Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • Jééé, tak to jsem ráda že v tom aspoň nejsme sami, my o mokré variantě uvažovali, kdyby byla předpověď úplně hrozivá (jakože zima 13 stupňů trvalý déšť a tak) tak máme napůl předjednaný sál v jedné hospodě v jedné vesnici poblíž, ale byla by to fest komplikace - všechno tam z baráku navozit.. 😐
    Takže nezbývá jen doufat 😬

pavcza, sandi: kolik budete mít lidí?

• Tak to fakt se musí ten nahoře slitovat, tolik svateb, přeci nepošle kapky, aby bylo tolik smutných nevěst 🙂 nebo spíš velké svatební komplikace a co teď.
    Jinak nám se na té zahradě sejde asi 50 lidí + nějaké dětičky. Takže, kdybychom tam měli sedět u stolu a vedle nás mělo lejt, nic moc představa, nějaký ten stan tam bude, ale nejsou to ty dobře jištěný, aby nepropršelo a ani tancovat by se nemohlo

• kwjetus: 90 lidi - takze mokro byt nemuze, tolik lidi totiz nikam nenarveme😉))

• Sponzor fóra
  • Pavcza - zalezi jestli jsou lidi z festaku zvykly na bahenni tance, jestli jo, tak by to mohla byt dobra zabava 😃

• nebo nakoupit pláštěnky a udělat pláštěnkovou party... 🙂

• Holky, nepřivolávejte to!!! 😃

• nepřivoláváme to.... zastrašujeme to 🙂
    doma si přejeme počasí jako vloni 6.6. 🙂

• alvy, a jak bylo? ja si to nejak nepamatuju... 😐

• my si to pamatujeme hodně dobře....
    bylo krásně.... ráno jsem šla do práce na šestou v šatičkách na ramínka...přes den bylo skoro horko ..... a noc byla teplá 🙂

• alvy - to zni velmi luxusne... 😵

• však luxusní to bylo...a bude .)

• Sice se snažim furt sledovat to počásko, ale je to furt moc dopředu, dneska je tu půlka oblohy zatažená a druhá modrá 😉 už vloni se sázelo na počasí na svatbě a také vyšlo, 28.6. se ženil nmůj budoucí švagr a sice nebylo parno, ale nelilo a k večeru bylo pěkně, také to bylo na zahradě, ze začátku jsem měla dlouhý rukáv, pak už i tričko, den předtím strašně foukal vítr, lítali nám plachty od stanů.

• Pocasi je hrozne promenlive - v zari mel svatbu bratranec a mel pres tricet,vedro k zalknuti,pak se ochladilo, 14 dni lilo a lilo a dalsi svatba,na kterou byla predpoved,ze budou padat trakare,tak nakonec vysla skvele,pocasi akorat,neprselo,krasne mraky na foceni...
    Ja na ty predpovedi radeji ani nekoukam,stejne se tomu neda verit...

• pravda, zkrátka uvidíme, do čeho se ráno probudíme (některé z nás možná ještě do tmy 😃 ) třeba budou hlásit déšť a nakonec bude slunečno nebo budou hlásit slunečno a bude déšť 😒 Jsem fakt zvědavá a brzy se to už dovíme 😉 letí to, co?

• souhlasím 🙂
    prostě 6. ráno uvidíme.... a to ještě nemusí být jisté ....

letí to příšerně.... už máte všechny všechno zařízené? 🙂

• Sponzor fóra
  • zařízené zdaleka všechno ne - největší masakr ještě přijde, budem si v rámci širšího příbuzenstva dělat vlastní catering 😃 takže např. můj táta bude týden předtím nedělat nic jinýho než svíčkovou (akorát ta omáčka se z výpeku udělá až ten den ráno) atd atd atd.. ale budou to věci který se dřív ani udělat nedají, takové ty objednávací záležitosti už .. no, jakeš takeš 😉

sandi: jak budete řešit jídlo - grilovačka, nebo i normoš hostina? 90 lidí, to je darda, uf 😮 , to ještě větší banda než u nás 😛

• JA už mám zariadené skoro všetko.Ešte vyrobím pierka pre chlapov a dnes idem obzrieť ozdoby na autá a idem s našou princezničkou skúšať šaty-chce byť druhá nevesta

• kwjetus: no jo, 90 je dost, ja vim, ale co mam delat, kdyz si beru Moravaka a jeho rodina je 50 lidi (nejuzsi🙂, k tomu moje, par kamaradu... a clovek je u stovky😉 Ale co, je to jednou za zivot a chceme tam mit lidi,ktere mame radi 🙂
    My mame obed v hospode (svickovou), pak v sedm grilovacku a pak v deset jeste raut... (nastesti je Morava celkem levna, platit tohle v Praze, tak abych si vzala uver🙂

• sandi, toz slivovica potece prudem, co, cerko? mosija ta naucit pit, kdyz si z te Prahy

my mame taky a moc dobru!

• Ahoj holky, jsem na tom podobne jako sandi, svatba venku, 70 lidi, vevnitr malo mista. taky premyslim o plastenkach, destnicich, holinkach... Samozrejme by musely byt v barve!! 🙂
    Ale co s nima potom, ze jo? Jedine, ze bysme udelali tombolu a kazdej by vyhral plastenku...
    Tak at jdou pripravy a drzme pocasi pesti.

• sandi: no tak to je super, aspoň hlavní dlabanec máte zastřešený 🙂. já jsem v Praze žíjící Moravačka, přítel je z Ústí původně, svatbu máme na Plzeňsku.. ale draho mi přijde že je všude 😒
    Sestřenka měla loni svatbu v Brně, ale žádná láce to tedy nebyla. A brácha jakbysmet. Ale máš pravdu - je to jednou za život (nebo si to aspoň člověk v tu chvíli myslí 😃

• Krásný den květinky, už dlouho vás čtu, tak jsem se rozhodla napsat. Taky do toho praštíme 6.6. Už aby to bylo za náma: Kwjetus, kde se budete brát na Plzeňsku? My to máme v Plzni.

• kamikadze - slivovice poteče asi všude proudem.... i u nás jsou nadělané zásoby slivky a výborné griotky z moravy... 🙂

• alvy - no potece proudem, ale doufam, ze ne hrdlem zenicha a nevesty, to bysme asi vypadali...
    mam strach spis o neho, protoze prece jenom neni zvykly... musim dedu instruovat at mi ho neozere.

• ano, jen hrdly svatebčanů....
    ženicha nedej 🙂 bude mít ještě povinnosti .... novomanželské.

• nastesti nam zenich zaridil hotel az do pondelka, takze kdyz bude nejhur co nestihneme v sobotu, nebo spis v nedeli rano, budeme mit jeste sanci dohnat, nez se vratime domu, do vsednich dnu 😃

ale to neni jeste duvod, aby se opijel slivovici, na to tam budou jini...

• si nemysli, ti jiní to zvládnou dokonale 🙂 ... i za vás .... myslím tu slivku

• Vy si vážně myslíte, že o svatební noci dojde na novomanželské "povinnosti"? 🙂 Já si nedělám iluze, slivovička poteče proudem všemi hrdly vč. ženicha a na nějaké techtle mechtle dojde až druhý den po probuzení...
    Alespon to takhle zatím měli všichni, kdo se kolem nas vdavali (např. moje rodiče nevyjímaje😉

• kolem mě je to podobné.... a ráda bych, abychom byli výjimkou 🙂
    ale iluze si nedělám....hlavně asi budeme oba tak unavení , že padneme jak zabití 🙂

• Alvy: Přesně tak... Ale uvidíme po svatbě😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov