Svadba 7.9.2013

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte kocky :-) ktore mate svadbu v tento den, sup sem, nech mozme spolocne vymyslat, planovat, radovat sa :-D
Odpovedať
alyrka moj profil je uz starsi zaregistrovala som sa ked som zacala uvazovat o svadbe a pri registracii som tusim musela nejaky datum uviest uz si nepametam ale dik za info musim to tam pozmenit ale jednoznacne ked vsede kde chceme dostaneme tento termin svadba bude 7.
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa vydavam v kostole takze este nie tak skoro....
Odpovedať
@alyrka my budeme mat tiez sobas v kostole, tak matrika ma cas. najprv musime ist za fararom (december-januar) :-)
Odpovedať
Tak ako ženicky ako ste na tom s planovanim? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Na bode mrazu, resp. len pozerám a inšpirujem sa z cudzích svadieb :) ;-)
Odpovedať
@lujziana ja totez len kukam a stahuje ..kukam a stahujem a tak stale dookola obrucky sme si uz vybrali len objednavat ich este zatial nejdeme mozno koncom mesiaca a aj salu by sme mali uz rezervovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja mám sálu, foto, kameru, hudbu... :) a ostatné má čas....po novom roku sa do toho viac pustíme :)
Odpovedať
Ja sa teraz nevenujem nicomu - to najpodstatnejsie uz mame a ostatne veci staci az po novom roku :-) Ale v decembri sa pojdem popytat na faru co a ako :-) A saty neviem kedy skusat... vooobec netusim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-) aj ja sa pripájam :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte! Pridavam sa aj ja na svadbu 7.9.2013, my sme mali dost dlho len tento datum :)) uz ale obcas frajera popozeniem, nieco strcim pod nos nech sa rozhodne a obcas mu dohodnem nejake stretnutie :D takze mame salu, DJ, zajtra fotografa a pana farara. Este nieco musim urobit teraz?? Tesim sa s vami
Odpovedať
Babyyyyyyyyyy kedy idete skusat prvy krat saty? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@felicka to hádam pre zatiaľ stačí :-) jedine keby si chcela nejaký súbor na odčepčovanie a starejšího, tak tiež asi teraz zajednávať..
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj ja sa hlasim :)
Odpovedať
@my_dvaja Vítame ťa ;-)
Odpovedať
dievcata aj ja som in, termin 7/9/2013 nemam nic, len salu, stiham nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@alex.nr ahoj, ešte kamera-foto a môžeš vegetiť do budúceho roka :-) (ak ich teda chceš) a baby, ja som preskočila aspoň polroka a kúpila si šaty :-D
Odpovedať
@alex.nr Samozrejme, ze stihas ;-) @alyrka Vobec si nepreskocila, je to v pohode ;-) to mas super, ze uz saty mas ;-) ja si tiez chcem vybrat saty uz teraz niekedy v novembri, max. v decembri, lebo potom uz na to nebude cas, budeme mat vela inych povinnosti :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn ja som veľmi rada, že ich mám.. bola som v salóne a všetko dlhé a veľké.. toto som našla na nete, už prispôsobené mojej výške, keďže mám 153cm všetko musím skracovať a tieto nemusím :-)
Odpovedať
@alyrka Tak to je parada!!! x-) Tesim sa spolu s tebou ;-) Ja by som chcela ist buduci tyzden pochodit po salonoch, snad vyjde cas. A taktiez dufam, ze tie moje vysnivane najdem co najskor :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alyrka - dakujem, starejsieho nam nahradi DJ, to nemusim riesit, takze uz mam asi vsetko nateraz..a saty by som si uz tiez asi chcela vybrat v novembri, takze palec hore :))
Odpovedať
Inak zienky, boli sme za fararom a cely den obsadeny, jedine volne o 14:00 hod. No kto by to bol povedal? Takze uz aj kostolik mame zajednany x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn a už chodíte aj na tie poučenia nebodaj? my nechceme v kostole, ale drahý bol taký iniciatívny a bol na matrike zobrať papiere a zistiť čo a ako.. inak akurát som sa tak zamýšľala, že nevestičky mávajú na svadbe nejakú kámošku, čo jej napr chodí držať šaty, keď ide na wc.. práve mi to prišlo také smiešne, že drahý ma už videl vo všeliakých pozíciach, tak nevidím problém, aby mi nemohol podržať šaty na wc :-D
Odpovedať
@alyrka :-D Nie, az v juni, v juli zacneme chodit na poucenia. Budu styri, tak asi jedno poucenia na mesiac :-D Inak to mas dobre, ze tvoj drahy je taky iniciativny ;-) a s tym drzanim siat som sa fajnovo pobavila :-D chi chi
Odpovedať
Profilova fotka
@tinulikpn no lebo som počula aj také, že polroka sa chodili poúčať, nesmeli počas tej doby spolu bývať a neviem aké vychytávky..a s tými šatami, buď nemám takú super kamošku, ale pri nej by som sa skôr hanbila ako pre drahým
Odpovedať
@alyrka fiha, no pocula som uz vselico, ale ze az taketo drsne ze to niekto mal? :-D vsade je to inak, niekde maju dve poucenia, niekde 10, niekde sa chodi pol roka pred, je to fakt individualne. Ale to o tom byvani a tak pocujem prvy krat teda :-D Ja drahemu ani neukazem fotky (dufam, ze vydrzim), chcem, aby ma videl az vo svadobny den x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dievčatá, kedy sa plánujete fotiť? pred obradom, alebo po? ja mám z toho dilemu :-) a podľa toho si chcem vybrať čas obradu, tak preto to riešim už teraz ;-)
Odpovedať
@lujziana My urcite pred obradom. Vo vseobecnosti sa to odporuca, aby potom cez hostinu nemuseli na vas svadobni hostia cakat... a tiez by sa mohli aj urazit... :-) Ale, je to kazdeho osobna vec kedy chce ;-) Niekto sa napriklad foti aj v iny den ako v svadobny :-)
Odpovedať
Baby, s priateľom máme ešte len sálu rezervovanú... :( Vždy mu poviem, že už treba riešiť aj iné veci, ako napríklad foto, DJ atď. povie mi že jasné, už to treba riešiť... že mám počkať ešte pár dní kým bude mať čas a môžme to začať riešiť..Ale toto mi hovorí už asi 2 mesiace..Nechcem to riešiť sama, chcem, aby bol pri tom aj on..Myslíte, že sa toho niekedy dočkám??
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte dievčence...pridávam sa k spoločnému termínu 7.9.2013.....a už sa neviem dočkať :-)...máme už objednanú sálu a skupinu...a teraz som v štádiu hľadania kameramana a fotografa.....no a sem-tam - pre inšpiráciu - pozerám nejaké šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj ja sa pridavam na tento dátum a ako pozeram som pekne pozadu :) nemam ešte nič :D mam iba predbežnú rezerváciu sály ale to tiež ešte nie je isté či to bude ONA :) tak dúfam že ma budete motivovať aby som sa do toho vrhla čo najskôr :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?