Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze - taky mám radost :) i když jsem nakonec musela volit kompromis. a koupit boty, které nejsou úplně podle mých představ .... ale jsou hezké a ženichovi se líbí ...tak je to ok :) jinak prstýnky taky ještě nemáme. a začínám se malinko strachovat...co bude, když nebudou sedět...nebo že to nestihnou...no, snad to bude v pohodě...musíme jen doufat :) rozlučku jsem už jednu měla....s kolegyňkama z práce. bylo to dost dopředu kvůli tomu, že dvě pak odjíždějí na dovču. to jsme zašli na bowlling a večeři... a udělali si spíš prima poklidný večer než divokej mejdan :) a ještě mě čeká 29.5. rozlučka s kamarádkami.... ale přiznám se, že ještě nemám moc představu..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, vitaj, klar jana. Hladas jednofarebnu tmavosytu kravatu? Skus dat do albumu farbu, ja som jednu jednofarebnu videla, len neviem, ci je to to, co hladas. Ja som bola na tri dni prec, z prace, teraz sa musim pustit do doladovania detailov. Nemam este objednane menovky, krabice na vino a kvantum inych detailov... Zajtra alebo v piatok si pojdem pre saty a este si potrebujem objednat zavoj, snad si po neho budem moct ist na buduci tyzden. uz buducu nedelu cestujeme domov! Ja sa budem snazit rozlucku stihnut, ked uz budem doma na Slovensku... naplanovane to zatial nemam...
Odpovedať
Profilova fotka
můj drahý mi poslal tento odkaz... podělím se s vámi :) http://www.chmi.cz/meteo/om/inform/me...
Odpovedať
dneska budou vydavat dalsi prehled jsem se tam docetla, tak bych si pockala radsi na ten... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
myslím, že to bude určitě v pohodě :) tak i tak :)
Odpovedať
dlouhodoba predpoved je nam stejne naprd, muze byt tyden hezky a jeden jediny den se oblohou prezene studena fronta a je to v kelu. ja bych proste verila tomu, ze bude kraaasne!
Odpovedať
Profilova fotka
tomu já taky věřím... a když nebude...krásně si uděláme :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj holky, minulou neděli jsem viděla článek, že minimálně měsíc, právě do období do 10.6. nebudou letní teploty ani 25 a co teď hlásí? Téměř 30, takže bych řekla, že se to mění ze dne na den a těžko to takhle daleko odhadnout, já koukám na stránky meteocentrum, tam je předpověď až do 3.6. a je tam asi 22 a přeháňky, ale jak říkám, spíš pro orientaci, ale stále doufám, že to vyjde :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a hlavně je to úúúplně jedno...stejně tomu neporučíme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Učitě bude krááásně ;-) Je to objednané :-)
Odpovedať
ahojte, tak ja mam rozlucku so slobodou zajtra...ideme na disku a vraj bude aj striptiz... :) tak dnes som bola zas u krajcirky... ja nexapem...ked mi ukazala ake saty sila svojim dceram, tak mi sanka padala a toto co mne ma urobit, tak tak zbabre... jednoduxucke kratke saty... no uvidime... ale som rozhodnuta si ix neobliect ak nebudem musiet... to by mali byt saty na prezlecenie po redovy...
Odpovedať
milovana - jeste ze tak, ze to nejsou svatebni tak at si rozlucku poradne uzijete!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojky, tak můj nastávající zhubnul asi 12 kg do obleku, ten ted zapne, tak doufám, že nepřibere nebo je nahranej tejden před svatbou třeba, o víkendu ho donutím zase do něj vlézt :-D my už máme vše, v pá jdeme pro koláčky, myrthy, dodělám košíčky a budeme rozdávat x-) v po budou šatičky pro Kačí na ty se hrozně těším! x-) včera jsem byla na zkoušce účesu tak budu mít drdol a v něm kytičky, bylo to hezký!ale už aby to bylo za námi! doufám, že nebudu brečet, že myšlenky budou jinde, jsem hroznej nervák a mám z toho strach!! :-p :-( jo a máme prstýnky od pondělí x-)
Odpovedať
priteli se dneska zdalo svatbe, neda se to moc prevypravet, ale smala jsem se jeste celou cestu do prace... proste jeden velky chaos, svatebni saty jsem prej mela prehozene pres dziny a triko, na obrad jsme dorazili uplne sami, bez hostu, ti prijeli asi o hodinu pozdej, prstynky jsme meli hnusne a tak... :-D potesilo me, ze tyto silene sny nemam jenom ja, ale i on.
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze - to si nemysli, i našim drahým polovičkám to v hlavinkách šrotuje :) na oko se tváří jako kliďasové.... že jako by se jich to netýkalo :) a přitom přemýšlejí....co by kdyby a co jak bude :)
Odpovedať
No tak to máš pravdu.Ja to s tou rozlúčkou so slobodou budem mať trocha komplikovanejšie,nakoľko bývam 200km od všetkých super známych ale tiež sa chystám niečo vymyslieť na budúci týždeň,lebo ako pozerám do kalendára,tak sa nám to už nejak veľmi kráti.Ešte že už je všetko zabezpečené
Odpovedať
Profilova fotka
do kalendáře nemá cenu koukat :) akorát se člověk vyděsí, jak moc ten čas letí :) ...už jen dva víkendy svobody... :)
Odpovedať
vcera mi rikala i mamka at si to jeste uziju... , myslela tu svobodu:-) holky, to utece jako voda! ale ja se ted uz spis tesim, pristi tyden prileti segra z Recka, ona tam zije, tak se moc nevidame, takze si myslim, ze se tesim i na ni a tak.
Odpovedať
A ak poletia tak akotie doteraz tak to už ako by bolo zajtra... :-) Už si začínajú zo mňa v práci uťahovať,hlavne tí,ktorí to už majú za sebou
Odpovedať
Profilova fotka
taky to tu poslouchám na každém kroku :) a něco se na mě chystá..... kamarádka mi říkala, že do 6. to poletí šíleně.. a 6. ráno se to začne táhnout jak týden před výplatou ... prý do obřadu mě čekají pekelně dlouhé minuty :) a po tom zase fofr :)
Odpovedať
to si nemyslim, ze 6. rano se to povlece, to bude kadernice, kosmeticka, zorganizovat hosty... ani se neotocis a budes stat v obradni sini...
Odpovedať
Profilova fotka
netuším...nevím... vdávám se poprvé :) jen kamarádka mi povídala, jak to vše vnímala :) ...jako že rušno bylo...ale nervozita pracovala :)
Odpovedať
Ja si tiež myslím,že toho 6.6.to poletí.O 10.00 mám kaderníčku a kozmetičku kým sa tam vymotám,potom fotenie a hostia a hneď bude 16.30.Inak čím viac sa to blíži tým mám väčší strach ako to všetko dopadne...ale vraj to je normálne.
Odpovedať
Profilova fotka
Zase jen přibližně: :-D Mezi 1. až 10. červnem bude nejdříve převážně oblačno s občasným deštěm nebo přeháňkami a bouřkami, postupně polojasno a srážky jen ojediněle. Ranní teploty 15 až 10 stupňů, denní vystoupí na 22 až 27 °C, přechodně až 29 °C.
Odpovedať
takze bude vselijak :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dixie_chick: Ahoj, už jsem si dala do alba tu růži, takovou sháním kravatu.... Jinak s tím počasím, dneska psali na novinkách že dlouhodobá předpověď nic moc a kor první polovina června... tak nám bude pršet štěstí no;)
Odpovedať
Jani, ale fuj, jdi s tim pesimismem do haje, bude hezky, je to objednane, bude slunecno a teplo.
Odpovedať
kamikadze-dávam ti za pravdu!!!Inak chcela som sa spýtať,či nemáte niektorá link na nejaké pekné kytice.Chcela by som kaly a frézie a keďže som zatiaľ nenašla nejaký pekný obrázok,chcela som to nechať na moju aranžérku,ale predsa,ak by ste mali bola by som rada.Zajtra idem záväzne objednávať.
Odpovedať
Profilova fotka
přidávám se.... pesimismus není na místě :) .... bude krásně ....
Odpovedať
Profilova fotka
Milovana, prajem prijemnu rozlucku. Klar_jana - jednofarebnu ruzovu kravaru som videla v sieti predajni A.J.M. kravaty, alebo tak nejak, su v obchodnych centrach. Skus sa pozriet tam. Janka, ja som kaly a frezie nejak nezbierala, takze nemam v dataabaze, skus vygooglovat. Ja objednavam posledne veci - sosku na tortu, krabice na vino, menovky...este potrebujem objednat zavoj... fu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?