Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
pritel? jezisi, to je vzdycky parodie, jednim prstickem, aby se moc nezamastil... to si to lip namazu sama :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kamikadze přesně :-D kotníky jsou kritický :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahaaa....tak to je pak těžké....neumím si představit, že bych si záda mazala sama :)
Odpovedať
alvy - proto chodim do solarka :)
Odpovedať
Profilova fotka
Přítel mi záda maže rád x-)
Odpovedať
Profilova fotka
... tak mně taky... nebo se tváří, že se mu to líbí :) kamikadze - tak to solárko je jistější ... to došáhne všudeeeeeeeee
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy, hlavně že namaže :-N :-D Asi skočím dneska :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:) jojo :) je to zlatíčko ..... a mě dneska čeká p-shine... pak zahradní party...oslava naroznin kolegů :) tak budu chytat bronz tam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy tak bacha na počasí, docela na dnešek straší :-|
Odpovedať
Profilova fotka
se uvidí....straší ale zatím je kouzelně :)
Odpovedať
Profilova fotka
To jo, je tam krásně ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hřích sedět v práci :).... ale příští týden toho ais moc nenaděláme..... jak plánujete dovolenou?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Já si beru volno jenom v pátek, jinak budu normálně chodit do práce. Kosmetičku a kadeřníka mám objednaný po práci a v pátek se budou zařizovat dorty, tabule a tak, tak to volno mít budu :-) Jińak dovolenou si budu brát v pondělí a úterý po svatbě.
Odpovedať
Ja mam volno v pondeli na den deti, jdu k holici, a pak patek a pondeli. Mam pocit ze uz ted toho v praci moc nedelam...
Odpovedať
Profilova fotka
to jsme na tom stejně.... taky mám pocit, že toho moc nenadělám.... moc se nesoustředím.. .a vidím se příští týden...to budu úplně out :) dovču mám čtvrtek a pátek - máme trochu víc zařízování, jelikož jídlo zajšťujeme sami... a volno asi budu mít i v pondělí.....
Odpovedať
Profilova fotka
Já si beru dovolenou čtvrtek, pátek a pondělí. Ve čtvrtek už si jedu pro šatičky. Tedy jestli mi tu dovku dají, protože o svatbě v práci nic neví a teď marodim. Asi se jim do toho moc nebude chtít a nakonec budu muset ještě kápnout božskou. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
evus .. to se ti podařilo utajit? to by se mi teda nepodařilo ani omylem :) to jsi dobrááá
Odpovedať
Profilova fotka
alvy Nojo, už tajíme 8 měsíců. Hrůza.....nejlepší je, že takovou dobu se to dařilo a teď to začíná být krytické, musím si pořád dávat pozor, abych se někde neprokecla. :-D Neví to nikdo kromě nejbližší rodiny. Bude to dost netradiční. Výslužky, oznámení i zapíjení svobody bude až po... :-)
Odpovedať
tak to me se v praci smejou, ze uz mam predsvatebni horecku. dneska resim cely pulden rozlucku, na sobotu hlasi hnusne pocasi...tak jsem vymyslela Travesti show, jeste se rozhoduju, ve ctvrtek to rozseknu, chteji na travesti zalohu, protoze nas bude celkem 11... (a to je dobre, protoze 11. jsem se narodila, takze stastne cislo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to tě obdivuji :) to bych nedokázala.... když ono by se to ani nezadařilo utajit.....jsme z jednoho města...ještě ke všemu z malého....každej zná každého... to bychom asi nezvládli :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to přesně máme my. Tudíž obřad máme přes hodinu cesty odtud na místě, kde nás nikdo nezná. Hostinu jsem teď na poslední chvíli zamluvila v místní nové restauraci, kterou vlastní lidé odjinud, kteří nás neznají a zamluvili jsme to pod jiným jménem. Kadeřnici mam odjinud, dort odjinud...je to všechno poměrně složité. :-( To víš, že bych to taky nějradějí vykřičela do světa, ale už jsem si na to za tu dobu docela zvykla a ani už mi to nevadí. Hlavně chci tenhle den prožít opravdu jen v kruhu rodinném a proto to děláme. Ale prarodiče, ty jsou nejrizikovější. Tam jsme rádi za každý další den, kdy se jim podaří to nikomu neříct. :-D Tak snad už to teď vyjde...
Odpovedať
Profilova fotka
to je teda složité :) když my zase spoustu věci zařídili přes známý..... a zaúkolovali okolí.... u mě je to o to složitější, že mi s tím vším pomáhá kamarádka.. nikoliv máma....takže ven to prostě muselo jít. a ani sama bych to nevydržela.... o tu radost se nepodělit :)
Odpovedať
ja jsem taky rada, ze to moji blizci a kamaradi prozivaji se mnou, sice asi maji povidani o svatbe plne zuby, ale musi holt neco vydrzet
Odpovedať
Profilova fotka
člověk je tím tak pohlcen....že prostě vysílá jen na svatební vlně :))
Odpovedať
alvy, tak to je dobra hlaska, to budu pouzivat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dííííky.... myslím, že to vystihuje naše nynější myšlení :)
Odpovedať
dneska mi psal bratr, ma nejakou novou kocku a chce ji na posledni chvili nacpat na svatbu... to jsem na ni teda zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je docela fofřík :) se s ní poznáš až na svatbě? docela sranda .... seznamovačka na svatbě:) mně zase moje "macecha" psala, jestli je přítel její dcery též pozvanej.... trochu mě to namíchlo....ptá se teď, když už to ví asi dva měsíce... a my máme vše hotové...zasedací pořádek, auta, jmenovky... a já dotyčného ani neznám, ani jsem nevěděla, že je to tak vážné.... a ted ho musím někam nacpat....
Odpovedať
vsichni se s ni potkaji az na svatbe, nekteri teda mozna cestou do Krumlova... to teda ma odvahu devce, rovnou takhle do rodiny, navic ani nevim o tom, ze by bracha s nekym chodil, spis mi prijde, ze to je nejaka internetova kamaradka... jenze bracha je trochu podivin, furt zalezlej u PC, kdyby si nekoho nasel, tak by byli vsichni moc radi...jenze jestli je u PC zalezla taky, tak to bude teda parecek
Odpovedať
Profilova fotka
koukám, že je všude něco. Mně napsala skoro švagrová, že má novýho přítele, cca dní a bez něj na svatbu nepůjde. Prostě na facku. Kluka naznám a ještě mi to oznámí takhle. ]-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?