Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jééé, tak to jsem ráda že v tom aspoň nejsme sami, my o mokré variantě uvažovali, kdyby byla předpověď úplně hrozivá (jakože zima 13 stupňů trvalý déšť a tak) tak máme napůl předjednaný sál v jedné hospodě v jedné vesnici poblíž, ale byla by to fest komplikace - všechno tam z baráku navozit.. :-| Takže nezbývá jen doufat :-N pavcza, sandi: kolik budete mít lidí?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to fakt se musí ten nahoře slitovat, tolik svateb, přeci nepošle kapky, aby bylo tolik smutných nevěst :-) nebo spíš velké svatební komplikace a co teď. Jinak nám se na té zahradě sejde asi 50 lidí + nějaké dětičky. Takže, kdybychom tam měli sedět u stolu a vedle nás mělo lejt, nic moc představa, nějaký ten stan tam bude, ale nejsou to ty dobře jištěný, aby nepropršelo a ani tancovat by se nemohlo
Odpovedať
Profilova fotka
kwjetus: 90 lidi - takze mokro byt nemuze, tolik lidi totiz nikam nenarveme;)))
Odpovedať
Pavcza - zalezi jestli jsou lidi z festaku zvykly na bahenni tance, jestli jo, tak by to mohla byt dobra zabava :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nebo nakoupit pláštěnky a udělat pláštěnkovou party... :)
Odpovedať
Profilova fotka
Holky, nepřivolávejte to!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nepřivoláváme to.... zastrašujeme to :) doma si přejeme počasí jako vloni 6.6. :)
Odpovedať
alvy, a jak bylo? ja si to nejak nepamatuju... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
my si to pamatujeme hodně dobře.... bylo krásně.... ráno jsem šla do práce na šestou v šatičkách na ramínka...přes den bylo skoro horko ..... a noc byla teplá :)
Odpovedať
alvy - to zni velmi luxusne... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
však luxusní to bylo...a bude .)
Odpovedať
Profilova fotka
Sice se snažim furt sledovat to počásko, ale je to furt moc dopředu, dneska je tu půlka oblohy zatažená a druhá modrá ;-) už vloni se sázelo na počasí na svatbě a také vyšlo, 28.6. se ženil nmůj budoucí švagr a sice nebylo parno, ale nelilo a k večeru bylo pěkně, také to bylo na zahradě, ze začátku jsem měla dlouhý rukáv, pak už i tričko, den předtím strašně foukal vítr, lítali nám plachty od stanů.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Pocasi je hrozne promenlive - v zari mel svatbu bratranec a mel pres tricet,vedro k zalknuti,pak se ochladilo, 14 dni lilo a lilo a dalsi svatba,na kterou byla predpoved,ze budou padat trakare,tak nakonec vysla skvele,pocasi akorat,neprselo,krasne mraky na foceni... Ja na ty predpovedi radeji ani nekoukam,stejne se tomu neda verit...
Odpovedať
Profilova fotka
pravda, zkrátka uvidíme, do čeho se ráno probudíme (některé z nás možná ještě do tmy :-D ) třeba budou hlásit déšť a nakonec bude slunečno nebo budou hlásit slunečno a bude déšť :-S Jsem fakt zvědavá a brzy se to už dovíme ;-) letí to, co?
Odpovedať
Profilova fotka
souhlasím :) prostě 6. ráno uvidíme.... a to ještě nemusí být jisté .... letí to příšerně.... už máte všechny všechno zařízené? :)
Odpovedať
Profilova fotka
zařízené zdaleka všechno ne - největší masakr ještě přijde, budem si v rámci širšího příbuzenstva dělat vlastní catering :-D takže např. můj táta bude týden předtím nedělat nic jinýho než svíčkovou (akorát ta omáčka se z výpeku udělá až ten den ráno) atd atd atd.. ale budou to věci který se dřív ani udělat nedají, takové ty objednávací záležitosti už .. no, jakeš takeš ;-) sandi: jak budete řešit jídlo - grilovačka, nebo i normoš hostina? 90 lidí, to je darda, uf :-o , to ještě větší banda než u nás :-p
Odpovedať
JA už mám zariadené skoro všetko.Ešte vyrobím pierka pre chlapov a dnes idem obzrieť ozdoby na autá a idem s našou princezničkou skúšať šaty-chce byť druhá nevesta
Odpovedať
Profilova fotka
kwjetus: no jo, 90 je dost, ja vim, ale co mam delat, kdyz si beru Moravaka a jeho rodina je 50 lidi (nejuzsi:), k tomu moje, par kamaradu... a clovek je u stovky;) Ale co, je to jednou za zivot a chceme tam mit lidi,ktere mame radi :) My mame obed v hospode (svickovou), pak v sedm grilovacku a pak v deset jeste raut... (nastesti je Morava celkem levna, platit tohle v Praze, tak abych si vzala uver:)
Odpovedať
sandi, toz slivovica potece prudem, co, cerko? mosija ta naucit pit, kdyz si z te Prahy my mame taky a moc dobru!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem na tom podobne jako sandi, svatba venku, 70 lidi, vevnitr malo mista. taky premyslim o plastenkach, destnicich, holinkach... Samozrejme by musely byt v barve!! :-) Ale co s nima potom, ze jo? Jedine, ze bysme udelali tombolu a kazdej by vyhral plastenku... Tak at jdou pripravy a drzme pocasi pesti.
Odpovedať
Profilova fotka
sandi: no tak to je super, aspoň hlavní dlabanec máte zastřešený :-). já jsem v Praze žíjící Moravačka, přítel je z Ústí původně, svatbu máme na Plzeňsku.. ale draho mi přijde že je všude :-S Sestřenka měla loni svatbu v Brně, ale žádná láce to tedy nebyla. A brácha jakbysmet. Ale máš pravdu - je to jednou za život (nebo si to aspoň člověk v tu chvíli myslí :-D
Odpovedať
Krásný den květinky, už dlouho vás čtu, tak jsem se rozhodla napsat. Taky do toho praštíme 6.6. Už aby to bylo za náma: Kwjetus, kde se budete brát na Plzeňsku? My to máme v Plzni.
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze - slivovice poteče asi všude proudem.... i u nás jsou nadělané zásoby slivky a výborné griotky z moravy... :)
Odpovedať
alvy - no potece proudem, ale doufam, ze ne hrdlem zenicha a nevesty, to bysme asi vypadali... mam strach spis o neho, protoze prece jenom neni zvykly... musim dedu instruovat at mi ho neozere.
Odpovedať
Profilova fotka
ano, jen hrdly svatebčanů.... ženicha nedej :) bude mít ještě povinnosti .... novomanželské.
Odpovedať
nastesti nam zenich zaridil hotel az do pondelka, takze kdyz bude nejhur co nestihneme v sobotu, nebo spis v nedeli rano, budeme mit jeste sanci dohnat, nez se vratime domu, do vsednich dnu :-D ale to neni jeste duvod, aby se opijel slivovici, na to tam budou jini...
Odpovedať
Profilova fotka
si nemysli, ti jiní to zvládnou dokonale :) ... i za vás .... myslím tu slivku
Odpovedať
Profilova fotka
Vy si vážně myslíte, že o svatební noci dojde na novomanželské "povinnosti"? :) Já si nedělám iluze, slivovička poteče proudem všemi hrdly vč. ženicha a na nějaké techtle mechtle dojde až druhý den po probuzení... Alespon to takhle zatím měli všichni, kdo se kolem nas vdavali (např. moje rodiče nevyjímaje;)
Odpovedať
Profilova fotka
kolem mě je to podobné.... a ráda bych, abychom byli výjimkou :) ale iluze si nedělám....hlavně asi budeme oba tak unavení , že padneme jak zabití :)
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy: Přesně tak... Ale uvidíme po svatbě;)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?