Svadba 7.9.2013

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky :-) ktore mate svadbu v tento den, sup sem, nech mozme spolocne vymyslat, planovat, radovat sa :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte dovoľte mi aby som sa aj ja k vám pridala a tešila sa s vami z tohto dátum... my sme sa rozhýbali tak narychlo ale už máme objednanú sálu,kuchárov, obsluhu a risuje sa nám kapela...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte očky, tak aj ja sa pripájam :-D Zasnúbili sme sa 7.9.2011 a svadbicka bude do dvoch rokov a do dna 7.9.2013. Mame zatial salu, kameramana a fotografku. Vcera som bola prvykrat skusat saty a nepacili sa mi ani jedny :-S =-)
Odpovedať
Profilova fotka
A prosím si v ten deň slniečko, chcem mať obrad vonku 8-)
Odpovedať
Ahojte babulky, ako pokracujete? x-) nam sa uz obrucky vyrabaju, kazdym dnom by mali byt, hrozne sa na ne tesiiiiiim x-)
Odpovedať
Ahojte nevestičky, ak dovolíte pridám sa k vám 7.9.2013 :) Ako to tu čítam, tak vy ste už pripravené vydávať sa hoc aj zajtra ;-) Ja a môj milovaný sme v úplných začiatkoch- máme vybavené miesto na svadobnú hostinu a DJ-a. Kostol kde sa chceme brať je len otázkou jednej návštevy, kde treba dohodnúť len náš deň a hodinu, čo ma nesmierne teší. Všetko ostatné snáď vybavíme načas :)
Odpovedať
@michaelka87 Ahoj Michaelka, vitame ta medzi nami :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucifko @tinulikpn @michaelka87 @blondyne baby, ako sa darí? ja by som sa už aj vydávala :-) ale sme za posledný týždeň pokročili, drahý e už oblečený a obutý :-) aj DJ už máme, len by bolo dobré si sadnúť nad zákusky.. koľko čoho komu..
Odpovedať
@alyrka Ahojky, tak to ste dobre pokrocili, tesim sa s vami x-) ja idem akurat dnes volat do zlatnictva po obrucky, lebo uz by mali byt hotove, neviem ci stratili nase cislo alebo co... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn takéto stratené číslo poznám.. aj dnes idem volať nasrdená krajčírke, lebo na mňa zabudla 8-( btw čo vás vyjdu obrúčky?
Odpovedať
@alyrka tak to je uzasne, len tak zabudla :-S vysli nas 600€, u pana Stacha, cize inde by vysli asi aj 900 =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn neviem, kto je ten pán, ale vyšli vás viac ako naše (580 normálne v zlatníctve).. to ja len tak na odľahčenie duše, že sme na ne neminuli až tak mega veľa :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alyrka on ma najlacnejsie zlato na slovensku :) a cena zalezi od toho ake obrucky su, ake velke, ci su v nich kamienky a podobne :) ja tam mam britiant tak preto su trochu drahsie :) inak mi hovorili, ze uz su hotove, tak utekam pre ne, neviem sa dockat :-D
Odpovedať
Ahojte babenky, @tinulikpn @alyrka no my sa nijak moc neponáhľame, všetko tak zvolna riešime pretože všetko čo budeme potrebovať a koho budeme potrebovať, máme v okolí (známych), ktorí nám veľmi radi pomôžu, a veľa z nich bude aj priamo na svadbe ;-) . Jediné čo musíme nejak viac riešiť je kameraman, ale v tom nevidím až taký problém už, lebo som našla šikovného chalaniska a idem mu akurát písať, že ho berieme :). @tinulikpn prosím ťa, kam si si utekala pre obrúčky? Do Serede alebo Očkova?
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelka87 ja som si tiež myslela, že máme čas a keď som zajednávala sálu, tak už mali aj po nás termíny rezervované, kameraman mi povedal, že beriete alebo termín prepustím ďalším.. ostatné je ok
Odpovedať
@alyrka tak to je ako kde a ako s kým - kto je ako ústretový, lebo všetko sa dá keď sa chce, ale mnohí nechcú.. ale to našťastie nie je môj/náš prípad. Všetko je v pohode, dokonca aj sobáš pôjdem vybabovať k nášmu farárovi najskôr v máji, pretože u nás je málo svadieb( čo je nateraz pre mňa výhoda), takže sa nemám kde ponáhľať, jediné čo sme museli zajednať fakt dopredu bola sála, na ostatné máme ozaj čas.
Odpovedať
Profilova fotka
@michaelka87 no mne sa tu už ozvala jedna baba, že má svadbu v rovnaký termín a aj mesto, že či som bola už v kostole, ale keďže máme len civilný sobáš, nebudeme si zavadzať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alyrka ja už som bola šatečky kukať a jedny ma veľmi zaujali, inak sme nejak nepokročili farárka som zajednala už pred 2 týždňami teraz sa chystáme riešiť hudbu foto a video:-)
Odpovedať
Profilova fotka
@blondyne Dobrý deň. Ponúkam video, foto, spolupracujem so živou kapelou, DJ i starejším. Kontakt na mňa nájdete v mojom profile /kliknite vľavo na fotku/. Cenník pošlem na požiadanie. S pozdravom Ján Ašverus.
Odpovedať
Profilova fotka
@blondyne toto je na porazenie, tieto reklamy.. len si spomenula, že ideš riešiť foto video.. ja už šaty mám dlhšie, proste výhodná kúpa :-) možno som prišla o super lov šiat a niekoľkodňové skúšanie, ale tak oplatili sa
Odpovedať
Profilova fotka
@alyrka ja som zatiaľ bola len v 2 salónoch ale aj to mi trvalo 4 hodiny:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Uff držte mi palec:-)najbližšie dni sa rozhodne či mi v práci predĺžia zmluvu alebo nie:-S
Odpovedať
Ahojte :) aj ja sa pridávam k termínu..Máme už hudbu,starejšieho a fotografa..hlavný problém mám s miestom,u nás v Lc nie je nič pekné :(
Odpovedať
@lubica299 Neboj, aj nie moc pekne sa da vyzdobit. A myslim, ze hosti viac zaujima jedlo a zabava ako miesto ako take:)
Odpovedať
Profilova fotka
Pridavam sa k vam holky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja sa vydavam 7.9.2013!!!! juuuuuj uz aby to bolo :D neviete mi nahodou poradit, kde v PO najdem pozicovnu s velkym vyberom siat a nizkym poplatkom za pozicanie??? velmi sa v tom nevyznam a dobra rada by mi pomohla. strasne by som chcela saty ako su tie na obrazku... och keby som ich nasla bola by som nesmierne stastna, alebo aspon nieco podobne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Mate niektora svadbu- obrad v kostoliku v Bytci? 7.9.2013?
Odpovedať
dievcata nestresujete este?
Odpovedať
@bielavila už nejaký ten deň stresujem a čím Ďalej tým je to horšie :D a čo Ty? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@bielavila @suzi33 no baby mame to o 3 tyzdne, tiez ma uz chytaju stresy, ale snazim sa to neprehanat :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?