Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kamikadze a pre koho kazdeho si ich kupovala? Mne sa snivaju sny o svadbe permanentne...nemam si co obliect, meskam, nemam kadernicku....aspon ma v svadobny den neprekvapi nic... Ako ste s vybavovanim? Co Vam este chyba? Nam maju prist na buduci tyzden prstene, uz sa tesiiim 8-) .
Odpovedať
Profilova fotka
Chybí mi spodní prádlo :-D
Odpovedať
Vejire jsem koupila nahodou, meli jich jenom pet, a jsou takove trochu kycovite a vubec neladi s nasi svatbou...ale rikala jsem si, ze kdyz nekomu bude horko, tak je oceni. Kazdopadne kdybych narazila na nejake do fialkova (coz je barva nasi svatby), tak je urcite poridim. My taky jeste nemame prsteny, jsou ve vyrobe a musim donutit zenicha, aby si dokoupil obleceni. A po Velikonocich nahlasime pocet hostu na hostinu, objedname zavazne menu, raut a tak... A jeste si asi koupim balerinky na prezuti, treba na hostinu, nechci byt otraveny z toho, ze me boli nohy z bot na podpatku.
Odpovedať
ahoj holky!! Tak u mě už taky začínají nervy pomalu pracovat, mám strach hlavně z máminýho přítele, kterýho strašně baví dělat nějaký problémy a z toho, aby to ten můj na hostině ve zdraví přežil, jelikož neni vůbec zvyklej pít... :-N ale nějak to dopadne určítě.. :-) Já jsem si o víkendu taky koupila balerínky, protože já chodim furt v keckách, tak to pro mě bude utrpení, celej den být v lodičkách, i když jsem si koupila jen s malým podpatkem. A dokonce jsme koupili i boty pro ženicha, na ty byl taky furt čas, a v sobotu jsme narazili na pěkný v Deichmanu, tak jsme je hned s balerínkama vzali :-)
Odpovedať
Ja mam z Deichmanna svatebni botky, ale uvazuju, ze u balerinek zainvestuju do kuze, jelikoz si myslim, ze je pak budu hodne nosit i v lete do prace, tak bych chtela, aby to byla kvalitnejsi botka. Uvidim. A s tim zenichem jsem dneska cetla dobrej clanek, ze si ma zenich schovat na baru nejakou lahev jakoze s alkoholem, ale mit v tom namichany napr. gin a tonik a pak muze panakovat a neriskovat otravu alkoholem. Protoze kazdej mu bude tvrdit, at se napije, ze svatba je jen jednou, ze? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kamikadze: to je dobrej tip pro ženicha :-D Jsem se vřera ptala MP, jestli se už těší. Odpověď byla: No, to bude kalba :-D :-D To jen k tomu alkoholu :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Alebo sa da pit Vinea miesto sampanskeho 8-) . Ja mam pocit, ze toho este nemame dost. Doklady pre priatela uz mame skoro vsetky, tak aspon to. Cakame este na apostille rodneho listu z UK ]-( . Moje saty su vo vyrobe, tak isto topanky a kabelka. Zavoj doladim az k satam a dam usit, alebo poziciam. Spodne pradlo este nemam... Priatelovi chybaju manzetove gombiky, popolnocna kosela... Potrebujeme doladit menu, objednat kolace a torty, nemame este kalkulaciu na dekoraciu a este kvantum inych detailov... mam pocit, ze nemam nic :-( . Vsetko sa bud vyraba, alebo musime dobavit, ked budeme doma o mesiac...
Odpovedať
Jo, tip je to dobrej, ale nevim, jestli pro nas, protoze u nas bude kazdej chodit s flaskou slivovice, to by si ji musel teda namichat s vodou a to fakt neni moc dobry piti...
Odpovedať
Profilova fotka
Moj si naivne mysli, ze si mozeme pripit s kazdym...to by sme skoncili dost skoro, keby ze s kazdym panakujeme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A tak snad ty lidi budou rozumný, ne? My třeba budeme mít 45 hostů a nejde, abychom si s každým zvlášť zašli na panáka, ne? :-N :-D
Odpovedať
Jinak mam typ od nevesty z minuleho roku, ze rozhodne vzit na obrad lahev vina a pripit si, na tu nervozitu je to to pravy ve spravnou chvili. Mne to nejdriv prislo blby, ze na nas ostatni budou cumet a nic nedostanou, protoze si pripijeji jenom svedci, novomanzele a oddavajici, ale verim tomu, ze to bodne.
Odpovedať
Profilova fotka
Jo, to sebou vezeme. I nealko.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No u nas v kostole sa pripijat nebude...iba ze by som si dala predtym :-D .
