Svadba 9.5.2009. Nájde sa ešte niekto s týmto dátumom?

Zobraz úvodný príspevok
Ahoj nájde sa ešte niekto s dátumom 9.5.2009 ak áno tak poďme na novú tému... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no akože nie že by mali byť milučke a ochotné vo všetkom pomôcť a vyhovieť, ved im za to všetko platíme nie malé peniaze, oni ešte zdrbavajú a robia sa strašno zaujímavé :-D :-D fakt by som im niekedy hodila 5 korun, asi ma z nich urve :-D :-D :-D :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
jasne majca dovi dopo kraviizne :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jasne, dovi dopo 8-) 8-) :-D :-D ozaj, kolko tak stoji solarko u vas? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no ako de, 0,3 bolo turbosolarko de si ten niekto lahol alebo lepsie povedane asi sa tam zvalil a praskol to sklo de sa lezi ]-( ..... inak su studia ze 0,5 a aj viac za minutu ale su take ze pernamentka, ale ja take nenosim, lebo som rada ze stiham kde tu ist do solarka, nie do jedneho furt...ale treba kukat na viac veci, ako su hygiena tam, a podobne, lebo to mas jak s kozmetickou, niektore su ze cau... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to hej, u nás stojí 7 korun minuta, tak celkom som zase bola spokojna, lebo v tom predchádzajúcom, ta, to bolo o dosť drahšie, tak len to ma tam dohnalo... ja by som tam nešla, lebo tam sme si boli vyberať aj oznámenia a uplne že už vtedy bola drzá ako ploštica, ale kašlem na nu, že dovi dopo :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja sa idem dať nastriekať akoby samoopalovacím dva dni pred svadbou... Už to mám vyskúšané a som veľmi spokojná... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kým som zistila kde robia tento nástrek tak som obehala pár tých soláriek a skutočne tie pracovníčky niektoré...no hruza :-p ]-(
Odpovedať
jj, heppy, do fialova, aj ked zabava to velmi nie je.....kvety mi nikde nevedeli zohnat, o vyzdobe ani nehovorim a marcipan...to bol uplny zazitok, napadlo by niekoho, ze fialove servitky sa nedovazaju asi do celeho zilinskeho kraja :-D ale....nakoniec sa mi podarilo, tak sa z toho vytesujem teraz....
Odpovedať
ahojte...ste tu?...ja uz som vstala z postele :-N
Odpovedať
ahojte, mám prestávku v upratovaní tak som sem nakukla. Mňa už chytajú také stresy, že nevládzem.
Odpovedať
Profilova fotka
no vidis dani, to je dobre, ;-) andzi ani nevrav, ja som sa trosku ukludnila ked som si zabookovala, kadernicku na uces skusobny, potom aj na pedikurku a tez nechtarku, hadam to vsetko vyjde ;-) , dnes som si kupila samozdrzky, sice som nechcela biele ale teta ma prehovorila, ze to ako nevesta ma mat vo farbe siat :-N , tak co kaslat na to, a drahemu som kupila ponozky take makucke on je na to fajnovka :-D :-D nech si tez uzije ;-) adzi a co ti este take hlavne chyba, ????
Odpovedať
Profilova fotka
baby kuk sem http://pocasie.pozri.sk/predpoved-poc... x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja robim na tych menovkach ale mna chyta zufalstvo z tych popolnocnych siat...uz vidim ze to nepojde zuzit lebo v kazdom sviku je kostica....sakra :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
v kazdom to co je ? fiha ]-(
Odpovedať
no ta tak ze do kazdeho sva vsili aj kosticu....jooj...teraz mozem nove zhanat pomooooc...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky aj ja som nakukla, tiez robime velke upratovanie, vsetko umyvame a ja som pratala skrinu a veci podobne ;-) cekla som aj pocko a kraaaaaaaaasne slnecno, to je tak super...Ja dnes mam rozlucku so slobodou, tak potom hodim par foto. Dani, nebojkaj dako to s tymi satami dopadne, a ako sa citis?
Odpovedať
baby, už máte zasadací poriadok? Ja neviem ako usadiť hostí. Nevesta sedí po pravej alebo ľavej ruke ženícha?
Odpovedať
Profilova fotka
no adnzi tot dobra otazka, kto vie nech to sem hodi ja tiez neviem :-( a ako udadit napr. rodinu co ma 4 clenov, vedla seba vsetkych ci dva a dva oproti? :-(
Odpovedať
uk...no este mi akosi huci v hlave ale potrebujem dorobit chalanom dochadzku a segra zacala menovky mi pomahat takze choroba musi ist bokom...ale je mi uz lepsie ako vcera predvcerom.... ja som mala mat zajtra rozlucku ale necitim sa az tak fit
Odpovedať
Profilova fotka
babenky kuknite moj album mam tam aj hotovy zasadaci nevesta ma byt po lavej strane ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
uk ale aj take mi porad please, ze ako usadit, napr. mam rodinu 4clenov, alebo mam parik 2 kusy a podobne :-N
Odpovedať
Profilova fotka
sorry ale musim sa zapojit, nevesta je na obrade zenichovi po lavej ruke a po obrade ked sa otocia smerom von z kostola mu uz stoji vzdy po pravici. Aj pocas hostiny, staaaaale
Odpovedať
Profilova fotka
takze sedim po jeho pravici uz potom na hostine 8-) tani a tie ostatne co sa pytam rozsadenie osob na svatbe, nevies mi poradit prosim
Odpovedať
Profilova fotka
No ano v kostole je po lavici a ma byt po lavici aj na hostine...pretoze z kostola sa sice vychadza po jeho pravici ale to iba preto, ze tak sa v kostole otaca a farar je medzi nimi...cize predsa nevesta nebude cupitat na druhu stranu po lavici zenicha ;-) Ale na hostine, by mala byt po jeho lavici, citala som o tom vela a na nete je mnoho takych clankov, kde nevesta je po lavici.... ja som dala vedla mna ocina, maminu a babku a potom som dala krstnu, krstneho, oproti brata s frajerkou, kamosku s priatelom bratranca so zenou, oproti nim setranice s muzmi a potom mladych a tak isto som to vyriesila aj so strany draheho... Treba si uvedomit, ze treba usadit ludi podla toho aby sa vedeli aj medzi sebou bavit, predsa nebudem mixovat starych s mladymi...aj tak by to ostalo na kratkej debate, tak preto som to dala tak aby sa bavil kazdy s kazdym a hlavne mladi ludia s mladymi
Odpovedať
Profilova fotka
jasne uk nemixovat stracy s mladymi to mi je jasne, len to som nevedela ci napr, dat parik ked je oproti aby sa mohli zoci voci :-D rozpravat, ci ich dat vedla seba... co ty na to?
Odpovedať
Profilova fotka
zena a teda nevesta ma byt muzovi vzdy po pravici a dala som si tu namahu a nasla som to i vo svadobnom bedekery inak super pomocka to je
Odpovedať
Profilova fotka
je myslim ze vedla seba
Odpovedať
Profilova fotka
No Tatiana, nebudem sa hadat, ved ako si to kto urobi tak ma, ale kedze je nevesta zenichovi po lavici v kostole mala by byt aj v restike, ved je to od srdca, preto sa aj obrucka dava na lavu stranu a na prstennik pretoze je to od srdca. @heppy, ja som dala aj vedla seba a aj oproti, proste kamosku co mam naj som posadila k svojmu bratovi a z druhej strany bratrancovu zenu, su to nasi rovesnici no a oproti starsie sestranky ktore sa mozu porozpravat so svojou mamou a na konci mladych, to su vsetko netere a synovec s partnermi takze ti sa navzajom poznaju
Odpovedať
ja som zase čítala že vedľa nevesty sedí ženíchov otec a vedľa ženícha nevestina mama, ale ja to tak nechcem, chcem aby moji rodičia sedeli vedľa mňa, takže je to podľa toho, ako si to kto chce dať
Odpovedať
ja práve vyrábam menovky a je to normálna veda
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?