Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak buď jsou spolu třeba déle a ty to nevíš :) nebo má slečna skutečně odvahu..... takto fofrem do rodiny.....jak ty říkáš .... každopádně to bude zajímavé ..... co víš, třeba překvapí :) a třeba ho dotyčná od toho pc vytáhne :)
Odpovedať
svatba je holt idealni prilezitost jak predvest pred rodinou novou cerstvou krev 8-) ja bych do toho ale asi nesla... zvlast po par dnech, jenze tezko rict, clovek je zamilovanej, nevidi, neslysi.. vzpominate nevesty? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze:ale mně se to moc nelíbí. Aby mi před svatbou neřekla, že už spolu zase nejsou ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
je určitá šance, že se dost projeví :) taky bych se bála :) ale opravdu, když jsou ty růžovoučké začátky :) pamatuju si, že před rokem...týden po seznámení....mě vzal přítel na nějakou sešlost .... konala se tam, kde bude naše svatba.... a starosta nám povídal, že nás z fleku oddá :) tehdy to byla sranda.... taky jsem se tomu smála...byli jsme spolu týden..... starosta se taky smála....netušil, že do roka ho chytneme za slovo :)))
Odpovedať
alvy - to by byli vsichni stestim bez sebe, kdyby ho vytahla, jenze muj bracha posledni dva roky skoro nezveda zadek od pocitace, takze je mi zahadou, kde jinde by novou krev nasel nez na netu... nikita007 - u svagrove to projde vzdycky hur nez u vlastniho bratra... ona strida nejak casto chlapi?
Odpovedať
Profilova fotka
nikdy nevíš, kde na sebe mohli narazit....každopádně přejme jim hodně štěstí.... :)
Odpovedať
Profilova fotka
no, ani to nestíháme sledovat. Má toho nějak víc, tak proto se mi to nelíbí. Hlavně budou všichni koukat blbě, ona si ničím nedělá servítky. Lezou po sobě jako opice a olizují se. Nejsem proti, ale čeho je moc.....
Odpovedať
uff, tak to bych teda na svatbe nechtela olizujici se hlavy...
Odpovedať
Profilova fotka
čeho je moc ...toho je příliš
Odpovedať
Profilova fotka
jenže to se pořád ošahávají a každou chvíli si myslíš, že se na sebe vrhnou. Nekontrolovatelná střela :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ještě jí nebylo vysvětleno, že ve společnosti se to nesluší ? to by možná chtělo....
Odpovedať
Profilova fotka
víš, kolikrát už jsme jí to říkali???Nemá to smysl, je to bohém, rozmazlenej
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
přííííšerná kombinace..... a kolik jí je?
Odpovedať
takze - bracha zadny osahavani, je ti to jasny? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bude jí 26 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
osahávání mají dovoleno jen novomanželé :)))) a to ještě v rámci slušnosti :))) to už by mohla mít rozum :)
Odpovedať
Profilova fotka
vůbec nevim, jak to provést, aby nám to nepokazila. Buďto ji strapnim přede všema, že je horší než puberťák nebo jí řeknu, aby odešla
Odpovedať
tak az se trochu picnes, tak za nima jdi, a rekni at si jdou domu za.ukat, a pak az se uklidni, tak at se vrati... kdyz je bohem, tak ti na to nemuze rict ani zbla
Odpovedať
Profilova fotka
kami: :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
netuším, jak moc je velký extrém.... ale mnohdy je lepší se nad věcí povznést..... nechat ji at se ztrapňuje sama.... dámy, mizím na nákupy....držte mi pěstiii...at pořídím :)
Odpovedať
Profilova fotka
Jojo, tohle jsou zase starosti, kterým se my naší tajnou svatbou vyhnem. Jsem si vědoma toho, že když bychom to udělali normálně, musela bych pozvat lidi, o které nestojím a se kterýma tu radost sdílet nechci a to mi přijde postavené na hlavu. Po svatbě to pak zapijem s opravdovými přáteli po svém a bude...
Odpovedať
evusinko - predpokladam ale, ze rodice to vedi, ze se budete brat, ne? a ti vam to nerozmlouvali, nepremlouvali vas at pozvete babicky, teticky apod.
Odpovedať
jo a bracha tu pritelkyni odpiskal, prislo mu to moc komplikovane... takze to asi nebude tak zhave...
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze: Jojo, naši to vědí, sourozenci a prarodiče. Ti tam taky budou. To bych ani já nechtěla. No, na naší straně nás vůbec nepřemlouvali, považují to za vcelku rozumné, na přítelovo straně to nejhůř nese babička, oni jsou takoví víc společenští, takže ta se pořád přes to nějak nemůže přenést a pořád slyším nějaké připomínky, až už mám někdy chuť jí říct, že je to naše svatba a ne její a tak si to uděláme prostě, jak chceme my. Chjo...Přítelovo mamka se ptala, jestli si to nechcem rozmyslet a jestli nám to není líto, ale když jsme řekli, že ne, tak to vzala, protože chápe, že jde o nás a ne o jejich představy. Oni už si je dávno splnili podle svého a my chcem taky...
Odpovedať
evusinka: nas tam o moc vic taky nebude, celkem 18 lidi na hostinu, zvu jen nejblizsi rodinu a pak par kamaradu na raut. ale mamka z pritelovi strany to nese hooodne tezce, ale ted uz je to v pohode, vi, ze se to neda zmenit, tak se s tim snad smirila.
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze: Tak nás bude 12. To opravdu není takový rozdíl. Jojo, já je samozřejmě naprosto chápu, chtějí se všem pochlubit, že se jim dcera vdává, syn žení...já jsem to tak taky vždycky cítila, že chci, aby to všichni věděli, až se budu vdávat..a najednou, když na to došlo, jsem si uvědomila, že je to o něčem úplně jiném..že jde o náš budoucí život a ne o to, aby to ostatní za každou cenu věděli...
Odpovedať
evusinka posledni veta naprosty souhlas. My jsme nikomu nezakazovali, aby o tom mluvil, neni to nic tajneho, i kdyz uplne prvni napad byla na tajnou svatbu jen se svedky. Budete tisknout expost oznamka? My jo, dneska jdu koupit papir a obalky...
Odpovedať
Profilova fotka
kamikadze: Jojo, už je máme vytištěné a budem je rozvážet po svatbě i s výslužkama (to aby příbuzenstvo neřeklo, že jsme to udělali tajně proto, že chceme ušetřit :-) ). :-)
Odpovedať
to jsem navrhovala i priteli, abysme je rozvezli osobne (jedna se jenom o jeho rodinu), ale nechce... takze je posleme postou, stejne se vubec nestykame. navic oni to uz samozrejme vedi ... ale ne od nas, no je to takove divne, trochu mi to vadi.
Odpovedať
Profilova fotka
Chápu tebe i tvého přítele. Abych řekla pravdu, taky se mi to nechce vézt těm, se kterýma se ani nestýkáme...ale na druhou stranu jsem si řekla, že ze slušnosti...ale bude to někdy sebezapření. :-) Ale myslím si, že když už to vědí, že nevadí, když to pošlete poštou...dyť je to v podstatě jedno. Oznámení dostanou a to je to podstatné, ne?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?