Odpovedať
Dixie, ja byt Tebou tak si dam a ne vino, ale panacka... myslim, ze i ta nejtvrdsi natura pred oltarem vymekne... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Len co ked ma to v tom strese polozi? alebo cely obrad prerevem? Ale jeden asi nezaskodi 8-) . My sa budeme predtym fotit, tak to aby som sa zasobila :-D . Ploskacka pod suknou by nebola zla :-D .
Odpovedať
Jo, jo, dej si ji pod podvazek a zenich bude nadsen!
Odpovedať
Profilova fotka
aby Ti to ale nevypil :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, o kolkej mate obrad?
Odpovedať
kami: díky za tip, to je výbornej nápad, a hlavně ten můj když už pije tak pije gin s tonikem :-N U nás se určitě bude panákovat na posilnění už před obřadem, když se všichni sejdou u našich :-) Jen jste mi teď připomněli s tim podvazkem.. Dostala jsem ho od kamarádky k narozeninám, a když to přítel viděl, tak si ho natáh na ruku a říká.. to je kapitánská páska, že jo?? :-D Tak jsem mu řekla, že jsem jí dostala já, tak od teďka budu kapitánem já :-D
Odpovedať
A budete mít všechny závoj? já jsem se nakonec rozhodla, dle rad mé dvorní kadeřnice :-) , že budu mít nakonec jen korunku, tu už mám půjčenou, tak ještě přemýšlím co si vezmu na sebe abych měla ještě něco starého a v tomhle už budu kompletní :-) Kami: koukala jsem ti do albíčka na výzdobu těch aut a je to fakt chytře vymyšlené, hlavně se nebude píchat do gumy u okýnek, na což jsou někteří majitelé aut hákliví :-) Jen ještě nevíme jestli na naše auta bude stačit jen široká stuha nebo si mám objednat na to organzu nebo něco podobnýho. Jak to máte vy?
Odpovedať
Mne se zase libi ten napad dat ty stuhy na kliky, ale to uz musi byt organza nebo vlizelin, ne stuha. Urcite budeme mit ty myrtove kolecka na okynka, zenichovi jsem premyslela, ze tam udelame na kapote to V, taky spis ten tyl a ne jenom stuha... zaukolovala jsem mamku, aby zjistila kolik by ta parada stala,a podle toho se rozhodnu. Ja budu mit na prisavkach rozhozene po kapote orchidejky, navrhla mi to pani kvetinarka a ukazovala nam i fotku, vypada to nadherne. Ted jsem byla v hrackarstvi a koupila si jeden bublifuk na 15 Kc, zkusim ho jestli fakt dela fleky na satech - otestuju to na bile kosili, predpokladam, ze to pak pujde vyprat. Mne se ty svatebni bublifuky vubec nelibi, je to takove mrnave, na vysku to ma tak 4 cm, koukala jsem na ne vcera za vylohou. Na tomhle jsou teda obrazky z Disneyho, ale to zkusim odlepit. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kami, na auto mám nějakou stuhu, je široká cca 10 cm a organza ani vlizelín to neni a mašle drží perfektně ;-)
Odpovedať
Jo, a jeste v tom hrackarstvi meli vejir, ale ten byl holky, fakt krasnej, skoda, ze byl cernej. A za 99 Kc, musim se jeste v tech hrackarstvich preptat.... tohle bylo v Bile Labuti.
Odpovedať
Blondynko - ja myslim, ze siroka stuha udela taky svoji sluzbu :-) A co davate na auto zenichovi, kdyz nechce cylindr? Mne teda nic jinyho nenapada. Medvidka taky nechce, a ma recht, je to trochu kyc.
Odpovedať
Profilova fotka
na auto ženichovi nic :-D říkal, že nic nechce, že to nemá cenu :-D hlavně když bude ozdobený nevěsty, když spolu pak pojedeme na hostinu... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hračkářství mě nenapadlo ;-) určitě je obejdu :-D
Odpovedať
my na ženichovo auto budeme dávat cylindr, jen na něj ještě musim přišít přísavky a dát tam místo bílé stuhy stuhu fialovou, aby ladila:-) Kamarádka mi slíbila, že ty svatební bublifuky sežene, byl to její nápad, abych pak prý neměla celou hlavu rýže, když si se mnou dá takovou práci :-D , tak to nechávám na ní. Jinak ve správných hračkářstvích by měli mít jak obyč. bublifuky, tak vějíře, tak cylindry, nebo aspoň my to tu máme :-D :-D
Odpovedať
tak uvidime, mozna se nato taky vybodneme, nechame nazdobit jenom moje auto a na zbytek dame ty myrtove venecky.
Odpovedať
a ty myrtové věnečky se dají sehnat normálně v květinářství?
Odpovedať
mne je v kvetinarstvi nabidli, ze mi je udelaji... tam kde mi delaji kytku.. tak se jich taky zeptej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?