Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

31. dec 201236170
  • danusha: necita si tvoj drahy toto forum tak potajomky 😉 ked sa tak rozhodol? dufam, ze nam podas dobre info a hlavne, ze ste si zajednali obrucky 🙂

• ahojteeee...
    😃

• tak ako pocuvame , teda citame 😃

• Sponzor fóra
  • no snazim sa pridat foto ale su moc velke tak musim pozmensovat
    prisli sme do mesta o 12:45 o 13:15 sme mali obrucky v taske a sli sme domov 😃
    hotove, pekne, presne take ske som chcela...no boli este jedne favoritky ale boli moc hranate a Miskovi vadili na prste...

• no mozte kuk album... 😎

• cooo to uz su aj vyrobene xixixi 😃 😃 😃 😃

sikulka, noo takto sa riesia veci a hned sa stiha

su pekne aj moje boli jedny z favoritov podobne len nam nesedia hranate tak v gulatom, inak nase su kuk v albume ale este nedorazili 😉

co este cakame 😎

• no vidíš dani, hlavne sa nestresovať a všetko dobre dopadne 🙂 a akéééé sú len kráááásne

• jej pribudaju fotecky, satky som videla ty si nizsej postavy zeee 😉 , cupi lupi nie jak ja xixix, pekne satky

a nadherna bizutka, ja nemam este 😞 , lebo ta co som si kupila sa mi asi nehodi k zavoju a tak k celkovemu image 😬 , takze este zhanam

• heeej...stale si ich obzeram.... 😃 ...a velmi ma teta v tom obchode prekvapkala ked nam vytiahla, ze to hned mozme kupit, ze sa necaka, a ked chceme gravirovat tak to len polhodku trva...velmi som sa potesila...

hej ja taka malinka som krpana.... 😎 ale tha...som si zvykla uz...za tych 25 rokov 😃

a sli sme aj menu dohodnut, pani veduca povedala, ze mame kedykolvek dojst, my tam prideme a ona tam nebola 😠

• joj babulky ani ja ešte nemám bižu, ale neporiešila som ešte účes ... budem mať španielsky závoj... tak chcem také bižu, že budem la femme fatale.... ako taká španielka 😃

• nie to je super lebo mne je vsetko kratke vzdy 😉 , co uz, saty mam site na mieru nastastie xixix, a su akurat aj k malym opatocokom, 😃 , inak krasne topky, ja som vahala, lebo sa mi zdali take typy ako tie tvoje som videla v salonoch svadbonych a tak.. a zdalis a mi drahhe, na jednu prilezitost, aj ked suhlasim ze raz je len raz, ale predsa...inak nadhera krasne jak z rozpravky, ja by som na mojich 175 .com xixi, nemohla take stekliky ale urcite by sa naslo aj nieco nizsie, ja som si nakoniec kupila v humanicu, take peknucke, a hadam aj vyzuijem potom sak dam foto ... len maju v predu vystrih tak musim take silonky do toho co nemaju prednu cast, lebo naboso teda neee. 😃

• ja sa v nizkych topkach citim ako decko 😃

• jj to verim, 😉 , ja nosim taky malinky opatocek ak zozeniem ako sa nosilo aj za maminych cias zas je to moda 😃 , alebo mam rada tenisky ale nemozem do roboty furt 😞 , ale inak mam aj balerinky na prezlecenie keby daco, take mnakove 😎 😎

• no ten malinky opatocek co spominas mam inak rada...mne staci aj maly opatok...len nech nejaky je 😉

• a aku bizu budes mat teda?

• Sponzor fóra
  • no prave ta bizu, 😞
    mam jednu ale sme skonstatovali ze sa mi nejak k "outfitu" nehodi tak neviem, som fakt vela pozerala a nic nevypozerala tak nemam. ale zvazujem jablonecku bizu, pekna je na nevestach, a videla som ju aj v obchode, ale cez net je lespia cena aj lepsi vyber ale neviiiim stale 😒

• ja som bizu velmi rychlo vybrala...aspon nieco mi nerobilo starosti....
    akurat nausky som nasla k nej tuna v bazare lebo povodne som kupila jedne, som sa nechala nahovorit predavackou...ja hlupa 😠
    a nepacili sa mi tak neviem preco som ich kupovala

• no prave to je to, ze sa mi pacia nejake napr. nausnice ale nahrdelnik co je v sete samozrjeme nie 😉 , asi tak je to so mnou... a tam kde je ok nahrdelnik tak na rit nausnice a dokola xixi 😃 😃
    ja mam swarovsky peknucku ale je to na puzetku nausnice a nejak sa mi na usku stracaju hoci ja mam od prirody usinko male to je fakt, 😎 , ale ajtak proste o nicom, inak su nadherne, asi ich dam ak nevyzijem na bazar sem potom, nech sa niekto z toho raduje, 😉
    no a mam zavoj s goralkami tez swarowsky a neviem ale ani k tomu nielen na tom uchu sa to nehodi 😉 , takze totok je obsirny stav kometara k mojej bizu 😃 😃 😃 😃

inak ja som minule tez nadavala ze som kupila nieco co nechcela obcas sa mi to stava, sa dam uniest 😉

• ta ja som si nechala poradit, sa mi jedne nausky pacili a predavacka krutila usta, ze to nebudu dobre k tomu...a ja ze nech mi teda poradi...tak mi poradila...ale sedia skor mojeje mame alebo osobe dvakrat starsej ako som ja 😉
    tak som si objednala presne take ake som chcela 😉

• aha chapem 😃 , no pozerala sa no to asi inak potom 😃 , ale tato suprava je krasna teraz co mas

• hej...nic mimoriadne ale pouzitelne aj neskor takze som spokojna...ale biza to je taka vec co vies hocikedy navstivit nejaku vacsiu predajnu a kupis nie? ci myslis ze to treba nejak extra hladat niekde?

• sak to je to ze som pozerala ale nejak neviem si vybrat, hoci je ponuka ale ako vravim bud jedna cast sady alebo druha nie je podla predstav, a ak to nie je suprava tazko sa kupuje aby sedelo, aspon ja to tak vidim 😒 , inak zas su aj dolezitejsie veci ak treba hladat, zas nie som casovo disponovana 😃 , ale mrzelo by ma ak by to nesadlo do celej vizaze ked uz mam saty aj zavoj, vies ja to mam cele doma tak to vidim 😢 , a nesedi to nejak to nie je ono, jestli mi rozumis 😉 ,,,

• inak je krasna jednoducha ale viacradova a tym vynimocna, bude to nadherne 😃 , take sad7 som videla ale vacxinou mali visiace nasinice dvojradove a pod., 🙂

• moje nie je sada doladila som z toho co mala teta na predaj...a na webe som to tiez videla ale bolo to drahsie o nejaku stvecku 😉

• ja viem ze nie je 😃 si pisala hore ze to mas zvlast kupovane , ale sedi to a to je podstatne, 😉 , tento tyzden to nejak uz doraziim tu bizu aj kyticu musim booknut 😉 , to sa ani nepytaj radsej, som tot tu pisala ale uz davnejsie na inej diskusii v Nitrancankach, ze ake ceny pytaju, sme sa baby rozculovali nad tym 😠 , ze povies magic slovko svadobna a uz naskakuju dolare v ociach, sorach Eura uz 😃 😃 😃

• hej? no moja je primerane draha...ale verim, ze keby som ju nekupovala u kamosky tak by bola drahsia....fakt..svadba to je pre obchodnikov ryza..

• no to je pekne slovne spojenie ze primerane draha 😉
    jj svadba je iny biznis 😎 😞

• no ale kedze sa vydavame len raz, tak si to pekne krasne zaplatime 😉 ...a verim tomu, ze nie som jedina nevesta co si tuto vetu povie 😎

• ked kupujete bižutku cez net, tak cez čo?

• danuschka aj my máme také poháriky ako vy... len srdiečka sú červené... a aj šatičky sa mi zdajú taký podobný typ ako mám ja... len na našej veselku budú iné "hlavné postavy" 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    "fantastikFOTO fantastické fotografie a video pre všetkých" svadobné foto + svadobné video od nás = 20% zľava
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov