Svadba 6.6.2009. Kto už plánuje?

12. nov 201032710
  • to máš pravdu 🙂
    A já myslím že naposledy 😵

• ahojky, tak se přidávám s utrácením. Koupila jsem si šaty na převlečení, i když jsem byla pevně rozhodnutá, že večer se převlíknu do sportovního 😬 😃
    Podprdu jsem si taky koupila novou, i když ji nepotřebuju, do šatů, ale doma se neztratí 😬
    ješt sehnat tělové punčochy, věci do tomboly a končíme 😉

• mám punčochy dvoje, ale možná je ani nepoužiju, ještě uvidím podle počasí 🙂

• Sponzor fóra
  • a doufejme že jen jednou 🙂

koukám, korunky lítají všude...fofrem 🙂 ale ted je to dovolené 🙂))

• všechno potřebujeme 😃

• jasněěěě.... bez toho by to nešlo 🙂

• jasný 😃
    jinak máme už vše nakoupené a zařízené, jenom obtelefonovat a upřesnit 🙂

• u nás je to složitější...
    protože ve čtvrtek a v pátek budeme dělat nákup na raut...... al ejinak z toho, co se dalo koupit dřív, už je 🙂
    jen to jídlo se pak dožene....
    budu obvolávat jen cukroví, kytky, dort...na upřesnění času vyzvednutí 🙂

• Ahojte baby.
    My máme obrad o 16:00 a bojim sa, ci vsetko do vtedy stihneme 😞 Obrad o 11:00 si teda neviem predstavit 😃 to by ma slak trafil...kadernicku mam o 8.15 do 9.45, o 10.00 make-up, o 10.30 obliekanie svad.siat,o 11.00 odchod na fotenie, z fotenia planujeme navrat najneskor medzi 13.30-14.00,prichod hosti k rodicom v case navratu z fotenia,u nasich dostanu vsetci obed,odobierka a sup na sobas...tak dufam,ze vsetko stihnem a na sobas prideme nacas 🙂 Po obrade na hostinu a potom uz len zabava...

Dufam,ze prsat nebude...mam vybaveny biely dazdnik/slnecnik,ale keby prsalo je na dve veci,kedze je cipkovany.. 🙂 chceme ho len kvoli niekolkym fotkam pre efekt 🙂

Chcem sa spytat, ako mate dohodnuteho kameramana a fotografa. Budu vas tocit od rana? Nam budu robit reportaz z predsvadobnych priprav - teda tocit tie stresy, co budu u nas. Mojej mamine sa to vobec nepozdava ale my chceme mat natocene vsetko co sa dialo aj pred sobasom a potom to ostatne...

papa

• luluapali - nějako si vůbec neumím představit focení před obřadem....myslím, že moje nervy by byly na fotkách šíleně vidět 🙂))
    kamaramana dopoledne nemáme....ten na nás ubde čekat na košumberku..... ale bude se mnou bráška-svědek i s kamerou... a fotograf bude se mnou od rána 🙂 to bude nezvyk....mít za zadkem dva chlapy 🙂))
    určitě je super, když jsou zachyceny i přípravy....dokonce jsem koukala na nějaké fotky tady na beremku...fotky vyloženě z dopoledne...oblékání a tak...a moooc se mi líbily....

• alvy:
    mame neskoro obrad...kym z obradu prideme do hotela na hostinu,kym sa najeme a zacne zabava,uz sa fotit nepojdeme-bude vecer...nechcem uz z hostiny nikam odchadzat 🙂 sestra sa tiez bola fotit pred obradom a potom boli uz len so svadobcanmi. Najlepsie by bolo fotenie v piatok,ale ti dvaja su z Krupiny,co je 250km.

• Ahoj holky, my mame taky foceni pred obradem - od 10 do 12 a v jednu je obrad. Presne jak luluapali se mi nechce pak uz odchazet po hostine nebo nechat hosty cekat pred restauraci (pokud se foti pred hostinou). Oboje jsem zazila a nelibilo se mi to, takze jsme to taky dali pred obradem.

• určitě je super, že pak už nikam nepůjdete....
    spíš bych se bála toho, ež se neuvolním a budu furt jak v křeči 🙂

• A co sa tyka chudnutia/priberania. Mam tendenciu lahko pribrat,od min.roka asi 15kg...ale asi pred dvomi mesiacmi som zacala zdravsie a menej papat,tak som schudla asi 7kg. Som strasne rada,hlavne uz nemam take velke lica 😃 Este k tomu pribudla pondelnajsia zaludocna vyroza,v puse mam afty a z nosa mi obcas tecie krv ze nejde zastavit...same radosti...v robote som sama,zastupujem sefku,kt.ma dovolenku od 25.5. do 5.6. takze mam toho dost a k tomu stale nieco kvoli svadbne riesim. Celkom sa tesim,ked tieto stresy pominu,ked bude po svadbe.

• alvy: v krci som uz asi mesiac...takze tak 🙂 a v krci budem celu svadbu az do rana,ci to vsetko dopadne ok.

inak do solarka chodim uz od januara sporadicky 🙂 pomalinky chytam bronz...len dufam,ze na fotkach nebudem zlta,aby som nemala nejaku neprirodzenu farbu... 🙂

• Sponzor fóra
  • u mě hubnutí vůbec nebylo na programu....jen udržování váhy....
    při zkoušce šatů mi paní řekla, že hubnout nesmím...možná malinko přibrat ale hubnutí neee...tak v klííídku 🙂

ale lulu, ty to máš fakt perné....hlavně se dej dokupy...přeji hooodně zdraví....
    a neboooj, určitě vše dopadne dobře .... žádná křeč 🙂

• Čauky ženy,
    Já kvůli svatbě začala držet du 90tidnovku, držela jsem jí ale jen měsíc a doteď mám zdravotní problémy. Ovšem zhubla jsem 8 kg a nejvtipnější na tom bylo, že jsem pak přišla na další zkoušku šatů a paní řekla, že už víc hubnout nesmím, že mi ty šaty už nemůže víc utáhnout, že i tak jsem zhubla moc... 😒

• Alvy: veľmi pekne ďakujem. To zdravie najviac potrebujem...vraj ani hrdlo nemam ok,lekarka v pondelok povedala.

Evusinka: faakt? ja som si myslela,ze ked mam saty na snurovacku,ze mozem schudnut aj pribrat,ze stale mi budu dobre...no ale hadam to problem nebude 🙂 a dufam,ze saty budu v takom stave v akom som ich v decembri rezervovala... inak; mamina uvarila kapustovu polievku pred velkou nocou a od vtedy sa snazim obmedzovat. papam salatiky,kuracie,nic vysmazane,mastne atd. a aj tak mam zdravotne problemy...sila,ze?

• šněrovačka vše nezachrání...... přeci jen kdybys zhubla moc..... stáhne se příliš a nevypadá to dobře.....

holkyyy....hodně zdraví všem 🙂

• Alvy: toto ma absolutne nenapadlo 🙂 ale taky extrem to zas nie je tych 7 kg. 🙂 nebojim,ze nebudu dobre uviazane.

• určo jsem měla na mysli extrém.....
    ale zkoušela jsem takové jedny šaty...byly mi větší... a fakt to vypadalo divně 🙂
    určo budeme všechny pěkně sešněrovanéééé 🙂

• kazda nevesta je predsa krasna 🙂

• ....přece nejkrásnější ..... široko daleko.. a pro toho svého 🙂

• No, já jsem si to taky původně myslela, že se šněrovačkou to problém není, že se upraví podle postavy...ale ne tak docela, no.

lulu: Já si šaty vybírala v říjnu - byly zrovna úplně nové - a v únoru, když jsem je byla zkoušet znovu a nafotit, tak nebyly v takovém stavu, jako na začátku, a jsou taky hodně půjčované, paní ale slíbila, že to dá do pořádku, tak nezbývá, než doufat, že to tak bude...

Jojo, všechny budem nejkrásnější. 😉 😃

• dneska jsem byla dat zalohu na tu sobotni rozluckovou party, na travesti show, bude to tam sama rozlucka, nechystate se tam nektera nahodou?

• kami: já měla rozlučku tuhle sobotu, kamarádka mě pozvala taky na travesti show, byly jsme 4 holky, ale bylo to naprosto úžasný, tak dlouho jsem se fakt nenasmála. Ještě teď když si prohlížim fotky tak se u toho tlemim jak debil 😃 Čekala jsem od toho nejdřív jen takovou trapárnu ale kluci to fakt tak úžasně rozjeli... no a domu jsme se dostaly o půl páté... 😃

• lili - tak to rada slysim, taky jsem mela ohlasy, ze nektere damy travesti moc nemusi, a aby jsme sly nekam, kde to zname... ale prave bych chtela aby to bylo jiny nez obvykle... 😎

tingl tangl?

• jasně tingl tangl!!!! ale říkám bylo to naprosto luxusní. Nejlepší byla Helenka Vondráčková, ta prostě neměla chybu 😃 věřim tomu že se ti to taky bude líbit, zvlášť jestli jdeš s dobrou partou holek, jako jsem tam měla já. a ty vypalovačky jaký tam hráli, na to se nedalo nepařit 😎

• jeee, tak to se fakt tesim 😃

diky za pozitivni naladeni, bylo mi lito, ze je hnusne, ze nemuzeme na parnik, ale jak to slysim, tak mi to byt lito nemusi.

• já jsem se toho fakt bála, ale přijela jsem úplně nadšená. Nastávající o tom ani nechtěl slyšet, že mu je prej na blití z nich jen to slyší, ale já se nedala a stejně mu to barvitě vylíčila, aby z toho taky něco měl. Na FB mám nějaké fotky, tak jestli máš taky FB tak se na ně můžeš podívat 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobný a portrétny fotografi Zdenko a Lucka
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov