Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • wau, že 39 dní mi tam bliká 🙂
    to inak letí...

• jeziiiis...faaaakt...a to este az teraz zbehne veeelmi rychlo.... 😃
    to fakt strasne leti...ved ja sa zobudim v pondelok a ked si laham spat tak je piatok 😬

• strašne rýchlo to zbehlo, mne sa už ani nechce tie dni počítať, lebo o chvíľu to bude

• Sponzor fóra
  • no ved pred chvíľkou to boli 3 mesiace a teraz...
    Ale no čo už, ako inak pokračujete s prípravami???

• baby, ja nakoniec budem chorá, už 2 týždne ma bolí hrdlo a nie a nie poľaviť, nakoniec budem aj na svadbe chorá

• ale no, to hádam nie, to by bolo dosť blbé... na svadbe byť chorá...

• andzi dovtedy sa urcite vyzdarvies...

baby....uz mam objednanu kyticu...jupiii...uz som ju aj vyplatila nech mam pokoj...sa tesim ze mam zasa nieco vybavene 😎

• a aku budes mat kyticu? danuscha

inak ja mam tiez najvacsie obavy z toho ze budem v ten den nejak chora ci co 😞 , mam to stastie ze sa mi stava vtedy ked to najmenej chcem, iste poznate 😃

• no tak na tu kyticu som uplne zabudla, ešte že si to tu napísala danuscha 😎 By som nakoniec bola bez kytice 😬
    Ale nebojte sa, aj keby sme boli chore, tak verím tomu, že ten den si užijeme tak či tak 🙂 teda možno menej, ale aj tak 😉

• jj treba v to dufat 😃 😃

inak kyticu ani ja nemam tiez este, hmmm 😮

• majca 😃 😃 😃 😃 ...nerooob...bez kytice...no ja som prisla do kvetinarsktva za mojou byvalou kolegynkou Alnkou, ona je perfektna floristka....viem, ze jej mozem na 1000% verit...povedala som, ze chcem tulipanky a ona mi hned popisala aku mi urobi...a presne trafila do mojej predstavy...viem, ze sa nemusim bat, ze by nebola pekna...

• no a uz mam postarane aj o darceky pre hosti, prave som nabalila 100 malinkych vrecusok s lentilkami 😛

• uz maaaam oznamkaaaaaaa 😃 😃 😃 😎 😎 😎

• super
    mi mame tiezz uz dva tyzdne, 😃 , a to som bola uplne unesena, kedze som ich objednava cez net, som ratala aj s tym ze nemusia byt eno nuno, ale su ovela ovela krajsie ako na nete v reali 😮 . su doslova nadherne 😬

• a preco nemas v albume ukazku?? 😎

• Sponzor fóra
  • no my už oznámenia máme dllllho, my sme ich trošku skôr objednávali, lebo som sa bála že nestihnu prísť a oni prišli za 2 týždne... 😃 a ja som sa tak bááála 😬

danuscha, no ja mám tiež uplne predstavu aku kyticu chcem, a od toho ma nikto neodhovorí, aj ked sa budem s tou kvetinárkou hodinu hádať 😃

• ja sa nastastie nebudem musiet...ja som prisla a povedala som "Alenka chcem kyticu"...a bolo...
    no a co nam este chyba?
    topanky popolnocne som prave zaplatila, objednala, uz len nech rychlo pridu...
    satky popolnocne si kupim, oblek pre polovicku...no a dolezita vec OBRUCKY!...jooj...tie mi robia starosti...
    tebe co este chyba?

• no my už da sa povedať, že mame všetko to hlavné, už len také menšie veci, ako ozdoby na autá, pierka pre hostí.... a obručky ešte stále nemáme doma, už je to skoro mesiac ako sme ich objednávali, tak nevieeem 🙂 A Vy ich ešte stále nemáte??? to by ste si ich mali už radšej objednať...
    ,,,, a ešte popolnočné topáničky nemám, ale to kupim snád rýchlučko... 🙂

• no nemame...
    a ani som sa neopovazila povedat mu, ze teraz odbehnime z prace (je tu kolegyna tak by ma zatupila)...lebo taky nervozny prisiel do prace kvoli danovemu priznaniu...my este len dnes podavame a platime dane!!! dost skoro nie?
    no a tak je to u nas so vsetkym... 🤔

• ja niekedy fakt uvazujem, ci sa mam vydat...a dnes veeelmi intenzivne o tom uvazujem... 😃
    keby som nedostala do ruky tie nadherne oznamka a nezaplatila za tie krasne topky, tak si to rozmyslim... 😠

• mi sme tiez objednavali z takych nosnych veci posledne obrucky asi dva tyzdne co su objednane 😃 , ... nastastie robili aj v sobotu do vecera tam kde sme si ich dali robit, ina tiez nie je to easy odist z roboty 😬

danuscha hodim na net oskenujem ich oznamka 😉

• no, vy nemôžete odchdzať so zamestnania... ako mi je dobre ked nechodím do roboty 😃
    danuscha, ani nehovor, ja tiež niekedy nad tým rozmýšľam či sa vôbec vydať... či si to nerozmyslieť... 😃 😃 😃
    Ale zase, som už rozhodnuta a tak stále dookola 🙂 a ked si predstavím, kolko penazí je už v tom vrazených 🙂

• heeej...prsne tych prachov mi je luto 😃 😃 😃 😃
    inak niiic 😎 😎

heppy davaj, tesime sa ... 😎

ale viete co je este fajne na dnesnom dni???
    okrem tych oznameni, topanok a vydatneho obeda???
    ze uz je jaaar!!!! 😎 😎 😃 😃 😬

• inak danuscha '..... asi je to OK, lebo aj ja nad tym uz dlhsie intenzivne rozmyslam ci sa vydat 😬 😬 😬 , ale kuknem na oznamka tie su kraaasne fakt, a saty mam domenka na skrini vysia, a podobne prkotinky, a uz obrucky pomaly aj topanocky okukavam ... to je ten akoze stres aj v takejto forme, nuz je to vazny krokk 😵 ..
    a ty mas ktore oznamko, mas ich viac v albume

som heppy a vitam JAR 😃 😃 😃 😃 😃

• inak pomaly 7 hodin a sveto a celkom prijmne 😎 😎 😎
    danuscha mas pravdu sto bodov za jar 😉

• jaaa??/este ho tam nemam ale poriesim zajtra nieco nejak...aj by som ho teraz odfotila ale uz je tma a nemam tu dobre svetlo tak by nevyslo pekne...zajtra...cestne pionierske 😉

• no a dnes som si kupila svietnicky na nas stol...takze mozem ist spat kludne, dnes som toho stihla dost.
    a predsa sa len asi vydam.... 😎 😃
    budem mat aspon dobru svokru...ja jej ani nebudem hovorit svokra lebo to je take skarede oslovenie...
    vy aku budete mat???dobru? zlu?
    heppy? majca?...ostatne?...
    zvedava som 😛

• danuscha akoze nie zlu ale akoby som to ... 😠 .... este ma caka robota vecer na doma co musim spravit tak to poviem takto ze nestem si tlak dvihat 😃

drahy tlaci na obalky take krasne srdiecka v tvare listu alebo skor list v tvare srdiecka 😬 , a je tam ze love me forever... krasne, tak to je svetly bod dna 😵 😵 😵 , pridam aj to do albumu...

a ake svietniky si kupila? ja som bola dva mesiace na svietniky zatazena, kym som vybehala tie ktore chcem, 😉 odpocivaju v skrini, 6 mam takych na tenkych stonkach na vysoke sviecky su to handmade boli drahsie ale co uz, a 25 mam na cajovu sviecku totizto ak kuknes do albumu uvidis tam ako chcem mat hlavny stol, lupene a sviecky medzi to 😃 😃 ,

a ty ake si kupil?

• nooo...ja som kupil len take jak pohariky a tam su striebornym droootikom spojene kvietky a kvietky su tiez strieborne a boli aj v ruzovej...dam tiez do albumu ale az ked odfotim...teraz idem asi do posteloviec lebo ma taaak vsetko boliiiiii

• pozdrav ovecky, ja sa pridam ak dopisem co mam dufam, lebo zajtra stavam skoro, to bude kratky sen tuto noc 😞

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov