Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
Profilova fotka
a ja by som napríklad 10 koláčov na svadbe isto nezjedla :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 faakt? tak to u nas sa take nerobi. pokial viem, tak u nas zviknu obcas doniest tortu, ale ani s tym nepocitam. inak uz ste defenitivne rozhodnute akej farby bude vyzdoba? ja sa neviem pre nic definitivne rozhodnut :-( neviete mi poradit, aka farba pasuje k zlatej?
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca k zlatej mi pasuje červená :-) lebo ja rozmýšľam, či čisto červenú výzdobu alebo červeno-zlatú, prípadne červeno-maslovú.. no u nás sa zvyknú koláče nosiť, aj torty, budeme mať zvlášť stôl na torty, tam budú všetky vystavené :-N pod klimatizáciou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 a nepripomina cerveno-zlata vianoce? mne uz to tiez kamosky navrhli, ale akosi mi to pripada az prilis vianocne. ale cerveno- maslova to je ina kava, to by mohlo pekne vyzerat. a akej farby mate salu?
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca Vianoce? aha fakt.. vidíš to ma nenapadlo. No neviem, červená bude určite. Poradím sa ešte s tou pani, čo nám má robiť výzdobu.. Sála je taká svetlunkohnedá, maslová, teda steny.. na zemi je mimo parketu modrý koberec :-p už som to tu dávnejšie riešila, či to bude vadiť.. ale tu sú fotky http://www.svadbyklucik.sk/fotogaleri... Aj stoličky sú do modra, ale tam budú návleky, s červenou mašľou. A keď tam budú ľudia, mám pocit, že ten koberec sa stratí.. dúfam :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca a nechceš iba zlatú?
Odpovedať
Profilova fotka
tu som našla takú zlato-červenú výzdobu, viac je tam zlatej, menšie doplnky sú červené, celkom sa mi to páči.. a nepripadá mi to vianočné (aspoň teda mne) http://www.vyzdoby.sk/?svadobna-vyzdo...
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 jasneee, sorac, ja som sklerotik, spominam si, ako si to tu riesila. no ja si myslim, ze tie navleky na stolicky fakt urobia vela a isto to potlaci tu modru farbu viac do uzadia. peknu salu inak mate. Mozno by som u vas volila len tu cervenu, aby tam nebolo vela farieb, ale to je len moj nazor. no kedze mame bielu salu, tak ta zlata by mi posobila prilis nobl, coz nechcem. preto by som to este rada zjemnila nejakou inou farbou. Ja som povodne chcela limetkovo zelenu s ruzovou, ale na to vacisna ludi reagovala, ze to je zelena jefarba stuzkovej. este som neupustila od tej kombinacie, ale skusam hladaj aj ine alternativy. no nic, idem ja spat, tak bru noc :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hamca v pohode ;-) veď to ta tu nedá všetko zapamätať.. Tak dobrú, ja ešte idem pokukať nejaké fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ste toho teda nakecali :-) @wera.g My by sme chceli precestovať Provensálsko, ale tak závisí aj od toho v akom stave bude autíčko, ak by mal byť nejaký problém tak buď poriešime nejaký last minute pri mori, alebo napríklad do Barcelony by sme radi išli, to ešte uvidíme :-)
Odpovedať
@hamca mne by sa k zlatej aj celkom hneda hodila. inak ja este stale nie som rozhodnuta o farbe, ale tak uz sa viac priklanam k cyklamenovo-zelenej
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky jeej cyklámenovo-zelená je krásna x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@veronika81 no, ta teraz u mna celkom frci :-D ale pacia sa mi vselijake farebne kombinacie.. no a potom ze sa rozhodni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky ano..a keď sa opýtaš nastávajúceho, tak povie, že mu je to jedno :-D
Odpovedať
@veronika81 veru, ale ze uuuuuplne jedno! :-D a netyka sa to len farby vyzdoby :-D a inak kytica dufam nemusi ladit s vyzdobou, ze?
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky ja som počula, aj pani z agentúry mi to hovorila.. že výzdoba nemusí ladiť s kyticou, práveže kytica by mala byť niečo extra! Ale ja by som aj kyticu chcela do červena :-N tak si to ešte musím ujasniť
Odpovedať
@veronika81 a kyticu chces z cervenych ruzi?
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky nemám ešte veľmi predstavu, ale páči sa kombinácia ruže, orchidea a taká visiaca. A ty by si v akej farbe chcela kyticu?
Odpovedať
@veronika81 ved to je to, ze v akej farbe?? :-D ale ja zboznujem tulipany, tak asi tiez nieco cyklamenove
Odpovedať
Profilova fotka
@jouky vidím, že máme toho ešte dosť čo riešiť. Ja tiež neviem.. aké menovky, aké oznamká presne, ako výzdobu urobiť, aká kytica, aký účes.. nič :-D Aspoň že tie šaty už mám x-)
Odpovedať
@veronika81 no vidis, ty si vo vyhode, uz mas saty :-) ja som ciste psycho, co sa rozhodovania tyka. ale zas nemozeme si to vybrat vsetko hned teraz, co by sme este tie 4 mesiace robili, ze? :-D to je najhorsie, ze uz by som aj konala nieco, vymyslala, ale nemam co, lebo sa neviem pohnut, tam s farbou, hentam s typom na oznamko a tak.. a hlavne ze sme zdravi .. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte:-) Chcem sa poradiť mám ponuku na DJ , ktorý sa venuje aj hosťom, robí srandičky, hrá na harmonike, robí odčepčenia a pod za 220 € je to dobrá cena???? Nemôžem totiž už nikoho zohnať, tu v PD mám pocit že je toho málo a na tohto som dostala odpočúčanie. A nechcem aj DJ aj starejšieho keďže to nebude veľká svadba. ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@rosaria hmm, mne sa to zda dost lacne, na to, kolko veci zvlada, ale asi najdolezitejsie je to, ze mas nanho odporucania. a nevies si zohnat nejake video zo svadby, ktoru robil? ale inak super cena!
Odpovedať
Profilova fotka
@rosaria u nás (Lučenec) berie DJ od 200 do 400€, takže 220 je podľa mňa super cena, hlavne keď poskytuje aj služby navyše ;-)
Odpovedať
ahojte holky, aj ja sa k Vám pridávam a teda aj tomuto dátumu, tiež máme v pláne svadbu v máji, ale akosi stále si hovoríme že ešte je čas, zatiaľ máme zajednanú sálu, muzikantov, foto, video, zákusky, .....ale ostatné ešte ne - mám sa stresovať - stíham či nestíham? a ešte som pozabudla na kostol, boli sme sa pýtať farára ešte minulý rok a povedal mi že máme prísť tri mesiace pred sobášom to stačí vraj? inak chcela by som sa spýtať či mi nevie niekto poradiť nejaký salón v NMNV alebo v blízkom okolí kde by som zohnala šaty - popolnočky. nemám ani šajnu kde pôjdem?
Odpovedať
Profilova fotka
@veronika81 Tak to áno, nemala som potuchu v akom rozmedzí sa to pohybuje, ďakujem za info.
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka204 vitaj medzi nami! no stresovat isto nemusis, vsetko podstatne uz mas, a teraz je priestor na hranie sa s detailami. ved ja som na tom tak isto ako ty, presne tie veci co aj ty, to uz mame zajednane, akurat kostol mame navyse a potom uz nic. inak nam na fare tiez zo zaciatku rozpravali, ze to staci prist ovela neskor, ze tri mesiace pred svadbou a tak. A pritom nechapem, to je tak vela si poznacit ten datum? lebo napr. mne velmi zalezalo na tom, aby sme mali sobas uz o 15tej. a nechcela som zmeskat tuto hodinu. Totiz minuleho roku boli u nas vo farnosti prvy majovy tyzden az 3 svadby! prva uz bola o 13.30, aby sa to potom vsetko stihalo. A tak som si dupla, aby si nas farar uz teraz poznacil, ze na 15.
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka204 vitaj ;-) podľa mňa žiadne stresy! Z toho čo máš ty, mne chýbajú zákusky a hudba :-D Navyše mám šaty a kostol, takže sme na tom skoro rovnako :-) My sme boli za farárom už v septembri, chudák farár :-N nemal ešte ani kalendár, ale poznačil si to. Zlatý bol, nerobil s tým problém, že sme prišli tak skoro. Ja som tiež, ako hamca píše, sama si chcela vybrať dátum a hlavne čas o 16.00, keďže malý mi spí do cca. 14.30, tak skôr určite nie. Preto radšej skôr a vieš si vybrať ako sa potom prispôsobovať.. Napr. aj kaderníčka mi tento týždeň povedala, že som ešte skoro, do mája je čas..ale hovorím jej, že nikdy nevie, kedy príde iná nevesta, že chce svadobný účes o toľkej a toľkej a stačí že prídem deň po nej a už ma bude musieť odmietnuť :-S Baby a koľko koláčov na osobu idete teda počítať? @lienka204 vy ste ako rátali?
Odpovedať
Profilova fotka
aha ozaj, ráno ma osvietilo alebo čo :-D a definitívne som si povedala, že farba vlasov bude hnedá, žiadny melír. Už teraz len ten účes vybrať..ach to bude!
Odpovedať
no tak to ma potešilo že sme na tom cca. rovnako, toho kostola sa neobávam, tam plánujeme zájsť bud. týždeň ale z čoho mám asi najvačšie obavy sú šaty? Vôbec neviem kde by som išla pozrieť, lebo u nás v NM nie je nič a pred štyrmi mesiacmi som zháňala šaty spoloč. na bratovu svadbu a aj to bol veľmi veľký problém - PN, TN -. strašne slabé. Nerobí mi problém niekde zájsť ale neviem kam? už som rozmýšľala na nad Trnavou, Nitrou ale neviem. :-( Mne by zasa vyhovovala hodina sobáša o 14:30 skôr určite nie, lebo sa chceme ísť fotiť ešte pred sobášom, aby sme potom nemuseli odchádzať z hostiny. inak ja si to tuším idem písať na papier v bodoch čo musíme ešte zabezpečiť - a čo poháre? objednávaš z netu? ja ani neviem a farba výzdoby? tak to vôbec neviem. a účes? tak to je tiež veľká neznáma - mám kamarádku kaderníčku - pôjdem k nej ale tiež neviem aký účes ale rozmýšľam že radšej niečo jednoduché . a ešte som zabudla - v nedeľu sa chystáme ísť kúpiť obrúčky - resp. objednať. čo sa týka tých zákuskov, tak neviem , nepočítali sme ešte - bude mi ich piecť teta - je cukrárka - piekla aj bratovi - ono celkovo na svadbe sa až tak moc nezkonzumuje - viac sa minie na výslužky - teda ak budete dávať.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?