Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • uvidím.....
    u nás v zapadákově spencera nemáme.... ani CA 🙂
    ale v litomyšli vím o jednom moc hezkým obchůdku...tak zapadnu tam a určitě tam něco hezkého a padnoucího najdu 🙂 spoléhám na to .....
    s tímhle si zase tolik hlavu nedělám ... 🙂

• Jo, jo, kosilka to je uz jenom takova tresinka na dortu.

V sobotu dorazi svedkyne sestricka, uz se na ni strasne tesiiiim! A vecer pak vypukne rozluckova party na parniku, snad bude hezky.

• přesně.... to už je v pohoděě 🙂

určitě si to báječně užijte 🙂

• Sponzor fóra
  • a co jsem koukala na tu tydenni predpoved, tak tam byla do druheho cervna a to sla krivka teplot vzhuru.... 🙂 takze by tak mohla pokracovat az do soboty.

• já to vidím pozitivně 🙂 určo bude perfektně 🙂 jinak to nejde...

• Ahoj žencký, jak spíte, já nějak hůř 😐
    Jinak krásný košilky jsem viděla v Tescu (tedy v Tesco Hypermarket) - já to tedy neřeším - spíš sháním svatební termoprádlo, páč budeme mít svatební stan 😃 😃 😃
    jojo - křivka se zatím tváří že stoupá, tak doufejme že si tuhle tendenci udrží..
    😶

• Se spankem problem zatim nemam, kdyz me muj drahy z nej nevytrhne svym chrapanim. 🙂

Vcera jsem misto puncoch na podvazek poridila samodrzky (v CA temer prusvitne bile za 125 Ká), testuju je v praci a zatim drzi...

• u mě ještě taky problém se spánkem není....zatím spím jak nemluvně 🙂

kwjetus - to je dobrý...svatební stan 🙂

kamikadze - to jsi pořídila skvěle.... nebooooj, držet budou...

jinak já se včera činila ...... dělala jsem jmenovky... jako proužky na ubrousky.... myslím, že se vydařilo a vzala jsem si to na zahradu, tak jsem nachytala i trochu bronz 🙂

• ja se hlasim na 6.6. 🙂 a uz ted mam straslivou tremu

• markia - to tě vítám 🙂))

• alvy diky 🙂

• a nemysli si, trému tu máme asi všechny... .a nervy na pochodu 🙂)))

• No me uz odpochodovaly nekam hodne daleko 😃 mohly by cestou zpet prinest ty stuhy na auto co jeste porad nemam 😃

• Mimochodem na party na parniku to zatim moc nevypada, damy protahuji obliceje, ze bude zima. Tak vymyslim nahradni variantu... napadla me Travesti show, ale o nicem v Praze nevim, zkusim to vygooglovat.

• markia - stuhy seženeš hned...nebo hledáš něco extra konkrétního?

Kamikadze - třeba nebude taková zima..... úplně bych ten parník nezatracovala 🙂

• Sponzor fóra
  • alvy konkretniho ne, na nevesti auto mam uz dekoraci pujcenou, krasnou..a na dalsi auta staci obyc bile stuhy...jen se dokopat nekam je koupit

• jo tak to joooo 🙂 pokud je to jen o dokopání...tak je to v pohodě

• ahojky holky, jak jste na tom s přípravama a co nervíky, pracujou???

• co má být připraveno ted, tak je připraveno...naplánováno 🙂
    kolotoč vypukne asi příští týden, až se všechno bude vyzvedávat a nakupovat jídlo a tak...
    ale už se těšíme 🙂

• 😃 ja jsem sla vcera dokonce v ramci zlepseni kondice behat.. ale myslim, ze do svatby uz to nezachranim.

solarkujete, holky? Ja uz treti tyden a uz je to docela videt, venku na slunicku lezet nejak nestiham...

• U nás podobně. Už abych si udělala seznam úkolů. S počasím to vypadá slibně, možná nám sprchne trocha štěstí, ale bude teploučko. Snad se meteorologové nepletou...http://www.e-pocasi.cz/dlouhodoba-predpoved-pocasi/

• alvy no ja mam uz sepsano co budeme nakupovat na vecerni oblozene misy, a vypada to ze odnesu pulku makra 😃

• čauky 😉

Já myslím, že nám počasí vyjde, tenhle týden bude ošklivo a další se to bude vyjasňovat a o víkendu bude kráááásně 😵

• všechno bude v pohoooo 🙂

solárko jsem zavrhla..... když jsem chodila, tak jsem si připadala taková vysušená.....
    pak jsem uvažovala o tom nástřiku.....ale i to padlo.......abych nebyla oproti ženichovi moc tmavá 🙂
    tak to ted řeším tím ,že odpoledne vylezu na zahradu....např. včera jsem venku dodělávala dekorace 🙂 chytnu lehce bronz ale jen zlehka 🙂

• Já do solárka chodim asi už dva měsíce, ale černá nejsem. Jen tak zlehka, nepřehánim to. Tak jednou týdně na pár minut, ale teď chci intenzivněji.

• Kéž bysme měli zahradu, já se opaluju hodně rychle e už mám opálený aspoň tři různý trika. Natírám se samoopalovákem, abych to dorovnala, ale efekt nic moc. Solárko nesnáším, ale možná tam budu muset zajít...

• Jancal, zkus třeba peeling na tělo a pak samoopalovák, ale bojím se, že to nedorovnáš 😒

• u samoopalováku hlavně pozor na nažloutlý nádech....teda aspon u mě to tak je po samoopalováku....takovej odstín .... na fotkách ej to pak dost výraznéééé......

• na samoopalovak bacha, at pak nemate na zadech fleky, blbe se to roztira, kdyz si tam nevidite, a taky takovy ty mista zespodu pod pazi... a jeste nohy jsou dobry, to mam kolem kotniku vzdycky oranzovy fleky

• od čeho máme své drahé polovičky? záda namaže přítel... a myslím, že i rád 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém