Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • caute kocky uz som tu dlho nebola. akoze sa mate? nieco nove?
    u nas nic nove, mame sa dobre 😉. vcera u nas spalo 9 ludi, tak sme mali to trochu veselsie 😉. inak sa mame dobre, vobec nic sa zatial nemani, snad coskoro prekvapime, nejakou novinkou 😉

• servuste babule...ako?...ma bolia paprcky...som vcera surovala okna na dome, teda ramy aby ked dojdu okenari tak mohli pozriet ci netreba niekde nieco opravit...o dva tyzdne sa stahujeme snad uz konecne

• rybenka pracujes aj cez vikend no toto 😃
    jani posli IP ohladom novinky 😉
    mi sme sa vratili v piatok z tater, ale neboj rybka, este pojdeme aj nabuduce, 😃 , bolo to narychlo, drahy sa len tak rozhodol, bo ja som v lete flexibilnejsia s dovolenkou ako on, ale veru bolo fajnovo, 😃
    co inak rybka dnes aky plan mas pracovnz? 😦

• Sponzor fóra
  • hej hej, pracovny a vecer si mozno pojdem kupit darcek

• aky mas sviato? ci len tak?? 😃

• budem mat sviatok ale az v septembri ale darcek si kupim uz teraz 😉

• ale, sak nenapiiiiiiiiiiiiiiiiiiinaj, co to je, sem s tym 😎

• no idem si kupim perfecto obedovu supravu...taniere, hlboke taniere, misu a take...a su take akoze skor kocka ako okruhle s takym modrym kruzkovym ornamentom....naaadherne...len mam diemu ci mam kupit vsetkeho po 6 alebo po 8...alebo neviem...najnovsie napr priborove alebo poharove sety som videla v debilnom pocte po 4 kusy 🤔

• no ak ti mozem poradit radsej viac kusov, kupit, lebo to sa rozbije ani nevis 😠 ..
    my sme teraz pred vianocami kupili, teda ja som vybrala hehe, 😃 , take zelene bledo , su velke a male taniere, a hlboky a stredny plytky je bilely so zelenym prelivom kvetov, vies my mame zeleno/oranzovu kuchynu a zelenu obyvacku, tak som bola na to jak drak, lebo som take nikde nevidela za normalnu cenu. su inak super,...
    a svokra potom nam dala peniaze ked ich videla, ze nech si kupime este jednu sadu, hehe tak mam 12 z kazdeho.
    a vynimocne s nou suhlasim 😃 ../
    to fakt po 4kusy, to akoze sa nerata uz s detmi, 2 pre dospelych a dve ako nahrada hehe.

aka je to farba ta suprava, nemas nejaky link, na nieco podobne, nech urobim kukuc 😵

• skusim najst...je to biele a ta kresba je modra...pockaj idem ti najst

• no nenasla som sakra...
    takze az 12 kusov mam kupit? ci 8 bude dost?
    radsej by som asi kupila 8 z tejto a potom este v buducnosti nejaku inu tiez 8 dielnu

• 8 staci, jasne, ale 4 😃 je malo, si vezmi ze pride niekto na navstevu a co das, musis sa zhostit, ako riadna domacnost hehe no nem?

• my sme to dostali akoze od svokrovcou na vianoce, tu druhu sadu 😃 , zatial len zabera miesto, ale dojde na nu rad.
    ja mam este take starsie co mam este od mamy, ked som byvala v podnajme, ale su s modrym okrajom ,bleee, a to nejak to takto do zelenej a oranzovej 😃 ved chnapes nie? tak po troch rokoch co uz mame byt som urobila ze nooooo, chcem zelene 😃

• no tak my nemame ziadne a preto je cas to este zachranit...ani sme od nikoho nedostali...a budeme mat sedu, teda svtlunko sivu linku a k takej sa hodi akakolvek kontrastne farba...ale modra nie je moja srdcovka...no neviem...ale je to pekne aj ked je to modre
    a nemam ani prehlad ci to je lacne alebo drahe to co som ja videla a co chcem kupit

• noo ale sak si urob nejaku obkruznu jazdu a zisti ake su, sak hodinku casu to stoji za to,
    joj by som sla hned s tebou 😞 😞

• Sponzor fóra
  • no ale ved to je v tom, ze len v jednom nemenovanom OC som videla take schopne co by som za ne zaplatila aj viac a co je cela komplet suprava ...teda da sa nakupit na kusy ale je k tomu aj velka misa a podobne...doteraz co som videla tak mozno boli pekne ale nedali sa vyskladat...a ja chcem co najvacsi komplet....vsade maju maly tanier, velky tanier a hlboky tanier...a to je vsetko...co je dost malo ked si chces urobit slavnostny obed alebo ked nemas nic ine.... 😬
    urcite kedy som mala s kym ist tak by sa mi lahsie vyberalo...ale ked nemam 🤔

• inak ja som v inom meste ako rodonom a pred 8 rokmi som tu ani dusu nepoznala, veru, tak som tu zacala robit,
    takze som uz zvyknuta chodit aj sama, a ja napr. sama rada chodim, a mazelik, rad potom ked ja uz vyberiem, pride a vyjadri sa hehe, ale uz len priamo k tomu, ale ak treba aj pochodi so mnou, hlavne pre mna saty a veci do bytu, ak sa jedna o jeho saty tak nie ani bohovi skusat si apodobne, tak ja proste kupim a to nosi, on nosi znacky sportove hlavne tak tam je ok vo velkostiach.
    pozri ak sa ti pacili na prvy look tak ok, sak este bbudes rokmi aj ine potrebovat 😃, a k sedej vsjo sedi 😉

• no teraz ked som na tej stranke objavila tieto...tak neviem...este to asi ceknem...ved tam na tom linku ako som ti poslala tak je cela suprava v jednom style, akutar ze jeden tanier je napr cisto cerveny...no a ked objavim peknu supravu tak salatovu misu alebo aj male misky a take doplnky mozme dopasovat, nemusia mat ten ornament akurat ze budu v tej istej farbe nie?...alebo este skusim specializovanu predajnu lebo doteraz som pozerala iba v OC

• a v podstate sa jedna o moj darcek takze pri jeho vybere by som mala byt nanajvys dosledna... 🙂

• ahojte kocky. nejak vobec casovo nestiham. som bola odrezane od netu cely tyzden, tak ani nestiham vsetko docitat, vela ste toho popisali 😉.

• dani pozeram ze vyberas servis, to je skvele, kedy sa stahujete do domceku?

• no o dva tri tyzdne ide firma, bytik by mal byt tak o take 2-3 mesiace neskor ale uvazujeme, ze ked tam uz budu 2 poschodia tak sa tam vieme do docasneho provizoria prestahovat aj my...ale este sme sa an 100% nerozhodli...ale zrejme to tak bude 🙂

a mne sa nezda ze sme toho vela popisali, lebo pani Heppy bola na svadobke a ja som tu bola sama takze si o nic neprisla 🙂

• 😉 my ideme dnes na "dovolenku" na slovensko. v uvodzovkach preto ze ideme k manzelovim rodicom a k nasim a bude to prevazne pracovne. no a to nepovazujem za dovolenku. takze idem si zapracovat na slovensko 😉.

heppy kde si bola na svadobke?

dani vy ste boli? alebo idete niekam?

my budeme mat svadobku 9.5.2010 😉. dovtedy nasetrime 😉. inak kupili sme si auticko, takze uz zas setrime 😉.

• jani my sme boli v Bojniciach, v Ba a na Orave...asi tak 3 dni to trvalo a v kuse nam prsalo...ale aspon nieco...my tiez setrime...ziadne drahe dovolenky nas necakaju v najbliszej dobe ale zato budeme o chvilku vo svojom a to stoji za akekolvek odriekanie 😉

• jani auticko fffffffffffffiiiiiiha a ake daj IP, aj ja ti napisem oki, teraz som dosla z posty 😞 , som mala za ten week kopu korespondenice ku mne aj co som ja posielala a boli sme na obede a kave s drahym 😃 .
    inak vitaj na rodnej zemi ak prides, a kde je rodne mesto tvoje jani? ani neviem 😞 .

no co danuska, ako servi bude nakoniec> hehe 😉

• ja som z vychodu, uplneho vychodu - Dlhe nad Cirochu, okres Snina. No a manzelje zo Spiskej Novej Vsi. Takze navstivime vychod a vychod 😉.

auticko mame volswagen pasat kombik, cierny. zatial jazdi vyborne 😉.

• no som si prave spomenula ze mam aj jednu nakupnu poukazku co som dostala ako svadobny dar od kamoskinej mamusky do jedneho OC a tam nieco urcite najdem...len dnes som si dala zle topanky tak az zajtra pojdem ...som si ich kupila pre dvoma rokmi a teraz som ich objavila a tak som uvazovala ze preco som ich ja nenosila, ved su perfektne...a ked sa v nich rano presla od auta do obchodu a s5 tak som pochopila preco som ich nenosila 😶

• hehe dani, to poznam 😃

z vychodu ta ne, dobreee daleko janka 😎

• no nic ja musism ist nas zbalit, lebo tak skoro nevyrazime. jak poznam polovicku urcite zasla do sauny a pride o 2 hodky neskor.... majte sa krasne, ozvem sa az zajtra.cauky

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svet Vanilkového kaktusu - oznamká jedinečné a kreatívne, tak ako Vy 🙂
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov