Svadba 7.9.2013

29. aug 201397

Ahojte kocky 🙂 ktore mate svadbu v tento den, sup sem, nech mozme spolocne vymyslat, planovat, radovat sa 😃

• hladam, vidim, citam, pisem.. 🙂

• super, konecne niekto, lebo vidim, ze nas na tento datum pekne pribuda 😉

• Aj ja sa hlásim 😃

• Sponzor fóra
  • @adka90  Tak to je super, vitam ta tu 😃 chi chi

• Tak slečny ako ste na tom s prípravami?Už ste začali?
    🙂

• Už ste ju začali plánovať tak skoro? Máte ešte kooopec času 😉

• @adka90  My mame zajednaneho fotografa iba... ale pomalicky rozhadzujem siete po kameramanovi a dj, starejsi... salu sme chceli ist zajednat hned na zaciatku jula, ale nejak nam to stale nevychadza, lebo riesime kupu domu.. tak hadam uz v auguste aj domcek bude a budeme sa moct zase venovat svadbe 😃 a vy ako? 🙂

• @tinulikpn  Zatial mamem len fotografa a salu, zhaname nejaku kapelu.Zvysok ma este cas.Ale uz sa obzerame a zistujeme co kolko stoji.Mylsim ze ked najdeme tu kapelu tak tento rok uz nebudeme riesit nic. 🙂

• Ahojte dámy 😉 Tak ako pokrocili po dvoch mesiacoch prípravy? My už máme fotografa, DJ a starejšieho, kameramana, sálu... ostatné veci až po novom roku... 😵

• @tinulikpn  to vážne? ja mám stále len sálu dohodnutú a cukráreň.. asi by som sa mohla rozhýbať 😐

• @alyrka  ano ano 🙂 a to som myslela ze zaostavam za ostatnymi nevestami, lebo sme riesili teraz ine veci a nie svadbu. Ale tak pomalicky sa mi to podarilo vsetko zohnat a teraz sa venujem inym veciam (domceku) 😵

• aj ja sa hlásim 🙂 máme už sálu, hudbu, kameramana a fotografa 🙂 ostatné po novom roku - a samozrejme poškuľujem po inšpiráciach 🙂

• @tinulikpn  
    @lujziana  
    myslíte, že by som už mala isť zajednať aj foto-video? niekoho mám vyhliadnutého, ale mám strach, nech na mňa nepozerá ako na blázna, č už teraz otravujem

• Tak na mňa tak vôbec nepozerali, dokonca kameraman mal už objednané aj termíny po nás, a jedna skupina ktorú som chcela mala už obsadené 🙂 a keď už vieš čo chceš, tak podľa mňa kľudne si to pre istotu rezervuj 🙂

• ahojte dievcence aj ja sa pridavam, tiez je to moj den D, na Zemplinskej Sirave 🙂

• Sponzor fóra
  • @alyrka  urcite nebudu divno pozerat, ja napriklad co som obvolavala starejsich tak skoro vsetci mali uz nas termin obsadeny, naozaj 🤔 tak myslim, ze cim skor sa do toho pustis, tym lepsie 😉

@bielavila  
    @lujziana  ahojte vitajte 😵 😵

• @tinulikpn  tak prkotinky si už pomaly nakupujem, ale tieto seriózne veci si vravím, že mám čas.. možno aj preto, že nikto nemá záujem to so mnou riešiť, drahý je v zahraničí a mama sa mi otočila chrbtom..

• @alyrka  tak si ich pomalicky zacni riesit sama a uvidis, ze casom sa vsetko vyriesi 😉 drzim palce!!!

• Ahojte, tiez sa pridavam k tomuto datumu 🙂.

• @alyrka  no ja by som prave tieto veci riesila skor, lebo ja som uz v auguste mala problem zohnat na datum Jun-September 2013 salu, kapelu aj kostol, mala som naozaj co robit aby som to vsetko zohnala na jeden den a salu kde budeme mat svadbu mala iba jeden jediny volny termin do konca buduceho roka, kapelu tiez, obvolala som ich najemej 15...drzim palec a neboj ked je frajer v zahranici a mamina nema zaujem popros kamosku urcite sa jedna svadobna maniacka najde...potom to bude radost riesit 🙂

• @janka365  Ahoj Janka, vitaj medzi nami 😵

• Tak ako kočky? Ako ste pokročili? 😵

• Ahojte, tiež sa k vám pripájam 🙂 Svadba bude v Prešove

• @twillig  Ahoj, supeeeer, vitaj medzi nami septembrovkami 😵

• Ahojte dievčence 🙂 Pridávam sa k Vám, máme spoločný dátum.. Ako vidím, už ste v plnom prúde s prípravami, my máme ešte len sálu. Mali by sme sa trochu rozhýbať,lebo všetci dobrí budú obsadení. Už ste si aj šaty obzerali? 🙂

• Ahojteeee aj ja sa pripaaaajam 😃 a mame len salu a skupinu zatial...

• aj ja budem mat svadbu 7.9.2013..tesiiim

• @suzi33  Ahojky, veru, sup sup rezervovat, cim skor, tym lepsie 😉 ja osobne som saty este pozerat nebola, ale videla som kocky niektore, ze uz boli. Ty ako? Kedy sa chystas spravit nalet do svadobnych salonov? 😃 😵
    @vcielka114  
    @domcatko7  Vitajte tesiiiim sa, ze nas tu tak pekne pribuuuda juchuuu 😵 😃

• caute dievčata aj my si planujeme svadbicku na 13.09.2013 len dufam ze budu volne datumy v mieste sobasa aj svadby ..takze ako kukam uz by som to mala pomaly vsetko rezervovat lebo my to ostatne baby vychytaju🙂

• @ruzalka  v profile máš už po svadbe a nám tvrdíš, že sa budeš vydávať v piatok 13,9?
    @domcatko7  vitaj
    a baby, kedy budete riešiť matriku?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov