Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • Evus, tak to tam mají hezky vymyšlené 😉

• evusinka tak to je super..

• tak nám dokonce řekli, že když dojedeme i později, se nic neděje.....že deset minut se bere 🙂)))
    kastelánka nám též vše vysvětlila a tak..... už se na to těšíme 🙂
    jinak místo, kde se budeme brát, je málo využívané.....na rok 2009 mají dvě svatby 🙂 a s tou druhou svatböu se určitě nepotkáme 🙂

• Sponzor fóra
  • Alvy a kde to v Chrudimy máte?

• chrudimi ne.....v okr. chrudim....
    na hradě košumberku 🙂

• alvy

Tak to je taky výhoda. 🙂

• Nonic, musím využít toho, že jsem doma a jdu se pustit do žehlení a podobných záživných činností.
    Mějte se zatím hezky...

• kousek od toho jsou nové hrady...tam jsou svatby jak na běžícím pásu....tady je klid 🙂
    a já mám ráda zříceniny a hrady.... a tady je to super 🙂

• evus - užij si to 🙂

• Ahoj nevěsty? tak jak se cítíte? Počítám, že všechno už je připravené 🙂 Já už jsem nějaká nervózní, snad to přejde..

• pomoc, videli ste niekto už predpoved počasia pre Slovensko? http://www.meteoinfo.sk/index.php?strana=10
    Skoro som odpadla, dufam, že to oblačno až zamračené nemyslia vážne!!!!

• alenko, to nemuzes brat vazne, to je jenom hruby odhad... oni poradne nevi ani jak bude zitra

• Tak do dufam, ale myslím, že počasie sa tu rieši asi tak každú tretiu stránky - no nie som hysterka, ale obávam sa. Inak vždy len nakuknem čo v šestkovej teme nové a som rada, že v tom nie som sama.
    Tak som si naivne myslela, že dám nejké to kilečko pred svadbou dole, ale ako sa to blíži, nervy pracujú a ja baštím ostošest - hlavne sladké samozrejme 😉

• ali, ja na vahu radsi nelezu, hlavne ted uz s tim fakt nic neudelame... ale jak chodim do solarka tak si prijdu hubenejsi, proste tmavsi barva ubira kila 😃

nam pocasi nevyslo tuto sobotu na rozlucku, chtely jsme jit na parnik na tanecek, takze doufam mam vybrano a v sobotu bude prekrasne 😎

• ja tiež teraz poctivo navštevujem solárko, lebo som inak strašná bledula. Mne sa zas zdá, že mám lepšiu plet, ale to je tým, že to tak nie je vidno.
    V sobotu budú dúfam všetci potrebovat 😎

• Sponzor fóra
  • uz se tesim az opalena vlezu do tech snehobilych satu, to bude kraaasa 🙂

• to bude super, chodím tam kvoli tým šatom, idem už spat, lebo zajtra budú na mojej opálenej tvári aj kruhy pod očami

• brou, ja pujdu taky... nevesty dostatek spanku je pro krasu mozna dulezitejsi nez solarko, kadernice a kosmeticka dohromady, nezapominejte na to.

• ja bych spala, kdybych mohla 😃 no a solarko..ja vylezu s dcerkou na dva puldny ven, a jsem hneda 🙂

• ahoj nevěstinky 🙂
    jak se máme?
    byla jsem si včera zkoušet šaty.... a bezva.... už se na ně těším 🙂 a i to jemné opálení, které jsem si chytla po dvě odpoledne venku....krásně vyniká 🙂
    přeji vám všem příjemný den, pokud možno bez zmatků 🙂

• Ahoj Alvy 😉
    Tak já jsem včera nakoupila spodní prádlo 🙂 A radši rovnou 2 podprsenky, kdyby jedna neseděla, tak abych měla z čeho vybírat 😵

• blond... tak podprsenky pak unosíš... .těch nikdy není dost 🙂
    taky jdu ještě dneska nakupovat prádlo....ne, že by bylo nutně potřeba.....do korzetu budu asi bez....ale pak na večer...když se převléknu do sportovního...tak, aby to bylo komplet nové a hezkééé 🙂

• Právě jsem si říkala, že je unosim, tak jsem nad tím moc nepřemýšlela 😃
    Mám šaty na šněrování, taky bych ji nepotřebovala, ale zdá se mi to s podprsenkou lepší 🙂

• to je ono....
    takto jsem to řešila s vůní....dvě se mi líbily... obě užiju...tak jsem vzala dvě 🙂

• alvy 😃 no takhle se to dělá 😃

• přesněěěě....ted je povoleno utrácet 🙂))

• ano, vžydyť je to výjimečně 😃

• jednou za život 🙂)))

• snad 😃

• poprvé je to určitě jednou za život 🙂)

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadobná fotografia podľa vašich predstáv
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov