Svadba 7.9.2013

29. aug 201397
  • no vsetky to uz mame uz o 3 tyzdne🙂 ja velmi stresujem, nechapem preco, ved uz mam vsetko hotove, ale stres mam brutalny🙂 uz mi ani jest nechuti, ale to je dobre aspon zhodim do siat🙂 som rada, ze niesom sama🙂 drzim vam palce aby to dopadlo podla vasich vysnivanych predstav baby a snazme sa nejak nestresovat🙂

• baby a este jedna otazocka , mate nejaky svetrik alebo bolerko? nebojite sa , ze bude vecer chladno? ja neviem najst ziadne pekne co sa hodi k satam a nevim co si na seba hodim ak bude chladno.

• @bielavila  ja si myslim, ze chladno nebude, ale planujem si pre istotu pozicat bolerko k satam v salone 🙂

• Sponzor fóra
  • baby aj ja sa pripájam.... 😉 už sa to kráti 😉

• no ja mám len krajkované bolerko 🙂 takže dúfam,že bude primerané počasie 🙂 a už len 22 dní dnes 😉

• Ja ešte ani neviem ako budú presne vyzerať šaty, a je mi jedno aké bude počasie, hlavne aby nepršalo, a aby všetko dopadlo na jednotku.Už sa moc teším🙂

• baby nebojite sa, ze bude buducu sobotu prsat? hlavne na vychode sk? ja mam z toho riadne stresy😞

• Uz s tym nic nenarobime,tak ci tak 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov