Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-D Najde sa tu uz niekto kto uz planuje svadbu na 6.6.2009? Chcela by som sa podelit o "vybavovacky" ktore uz mate za sebou popr. co este len planujete. My planujeme na 4.4.2009 (presne 7 rokov, co sme spolu) alebo 6.6.2009 (lebo chceme mat ked bude teplucko) tak este nevieme na 100%. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Evus, tak to tam mají hezky vymyšlené ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
evusinka tak to je super..
Odpovedať
Profilova fotka
tak nám dokonce řekli, že když dojedeme i později, se nic neděje.....že deset minut se bere :)))) kastelánka nám též vše vysvětlila a tak..... už se na to těšíme :) jinak místo, kde se budeme brát, je málo využívané.....na rok 2009 mají dvě svatby :) a s tou druhou svatböu se určitě nepotkáme :)
Odpovedať
Profilova fotka
Alvy a kde to v Chrudimy máte?
Odpovedať
Profilova fotka
chrudimi ne.....v okr. chrudim.... na hradě košumberku :)
Odpovedať
Profilova fotka
alvy Tak to je taky výhoda. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nonic, musím využít toho, že jsem doma a jdu se pustit do žehlení a podobných záživných činností. Mějte se zatím hezky...
Odpovedať
Profilova fotka
kousek od toho jsou nové hrady...tam jsou svatby jak na běžícím pásu....tady je klid :) a já mám ráda zříceniny a hrady.... a tady je to super :)
Odpovedať
Profilova fotka
evus - užij si to :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj nevěsty? tak jak se cítíte? Počítám, že všechno už je připravené :-) Já už jsem nějaká nervózní, snad to přejde..
Odpovedať
Profilova fotka
pomoc, videli ste niekto už predpoved počasia pre Slovensko? http://www.meteoinfo.sk/index.php?str... Skoro som odpadla, dufam, že to oblačno až zamračené nemyslia vážne!!!!
Odpovedať
alenko, to nemuzes brat vazne, to je jenom hruby odhad... oni poradne nevi ani jak bude zitra
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak do dufam, ale myslím, že počasie sa tu rieši asi tak každú tretiu stránky - no nie som hysterka, ale obávam sa. Inak vždy len nakuknem čo v šestkovej teme nové a som rada, že v tom nie som sama. Tak som si naivne myslela, že dám nejké to kilečko pred svadbou dole, ale ako sa to blíži, nervy pracujú a ja baštím ostošest - hlavne sladké samozrejme ;-)
Odpovedať
ali, ja na vahu radsi nelezu, hlavne ted uz s tim fakt nic neudelame... ale jak chodim do solarka tak si prijdu hubenejsi, proste tmavsi barva ubira kila :-D nam pocasi nevyslo tuto sobotu na rozlucku, chtely jsme jit na parnik na tanecek, takze doufam mam vybrano a v sobotu bude prekrasne 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja tiež teraz poctivo navštevujem solárko, lebo som inak strašná bledula. Mne sa zas zdá, že mám lepšiu plet, ale to je tým, že to tak nie je vidno. V sobotu budú dúfam všetci potrebovat 8-)
Odpovedať
uz se tesim az opalena vlezu do tech snehobilych satu, to bude kraaasa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bude super, chodím tam kvoli tým šatom, idem už spat, lebo zajtra budú na mojej opálenej tvári aj kruhy pod očami
Odpovedať
brou, ja pujdu taky... nevesty dostatek spanku je pro krasu mozna dulezitejsi nez solarko, kadernice a kosmeticka dohromady, nezapominejte na to.
Odpovedať
Profilova fotka
ja bych spala, kdybych mohla :-D no a solarko..ja vylezu s dcerkou na dva puldny ven, a jsem hneda :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj nevěstinky :) jak se máme? byla jsem si včera zkoušet šaty.... a bezva.... už se na ně těším :) a i to jemné opálení, které jsem si chytla po dvě odpoledne venku....krásně vyniká :) přeji vám všem příjemný den, pokud možno bez zmatků :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Alvy ;-) Tak já jsem včera nakoupila spodní prádlo :-) A radši rovnou 2 podprsenky, kdyby jedna neseděla, tak abych měla z čeho vybírat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
blond... tak podprsenky pak unosíš... .těch nikdy není dost :) taky jdu ještě dneska nakupovat prádlo....ne, že by bylo nutně potřeba.....do korzetu budu asi bez....ale pak na večer...když se převléknu do sportovního...tak, aby to bylo komplet nové a hezkééé :)
Odpovedať
Profilova fotka
Právě jsem si říkala, že je unosim, tak jsem nad tím moc nepřemýšlela :-D Mám šaty na šněrování, taky bych ji nepotřebovala, ale zdá se mi to s podprsenkou lepší :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je ono.... takto jsem to řešila s vůní....dvě se mi líbily... obě užiju...tak jsem vzala dvě :)
Odpovedať
Profilova fotka
alvy :-D no takhle se to dělá :-D
Odpovedať
Profilova fotka
přesněěěě....ted je povoleno utrácet :)))
Odpovedať
Profilova fotka
ano, vžydyť je to výjimečně :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jednou za život :))))
Odpovedať
Profilova fotka
snad :-D
Odpovedať
Profilova fotka
poprvé je to určitě jednou za život :))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?