Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uvidím..... u nás v zapadákově spencera nemáme.... ani CA :) ale v litomyšli vím o jednom moc hezkým obchůdku...tak zapadnu tam a určitě tam něco hezkého a padnoucího najdu :) spoléhám na to ..... s tímhle si zase tolik hlavu nedělám ... :)
Odpovedať
Jo, jo, kosilka to je uz jenom takova tresinka na dortu. V sobotu dorazi svedkyne sestricka, uz se na ni strasne tesiiiim! A vecer pak vypukne rozluckova party na parniku, snad bude hezky.
Odpovedať
Profilova fotka
přesně.... to už je v pohoděě :) určitě si to báječně užijte :)
Odpovedať
a co jsem koukala na tu tydenni predpoved, tak tam byla do druheho cervna a to sla krivka teplot vzhuru.... :-) takze by tak mohla pokracovat az do soboty.
Odpovedať
Profilova fotka
já to vidím pozitivně :) určo bude perfektně :) jinak to nejde...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj žencký, jak spíte, já nějak hůř :-| Jinak krásný košilky jsem viděla v Tescu (tedy v Tesco Hypermarket) - já to tedy neřeším - spíš sháním svatební termoprádlo, páč budeme mít svatební stan :-D :-D :-D jojo - křivka se zatím tváří že stoupá, tak doufejme že si tuhle tendenci udrží.. :-x
Odpovedať
Se spankem problem zatim nemam, kdyz me muj drahy z nej nevytrhne svym chrapanim. :-) Vcera jsem misto puncoch na podvazek poridila samodrzky (v CA temer prusvitne bile za 125 Ká), testuju je v praci a zatim drzi...
Odpovedať
Profilova fotka
u mě ještě taky problém se spánkem není....zatím spím jak nemluvně :) kwjetus - to je dobrý...svatební stan :) kamikadze - to jsi pořídila skvěle.... nebooooj, držet budou... jinak já se včera činila ...... dělala jsem jmenovky... jako proužky na ubrousky.... myslím, že se vydařilo a vzala jsem si to na zahradu, tak jsem nachytala i trochu bronz :)
Odpovedať
Profilova fotka
ja se hlasim na 6.6. :-) a uz ted mam straslivou tremu
Odpovedať
Profilova fotka
markia - to tě vítám :)))
Odpovedať
Profilova fotka
alvy diky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a nemysli si, trému tu máme asi všechny... .a nervy na pochodu :))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
No me uz odpochodovaly nekam hodne daleko :-D mohly by cestou zpet prinest ty stuhy na auto co jeste porad nemam :-D
Odpovedať
Mimochodem na party na parniku to zatim moc nevypada, damy protahuji obliceje, ze bude zima. Tak vymyslim nahradni variantu... napadla me Travesti show, ale o nicem v Praze nevim, zkusim to vygooglovat.
Odpovedať
Profilova fotka
markia - stuhy seženeš hned...nebo hledáš něco extra konkrétního? Kamikadze - třeba nebude taková zima..... úplně bych ten parník nezatracovala :)
Odpovedať
Profilova fotka
alvy konkretniho ne, na nevesti auto mam uz dekoraci pujcenou, krasnou..a na dalsi auta staci obyc bile stuhy...jen se dokopat nekam je koupit
Odpovedať
Profilova fotka
jo tak to joooo :) pokud je to jen o dokopání...tak je to v pohodě
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky holky, jak jste na tom s přípravama a co nervíky, pracujou???
Odpovedať
Profilova fotka
co má být připraveno ted, tak je připraveno...naplánováno :) kolotoč vypukne asi příští týden, až se všechno bude vyzvedávat a nakupovat jídlo a tak... ale už se těšíme :)
Odpovedať
:-D ja jsem sla vcera dokonce v ramci zlepseni kondice behat.. ale myslim, ze do svatby uz to nezachranim. solarkujete, holky? Ja uz treti tyden a uz je to docela videt, venku na slunicku lezet nejak nestiham...
Odpovedať
Profilova fotka
U nás podobně. Už abych si udělala seznam úkolů. S počasím to vypadá slibně, možná nám sprchne trocha štěstí, ale bude teploučko. Snad se meteorologové nepletou...http://www.e-pocasi.cz/dlouhodoba-predpoved-pocasi/
Odpovedať
Profilova fotka
alvy no ja mam uz sepsano co budeme nakupovat na vecerni oblozene misy, a vypada to ze odnesu pulku makra :-D
Odpovedať
Profilova fotka
čauky ;-) Já myslím, že nám počasí vyjde, tenhle týden bude ošklivo a další se to bude vyjasňovat a o víkendu bude kráááásně x-)
Odpovedať
Profilova fotka
všechno bude v pohoooo :) solárko jsem zavrhla..... když jsem chodila, tak jsem si připadala taková vysušená..... pak jsem uvažovala o tom nástřiku.....ale i to padlo.......abych nebyla oproti ženichovi moc tmavá :) tak to ted řeším tím ,že odpoledne vylezu na zahradu....např. včera jsem venku dodělávala dekorace :) chytnu lehce bronz ale jen zlehka :)
Odpovedať
Profilova fotka
Já do solárka chodim asi už dva měsíce, ale černá nejsem. Jen tak zlehka, nepřehánim to. Tak jednou týdně na pár minut, ale teď chci intenzivněji.
Odpovedať
Profilova fotka
Kéž bysme měli zahradu, já se opaluju hodně rychle e už mám opálený aspoň tři různý trika. Natírám se samoopalovákem, abych to dorovnala, ale efekt nic moc. Solárko nesnáším, ale možná tam budu muset zajít...
Odpovedať
Profilova fotka
Jancal, zkus třeba peeling na tělo a pak samoopalovák, ale bojím se, že to nedorovnáš :-S
Odpovedať
Profilova fotka
u samoopalováku hlavně pozor na nažloutlý nádech....teda aspon u mě to tak je po samoopalováku....takovej odstín .... na fotkách ej to pak dost výraznéééé......
Odpovedať
na samoopalovak bacha, at pak nemate na zadech fleky, blbe se to roztira, kdyz si tam nevidite, a taky takovy ty mista zespodu pod pazi... a jeste nohy jsou dobry, to mam kolem kotniku vzdycky oranzovy fleky
Odpovedať
Profilova fotka
od čeho máme své drahé polovičky? záda namaže přítel... a myslím, že i rád :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?