Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu heppy a tam? :-D , fuj som unavena jak pes, to bude asi tym ze telo ciiti patek 8-( 8-(
Odpovedať
ja nie som unavena len sa mi nechceeeee 8-( 8-( 8-( a chcem nieco jest...nevies co?
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem ale neviem co 8-( mala by som prat, a nechce sa mi nist 8-( cosi robila vecer, nebola si tu :-(
Odpovedať
to tu nemozem verejne pisat ze co som robila ;-) ale bola som doma s manzelom, tiez som davala prat a tiez sa mi nechcelo...nastastie, ze to robi pracka...ale ked mne sa to ani vesat potom nechce...joj... teraz mam hroznu chut upratovat :-N
Odpovedať
Profilova fotka
co mas chut upratovat to nemyslis vazne :-D 8-( 8-( 8-( 8-( sak pracka opere mne sa vesat nechce :-S verejne sak cely vecer si robila veci co su neni pre vrejnost hehe :-D
Odpovedať
faaakt...mam chut niekde nieco velmi silno poupratovat...asi pojdem vecer na dom...alebo aspon tam ponosim nejake veci z firmy alebo co
Odpovedať
Profilova fotka
8-(
Odpovedať
al ...teraz ma to preslo...boli ma bruskoo ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
? whats up? to si asi hladna ci co? :-(
Odpovedať
nie...som sa nejedla a mne tak zle travi v poslednej dobe...joj...a uz beriem bifidokultury a nic...staaale nic :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja beriem uz pol roka, ale musela som vymenit za ine a tieto sa mi zdaju byt lepsie ako tie predym :-D inak mne tiez zle travi ]-( od svadby ]-(
Odpovedať
hej? takze vies o com hovorim...a to sa ani najest nemusim a mam problem....no ale snad to prejde... no akoze ...moja segra sa chysta vydavat
Odpovedať
Článok sa načítava...
heeeehhhh...som ti do ip nenapisala ze brucho ale vrcho :-) :-)
Odpovedať
no zbohom...idem na postu :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som bola o tretej nastastie bez ujmy |-|
Odpovedať
no ale ta postarka si koleduje...ta to je taka drza ako keby ju za to platili som podavala okrem ineho 28 doporucenych zasielok...nielenze nam dvihli postovne ale aj drza je.... no tie zasielky sa pisu na postovy podaci harok, iste to poznate....no a na jednu stranu vojde presne 14 zasielok takze som mala zapisane obe strany ale len na jenu som dala k odosielatelovi peciatku (inak to tam staci vypisat ze kto je odosielatel ) a ona ze ked mam popisane obe strany tak mam dat aj na druhu stranu peciatku...no neviem kde by om ju teraz vzala jej hovorim...sak to tam dopiste...jezis sak ked to je na jednej strane tak je asi jasne ze aka firma je odosielatel....ta pozera na mna ako tela na nove vrata a tvari sa ako keby mi robila neviem aku velku sluzbu ked mi vezme zasielky bez dvoch peciatok...wrrrr...
Odpovedať
idem na nakup a ked mame doma notes tak sa este prihlasim, inak sa k PC nedostanem lebo moja polovica bude na nom sediet cely vecer...ale tusim sa nieco najde :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ooo budem tu ked sa vratis ehe :-D
Odpovedať
no a som tuuuuu.... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
fuj je hic ja svina, a ze zajtra mambyt 35stuponov 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
rybka de si? co stahujes? |-|
Odpovedať
hello tu som... nestahovala som len som bola daaaleko daleko kamoske na sobas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ako daleko? :-D
Odpovedať
no v Gemerskej Polome...to je pre mna daleko :-)
Odpovedať
mnooo...pekne sa nam prepadla teeemicka pekneeee
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ale rybka sak som blizko kosicam ta ne? videla som tabulku ze blizko kosice 8-)
Odpovedať
hej heeeeej...urciiiteeee
Odpovedať
heeepyyyyyyyyyyyyy...kdeeeeee siiiiiiiiiiiiiiiii =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu som a ty? ta neboj to tater sa chystame este, a dame meeting urcite :-D , totok ma tak drahy prekvapil, ze ideme na honeymoon, a v nedelu sme isli, ta ti to je iny vzduch kokso, :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?