávovar dolce gusto-ale přítel nepije kafe, takže to prý není dárek pro něj :-D pekárnu chleba, to je dobrá věc si mylsím, ale fakt nevím kam jí šoupnu :-p dejte nějaký tipy!! a co písničky na obřad máte vybraný, u nás to nakonec dopadne, že nám bude hrát varhaník, všechno zařizuju já, partner neví vůbec co chce, ale písen si chce vybrat, jenže nemáme vypalovačku, tak nám to bude muset dát na cd jeho brácha a svatba se blíží...ach jo...
Odpovedať
pravda blizi se to a stres stoupa... vcera jsem si malovali jak kdo pojedeme na obrad, mame malo "ridicu"... ale snad to nejak dopadne. rozhodla jsem se, ac jsem zprvu nechtela, ze zacnu chodit do solarka, rikala jsem si ted dva tri tydny jenom dvakrat tydne, a pak budu chodit trikrat tydne tesne pred svatbou. koupim si permanentku a jsem rozhodnuta, ze vic jak 500 zato nedam!
Odpovedať
ahojte.... tak ja tiez premyslam, ze buduci tyzden pomaly poslem oznamka...nepacia sa mi sice, ale kaslat na to... v podste mame vsetko, aj ked... svadobne saty by uz tento tyzden mali byt dokoncene, svadobna vesta sa este len dava sit, zasterka a satka na redovy sa este ani nedala sit :-| neviem ci si vyzdobu do kostola poziciat ci dat urobit zivu vyzdobu, musim ist vybrat torty, neviem aku kyticu si mam dat... :-) my mame obrad o 16:30, ku kadernicke idem uz o 8:00, takze sa stihne aj kozmeticka a aj fotenie... no dary neviem ani ja co xeme... teda xeme peniaze, ale kamosky mi povedali, ze im je blbe davat nam peniaze, takze som vymyslela paplony, lebo mame len 2 :) , taniere-take suprove, zisiel by sa mi slahac- taky s miskou-neviem ako sa to vola :) a to je asi tak vsetko... mozno este digi.fotak novy... piesne na obrad? to je naco? u nas sa hra len svadbny poxod... a nemame ani svadobne auto :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sa chystame na SLovensko na vikend, tak snad sa nad podari vybavit par veci. Najviac ma desi matrika, pani matrikarka si chce vziat dovolenku na stvrtok :-( . Ked si ju vezme, je to v haji. No uvidime... Kami, ja budem asi tiez chodit, v nedelu som sice lezala na slnku, ale nevidim to realne. Milovana, ja som zo Sec., a zdobi ich Jacko pekne? Budes mu davat nejaku predlohu? My mame oznamka poslane uz asi 2 mesiace. Polovica hosti je zo zahranicia, tak sme posielali skor, aby si to vedeli naplanovat. My mame obrad o 15 00 a kadernicka o 9 30. Fuuha, dufam, ze to budem stihat. Auto vybavujeme aj my, piesne si myslim ze mozes vybrat na civilny obrad. Takze do kostola ste nedohadovali ziadne? Kolko musite mat nauk v kostole? My sme mali zatial 3x2 hodiny a zatial to asi nie je vsetko...
Odpovedať
My pojedeme do Krumlova v sobotu, takze vikend koukam bude ve znameni zarizovani... tak hodne zdaru!
Odpovedať
Článok sa načítava...
dixie, ak bude mat matrikarka volno mal by ju niekto zastupit, nie? no jacko robi krasne torty, sice kus drahsie, ale pekne... beriem si nejake z netu stiahnute, ale on ma album, tak mozno sa mi aj z toho daco zapaci... uvidime... v kostole som povedala, ze svad.poxod musim mat, ostatne ma nezaujima, sak tam budem len 20 minut, tak snad sa tam spievat nebude... nam nauky robi vojensky farar mne v robote by nedali volno na nauky, ale u nas sa nauky v kosotle robia asi 5x... 3 mas mat o viere a potom 1 s manzelskym parom a 1 s lekarom... tieto 2 cakaju aj nas buduci tyzden :-|
Odpovedať
Profilova fotka
No maju dalsiu matrikarku, ale nie sme si isty, ci ju bude chciet zastupit mimo uradne hodiny... dnes tam mam volat. Ku Jackovi sa chystam tento vikend, tak snad nieco vyberieme. My sme mali zatial vsetky nauky s knazom, manzelsky par a lekara nespominal... tie tri o viere sme uz mali...bolo to vlastne dokopy 6 hodin... Ako sa inak citite, co este doladujete?
Odpovedať
Profilova fotka
my máme už doma oznámení, už je v albu, ještě jdu zítra objednat koláčky, musíme zaplatit dorty a pomalu jdu rozesílat oznámení a dělat košíčky, ještě šatičky dám ušít pro malou a jakž takž to ais už máme ;-) ale začínám být nervozní, jsem hroznej nervák, doufám, že to neprosedím na záchodě dopo :-D :-p budu si muset dát vínečko bílééé :-D
Odpovedať
no, zatial vsetci s kym som hovorila tak mali take nauky...no neviem ako je to u vas... sak uvidis... ja sa k jackovi xystam bud.tyzden, tak potom daj vediet, ze co a ako...ceny, vyber a tak...ja uz u neho mam rezervovany termin... co doladujeme?ani neviem... nemame prvy tanec vymysleny, zoznam hosti sa stale meni, mne sa uz nepacia saty, teda ja v nich...nervacim... som xora ako pec a moj nastavajuci sa sprava akoby som mala mor... sedi od rana v kresle ani ku mne nepride, nehovori so mnou... a mam xut mu povedat, ze som zvedava ako v kostole povie - ...v zdravi aj XOROBE... vrrrrrrrrrrrrr... preco si ix berieme ked su cudni?
Odpovedať
milovana - pripadas si nemilovana? :-|
Odpovedať
Ahoj, už jsem tady dlouho nebyla, pořád se mi zdálo, že času dost a tak nějak v pohodě. A teď už taky začínám trochu panikařit. Hrůzné sny o tom, že se vdávám v keckách a nemůžu se dovolat kolegyni z práce, aby mi probůh ty svatební boty donesla anebo absence svatebčanů. No, jak koukám, znáte to :-N. Mám krémové šaty a nemůžu k nim sehnat boty - smetanové skřipečky do vlasů snad ještě budou ok, ale kvůli té barvě asi nehrozí závoj ani nic jiného. Kytka i dorty nás ještě čekají. No, bude to veselé 8-)
Odpovedať
kami, to nie... potom ked som sa troxa prebrala, tak hned ku mne prisiel, som mu povedala, ze aky z toho mam pocit, tak mi povedal, ze som kazdu xvilu zaspavala a tak, tak ma nexal oddyxovat, ze mi robil caj a daval mi obklady, ale ze som to asi ani nevnimala cez tu horucku... takze odpustene :)
Odpovedať
Profilova fotka
též se připojuji :) mě to čeká toho 6.6.2009 na košumberku .... přípravy ladně probíhají...ale dneska nám odřekla účast kapela...tak jsem trochu nervozní ... ale spoléhám na okolí a známé a něco kloudného seženeme :) přeji vám všem... šestkám hodně pohody :)
Odpovedať
alvy, a ty si v pohode, ja by som sa asi polozila... ja strasne stresujem...
Odpovedať
Profilova fotka
snaha o pohodu je :) říkám si, že nic není neřešitelné a zaúkolovali jsme honbou za hudbou celé okolí....tak snad se něco najde :) ale jinak vše provází ve snech....už se mi zdálo o rautu, o botech... a ted už i o té hudbě. je pravda....nezatržitelně se to blíží a nevím jak vy, ale nabývám dojmu, že dny se nějako podezřele zkracují...prostě to letí. studovala jste některá nějaké dlouhodobější předpovědi počasí?
Odpovedať
pocasie neviem nikde najst, asi je to moc skoro este... no mne sa v snox uz stalo vselico... hostina, hostia, obrad, saty, zenix na uteku... jajajaj... mas pravdu, ze to uteka ryxlo a ako nasxval, ja som teraz oxorela, takze sa tesim moc... mali sme ist natacat uvod na dvd, musi sa to posunut, kameraman nervozny, ja tiez....
Odpovedať
Profilova fotka
jsme na počasí hodně závislí....takže snad to bude ok. škoda, že větru a dešti se nedá poručit :) a my zase byli včera okukovat s fotografem místa k focení....nádhera, jen vše je tak nedostupné, že bohužel v šatech a na podpacích se tam nedostaneme. přeji pevné nervy :) a co nejméně děsivých snů ....
Odpovedať
Mne dneska vydesil moderator "Partie" na Prime, kdyz rikal, ze volby do evropskeho parlamentu budou uz za tri tydny... a je to fakt, 26 dni do svatby dneska. Mam koupenou moji vysnenou masli na auto pro zenicha, je krasna, ale trpytky z ni ma pritel ve fousech uz tri dny a ne a ne se toho zbavit... tak to se tesim az to bude mit ten, co bude to auto zdobit na obleku (ta masle je stribrna s ornamenty). A v sobotu jsme byli v Krumlove obhlidnout mista na foceni, pani v restauraci nam pripravila ochutnavku vin, coz bylo moc prijemne a hezky se pritom doladovali posledni detaily. Zhruba uz mame i zasedaci poradek, rozhozene pokoje, ochutnali jsme hlavni chod, trochu jsme to doupravili. Fotky z Krumlova mam v albicku. Takze pripravy fajn, akorat zenich furt neni oblecenej a je mu to tak nejak volny...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, také máme svatbu 6.6. a asi jako většina z vás, jsem napjatá hlavně z počasí, zvlášť, když máme oslavu na zahradě a verze pro déšť není. ;-) Před chvilkou se na Seznamu objevila předpověď na měsíc do 10. června :-) no vim, že asi to moc brát vážně nemůžem, takhle dlouho se to určitě nedá trefit, ale kdyby jo, tak to vypadá na teploty kol dvaceti, občas přeháňky a bouřky jak to píšou na celý měsíc, zkrátka na velké parno to nevypadá, tak doufejme, že krapat z nebe taky nebude. Zase si říkám, když je ten den tolik svateb, mohlo by nám to sluníčko přát, i kdyby to mělo být tak příjemných 22 stupňů :-D Jinak všem přeji krásné poslední dny, užívejte je v pohodě a těště se na den D
Odpovedať
Profilova fotka
Také na super počasí spoléháme. mokrou verzi nemáme...teda byla by ve výrazně stísněných prostorách .... takže se modlíme, aby počasí klaplo.... jinak v noci se mi zase zdálo o hudbě..... kterou jsme stále nesehnali :( začínám se docela nervovat .....
Odpovedať
Už se nám to blíží! Doufám, že se ta předpověď mílý a bude slunečno! Mám objednané focení v parku a to s bouřkou nejde dohromady... :-.
Odpovedať
nahodu za bourky se daji udelat nadherne fotky, akorat nevesta s zenichem by se museli schovat nekam do altanku... my jsme ted o vikednu taky vymysleli s mistnima mokrou variantu na foceni, pripada v uvahu foceni v krumlovske zamecke vezi, nebo v jedne umelecke skole, uvidime. takovy heroi nejsem, ze bych si zaridila pouze suchou variantu a spolehala na zivly, ze mi pujdou na ruku... ale jednu takovou nevestu znam, co mela naplanovanej obrad, hostinu, foceni vse venku s tim, ze prset proste nebude. A neprselo.
Odpovedať
Profilova fotka
zbývá jen doufat :) a ono nějako bude.... a jedna bouřka nás přece nerozhází :) a je pravda...koukala jsem někde na netu na fotky v dešti...a měly své kouzlo :) jen si to neumím prakticky představit...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?