Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja neam ziadny interierovy priestor na fotenie tak neviem, som nejaka smutna ostala, duafam ze aspon prsat nejak hrozne nebude :-(
Odpovedať
na to som aj ja zabudla, ja budem mat saty uz v stredu, tak by sme este mohli ist fotit vo stvrtok alebo piatok, ale kto vie ci tie dni bude lepsie pocasie, a ci kadernicka bude mat cas.
Odpovedať
potrebovali by sme nieco na polepsenie nalady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ak ta to povzbudi moj drahy hovori ze cituje: "co spekulujes, sak vyckaj, dobre bude" ;-)
Odpovedať
dobre :-)
Odpovedať
Profilova fotka
halo de ste kto ;-) dani de si, ? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som tiez uz pozrela to pocasie, na piatok je nula zrazok ale zamracene a v noci z piatka na sobotu iba mierne zamracene, tak musime iba dufat, ze na to slniecko dopraje ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čawelo :-D ako? niečo nové? ja som dnes bola na poslednej skúške šiat a zistila sa jedna strašná vec, že šaty sú mi veľké a strašne ma len zbytočne viac rozširovali, a tie druhé, čo som mala rezervované, nejaká šikovna nevestička utrhla, takže nakoniec mám úúúúúplne iné šaty :-) ale páčia sa mi ešte viac ako tie čo som mala predtým :-) :-) a aj som bola u kaderníčky, takže mám novú farbu vlasov :-D Vy ako pokračujete?
Odpovedať
Profilova fotka
bekesenka, no my ju máme na Horelici, pri tom futbalovom ihrisku :-) akosi neskoro si tu prišla, 2 týždne pred svadbou :-)
Odpovedať
tu som...ale len vas pozdravim a idem ...vsetko ma boli...nic nevladzem :-( :-(
Odpovedať
teraz by som sa mala tesit z priprav a miesto toho cely den lezim :-( :-( je to spravodlive?
Odpovedať
Profilova fotka
dani moj drahy ma skaredu hnisavu anginu, :-( dufam ze to dostanem aj ja ked on uz bude po ako to bezne byva :-( aj beries ATB? inak sak dovtedy budes ok, ked to vylezis
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja viem ze to bude dobre...ale teraz mame vela v praci a a a a...pripravy a vsetkooo.... ja mam asi skor chripku sa mi zda...ale vysoke horucky....bolia ma nohyyy hlavaaaa...vsetkooo...joooj...davaj poroz aby si sa neobrala...atb neberiem lebo viem ze ked polezim tak to prejde ale neviem lezat kludne lebo viem, ze na mna caka vela veci, kazdy chvilku mi z prace niekto volaaaa...joooj :-( :-( mam len chodi okolo mna a nuka mi kde co....
Odpovedať
Profilova fotka
ty si aj v robote cooooo ]-(
Odpovedať
heppy, asi som pozerala prave tvoj album. Budes mat take iste balerinky ako ja :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a odkiaľ máte tie balerínky? a kolko stáli? ja práve zhánam ballerínky :-)
Odpovedať
v deichmane, a stali okolo 18 eur
Odpovedať
no ja mam o dalsich dvoch ludi menej na zozname.... ]-(
Odpovedať
ja este cakam na odpoved od 6 ludi, znervoznuje ma to. danuscha: dufam, ze uz zajtra Ti bude lepsie, teraz potrebujes vela energie a sily
Odpovedať
no ved hej.
Odpovedať
a mama ma este rozculuje, ze miesto tych ludi co nam odriekli by sme mohli zavolat vzdialenjsiu rodinu...nenormalna!!!...ja to platim a ona mi pridava ludi
Odpovedať
Profilova fotka
akoze mam rada tie veci okolo svadby ale to co aj ty pises od rodiny fakt sa tesim ze bude koniec ]-(
Odpovedať
to je ako moja mamina.....ale by to bolo take blbe pozvat niekoho na poslednu chvilu. kolko budes mat ludi?
Odpovedať
Profilova fotka
Dani co ake su popolnocky a uz ti volali ohladom svad.siat?? ;-) Baby uz dodvecra mame konecne obrucky su no proste krassbnne :-D :-D :-D norah my mame 45 vseho vsudy ludi ty mas kolko?
Odpovedať
my mame 100 plus minus...este neviem presne... heppy...popolnocky som len tak skusala narychlo...su mi velke ale dam si ich upravit a svadobky zatial nic... aj kocke co mi bude nechty robit som dnes volala asi trikrat ale mala stale iny hovor tam... ale ta moja mama nie aby skrtala ludi zo zonamu, ale este ich ode nahradzat...neviem co tym sleduje...ja som rada ze ich bude menej
Odpovedať
Profilova fotka
no neviem, ale asi si dala nejaky limit ci co, a musi byt naplneni, ale ajtak je to divno, sak si to platite sami predsa. boze taketo a podobne napady rodiny mi nebudu chybat som na sto pro uz presvedcena o tom ]-(
Odpovedať
heppy to co ta biza na predaj v albume...kde sa to vzalo? preco to predavas?
Odpovedať
Profilova fotka
mam dve xixi, dosli mi dve nejaky omyl tak co predam jendno naco mi budu dve, :-D
Odpovedať
my mame zatial 125, ale kazdu chvila sa to meni a uz nechcem pocut ziadne napady od mojej rodiny, vymyslaju na poslednu chvilu....ale ked som riesila dolezite veci, tak mi tvrdili, ze este mame vela casu
Odpovedať
akoze fakt...na ziadne vymyslacky nie je cas....aj napady mojej mamy stoja za vsetky drobne....nie aby pomohla ale este pridava starosti...hroza heppy...tak supeeer...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?