Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj luxušššššššššššššššššššššššššš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Halo Rybka de si :-(
Odpovedať
tu som tu som...len som bola na prevenciu tak som az nedavno dosla do robotky a to vies...kavicka, ranajky, cerstve maily, urgentne pripady...a az potom MS ;-) ;-) aky mas den? uz je piatok....tesis sa? dutiny uz lepsie?
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D heppyyyyyyyyyyyyy :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak volam svokre? ci ako? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe aj mojej mozes daju ju do laty z kazdej strany heheh :-D isli sme zas na podkylavu na kone, a tak ze na dva dni, a heh ze aj v nedelu maju free este tak ostaneme az do pondeloka, :-D http://www.penzion-adam.sk/nova/index... a co matka tvoja ako? chybas jej domenka hehe co? 8-)
Odpovedať
caute kocky, dnes chystam osvalu, manzel ma narodky, tak bude veselo ;-), aspon dufam ;-). inak sa mame vyborne ;-). pocasie je zatial skvele, dnes este neprsalo a neni nastastie dusno. takze pohodicka. a este super je aj to ze ide vikend ;-) ja mam radost ;-)
Odpovedať
ahoj jani...moja sestra ma narodky zajtra heppy...jasne ze chybam...sak stale ked pridem ich pozriet tak mi vravi, ze mam ostat na noc doma...tak vdy na nu zaganim...ze doma ma caka mangel a nebudem tam ostavat ked od nej to ma do prace 25 km a od nas mozno 4...tccc
Odpovedať
ani nie 4...kdeze 4...to prehanam :-N
Odpovedať
zasak sa flakas na konkoch? ty jedna x-) x-) aj ja niekam chcem iiiist
Odpovedať
Profilova fotka
joj sak moja mama by nedbala aj na week keby som ostala alebo aj na mesiac, potom akurat by som ze 8-( 8-( 8-( no skoda dani ze si tak daleko, urcite by sme si rozumeli hehe, :-p , ja som kavickovy typ, ale to je daleko na kafe jani oslavte, aj ja sa tesim ze nebude hic :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dani zorganizujeme akciu, poradna pred svadbou hehe, :-p lol
Odpovedať
hej hej...skoda...skoda.... aj ja som kavickova.... neskutocne pocasie je ....jaaj....u nas doma, tam kde teraz mame u svokrovcov izbu je taaak super chladno....a nie ako tu v kancli...sa citim ako v sacku 8-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
heh tu je teplo ale da sa, bude lepsie na vecer a zajtra ma byt coool ;-) , vis jak som bola chora to co som ti pisla pre rokmi, tak teplo moc nemusim, teda take to nedychatelne, :-( a sakco miska nevytiahnes na nejaky vylet? ozaj ako daleko je poprad od kosic? hehe dobra otazka nemam zdani? 8-(
Odpovedať
Michalko ma vela prac a berie lieky takze nemoze moc behat po slnku :-( :-( inak by sa tomu nevyhol... a mam aj ja nejaku pracicku na fikend uz pripravenu...idem upratovat na dom, potrebujem jednu databazu naplnit datami...piect som chcela, v nedelu varit...a taaakkk.... Poprad od Ke? Hodka a nejake drobne ....do Tatier velmi rada chodim...hlavne v lete ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcemmm tatry milujem, ja mam rada hory a hlavne tieto nase :-D , za mladi som chodila aj dva tri krat do roka |-| to je fakt tak blizko, sranda 8-) heh ja to mam hodku a nejake centy do BA 8-( , radsej by som to tak mala do tatie ]-( otazka co budes varit a co piect
Odpovedať
aj ja chodim aj niekolkokrat do roka...posledne sme sice boli este za slobodna... varit budem v nedelu pangasiusa so syrom (dufam ze sa podari lebo som take este nerobila ) piect...slubila som rodine ze im urobim nieco kysnute, lebo oni nevedia urobit kysnute cesto tak im urobim ...mysla som, ze skor na slano...nejake pizzove slimaky...alebo nieco na ten sposob...skryte parky alebo daco take... ...alebo mi ty teraz das dobry recept na nieco z kysnuteho cesta
