Svadba 7.5.2011 - pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Všimla som si že nás tu už zopár je, tak prečo si nezaložiť vlastnú tému, kde si možeme pomáhať a radiť, čo treba kedy stihnúť a pochváliť sa čo už máme :-) My máme vybavené: miesto hostiny, kostol, fotografa, kameramana, ja už som si aj šaty, závoj a topánky kúpila.. :-D A čo vy?
Odpovedať
tu stranku jednoznacne potrebujeme - nasi hostia prichadzaju z dvoch kontinentov a zo 8 krajin - ULETENE!!!! ani mi to takto nebolo jasne.... no sila! v kazdom pripade tam pojdu hlavne info: najvyhodnejsie letecke spolocnosti, hostely hotely... trochu aby sa zorientovali co take je v bratislave a kade sa mozu ponevierat ked nemaju co robit... ako sa dostanu z letiska... nech to maju co najlahsie - aby ich prislo co najviac... :-) co sa tyka privacy.... to som aj ja dost hisacka... aj tato stranka bude na password alebo teda na osobne pozvanie - nebude sa to dat najst na google ze kedy a kde sa berieme :-) a co sa tyka fotiek - aj ja som (aj) na to pricitliva... nechcem zverejnovat.... preto aj to pojde cez password (ani na facebook nepostnem nic... tam mam tiez iba jednu jedinu fotku profilovu...) a dnes som akurat dostala od kamarata urobeny monogram pre nas... tak sa z toho dost tesim!! chcem aby sa to vselikade opakovalo - na oznamku, na stranke, na vinku a vysluzke atd atd... tak sa z toho velmi tesim! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
8 krajín?? tééda!! :-) A odkiaľ je tvoj priateľ? Ako pozerám pas, tak ani nežiješ na Slovensku, že?
Odpovedať
Profilova fotka
veronika, maggie sottero sú podľa mňa najkrajšie šaty na svete :-) v BA sa ale ceny požičovného pohybujú v ešte vyšších cenových hladinách , tých 450 mi príde strašne lacné (teda, príde mi to drahé ale už som zvyknutá na to, že ani 600-700 eur nie je nič výnimočné) ]-( aj tak by som chcela svoje vlastné :-N takže tiež uvažujem nad ušitím a podobne sa bojím že to už nebude "ono".... aký model si si vybrala? :-) a čo sa týka vlasov som na tom dosť podobne, uvidíme čo mi vymyslí vizážistka podľa šiat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
kessinka, model Emily x-) Sranda je tá, že som pôvodne chcela niečo jednoduchšie, mám aj v albume jeden starší model od MS, veľmi sa mi páčili, ale nedajú sa už zohnať. Ale keď som uvidela Emily, skúsila som.. a mala som pocit, že v momente sa chcem ísť vydávať, ani som ich nechcela vyzliecť :-D Ak si nájdeš ten model, je to tam dosť zložito šité, také poprehýnané, neviem či by to vedeli podľa obrázka tak ušiť. a baby..ako sa určuje, či sa účes hodí alebo nehodí k šatom? =-) Tu som trošku mimo..keď chcem korzetové, aký účes k tomu? Alebo to celkovo záleží ešte aj od strihu, typu šiat a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
veronika, tie sú veľmi pekné :-) aj ten starší model sa mi páči, ako asi väčšina od MS 8-) čo sa týka účesu tak si myslím že záleží hlavne od šiat, či sú jednoduchšie, komplikovanejšie a tak...ale čo a ako presne, tak to už nechám na odborníčku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika81, ja tiez nie som expert ako sa urcuje ten spravny typ ucesu k satam, ale skusim reprodukovat to, co ma "naucila" ta moja vizazistka. asi najdolezitejsie je, ake maju tie saty styl. napr. ak budes mat krasne cipkovane romanticke saty, tak nejaky strohy ulizany drdol k tomu nepojde. alebo naopak, ak budes mat uplne jednoduche rovne saty a dat si k tomu obrovsky kuceravy prezdobeny uces, tak to asi tiez nebude ono. ja by som chcela skor tu romanticku variantu, teda saty s cipkou a nejake kucierky do vlasov, ale uvidime, fakt vsetko bude zalezat od toho, ake saty si nakoniec vyberiem. Veronika a ako je to v tom salone Maggie Sottero v Kosiciach. Rozmyslala som, ze tam skocim, ked bude niekedy opat na vychode. Su tam tetusky milucke? Baby, by ste neverili, aky mam stres zo salonov :-D tu na strankach som toho citala vela o neprijemnych tetach v salone a preto vzdy idem do salonu s malou dusickou, ze kde stretnem tu odudranu neochotnu predavacku, ktora bude po mne hulakat :-D a este nieco Veronika, ten model Emily je fakt pekny a mas asi pravdu, nebol by to pre krajcirky lahky oriesok. arainymonk prezrad teda, odkial je tvoj priatel? a aku velku budete mat srandu. musi to byt dost vzrusujuce organizovat taku medzinarodnu svadbu! aky bude "uradny" jazyk na svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
kessinka, 700 euri za požičanie, to už sila!! ]-( Ale ono aj tu platí ako pri všetkých drahých veciach, že sa platí hlavne za značku.. hamca, ďakujem pekne za mini prednášku ;-) budem si pamätať. Salón Maggie v KE môžem iba odporučiť, je tam mladá kočka, veľmi milá a ochotná, normálne som mala výčitky, že som si u nej tie šaty nerezervovala :-N Nebola to majiteľka, ale aj ona vyzerá byť v pohode, s ňou som komunikovala cez Facebook, ak si tam zaregistrovaná, tu je stránka na ich salón http://www.facebook.com/pages/Kosice-... Je tam diskusia, tam sa môžeš hocičo opýtať, ja som sa tam aj objednala na skúšku, lebo to je potrebné. A majú tam komplet celú aktuálnu ponuku, každú chvíľu to obmieňajú, dopĺňajú. Bol to druhý salón, kde som bola skúšať šaty, ale spokojnosť nadovšetko. Nemusíš sa báť, určite tam nikto na teba nenahúka ;-) MS sú celkovo strašne krásne šaty, ja som si na začiatku povedala, že nepotrebujem žiadne drahé značkové šaty, len aby mi sadli a boli to "pravé orechové", ale teraz ma tieto MS veľmi rozmaznali :-D Bude to ťažké!
Odpovedať
Profilova fotka
..teraz mi trklo, že neviem či som mohla dať ten link :-S ale ak mi to zmažú, tak mi napíšte do IP ;-) Alebo ich nájdete na FB ako Svadobne studio Maggie.
Odpovedať
Profilova fotka
kočky, našla som Emily v BB x-) x-) juj až mi srdiečko poskočilo :-D majú ich za 430, ale akurát majú 10% zľavu na rezerváciu, takže by ma vyšli 387€. A sú ešte voľné na 7.5. Ach, vôbec neviem čo mám robiť! Či to rezervovať alebo dať šiť (za 350€), stále sa bojím toho, že to nebude ako originál a potom si poviem, že možno budú presne také.. Škoda, že neexituje varianta dať si ich ušiť a potom sa rozhodnem, či ich chcem :-) Zamýšľam sa aj nad tým, či na svadobnom salóne nebudú tiež nejaké šaty na predaj alebo aspoň lepšie ceny za rezerváciu, neviete ako to tam chodí? Aj keď neviem či tento model by zrovna bol na predaj, keď je to jesenná novinka. Úplne som z toho zmagorená :-p vkuse otravujem priateľa, že čo mám robiť..samozrejme šaty nevidel, iba mu hovorím aké mám možnosti, ale on to podľa mňa tak nechápe, nevie čo to pre mňa znamená :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veronika, ja byť na tvojom mieste beriem zľavu ako znamenie a beriem ich :-D ja by som sa asi bála dať šiť šatky, ale to je len môj názor :-) hoci ja som si svoje chcela každopádne kúpiť, aj som si odkúpila zo salónu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veronika, wera horori rozumne! ale uplne chapem tvoje vahanie. ja som tiez uplne zmagorena zo siat. su pre mna asi ta najdolezitejsia materialna vec na svadbe. ja by som asi fakt chcela vlastne, lebo sa bojim, ze ak by som s nimi nieco urobila, tak sa v salone nedoplatim. ale neviem sa rozhodnut, ci usit, ci kupit zo salonu. ]-( a mozno ked najdem uzasne saty za rozumnu poziciavaciu cenu,tak mozno si ich predsa len iba poziciam, ja tiez fakt neviem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera, že znamenie :-D jaj keď ja som celkovo taká nerozhodná, už keď sa aj prikloním k tomu, že dobre idem rezervovať, zabliká mi tam svetielko..že čo AK?? Oni v tomto salóne, kde by som si ich dala šiť, majú aj pár modelov na predaj, že ušijú si tak sami pre seba a potom to predávajú.. napadla ma taká možnosť, že sa skúsiť s nimi dohodnúť, že by si ich ušili a potom ak sa mi budú páčiť, tak ich kúpim :-N bude to drzé?? :-D No ale to trvá asi mesiac a pol a to potom zase nemusia byť už na máj voľné tieto v Bystrici.. Musím sa na to asi poriadne vyspať, lebo už kombinujem aj nekombinovateľné! :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hamca (alebo niekto), koľko sú prípadné pokuty za poškodenie šiat? Vidíte, na to som ani nemyslela.. to aby som bola celú svadbu v strehu, nech s nimi nič neurobím :-S
Odpovedať
Profilova fotka
veronika rozprávala som s jednou známou, čo má svadobný salón a hovorila že za celé tie roky čo ten salón je, mali len pár takých zničených šiat, že fakt sa to nestáva, že by boli nejaké pokuty.. čo ona hovorila tak majú tuším 20 eur, ak obleješ vínom či sviečkou, čo je nič ;-) a zase si nejaká dáma, myslíš že by si sa chovala tak, že by si utrhla polovicu sukne, alebo ich celé obliala gulášom alebo neviem čo? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky. tak sa musim pochvalit, dnes som bola prvy krat skusat svadobne saty :) poskusala som asi 5 modelov v salone El v BA, saticky Maggie Sottero. musim povedat, ze rozhodnut sa teda nie je vobec jednoduche, maju tam tolko nadhernych kuskov. ja chcem mat take princeznovske, s nariasenou suknou...ako ste na tom vy so satami, uz mate?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj barbor :-) no super a čo nenašla si TIE pravé? :-) ja mám šatky kúpené, pronovias Oleaje z nicole :-) boli moje prvé skúšané, lebo iné som ani nechcela - jednoducho to boli moje vysnené šaty a ak by neboli, tak sa vydávam v rifliach :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D noo tak sukňu hádam neodtrhnem :-N ale nikdy nevieš, kto ti ich nechtiac pristúpi alebo čo ja viem čo.. A ja som akurát myslela na to, že sa ideme fotiť na hrad, čo je taká zrúcanina a ktovie kde sa tam budem musieť štverať :-N Ale tak dobre, týmto sa nejdem zaťažovať, ani radšej myslieť na to..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj barbora.. a ako, ktorý model ťa chytil za srdce? Ja chcem tiež od MS ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
skoro vsetky :) ale najviac asi Tiffany, Ashley, Jovi... vy mate co vyhliadnute?
Odpovedať
Profilova fotka
pristúpiť šaty si môžeš aj keď ich skúšaš v salóne, to nič nie je :-) jedine čo viem že je problém ak ich prepáliš.. ak je tam tyl, tak to sa dá, ale ak čipka, tak potom sa platia celé - teda záleží od salónu :-) tak tak, na také veci ani nemysli, veď koľko krát si bola v spoločenských šatách niekde a roztrhala si ich, či doničila? :-)
Odpovedať
dievcataaaaa... potrebujem vasu radu!! pozrite si moj album: tam su moje saty: su krasne cipkate a maju take mini kvetinky na 'prsiach' :-) mam k nim aj hodiaci sa cipkovany spaniesly zavoj teraz ide o to ze si chcem kupit korunku k tomu.... ktora sa vam z tychto najviaca paci a podla vas by sa najviac hodila k satom!? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
barbora, ja som skúšala 7 modelov MS, ako prvé som mala Emily a potom som každé ďalšie porovnávala s nimi.. tá kočka v salóne to vycítila a ponúkla mi možnosť Emily obliecť si ešte raz na koniec a to bola bodka! :-) Už iné nechcem, resp. ak sa mi aj nejaké zapáčia, hneď si otváram obrázok Emily a porovnávam :-N Len teraz riešim, či požičať alebo dať ušiť (za cenu ešte menšiu ako požičanie..) Ale je fakt, že všetky MS sú krásne, rôzne strihy, dá sa tam vybrať.
Odpovedať
Profilova fotka
arainymonk, nemáš detailnejší záber na ten korzet šiat?
Odpovedať
Profilova fotka
korunky sa mi páčia tie spodné tri, asi najviac tá naľavo, je taká "iná" a ak dobre vidím, tiež sú na nej kvietky. Tie vrchné tri sú také jednoduchšie, ale ak máš na šatách veľa kvetov (ak dobre vidím, tak nejaká aplikácia je aj na sukni), tak možno by sa k nim hodila práve obyčajnejšia korunka.. no som ti pomohla teda :-D
Odpovedať
Profilova fotka
arainymonk - budeš mať španielky závoj a korunku? nebude toho až moc? :-N teda ja si to neviem predstaviť, tak to bude asi tým :-N aaale korunky sú krásne všetky, ale najviac sa mi páči asi č.3 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no, mne model Emily neponukali, ale tie su tiez nadherne, take na moj styl, bohata sukna... su kremove?
Odpovedať
Profilova fotka
barbor asi ich už držali veronike :-D babyyyy ja neviem ako tie emily vyzerajú :-( :-)
Odpovedať
Profilova fotka
barbora, sú biele. Ja som práveže chcela niečo jednoduchšie, mám v albume jeden starší model od MS, niečo také som chcela.. ale ako vravím, obliekla som Emily a úplne ma dostali!! x-) A bola so mnou kamoška, ktorá ma presvedčila.. že veď sa vydávam iba raz (teda dúfam :-D ) tak čo by som nebola na tých pár hodín za princeznú?? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
arainymonk, tie prve dve nie su nahodou celenky? aspon tak vyzeraju. no ja vyberam tu vdolnom rade na pravo, teda posledna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Veron, mame podobny vkus co sa siat tyka. v ktorom salone si bola? v BA?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?