Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
no...dens skompletizujem cely celucky zoznam tak, aby sme zratali uz alkohol kolko coho treba a aj vodicku a cez vikend budem vyrabat menovocky :-D
Odpovedať
čaute baby, normálne ma dnes premkol taký zvláštny pocit pri pohľade do kalendára, že už je apríl!!!! Neuveriteľne rýchlo sa to blíži.
Odpovedať
presssneeeee...bezi to rychlo
Odpovedať
caute baby, pridavam sa do klubu 9.maja... neviete mi nahodou poradit, kde kupim biele satenove sandalky alebo lodicky? nejako sa mi nedari nic poriadne najst...:(
Odpovedať
ahoj januskaaa, vitaj medzi nami. botky skus na ebay, maju tam take ako mam v albume..alebo tuna v bazare nieco urcite najdes 8-)
Odpovedať
baby, zistila som, že je tu už založená téma máj 2010
Odpovedať
ano, ja som ti tiez vsimla vcera...aky rozdiel...my ratame dni, o chvilku budeme hodiny...a maj 2010 rata mesiace ;-)
Odpovedať
ja už začínam chaosiť, lebo už len mesiac a ešte mám toľko vecí na vybavenie =-)
Odpovedať
ale no...andzi ty si tu prave z tych kludnejsich...prosim nepanikar lebo ked ty chytas paniku, ja uz si mozem hodit maslu 8-)
Odpovedať
ja som sa prave objednala na nechty...jupiiii
Odpovedať
Ahojte kocky, uz sa to strasne blizi uz mam paniku, ja si neviem kupit popolnocen satya plus topanky a hlavne ani svadoben ankolko ja potrebujem kremove a take neviem najst, danuscha, mozes my poradit kde na e ba. com to mam hladat tie topanky, alebo niekde inde? a v akej kolonke to je , mne tam vyslo vela kolonike, asi som dement ze to neviem , mozes my poradit, Dakujem zatial sa drzte a myslime na seba, uz mame malo casu :-) :-) :-) :-) :-) :-) ;-)
Odpovedať
jeziiis...nerob.... kde na ebay??? no to ja fakt netusim...ja ich mam z bazaru ale poslem ti do ip kontakt na holku co mi ich predala 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, danuscha, ja som sa dnes akurát tiež objednala na nechty :-D haluz :-) no, dnes už apríl, ani nehovorte, letí to katastrofálne rýchlo, a nam ešte stale neprišli obručky, dufam, že nám ich nezabudli objednať :-D
Odpovedať
a my sme este stale neobjednali obrucky... :-| :-| meeeeee :-( a dnes bola sanca ale milacik absolutne nemal cas....joooj...mne sa to taaak nepaci, ze nema cas ani na mna a ani na seba...sakra...a fakt ten cas leti ako svina.... neviete kedy treba ist na matriku?
Odpovedať
Profilova fotka
ani nam nedosli obrucky :-o , dufam ze ich uz zalievaju ]-( aspon :-D danuscha .... no na matriku uz by si mala, neviem ako mas svadbu, ci na mestkom alebo v kostle, nam fararko povedal ze aspon mesiac pred potrebujeme tie papiere a ze vraj ked sa beru narychlo da saj menej dni pred, ale ze mesiac je minimum, neviem ci to tak je naozaj, tak nam to povedali,.... tak tam skocte co najskor, musite ist obaja a mat originaly rodnych listov vasich a tiez samozrejme obcianske, moj drahy nemal vyhovujuci rodny list :-N , tak mu tetuska na matrike hned jeden na pockanie vyrobila,... no to je iny luxus uz... za desat minut ho mal, inak si pamatam, ze trebalo cakat a cakat na taketo :-D no nechty nemam, to je problem neviem ani kam u nas ist, nemala som taku srandu pred tym este :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no my sme na matrike boli najskôr a až potom sme išli za fararom... lebo sme mu museli dať ten papier, inak by si nás ani nezaznačil kedy chceme svadbu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ty si chceš ísť davať gelové nechty??? :-)
Odpovedať
no...my sme boli u fararky. Ona presne nevedela kedy mame zajst na matriku. Ale mam tam znamu tak jej zavolam asi alebo zajtra vyslem mamu ked pojde na nakup tak to vezme jednou cestou :-D :-D ja neviem ci budu gelove alebo zivicove...povodne som chcela moje ale vcera som si tri zlomila a ktovie kolko mi ich ostane do svadby. a vydavam sa len raz (dufam) tak chcem byt princeznovska ...a mi vravela ta kocka, ze mi na ten prstek kde budem mat obruc da nejake nieco strasove, ze to tak pekne bude...tak uz sa tesim normalne 8-)
Odpovedať
čaute baby, my chceme ísť na matriku na budúci týždeň, už to fakt tlačí, nám farárko tiež povedal, že minimálne mesiac pred svadbou tam treba ísť. Ja si dám na svadbu gélové nechty a také fest dlhé a dám si francúzsku manikúru a do toho také malinké kvietky. Juuj, ale sa teším.
Odpovedať
ahojky babulky, my už máme matriku dohodnutú, ale my máme veselku len na úrade. podľa toho čo čítam mi kopec vecí ešte chýba, ale nemám obavu ... čo sa nestihne, tak to na svadbe nebude.... ved sa svet nezrúti.. teda minimálne ten môj nie :-D . hlavne aby sme sa dobre zabavili a aj všetci moji blízky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
zuzanninka: presne tak, ked nebudu nejaké detailiky, tak sa nič nestane, a ani ked náhodou nebudeš mať svadobne šaty, nič sa nestane :-D :-D :-D
Odpovedať
majca ty si ale :-D :-D :-D opica... :-D :-D :-D :-D ked nebudes mat zuzi svadobne satky na sebe...ale len tak niekde vedla seba tak sa bude bavit aj okolie... :-D :-D :-D :-D radsej sa o svadbone saty baby postarajte :-D :-D :-N viete kde som bola? na koznom...prave mi vyrezali dve velke znamienka z krku =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby zohnala som srdieckove vyrezavatko je mnakove :-D :-D :-D danuscha.. fiha a to sa zahoji ako dlho, mne vylsli na krku take vyrazocky, :-( , dufam ze ak bude uz den D nic take mi nevyjde nikde na viditelnom mieste :-N :-N
Odpovedať
tak pani doktorka ked pocula, ze sa vydavam tak velmi vahala ze ci ano alebo nie...ale som ju ukecala, lebo po svadbe bude nasa firma inde a teraz mam konu pod svojou kancelarou, takze som si mohla dovolit odbehnut...a potom uz nebudem niakm behat :-N a slubila mi, ze bude zodpovedna a kedze som nevesta tak mi urobi co najmensi rez...a skor bude prehliadnutelna jazvicka alebo chrasticka ako znamienko nie? som sa nastartovala ked som si skusila svadobny nahrdelnik a tam tie dve skarede znamienka boli...juuj...sa mi to nepacilo.... co budes vyrezavat?? a uz si konecne daj do prifilu fotku ]-( nech viem s kym sa bavim 8-) :-D
Odpovedať
...nech vieme kto tu je ta stastna :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
oki dam, najprv som nechcela kvoli tomu ze tu mam kopu studentiek :-D :-D :-D mojich ale co nech sa vidime ;-) no asi budem vyrezavat na menovky nieco, bud priamo alebo vyrezem do farebneho papiera a nalepim :-o , neviem este uvidim, ale je to takeeee mileeeeee to vyrezavatko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No ahojte babule, ja som sa vratila zo SR a uz som zase v UK. Satky mi prisli v pohodicke, ale nemam fotku pretoze ked som si ich vyskusala tak mi nesedeli hore, dost to odstavalo a tak su teraz u krajcirky a tak fotecka bude az po dni D ;-) :-) Inak dost ma vytocili farari...prisla som na farsky urad, kde sedela neochotna cecnata zenska s ceckami na stole...a ze ja uz koncim a ja ze prepacte, ja viem ze idem uz neskoro ale potrebujem tu dolozit iba papiere...no predstavte si, ze ma teda zobrala, ale naraz mi hovori, ze ale vy nemate Dispenz a ja ze ten tu mal uz davno byt bo sme ho vybavovali v Decembri .... tak to hladala v tych ich pisankach a nenasla ]-( ze oni to tu nemaju, ze mam prist na druhy den za fararom ]-( tak som sa tam musela trepat znovu a nenasiel to ani on a vraj juj asi sa to neposlalo...tak som mu nasrato povedala, ze prepacte, ale nebyvam za rohom a pridem az tesne pred svadbou tak si to zariadte ako chcete...totizto si pamatal, ze som to aj so snubencom podpisovala... viete aky bol malicky ]-( ked som na neho zvysila hlas akoze ma maximalne nastvali trva to totizto mesiac kym to vybavia, tak teraz trpnem ci nas aj zosobasia :-|
Odpovedať
heppy...vitaaaj :-D uk2000...tak to je teda situacia...pekne pekne... mohli by teda trosku vychadzat v ustrety nie? a teraz ako? budete dufat ze vas zosobasia alebo ako to poriesite?
Odpovedať
ahojte, ja som včera začala chaosiť, že nič nestíham
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?