Odpovedať
Profilova fotka
mi ho robime v pekarnicke ;-) , tam dobre nakysne, mne tak akurat langose a take dobre nakysli, verumoja babka vedela dobre :-( ja sa priznam ze moc som take nerobila, len co robime v tej pekarni cesto tam je fajnovucke vidis spravim aj ja potom alebo piskotove nejake s ovocim hehe slimaky s parkom aj som si myslela ze nieco ala varianta listkoveho cesta, to je dobre, len moj lubos ho nemoze jest, ho naduva z toho skoda :-(
Odpovedať
nooo...heeej...ved take nieco ako listkove...na kysnutom je tiez dobre to ze ho mozes jednoducho urobit na milion sposobov..ja velmi rada robim kysnute...sa rada dzabkam v tom teplom ceste... :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
jj kysnute je podobne tvarovatlne hehe, teda myslim plnitelne a podobne, ja zas nemam rada ked sa mina paprce lebpi :-N
Odpovedať
ano ano.... mam pocit, ze som pokazila vysavac :-x
Odpovedať
ahojte... ako? my sme sa prave vratili od nasich....po kazdej navsteve doma si uvedomujem, ako mi je super v manzelstve 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe ja tiez ale uz po roku ako sme zacali spolu zit 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
cuate prosim vas robim si svadobne noviny a potrebujem najst odkat zenam nam muzom neviete kde by som to mohla najst . dakujem..
Odpovedať
Profilova fotka
veri este raz napis co hladas, :-D , nejak nerozumiem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no robim svadobne noviny a nasla som " Odkaz mužov nam zenam" a potrebujem to najst aj opacne. napriklad Milé ženy, stále niečo počúvame o ženských pravidlách. Konečne máme možnosť napísať niečo my. Tak tu sú naše pravidla! Všimnete si, že všetky majú číslo 1. Vaši muži 1.Narodeniny, Valentín a výročia nie sú výzvou k nášmu pátraniu po darčeku. 1. Občas na vás nemyslíme – zmierte sa s tým. 1. Nedeľa = šport. Je to to isté ako príliv a odliv. Nič s tým neurobíte. 1. Nakupovanie nie je šport a nikdy ho za šport považovať nebudeme. 1. Záchodová doska - už ste veľké dámy. Keď je hore, dajte ju dole. My ju musíme mať odklopenú, vy zase sklopenú, nebudeme vystrájať kvôli tomu, že ste ju nechali dole. 1. Povedzte jasne, čo chcete. Vyjasníme si jedno: jemné náznaky nepomáhajú, dôraznejšie náznaky nepomáhajú. Proste to povedzte! 1. Áno a nie sú dokonale prijateľné odpovede skoro na každou otázku. 1. Choďte za nami s problémom jediné vtedy, budete ho chcieť vyriešiť. Na súciť máte ostatní ženské. 1. Kontrolujte prosím olej v aute! 1. Pokiaľ nechcete nosiť spodné prádlo ako fotomodelky, nechajte na nás, aby sme sa obliekali ako chlapi z telenovely. 1. Namýšľate si, že ste tučné, pravdepodobne ste, nepýtajte sa nás. Odmietame na to odpovedať. 1. Nechajte nás pozerať na iné ženské
Odpovedať
Profilova fotka
hehe pozrem nikde na nete, :-D . ale urcitesi aj ty uz poyerala |-|
Odpovedať
hello 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-D co rybka co si robila v nedelu? :-D
Odpovedať
som bola u babky...som variiillllaaa...pieklaaaa...a taaak a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
co si varila a co piekla :-D my sme sa veceer vratili z vikendovky, tak som len oddychovala a pozerali sme serial ktory maeme stiahnuty, galactica, scifi :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?