Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj heppy :-D mám zrušené návleky :-( asi ma urve... a Ty? čo nové? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zrusene? preco ? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
majca ti poviem, ze ja co som pocula na externych dodavatelov nic moc, aj take mala kamoska ze neprisli vcas vyzdobit salu a ze nedodali co mali pod. ]-( , tak si robim sama, az na tie navleky asi nebudu ale co uz ;-) ,to by ma moc drahou vyslo ale este zvazujem nejaku tu alternativku na stolicky len ze dam bielu stuhu a spravim maslu,...
Odpovedať
Profilova fotka
no zrušene preto, lebo som si spýtala, až mi pošle jeden aby som si ich vyskúšala a aj mi poslala, ale bol uplne obrovský... strašne velký na tie stoličky čo mame v sále, tak som ich zrušila, by som potrebovala menšie... nevieš, čo by som mohla vymyslieť? Ale majú tam oranžové stoličky, takže nie je čo riešiť 8-) ja mám oranžovú výzdobu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak dat len masle netreba navleky, to ti nemozu zapozicat? pripadne z organzy takej uzssej sa daju vyrobit, zavisi kolko potrebujes .. t.j. o cenu ide.. z toho vyplyvajuc oranzove stolicky cool fakt staci masla, akoze ja ti to poviem takto, som tiez chcela ze ooo navleky ake je to nadherne a tak, ale ver mi celkovy dojem je dolezity, a ten dotvori aj masla alebo stuha okolo tela stolicky ako je operadlo, moj nazor,... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, celkom dobrý nápad, skúsim povedať môjmu nastávajúcemu, nech sa činí :-D no ja by som potrebovala tej organzy asi dosť, lebo mame pribl. 110 hostí, to je asi tak 110 mašli :-D ale skúsim, dakujeeeeem ;-) naozaj to skúsim riešiť, uplne si mi teraz dala myšlienku do hlavy, asi ani spať nebudem :-D :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no a nie? potom to mozes aj predat ktore sa neposkodia, lebo urcite pri tych 110 sa nieco poskodi, ale sak vidim ze mas stuzky tak to moze byt aj sirsia stuzka uviazes na maslu a do stredu sa da vsunut ruza, ale nemusi . napr. ja som kupila asi stoh ruzi v takom akoze 30 korunovom :-D skor by som ho uz nazvala 60 korunovy :-D :-D , za 35 sk ci 40 neviem a je tam cca 20 ruzi, este zvazim ci to aj ja tak nespravim ostriham ruze na krastie a jedes margit. inak to slovo ze urve xixi, som uz davno nepocla :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no to by celkom išlo, wau, Ty máš uplne dobre nápady ;-) No, by som urobila tie mašle take väčšie a so širšej stuhy a do vnútra by som mohla dať niečo oranžové... hmmm, no to by šlo, zase velká vdaka ;-) Tak vieš ako, ja to momentálne pri prípravách to slovo využívam veľmi často :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mna tez ide urvat a to doslova xixi, aspon mam dalsi vyraz z davnych cias sme ho s kamoskou pouzivali casto :-D :-D :-D , ja teraz mam oblubene ze dovi dopo xixi, no nie, hovori to za vsetko ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
inak ja tu neviem u nas kupit tie sirisie stuhy co som bola dost teda ved vis... :-D , a chcela by som , :-( take tak preto vaham co urobim daju sa cez net objednat ale to uz nemusi dojst, a to som si myslela ze no problem take ze galanteria, a je to nedostatkovy tovar, :-| ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no to hovorievala stale moja kamoška, že dovi dopo, sme sa vždy na tom tak nasmiali , neskôr sme zase diskutovali a stále sme hovorili, že je to Diskutabilné :-D :-D :-D teraz dám uplne otázku od veci, ale ma nikdy nenapadlo, že kolko asi tak môžte mať rokov, čo sa teraz vydávate, viem, že sa to nepýta, ani nemusíš odpovedať, ale som teraz vydela tu temu, že najmladšie nevesty, tak ma to napadlo... :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja ti to prezradim neni problem, rozhodne by som asi zalozila temu nevesty po 30 tke, ci tak nejak :-D ja mam 30 teraz som mala ;-) , a ked citam som to prave kukala tu temu co pises, a pisu tam o detoch ze cooo, ak su to tie najmladsie, nevim, ja teda, asi som duchom skor do tej temy zaradena a rozumom, neviem de potom lebo babo nejak neviem, asi este nie. ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
hmmm, no tak ja ti radšej nepoviem kolko mám rokov, lebo si nebudete so mnou písať :-) že také decko si tu píše :-D Ale nie, ja by som asi mala písať v teme, že najmladšie nevesty, mám 20. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cooo :-D :-D :-D , v tvojom veku ma take ze svadba ani nenapadlo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Tak vieš ako, no mám "trošku" staršieho priateľa tak vieš ako ;-) no trošku ako trošku, on bude mať 28. :-D :-D no ja som o nej tiež ešte donedávna ani len nepomyslela :-)
Odpovedať
no mne je tak na ...... :-( na nic.....sakra....nevladzem ani zit :-( :-( ...chcem byt zdravaaaaaa....bola som u lekarky a ona mi nic nepredpisala, iba mi kopu liekov odporucila ]-( ...ze mam si lahnut...aha dakujem,....tak to som tam nemusela ist stacilo zavolat...a to som dnes mala ist na skusku ucesu ;-(
Odpovedať
dnes to tu pekne zanedbavate
Odpovedať
a uz mam toho dost....!!!! moje saty stale nedorazili...je to mozne?
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to by si mala stým niečo urobiť dani, ved svadba je tu čo nevidieť :-) a lieč sa, musíš to riadne vypotiť :-D :-D mne už je lepšie ;-)
Odpovedať
no vypotit...v kancelarii?? :-( vies ako by som si sla lahnut? ale co to tu zavriem ci co?este vydrzim hodinku a pol a pojdem domov ale rano mam problem vstat z postele :-( :-( lekarka mi predpisala odpocinok ale da sa to ked ma nema kto zastupit ;-) ;-) joooj.... ale aspon satky popolnocne konecne dosli
Odpovedať
aj mama mi volala ze mi dosiel balik, tak to asi uz posledne ozdobky co mi chybali ale ani sa netesim z nich ked mi je takto :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no, veru, v tej kancelárii to asi nevypotiš, mala by si byť doma, ja Ta zastúpim 8-) 8-) 8-) už došli, tak šup šup s nimi do albumu ;-) ;-)
Odpovedať
idem si ich do skladu vyskusat len cakam na kuriera nech pride po balik nie ze mu budem hola otvarat dvere :-) no tak dojdi sem, rano o osmej zacinas ;-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to radšej počkaj, myslím, že by si mu zbytočne vysvetlovala, že si len skúšaš popolnočky :-D :-D :-D no jasaaan, ale ešte neviem kam to mám dôjsť? ;-) 8-) :-D
Odpovedať
no do Kosic...sup sup aby si sa stihla zaucit do rana
Odpovedať
Majca 424, ak by Ti to s tou výzdobou pomohlo, my tiež robíme svadbu dcére v okr. Čadca v máji a máme výzdobu zo Žiliny (Čarovný deň). Pani je veľmi ochotná a návleky požičiavajú aj s mašľami rôznych farieb. Kto si pre výzdobu zájde svojim autom, ušetrí na doprave návlekov.(Ale aj to, čo Ti radila heppy je dobré). Veľa šťastia :-)
Odpovedať
a moja mama preco sem nechodi nejake skusenosti nabrat?? :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
vojt. ďakujem, je to aj na nete? že by som kukla aj nejaký kontakt a tak. A kolko stojí 1ks návlek aj s mašľou ak sa smiem spýtať?
Odpovedať
Profilova fotka
dani, no dobre, už idem z domu, tak ma čakaj :-D ani moja mama tu nechodí, neboj sa, ale my to zvladneme aj same, však? ;-) :-)
Odpovedať
no musime to zvladnut...moja mama dnes iniciativne isla nakupovat alkohol co sa bude rozdavat...salena...lebo som jej povedalal, ze ho nepojdem ja dnes kupovat lebo mam horucku...ale ked to nebude dnes kupene, tak to bude koniec sveta... ]-( ]-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?